Luksus Wypożyczalnia Samochodów Rolle
10
00
10
00
Luksus Wypożyczalnia Samochodów Rolle

Luksus Wypożyczalnia Samochodów Rolle

Najlepszy wynajem samochodów w Rolle, Szwajcaria. Bez ukrytych opłat. Bezpłatna rezygnacja.

Luksus - wypożyczalnia samochodów, Rolle

CITY AUTO RENT w Rolle
CITY AUTO RENT
CITY AUTO RENT
9.8
/10
Wspaniale
9.3
/10
Końcowa cena wynajmu
9.8
/10
Czystość
10
/10
Obsługa w wypożyczalni
9.8
/10
Proces odbioru wynajmowanego auta
10
/10
Proces zwrotu wynajmowanego samochodu
Na podstawie 25+ opinii klientów

Przeczytaj nasze porady dotyczące wynajmu samochodów w Rolle

Zwykle bardzo łatwo jest wynająć samochód, przestrzegając następujących zasad:

 • Określ dokładnie, czego potrzebujesz.

  Samochody Luksus są bardzo często rezerwowane przez naszych klientów w Rolle. Najtańszy samochód marki Luksus to Mercedes E Class oferowana przez Enterprise w Rolle. Jego cena zaczyna się od 103,03 USD za dzień.

  Jeśli chcesz wynająć samochód Luksus od najlepiej ocenianej wypozyczalni samochodów w Rolle, zwróć uwagę na City-Auto-Rent. Wypożyczalnia samochodów została oceniona przez 25+ klientów, uzyskując średnią ocenę 9.8/10. Samochód Luksus z City-Auto-Rent w Rolle o najniższej możliwej cenie to Porsche Macan. Będzie Cię to kosztować około 592,77 USD dziennie.

  City-Auto-Rent jest firmą wynajmującą samochody o najwyższej ratingu wśród klientów w Rolle z oceną średnią na poziomie 9.8/10, opartą na ponad 25+ ocenach klientów. Najtańszym pojazdem z City-Auto-Rent w klasie Mini jest Chevrolet Spark za 70,94 USD za dzień.

  Najpopularniejszą kategorih samochodów w Szwajcaria jest Kompatkowy, najtańszy wynajem samochodu z City-Auto-Rent w Rolle to Nissan Juke, wynajmowana na 95,71 USD dziennie.

  Wśród Kompatkowy, najpopularniejszym modelem jest Volkswagen Golf 4Motion. Cena wynajmu zaczyna się od 55,58 USD dziennie od Europcar, którego średnia ocena to 8.2/10, na podstawie 500+ opinii klientów.

  The cheapest car rental in Rolle is Opel Corsa from Payless. Its price is only 31,24 USD per day. Payless was reviewed by 25+ customers with a rating average score of 7.1/10.

 • Wybierz datę i godzinę odbioru i zwrotu.

  Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniędze, wybierz ten sam czas odbioru i zwrotu samochodu. Firmy wynajmujące samochody naliczają opłaty za cały dzień wynajmu, więc jeśli wynajmiesz samochód na 25 godzin, zapłacisz za 48 godzin (dwa pełne dni) wynajmu, a 74 godziny to 96 godzin (cztery pełne dni) wypożyczenia.

 • Wybierając samochód, należy zdecydować, ilu pasażerów będzie podróżować z tobą i ile bagażu zostanie umieszczonych w samochodzie. Zwróć uwagę, że liczba walizek określonych dla każdego samochodu jest podana szacunkowo. Jedna walizka zwykle ma wymiary standardowego bagażu podręcznego. Jeśli wynajmujesz samochód dla więcej niż 5 pasażerów, często taniej i wygodniej jest wynająć dwa samochody standardowej klasy wynajmu samochodów, zamiast jednego samochodu wielomiejscowego.
 • Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie zapomnij zarezerwować fotelika dla dziecka. Nawet jeśli wynajęcie fotelika dla dziecka może dodatkowo kosztować , grzywna za brak fotelika może wynieść więcej niż koszt wynajmu fotelika dziecięcego. Należy również pamiętać, że zwykły bilet na samolot zazwyczaj pozwala na bezpłatne przewożenie fotelika dziecięcego (należy skontaktować się z liniami lotniczymi w celu uzyskania dokładniejszych informacji). Ponadto zawsze można kupić fotelik dla dziecka w najbliższym supermarkecie po przyjeździe.
 • Jeśli zamierzasz korzystać z promu lub przekraczasz granicę kraju na wypożyczonym samochodzie, przeczytaj uważnie warunki wypożyczenia z kilku wypożyczalni. Jest możliwe, że jedna wypożyczalnia samochodów pozwala przekroczyć granicę, a inna firma zezwala na korzystanie z promu do podczas poidróży wypożyczonym samochodem. Ponadto, jeśli planujesz kupić bilety na prom, powiadom o tym wcześniej wypożyczalnię samochodów, a następnie podaj numer samochodu, który wynajmujesz.
 • Zawsze zwracaj uwagę na politykę paliwową. Nie zawsze wynajem samochodu z pełnym bakiem paliwa i jego zwrot z pustym bakiem paliwa jest korzystną opcją. Zastanów sie nad wynajmem samochodu z pełnym bakiem paliwa od wypożyczalni samochodów na małej wyspie lub jeśli wynajmujesz samochód na kilka dni. Może się okazać, że nie będziesz w stanie wykorzystać całego zakupionego paliwa
 • Weź pod uwagę różne typy odbioru. Najwygodniejszym typem odbioru jest Meet & Greet Wybierając wynajem samochodu z taką opcją, nie musisz stać w kolejce lub iść z walizkami do autobusu wahadłowego aby dostać się do miejsca wynajmu samochodu, zamiast tego spotkasz się przy wyjściu z terminala z tablicą z Twoim imieniem i nazwą firmy wynajmującej samochód, a Twój samochód będzie czekał na parkingu. Opcje powitalne są zwykle tańsze niż wypożyczalnie samochodów od firm wynajmujących na lotnisku, ponieważ nie zawierają opłaty lotniskowej w cenie wynajmu.
 • Nie lekceważ depozytu gwarancyjnego który powinieneś opłacić przy wynajmie samochodu. W większości przypadków będziesz musiał zostawić depozyt w momencie wypożyczenia (zobacz nasz Często zadawane pytania na temat opłaty dodatkowej i obniżenia opłat gwarancyjnych, ale zazwyczaj można ubezpieczyć ten depozyt lub kupić opcję redukcji opłat. Zawsze zwracaj uwagę na kwotę tego depozytu, możliwe jest, że cena wynajmu jest niska, ale opłata za przekroczenie limitu lub ograniczeń jest bardzo wysoka lub vice versa, zawsze należy wziąć pod uwagę całkowitą kwotę, a nie tylko cenę wynajmu samochodu.
 • Zawsze należy podać właściwy kraj zamieszkania, ponieważ może to wpływać na cenę wynajmu lub nawet wpłynąć na odmowę wynajmu samochodu. Zwykle dla kierowców posiadających obywatelstwo USA wymienione ceny nie obejmują CDW i TP. Jeśli nie jesteś z USA i wynajmujesz samochód, możesz być bardzo niemile zaskoczony wymogiem wykupienia ubezpieczenia, ponieważ ubezpieczenie wynajmowanego samochodu jest obowiązkowe.

Luksus - ceny wynajmu, Genewa, Lotnisko Szwajcaria (GVA)

Mini
Mini
Ekonomiczny
Ekonomiczny
Sedan (Full Size)
Sedan (Full Size)
Luksus
Luksus
Kabriolet
Kabriolet
Van
Van
SUV
SUV
Enterprise
Enterprise
od 96 USD od 53 USD od 131 USD od 103 USD od 141 USD od 107 USD
Europcar
Europcar
od 72 USD od 46 USD od 114 USD od 130 USD od 204 USD od 71 USD od 88 USD
Europcar
Europcar
od 48 USD od 55 USD od 132 USD od 193 USD od 84 USD od 85 USD
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
od 38 USD od 39 USD od 134 USD od 47 USD od 58 USD
Budget Car Rental
Budget Car Rental
od 45 USD od 69 USD od 131 USD od 171 USD od 63 USD od 96 USD
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
od 60 USD od 50 USD od 146 USD od 182 USD od 71 USD od 50 USD od 70 USD
Nomadcar
Nomadcar
od 125 USD od 200 USD od 296 USD od 80 USD
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 98 USD od 162 USD od 208 USD od 100 USD od 113 USD
Edel-Stark
Edel-Stark
od 647 USD od 387 USD od 517 USD od 517 USD od 647 USD
City-Auto-Rent
City-Auto-Rent
od 71 USD od 76 USD od 593 USD od 183 USD od 104 USD od 98 USD
Dollar Car Rental
Dollar Car Rental
od 33 USD od 59 USD od 44 USD od 81 USD
Payless
Payless
od 31 USD od 233 USD od 48 USD od 154 USD
Alamo
Alamo
od 87 USD od 48 USD od 70 USD od 124 USD od 105 USD
King Rent Exclusive Services
King Rent Exclusive Services
od 1 050 USD od 769 USD
Unirent
Unirent
od 64 USD od 65 USD od 87 USD
Flizzr
Flizzr
od 41 USD od 42 USD
International Supplier
International Supplier
od 65 USD od 165 USD od 130 USD od 138 USD
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
od 52 USD od 34 USD od 60 USD od 77 USD
City-Autorent
City-Autorent
od 48 USD od 43 USD od 80 USD od 135 USD

Zalety wynajmu samochodu z CARNGO

 • Szybkie i łatwe porównanie cen wynajmu samochodów
 • Najlepsze ceny wynajmu samochodów
 • Bez ukrytych dodatkowych opłat
 • Bezpłatna rezygnacja lub zmiany
 • 24/7 całodobowa obsługa Klienta
 • Korzystne ubezpieczenie wynajmowanego samochodu
 • Pomoc w przypadku awarii samochodu
 • Tani wynajem samochodów obok mnie z app

Opinie

10%
5%
15%

Oszczędzaj pieniądze, oszczędzaj czas!

Porównaj ceny wynajmu samochodów w wypożyczalniach samochodowych w Rolle. Otrzymaj najlepsze ceny wynajmu samochodów Luksus