Znajdź swój idealny samochód
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

Poniżej 25 Wypożyczalnia Samochodów San Diego, Lotnisko

Najlepszy wynajem samochodów w San Diego, Lotnisko (SAN), USA. Bez ukrytych opłat. Bezpłatna rezygnacja.

Poniżej 25 - wypożyczalnia samochodów, San Diego, Lotnisko

HERTZ w San Diego, Lotnisko
HERTZ
HERTZ
9.1
/10
Wspaniale
8.6
/10
Końcowa cena wynajmu
9.1
/10
Czystość
9.5
/10
Obsługa w wypożyczalni
8.8
/10
Proces odbioru wynajmowanego samochodu
9.5
/10
Proces zwrotu wynajmowanego samochodu
Na podstawie 2000+ opinii klientów

Przeczytaj nasze porady dotyczące wynajmu samochodów w San Diego, Lotnisko

Zwykle bardzo łatwo jest wynająć samochód, przestrzegając następujących zasad:

 • Określ dokładnie, czego potrzebujesz.

  Hertz Car Hire jest firmą wynajmującą samochody o najwyższej ratingu wśród klientów w San Diego, Lotnisko z oceną średnią na poziomie 9.1/10, opartą na ponad 2000+ ocenach klientów. Najtańszym pojazdem z Hertz Car Hire w klasie Standradowy jest Toyota Prius Hybrid za 43,02 USD za dzień.

  Najpopularniejszą kategorih samochodów w USA jest SUV, najtańszy wynajem samochodu z Hertz Car Hire w San Diego, Lotnisko to Jeep Compass, wynajmowana na 111,42 USD dziennie.

  Najtańszy samochód SUV oferuje wypożyczalnia samochodów: Fox Rent A Car (oceniony na 6.8/10 na 1000+ klientów). Samochód Jeep Compass, jest wynajmowany od 49,37 USD dziennie.

  Wśród SUV, najpopularniejszym modelem jest Toyota Rav4. Cena wynajmu zaczyna się od 47,46 USD dziennie od Alamo, którego średnia ocena to 8.9/10, na podstawie 10000+ opinii klientów.

  The cheapest car rental in San Diego, Lotnisko is Toyota Yaris from ACE Rent A Car. Its price is only 25,01 USD per day. ACE Rent A Car was reviewed by 500+ customers with a rating average score of 4.9/10.

 • Wybierz datę i godzinę odbioru i zwrotu.

  Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniędze, wybierz ten sam czas odbioru i zwrotu samochodu. Firmy wynajmujące samochody naliczają opłaty za cały dzień wynajmu, więc jeśli wynajmiesz samochód na 25 godzin, zapłacisz za 48 godzin (dwa pełne dni) wynajmu, a 74 godziny to 96 godzin (cztery pełne dni) wypożyczenia.

 • Wybierając samochód, należy zdecydować, ilu pasażerów będzie podróżować z tobą i ile bagażu zostanie umieszczonych w samochodzie. Zwróć uwagę, że liczba walizek określonych dla każdego samochodu jest podana szacunkowo. Jedna walizka zwykle ma wymiary standardowego bagażu podręcznego. Jeśli wynajmujesz samochód dla więcej niż 5 pasażerów, często taniej i wygodniej jest wynająć dwa samochody standardowej klasy wynajmu samochodów, zamiast jednego samochodu wielomiejscowego.
 • Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie zapomnij zarezerwować fotelika dla dziecka. Nawet jeśli wynajęcie fotelika dla dziecka może dodatkowo kosztować , grzywna za brak fotelika może wynieść więcej niż koszt wynajmu fotelika dziecięcego. Należy również pamiętać, że zwykły bilet na samolot zazwyczaj pozwala na bezpłatne przewożenie fotelika dziecięcego (należy skontaktować się z liniami lotniczymi w celu uzyskania dokładniejszych informacji). Ponadto zawsze można kupić fotelik dla dziecka w najbliższym supermarkecie po przyjeździe.
 • Jeśli zamierzasz korzystać z promu lub przekraczasz granicę kraju na wypożyczonym samochodzie, przeczytaj uważnie warunki wypożyczenia z kilku wypożyczalni. Jest możliwe, że jedna wypożyczalnia samochodów pozwala przekroczyć granicę, a inna firma zezwala na korzystanie z promu do podczas poidróży wypożyczonym samochodem. Ponadto, jeśli planujesz kupić bilety na prom, powiadom o tym wcześniej wypożyczalnię samochodów, a następnie podaj numer samochodu, który wynajmujesz.
 • Zawsze zwracaj uwagę na politykę paliwową. Nie zawsze wynajem samochodu z pełnym bakiem paliwa i jego zwrot z pustym bakiem paliwa jest korzystną opcją. Zastanów sie nad wynajmem samochodu z pełnym bakiem paliwa od wypożyczalni samochodów na małej wyspie lub jeśli wynajmujesz samochód na kilka dni. Może się okazać, że nie będziesz w stanie wykorzystać całego zakupionego paliwa
 • Weź pod uwagę różne typy odbioru. Najwygodniejszym typem odbioru jest Meet & Greet Wybierając wynajem samochodu z taką opcją, nie musisz stać w kolejce lub iść z walizkami do autobusu wahadłowego aby dostać się do miejsca wynajmu samochodu, zamiast tego spotkasz się przy wyjściu z terminala z tablicą z Twoim imieniem i nazwą firmy wynajmującej samochód, a Twój samochód będzie czekał na parkingu. Opcje powitalne są zwykle tańsze niż wypożyczalnie samochodów od firm wynajmujących na lotnisku, ponieważ nie zawierają opłaty lotniskowej w cenie wynajmu.
 • Nie lekceważ depozytu gwarancyjnego który powinieneś opłacić przy wynajmie samochodu. W większości przypadków będziesz musiał zostawić depozyt w momencie wypożyczenia (zobacz nasz Często zadawane pytania na temat opłaty dodatkowej i obniżenia opłat gwarancyjnych, ale zazwyczaj można ubezpieczyć ten depozyt lub kupić opcję redukcji opłat. Zawsze zwracaj uwagę na kwotę tego depozytu, możliwe jest, że cena wynajmu jest niska, ale opłata za przekroczenie limitu lub ograniczeń jest bardzo wysoka lub vice versa, zawsze należy wziąć pod uwagę całkowitą kwotę, a nie tylko cenę wynajmu samochodu.
 • Zawsze należy podać właściwy kraj zamieszkania, ponieważ może to wpływać na cenę wynajmu lub nawet wpłynąć na odmowę wynajmu samochodu. Zwykle dla kierowców posiadających obywatelstwo USA wymienione ceny nie obejmują CDW i TP. Jeśli nie jesteś z USA i wynajmujesz samochód, możesz być bardzo niemile zaskoczony wymogiem wykupienia ubezpieczenia, ponieważ ubezpieczenie wynajmowanego samochodu jest obowiązkowe.

Poniżej 25 - ceny wynajmu, San Diego, Lotnisko

Mini
Mini
Ekonomiczny
Ekonomiczny
Sedan (Full Size)
Sedan (Full Size)
Luksus
Luksus
Kabriolet
Kabriolet
Van
Van
SUV
SUV
Green-Motion
Green-Motion
od 46 USD od 41 USD od 66 USD od 72 USD od 57 USD
ACE Rent A Car
ACE Rent A Car
od 25 USD od 142 USD od 35 USD od 49 USD
Payless Car Rental
Payless Car Rental
od 59 USD od 37 USD od 167 USD od 167 USD
Enterprise
Enterprise
od 62 USD od 44 USD od 75 USD od 42 USD od 35 USD
Alamo
Alamo
od 31 USD od 305 USD od 46 USD od 47 USD od 47 USD od 47 USD
Budget Car Rental
Budget Car Rental
od 94 USD od 80 USD od 122 USD od 118 USD od 68 USD od 86 USD
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
od 71 USD od 85 USD od 96 USD od 123 USD od 111 USD
Mex Rent A Car
Mex Rent A Car
od 67 USD od 49 USD od 40 USD
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 49 USD od 53 USD od 55 USD od 114 USD od 127 USD od 57 USD
Dollar Car Rental
Dollar Car Rental
od 55 USD od 60 USD od 73 USD od 50 USD od 54 USD od 62 USD
Fox Rent A Car
Fox Rent A Car
od 49 USD od 44 USD od 75 USD od 603 USD od 115 USD od 49 USD
E-Z Rent A Car
E-Z Rent A Car
od 40 USD od 77 USD od 80 USD od 52 USD
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
od 43 USD od 49 USD od 72 USD od 48 USD od 59 USD od 51 USD
National
National
od 43 USD od 101 USD od 60 USD od 93 USD od 58 USD od 51 USD
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
od 33 USD od 57 USD od 63 USD od 59 USD od 84 USD od 39 USD
Advantage
Advantage
od 40 USD od 43 USD od 49 USD od 250 USD od 52 USD
addCar
addCar
od 36 USD od 51 USD od 66 USD od 56 USD od 51 USD
Silvercar
Silvercar
od 126 USD od 77 USD

Poniżej 25 - pobliska lokalizacja wypożyczalni samochodów, :location

Najbardziej popularny wynajem samochodu Poniżej 25 w pobliskich miastach

Pobliskie wypożyczalnie samochodów, San Diego, Lotnisko

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów na pobliskich lotniskach.

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów w pobliskich miastach.

Zalety wynajmu samochodu z CARNGO

 • Szybkie i łatwe porównanie cen wynajmu samochodów
 • Najlepsze ceny wynajmu samochodów
 • Bez ukrytych dodatkowych opłat
 • Bezpłatna rezygnacja lub zmiany
 • 24/7 całodobowa obsługa Klienta
 • Korzystne ubezpieczenie wynajmowanego samochodu
 • Pomoc w przypadku awarii samochodu
 • Tani wynajem samochodów obok mnie z app

Opinie

10%
5%
15%

Oszczędzaj pieniądze, oszczędzaj czas!

Porównaj ceny wynajmu samochodów w wypożyczalniach samochodowych w San Diego, Lotnisko. Otrzymaj najlepsze ceny wynajmu samochodów Poniżej 25