BUDGET VANS Baildon. Tani wynajem aut!
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

BUDGET VANS Baildon. Tani wynajem aut!

Najlepszy wynajem samochodów w Baildon, Wielka Brytania. Bez ukrytych opłat. Bezpłatna rezygnacja.

BUDGET VANS Baildon. Tani wynajem aut!

BUDGET VANS - wypożyczalnia samochodów, Baildon

BUDGET VANS w Baildon
BUDGET VANS
BUDGET VANS
8.2
/10
Wspaniale
8.4
/10
Końcowa cena wynajmu
7.7
/10
Czystość
8.7
/10
Obsługa w wypożyczalni
7.2
/10
Proces odbioru wynajmowanego auta
8.8
/10
Proces zwrotu wynajmowanego samochodu
Na podstawie 250+ opinii klientów

Przeczytaj nasze porady dotyczące wynajmu samochodów w Baildon

Zwykle bardzo łatwo jest wynająć samochód, przestrzegając następujących zasad:

 • Określ dokładnie, czego potrzebujesz.

  Więcej niż 250 klientów którzy wynajeło samochód z wypożyczalni samochodów Budget-Vans w Baildon dało rating na poziomie 8.2/10. Najtańszym wynajmem w wypożyczalni Budget-Vans w Baildon jest samochód w kategorii Van, Mercedes Citan. Cena wynajmu to tylko 43,71 USD za dzien wynajmu.

  National jest firmą wynajmującą samochody o najwyższej ratingu wśród klientów w Baildon z oceną średnią na poziomie 9/10, opartą na ponad 100+ ocenach klientów. Najtańszym pojazdem z National w klasie Mini jest Chevrolet Spark za 24,45 USD za dzień.

  Najpopularniejszą kategorih samochodów w Wielka Brytania jest Kompatkowy, najtańszy wynajem samochodu z National w Baildon to Opel Astra, wynajmowana na 59,53 USD dziennie.

  The cheapest car rental in Baildon is Fiat 500 from Easirent Low Cost Car Rental. Its price is only 16,36 USD per day. Easirent Low Cost Car Rental was reviewed by 10000+ customers with a rating average score of 5.3/10.

 • Wybierz datę i godzinę odbioru i zwrotu.

  Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniędze, wybierz ten sam czas odbioru i zwrotu samochodu. Firmy wynajmujące samochody naliczają opłaty za cały dzień wynajmu, więc jeśli wynajmiesz samochód na 25 godzin, zapłacisz za 48 godzin (dwa pełne dni) wynajmu, a 74 godziny to 96 godzin (cztery pełne dni) wypożyczenia.

 • Wybierając samochód, należy zdecydować, ilu pasażerów będzie podróżować z tobą i ile bagażu zostanie umieszczonych w samochodzie. Zwróć uwagę, że liczba walizek określonych dla każdego samochodu jest podana szacunkowo. Jedna walizka zwykle ma wymiary standardowego bagażu podręcznego. Jeśli wynajmujesz samochód dla więcej niż 5 pasażerów, często taniej i wygodniej jest wynająć dwa samochody standardowej klasy wynajmu samochodów, zamiast jednego samochodu wielomiejscowego.
 • Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie zapomnij zarezerwować fotelika dla dziecka. Nawet jeśli wynajęcie fotelika dla dziecka może dodatkowo kosztować , grzywna za brak fotelika może wynieść więcej niż koszt wynajmu fotelika dziecięcego. Należy również pamiętać, że zwykły bilet na samolot zazwyczaj pozwala na bezpłatne przewożenie fotelika dziecięcego (należy skontaktować się z liniami lotniczymi w celu uzyskania dokładniejszych informacji). Ponadto zawsze można kupić fotelik dla dziecka w najbliższym supermarkecie po przyjeździe.
 • Jeśli zamierzasz korzystać z promu lub przekraczasz granicę kraju na wypożyczonym samochodzie, przeczytaj uważnie warunki wypożyczenia z kilku wypożyczalni. Jest możliwe, że jedna wypożyczalnia samochodów pozwala przekroczyć granicę, a inna firma zezwala na korzystanie z promu do podczas poidróży wypożyczonym samochodem. Ponadto, jeśli planujesz kupić bilety na prom, powiadom o tym wcześniej wypożyczalnię samochodów, a następnie podaj numer samochodu, który wynajmujesz.
 • Zawsze zwracaj uwagę na politykę paliwową. Nie zawsze wynajem samochodu z pełnym bakiem paliwa i jego zwrot z pustym bakiem paliwa jest korzystną opcją. Zastanów sie nad wynajmem samochodu z pełnym bakiem paliwa od wypożyczalni samochodów na małej wyspie lub jeśli wynajmujesz samochód na kilka dni. Może się okazać, że nie będziesz w stanie wykorzystać całego zakupionego paliwa
 • Weź pod uwagę różne typy odbioru. Najwygodniejszym typem odbioru jest Meet & Greet Wybierając wynajem samochodu z taką opcją, nie musisz stać w kolejce lub iść z walizkami do autobusu wahadłowego aby dostać się do miejsca wynajmu samochodu, zamiast tego spotkasz się przy wyjściu z terminala z tablicą z Twoim imieniem i nazwą firmy wynajmującej samochód, a Twój samochód będzie czekał na parkingu. Opcje powitalne są zwykle tańsze niż wypożyczalnie samochodów od firm wynajmujących na lotnisku, ponieważ nie zawierają opłaty lotniskowej w cenie wynajmu.
 • Nie lekceważ depozytu gwarancyjnego który powinieneś opłacić przy wynajmie samochodu. W większości przypadków będziesz musiał zostawić depozyt w momencie wypożyczenia (zobacz nasz Często zadawane pytania na temat opłaty dodatkowej i obniżenia opłat gwarancyjnych, ale zazwyczaj można ubezpieczyć ten depozyt lub kupić opcję redukcji opłat. Zawsze zwracaj uwagę na kwotę tego depozytu, możliwe jest, że cena wynajmu jest niska, ale opłata za przekroczenie limitu lub ograniczeń jest bardzo wysoka lub vice versa, zawsze należy wziąć pod uwagę całkowitą kwotę, a nie tylko cenę wynajmu samochodu.
 • Zawsze należy podać właściwy kraj zamieszkania, ponieważ może to wpływać na cenę wynajmu lub nawet wpłynąć na odmowę wynajmu samochodu. Zwykle dla kierowców posiadających obywatelstwo USA wymienione ceny nie obejmują CDW i TP. Jeśli nie jesteś z USA i wynajmujesz samochód, możesz być bardzo niemile zaskoczony wymogiem wykupienia ubezpieczenia, ponieważ ubezpieczenie wynajmowanego samochodu jest obowiązkowe.

Informacja o BUDGET VANS, Baildon

BUDGET VANS
Infomacja i kontakt
Nazwa firmy : Budget-Vans
Adres : Harrogate Road, Leeds, LS19 7TZ
Telefon : 44-01132-721177
Zobacz na mapie: Google mapy
Cechy i zalety
Rodzaje wynajmu : Odbiór na lotnisku — Biuro wypożyczalni znajduje się w terminalu lotniska.
Ocena : 8.2/10, Który jest Wspaniale

BUDGET VANS - ceny wynajmu, Leeds Bradford Lotnisko (LBA)

Mini
Mini
Ekonomiczny
Ekonomiczny
Sedan (Full Size)
Sedan (Full Size)
Luksus
Luksus
Van
Van
SUV
SUV
Budget-Vans
Budget-Vans
od 44 USD
Easirent Low Cost Car Rental
Easirent Low Cost Car Rental
od 16 USD od 18 USD od 47 USD od 91 USD
Keddy-By-Europcar
Keddy-By-Europcar
od 21 USD od 22 USD od 71 USD od 82 USD od 79 USD
InterRent
InterRent
od 19 USD od 20 USD od 22 USD
Europcar
Europcar
od 130 USD od 137 USD od 341 USD od 391 USD od 412 USD
Budget Car Rental
Budget Car Rental
od 20 USD od 21 USD od 326 USD od 374 USD od 98 USD
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 21 USD od 22 USD od 341 USD od 391 USD od 57 USD
Enterprise
Enterprise
od 84 USD od 48 USD od 330 USD od 343 USD od 128 USD od 93 USD
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
od 24 USD od 25 USD od 134 USD od 142 USD od 74 USD
Alamo
Alamo
od 21 USD od 47 USD od 106 USD od 133 USD od 96 USD od 97 USD
National
National
od 24 USD od 57 USD od 347 USD od 361 USD od 130 USD od 97 USD
Firefly Car Rental
Firefly Car Rental
od 22 USD od 24 USD

Zalety wynajmu samochodu z CARNGO

 • Szybkie i łatwe porównanie cen wynajmu samochodów
 • Najlepsze ceny wynajmu samochodów
 • Bez ukrytych dodatkowych opłat
 • Bezpłatna rezygnacja lub zmiany
 • 24/7 całodobowa obsługa Klienta
 • Korzystne ubezpieczenie wynajmowanego samochodu
 • Pomoc w przypadku awarii samochodu
 • Tani wynajem samochodów obok mnie z app

Opinie

10%
5%
15%

Oszczędzaj pieniądze, oszczędzaj czas!

Porównaj ceny wynajmu samochodów w wypożyczalniach samochodowych w Baildon. Otrzymaj najlepsze ceny wynajmu samochodów BUDGET VANS