KING Lugano. Tani wynajem aut!
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

KING Lugano. Tani wynajem aut!

Najlepszy wynajem samochodów w Lugano, Szwajcaria. Bez ukrytych opłat. Bezpłatna rezygnacja.

KING Lugano. Tani wynajem aut!

KING - wypożyczalnia samochodów, Lugano

Przeczytaj nasze porady dotyczące wynajmu samochodów w Lugano

Zwykle bardzo łatwo jest wynająć samochód, przestrzegając następujących zasad:

 • Określ dokładnie, czego potrzebujesz.

  Więcej niż klientów którzy wynajeło samochód z wypożyczalni samochodów King Rent Exclusive Services w Lugano dało rating na poziomie 0/10. Najtańszym wynajmem w wypożyczalni King Rent Exclusive Services w Lugano jest samochód w kategorii Kabriolet, Audi A5 Convertible. Cena wynajmu to tylko 469,02 USD za dzien wynajmu.

  SIXT Rent A Car jest firmą wynajmującą samochody o najwyższej ratingu wśród klientów w Lugano z oceną średnią na poziomie 8.5/10, opartą na ponad 500+ ocenach klientów. Najtańszym pojazdem z SIXT Rent A Car w klasie Ekonomiczny jest Fiat Panda za 61,16 USD za dzień.

  Najpopularniejszą kategorih samochodów w Szwajcaria jest Kompatkowy, najtańszy wynajem samochodu z SIXT Rent A Car w Lugano to Opel Astra, wynajmowana na 263,86 USD dziennie.

  Wśród Kompatkowy, najpopularniejszym modelem jest Volkswagen Golf. Cena wynajmu zaczyna się od 89,71 USD dziennie od Europcar, którego średnia ocena to 8/10, na podstawie 500+ opinii klientów.

  The cheapest car rental in Lugano is Skoda Citigo from Unirent. Its price is only 39,09 USD per day. Unirent was reviewed by 1000+ customers with a rating average score of 8.2/10.

 • Wybierz datę i godzinę odbioru i zwrotu.

  Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniędze, wybierz ten sam czas odbioru i zwrotu samochodu. Firmy wynajmujące samochody naliczają opłaty za cały dzień wynajmu, więc jeśli wynajmiesz samochód na 25 godzin, zapłacisz za 48 godzin (dwa pełne dni) wynajmu, a 74 godziny to 96 godzin (cztery pełne dni) wypożyczenia.

 • Wybierając samochód, należy zdecydować, ilu pasażerów będzie podróżować z tobą i ile bagażu zostanie umieszczonych w samochodzie. Zwróć uwagę, że liczba walizek określonych dla każdego samochodu jest podana szacunkowo. Jedna walizka zwykle ma wymiary standardowego bagażu podręcznego. Jeśli wynajmujesz samochód dla więcej niż 5 pasażerów, często taniej i wygodniej jest wynająć dwa samochody standardowej klasy wynajmu samochodów, zamiast jednego samochodu wielomiejscowego.
 • Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie zapomnij zarezerwować fotelika dla dziecka. Nawet jeśli wynajęcie fotelika dla dziecka może dodatkowo kosztować , grzywna za brak fotelika może wynieść więcej niż koszt wynajmu fotelika dziecięcego. Należy również pamiętać, że zwykły bilet na samolot zazwyczaj pozwala na bezpłatne przewożenie fotelika dziecięcego (należy skontaktować się z liniami lotniczymi w celu uzyskania dokładniejszych informacji). Ponadto zawsze można kupić fotelik dla dziecka w najbliższym supermarkecie po przyjeździe.
 • Jeśli zamierzasz korzystać z promu lub przekraczasz granicę kraju na wypożyczonym samochodzie, przeczytaj uważnie warunki wypożyczenia z kilku wypożyczalni. Jest możliwe, że jedna wypożyczalnia samochodów pozwala przekroczyć granicę, a inna firma zezwala na korzystanie z promu do podczas poidróży wypożyczonym samochodem. Ponadto, jeśli planujesz kupić bilety na prom, powiadom o tym wcześniej wypożyczalnię samochodów, a następnie podaj numer samochodu, który wynajmujesz.
 • Zawsze zwracaj uwagę na politykę paliwową. Nie zawsze wynajem samochodu z pełnym bakiem paliwa i jego zwrot z pustym bakiem paliwa jest korzystną opcją. Zastanów sie nad wynajmem samochodu z pełnym bakiem paliwa od wypożyczalni samochodów na małej wyspie lub jeśli wynajmujesz samochód na kilka dni. Może się okazać, że nie będziesz w stanie wykorzystać całego zakupionego paliwa
 • Weź pod uwagę różne typy odbioru. Najwygodniejszym typem odbioru jest Meet & Greet Wybierając wynajem samochodu z taką opcją, nie musisz stać w kolejce lub iść z walizkami do autobusu wahadłowego aby dostać się do miejsca wynajmu samochodu, zamiast tego spotkasz się przy wyjściu z terminala z tablicą z Twoim imieniem i nazwą firmy wynajmującej samochód, a Twój samochód będzie czekał na parkingu. Opcje powitalne są zwykle tańsze niż wypożyczalnie samochodów od firm wynajmujących na lotnisku, ponieważ nie zawierają opłaty lotniskowej w cenie wynajmu.
 • Nie lekceważ depozytu gwarancyjnego który powinieneś opłacić przy wynajmie samochodu. W większości przypadków będziesz musiał zostawić depozyt w momencie wypożyczenia (zobacz nasz Często zadawane pytania na temat opłaty dodatkowej i obniżenia opłat gwarancyjnych, ale zazwyczaj można ubezpieczyć ten depozyt lub kupić opcję redukcji opłat. Zawsze zwracaj uwagę na kwotę tego depozytu, możliwe jest, że cena wynajmu jest niska, ale opłata za przekroczenie limitu lub ograniczeń jest bardzo wysoka lub vice versa, zawsze należy wziąć pod uwagę całkowitą kwotę, a nie tylko cenę wynajmu samochodu.
 • Zawsze należy podać właściwy kraj zamieszkania, ponieważ może to wpływać na cenę wynajmu lub nawet wpłynąć na odmowę wynajmu samochodu. Zwykle dla kierowców posiadających obywatelstwo USA wymienione ceny nie obejmują CDW i TP. Jeśli nie jesteś z USA i wynajmujesz samochód, możesz być bardzo niemile zaskoczony wymogiem wykupienia ubezpieczenia, ponieważ ubezpieczenie wynajmowanego samochodu jest obowiązkowe.

Informacja o KING, Lugano

KING
Infomacja i kontakt
Nazwa firmy : King Rent Exclusive Services
Adres : Via Aeroporto, Agno, 6982, Lugano
Telefon : +41335333533
Zobacz na mapie: Google mapy
Cechy i zalety
Rodzaje wynajmu : Odbiór z lotniska — Przedstawiciel wypożyczalni spotka się z Tobą na lotnisku i zabierze Cię do miejsca odbioru samochodu.

KING - ceny wynajmu, Lugano, Lotnisko (LUG)

Mini
Mini
Ekonomiczny
Ekonomiczny
Sedan (Full Size)
Sedan (Full Size)
Luksus
Luksus
Kabriolet
Kabriolet
Van
Van
SUV
SUV
King Rent Exclusive Services
King Rent Exclusive Services
od 966 USD od 604 USD od 664 USD
Europcar
Europcar
od 78 USD od 44 USD od 131 USD od 174 USD od 87 USD od 169 USD
Edel-Stark
Edel-Stark
od 640 USD od 378 USD od 509 USD od 509 USD od 640 USD
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
od 79 USD od 81 USD od 312 USD od 100 USD

KING - pobliska lokalizacja wypożyczalni samochodów, :location

Najbardziej popularny wynajem samochodu KING na pobliskich lotniskach

Najbardziej popularny wynajem samochodu KING w pobliskich miastach

Pobliskie wypożyczalnie samochodów, Lugano

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów na pobliskich lotniskach.

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów w pobliskich miastach.

Zalety wynajmu samochodu z CARNGO

 • Szybkie i łatwe porównanie cen wynajmu samochodów
 • Najlepsze ceny wynajmu samochodów
 • Bez ukrytych dodatkowych opłat
 • Bezpłatna rezygnacja lub zmiany
 • 24/7 całodobowa obsługa Klienta
 • Korzystne ubezpieczenie wynajmowanego samochodu
 • Pomoc w przypadku awarii samochodu
 • Tani wynajem samochodów obok mnie z app

Opinie

10%
5%
15%

Oszczędzaj pieniądze, oszczędzaj czas!

Porównaj ceny wynajmu samochodów w wypożyczalniach samochodowych w Lugano. Otrzymaj najlepsze ceny wynajmu samochodów KING