AVIS Bodrum Milas, Lotnisko. Tani wynajem aut!
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

AVIS Bodrum Milas, Lotnisko. Tani wynajem aut!

Najlepszy wynajem samochodów w Bodrum Milas, Lotnisko (BJV), Turcja. Bez ukrytych opłat. Bezpłatna rezygnacja.

AVIS Bodrum Milas, Lotnisko. Tani wynajem aut!

AVIS - wypożyczalnia samochodów, Bodrum Milas, Lotnisko

AVIS w Bodrum Milas, Lotnisko
AVIS
AVIS
7.3
/10
Bardzo Dobrze
7.2
/10
Końcowa cena wynajmu
8
/10
Czystość
7.4
/10
Obsługa w wypożyczalni
6.8
/10
Proces odbioru wynajmowanego auta
7.4
/10
Proces zwrotu wynajmowanego samochodu
Na podstawie 250+ opinii klientów

Przeczytaj nasze porady dotyczące wynajmu samochodów w Bodrum Milas, Lotnisko

Zwykle bardzo łatwo jest wynająć samochód, przestrzegając następujących zasad:

 • Określ dokładnie, czego potrzebujesz.

  Więcej niż 250 klientów którzy wynajeło samochód z wypożyczalni samochodów AVIS Car Rental w Bodrum Milas, Lotnisko dało rating na poziomie 7.3/10. Najtańszym wynajmem w wypożyczalni AVIS Car Rental w Bodrum Milas, Lotnisko jest samochód w kategorii Ekonomiczny, Volkswagen Polo. Cena wynajmu to tylko 37,91 USD za dzien wynajmu.

  Większość naszych klientów zazwyczaj wynajmuje samochody kategorii Ekonomiczny w Turcja. Najtańszy oferowanym samochodem klasy Ekonomiczny z AVIS Car Rental w Bodrum Milas, Lotnisko jest Volkswagen Polo za 37,91 USD dziennie.

  Budget Car Rental jest firmą wynajmującą samochody o najwyższej ratingu wśród klientów w Bodrum Milas, Lotnisko z oceną średnią na poziomie 8.7/10, opartą na ponad 1000+ ocenach klientów. Najtańszym pojazdem z Budget Car Rental w klasie Kompatkowy jest Fiat Linea za 27,61 USD za dzień.

  Najpopularniejszą kategorih samochodów w Turcja jest Ekonomiczny, najtańszy wynajem samochodu z Budget Car Rental w Bodrum Milas, Lotnisko to Hyundai i20, wynajmowana na 35,99 USD dziennie.

  Najtańszy samochód Ekonomiczny oferuje wypożyczalnia samochodów: Goldcar (oceniony na 6.1/10 na 1000+ klientów). Samochód Ford Fiesta, jest wynajmowany od 27,80 USD dziennie.

  Wśród Ekonomiczny, najpopularniejszym modelem jest Renault Clio. Cena wynajmu zaczyna się od 30,19 USD dziennie od Circular Car Hire, którego średnia ocena to 8.5/10, na podstawie 1000+ opinii klientów.

  The cheapest car rental in Bodrum Milas, Lotnisko is Volkswagen Polo from SIXT Rent A Car. Its price is only 22,82 USD per day. SIXT Rent A Car was reviewed by 250+ customers with a rating average score of 6.8/10.

 • Wybierz datę i godzinę odbioru i zwrotu.

  Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniędze, wybierz ten sam czas odbioru i zwrotu samochodu. Firmy wynajmujące samochody naliczają opłaty za cały dzień wynajmu, więc jeśli wynajmiesz samochód na 25 godzin, zapłacisz za 48 godzin (dwa pełne dni) wynajmu, a 74 godziny to 96 godzin (cztery pełne dni) wypożyczenia.

 • Wybierając samochód, należy zdecydować, ilu pasażerów będzie podróżować z tobą i ile bagażu zostanie umieszczonych w samochodzie. Zwróć uwagę, że liczba walizek określonych dla każdego samochodu jest podana szacunkowo. Jedna walizka zwykle ma wymiary standardowego bagażu podręcznego. Jeśli wynajmujesz samochód dla więcej niż 5 pasażerów, często taniej i wygodniej jest wynająć dwa samochody standardowej klasy wynajmu samochodów, zamiast jednego samochodu wielomiejscowego.
 • Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie zapomnij zarezerwować fotelika dla dziecka. Nawet jeśli wynajęcie fotelika dla dziecka może dodatkowo kosztować , grzywna za brak fotelika może wynieść więcej niż koszt wynajmu fotelika dziecięcego. Należy również pamiętać, że zwykły bilet na samolot zazwyczaj pozwala na bezpłatne przewożenie fotelika dziecięcego (należy skontaktować się z liniami lotniczymi w celu uzyskania dokładniejszych informacji). Ponadto zawsze można kupić fotelik dla dziecka w najbliższym supermarkecie po przyjeździe.
 • Jeśli zamierzasz korzystać z promu lub przekraczasz granicę kraju na wypożyczonym samochodzie, przeczytaj uważnie warunki wypożyczenia z kilku wypożyczalni. Jest możliwe, że jedna wypożyczalnia samochodów pozwala przekroczyć granicę, a inna firma zezwala na korzystanie z promu do podczas poidróży wypożyczonym samochodem. Ponadto, jeśli planujesz kupić bilety na prom, powiadom o tym wcześniej wypożyczalnię samochodów, a następnie podaj numer samochodu, który wynajmujesz.
 • Zawsze zwracaj uwagę na politykę paliwową. Nie zawsze wynajem samochodu z pełnym bakiem paliwa i jego zwrot z pustym bakiem paliwa jest korzystną opcją. Zastanów sie nad wynajmem samochodu z pełnym bakiem paliwa od wypożyczalni samochodów na małej wyspie lub jeśli wynajmujesz samochód na kilka dni. Może się okazać, że nie będziesz w stanie wykorzystać całego zakupionego paliwa
 • Weź pod uwagę różne typy odbioru. Najwygodniejszym typem odbioru jest Meet & Greet Wybierając wynajem samochodu z taką opcją, nie musisz stać w kolejce lub iść z walizkami do autobusu wahadłowego aby dostać się do miejsca wynajmu samochodu, zamiast tego spotkasz się przy wyjściu z terminala z tablicą z Twoim imieniem i nazwą firmy wynajmującej samochód, a Twój samochód będzie czekał na parkingu. Opcje powitalne są zwykle tańsze niż wypożyczalnie samochodów od firm wynajmujących na lotnisku, ponieważ nie zawierają opłaty lotniskowej w cenie wynajmu.
 • Nie lekceważ depozytu gwarancyjnego który powinieneś opłacić przy wynajmie samochodu. W większości przypadków będziesz musiał zostawić depozyt w momencie wypożyczenia (zobacz nasz Często zadawane pytania na temat opłaty dodatkowej i obniżenia opłat gwarancyjnych, ale zazwyczaj można ubezpieczyć ten depozyt lub kupić opcję redukcji opłat. Zawsze zwracaj uwagę na kwotę tego depozytu, możliwe jest, że cena wynajmu jest niska, ale opłata za przekroczenie limitu lub ograniczeń jest bardzo wysoka lub vice versa, zawsze należy wziąć pod uwagę całkowitą kwotę, a nie tylko cenę wynajmu samochodu.
 • Zawsze należy podać właściwy kraj zamieszkania, ponieważ może to wpływać na cenę wynajmu lub nawet wpłynąć na odmowę wynajmu samochodu. Zwykle dla kierowców posiadających obywatelstwo USA wymienione ceny nie obejmują CDW i TP. Jeśli nie jesteś z USA i wynajmujesz samochód, możesz być bardzo niemile zaskoczony wymogiem wykupienia ubezpieczenia, ponieważ ubezpieczenie wynajmowanego samochodu jest obowiązkowe.

Informacja o AVIS, Bodrum Milas, Lotnisko

AVIS
Infomacja i kontakt
Nazwa firmy : AVIS Car Rental
Adres : Milas Airport Intl Lines, Bodrum, 48200
Telefon : (90) 252-5230203
Zobacz na mapie: Google mapy
Cechy i zalety
Rodzaje wynajmu : Not specified — The rental company didn't specify the pickup type yet.
Ocena : 7.3/10, Który jest Bardzo Dobrze

AVIS - ceny wynajmu, Bodrum Milas, Lotnisko

Mini
Mini
Ekonomiczny
Ekonomiczny
Sedan (Full Size)
Sedan (Full Size)
Luksus
Luksus
Van
Van
SUV
SUV
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 38 USD od 82 USD od 67 USD od 270 USD
Goldcar
Goldcar
od 24 USD od 28 USD od 39 USD
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
od 23 USD od 96 USD
Rent-Go
Rent-Go
od 47 USD od 65 USD od 102 USD od 45 USD od 53 USD
Windycar
Windycar
od 26 USD od 83 USD od 68 USD od 46 USD od 35 USD
Europcar
Europcar
od 61 USD od 92 USD od 134 USD
Green-Motion
Green-Motion
od 29 USD od 47 USD od 67 USD
Avec-Car-Rentals
Avec-Car-Rentals
od 39 USD od 89 USD od 66 USD od 73 USD
International Supplier
International Supplier
od 43 USD od 96 USD
Global-Rent-A-Car
Global-Rent-A-Car
od 66 USD od 66 USD od 76 USD od 461 USD od 76 USD
Rhodium
Rhodium
od 27 USD od 28 USD od 45 USD
Circular Car Hire
Circular Car Hire
od 28 USD od 30 USD od 48 USD od 51 USD
First-Car
First-Car
od 29 USD
Garenta
Garenta
od 46 USD od 107 USD od 67 USD
Central Rent A Car
Central Rent A Car
od 32 USD od 69 USD
Europcar
Europcar
od 54 USD od 150 USD
Budget Car Rental
Budget Car Rental
od 36 USD od 80 USD od 47 USD
Alamo
Alamo
od 40 USD od 46 USD od 80 USD od 89 USD od 45 USD od 52 USD
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
od 33 USD od 36 USD od 97 USD od 44 USD
Enterprise
Enterprise
od 44 USD od 44 USD od 86 USD od 102 USD od 46 USD od 42 USD
Essence Car Rental
Essence Car Rental
od 44 USD od 42 USD od 61 USD od 77 USD
Avro
Avro
od 45 USD od 95 USD od 119 USD od 72 USD

Zalety wynajmu samochodu z CARNGO

 • Szybkie i łatwe porównanie cen wynajmu samochodów
 • Najlepsze ceny wynajmu samochodów
 • Bez ukrytych dodatkowych opłat
 • Bezpłatna rezygnacja lub zmiany
 • 24/7 całodobowa obsługa Klienta
 • Korzystne ubezpieczenie wynajmowanego samochodu
 • Pomoc w przypadku awarii samochodu
 • Tani wynajem samochodów obok mnie z app

Opinie

10%
5%
15%

Oszczędzaj pieniądze, oszczędzaj czas!

Porównaj ceny wynajmu samochodów w wypożyczalniach samochodowych w Bodrum Milas, Lotnisko. Otrzymaj najlepsze ceny wynajmu samochodów AVIS