Poniżej 21 Wypożyczalnia Samochodów Langenthal
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

Poniżej 21 Wypożyczalnia Samochodów Langenthal

Najlepszy wynajem samochodów w Langenthal, Szwajcaria. Bez ukrytych opłat. Bezpłatna rezygnacja.

Poniżej 21 - wypożyczalnia samochodów, Langenthal

FLIZZR w Langenthal
FLIZZR
FLIZZR
8.7
/10
Wspaniale
8.5
/10
Końcowa cena wynajmu
9.2
/10
Czystość
9.2
/10
Obsługa w wypożyczalni
8.8
/10
Proces odbioru wynajmowanego auta
8.1
/10
Proces zwrotu wynajmowanego samochodu
Na podstawie 250+ opinii klientów

Przeczytaj nasze porady dotyczące wynajmu samochodów w Langenthal

Zwykle bardzo łatwo jest wynająć samochód, przestrzegając następujących zasad:

 • Określ dokładnie, czego potrzebujesz.

  Flizzr jest firmą wynajmującą samochody o najwyższej ratingu wśród klientów w Langenthal z oceną średnią na poziomie 8.7/10, opartą na ponad 250+ ocenach klientów. Najtańszym pojazdem z Flizzr w klasie Mini jest Opel Adam za 37,10 USD za dzień.

  Najpopularniejszą kategorih samochodów w Szwajcaria jest Kompatkowy, najtańszy wynajem samochodu z Flizzr w Langenthal to Skoda Rapid, wynajmowana na 41,86 USD dziennie.

  Wśród Kompatkowy, najpopularniejszym modelem jest Volkswagen Golf 4Motion. Cena wynajmu zaczyna się od 63,20 USD dziennie od Europcar, którego średnia ocena to 8.2/10, na podstawie 500+ opinii klientów.

  The cheapest car rental in Langenthal is Opel Corsa from SIXT Rent A Car. Its price is only 33,51 USD per day. SIXT Rent A Car was reviewed by 1000+ customers with a rating average score of 8.6/10.

 • Wybierz datę i godzinę odbioru i zwrotu.

  Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniędze, wybierz ten sam czas odbioru i zwrotu samochodu. Firmy wynajmujące samochody naliczają opłaty za cały dzień wynajmu, więc jeśli wynajmiesz samochód na 25 godzin, zapłacisz za 48 godzin (dwa pełne dni) wynajmu, a 74 godziny to 96 godzin (cztery pełne dni) wypożyczenia.

 • Wybierając samochód, należy zdecydować, ilu pasażerów będzie podróżować z tobą i ile bagażu zostanie umieszczonych w samochodzie. Zwróć uwagę, że liczba walizek określonych dla każdego samochodu jest podana szacunkowo. Jedna walizka zwykle ma wymiary standardowego bagażu podręcznego. Jeśli wynajmujesz samochód dla więcej niż 5 pasażerów, często taniej i wygodniej jest wynająć dwa samochody standardowej klasy wynajmu samochodów, zamiast jednego samochodu wielomiejscowego.
 • Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie zapomnij zarezerwować fotelika dla dziecka. Nawet jeśli wynajęcie fotelika dla dziecka może dodatkowo kosztować , grzywna za brak fotelika może wynieść więcej niż koszt wynajmu fotelika dziecięcego. Należy również pamiętać, że zwykły bilet na samolot zazwyczaj pozwala na bezpłatne przewożenie fotelika dziecięcego (należy skontaktować się z liniami lotniczymi w celu uzyskania dokładniejszych informacji). Ponadto zawsze można kupić fotelik dla dziecka w najbliższym supermarkecie po przyjeździe.
 • Jeśli zamierzasz korzystać z promu lub przekraczasz granicę kraju na wypożyczonym samochodzie, przeczytaj uważnie warunki wypożyczenia z kilku wypożyczalni. Jest możliwe, że jedna wypożyczalnia samochodów pozwala przekroczyć granicę, a inna firma zezwala na korzystanie z promu do podczas poidróży wypożyczonym samochodem. Ponadto, jeśli planujesz kupić bilety na prom, powiadom o tym wcześniej wypożyczalnię samochodów, a następnie podaj numer samochodu, który wynajmujesz.
 • Zawsze zwracaj uwagę na politykę paliwową. Nie zawsze wynajem samochodu z pełnym bakiem paliwa i jego zwrot z pustym bakiem paliwa jest korzystną opcją. Zastanów sie nad wynajmem samochodu z pełnym bakiem paliwa od wypożyczalni samochodów na małej wyspie lub jeśli wynajmujesz samochód na kilka dni. Może się okazać, że nie będziesz w stanie wykorzystać całego zakupionego paliwa
 • Weź pod uwagę różne typy odbioru. Najwygodniejszym typem odbioru jest Meet & Greet Wybierając wynajem samochodu z taką opcją, nie musisz stać w kolejce lub iść z walizkami do autobusu wahadłowego aby dostać się do miejsca wynajmu samochodu, zamiast tego spotkasz się przy wyjściu z terminala z tablicą z Twoim imieniem i nazwą firmy wynajmującej samochód, a Twój samochód będzie czekał na parkingu. Opcje powitalne są zwykle tańsze niż wypożyczalnie samochodów od firm wynajmujących na lotnisku, ponieważ nie zawierają opłaty lotniskowej w cenie wynajmu.
 • Nie lekceważ depozytu gwarancyjnego który powinieneś opłacić przy wynajmie samochodu. W większości przypadków będziesz musiał zostawić depozyt w momencie wypożyczenia (zobacz nasz Często zadawane pytania na temat opłaty dodatkowej i obniżenia opłat gwarancyjnych, ale zazwyczaj można ubezpieczyć ten depozyt lub kupić opcję redukcji opłat. Zawsze zwracaj uwagę na kwotę tego depozytu, możliwe jest, że cena wynajmu jest niska, ale opłata za przekroczenie limitu lub ograniczeń jest bardzo wysoka lub vice versa, zawsze należy wziąć pod uwagę całkowitą kwotę, a nie tylko cenę wynajmu samochodu.
 • Zawsze należy podać właściwy kraj zamieszkania, ponieważ może to wpływać na cenę wynajmu lub nawet wpłynąć na odmowę wynajmu samochodu. Zwykle dla kierowców posiadających obywatelstwo USA wymienione ceny nie obejmują CDW i TP. Jeśli nie jesteś z USA i wynajmujesz samochód, możesz być bardzo niemile zaskoczony wymogiem wykupienia ubezpieczenia, ponieważ ubezpieczenie wynajmowanego samochodu jest obowiązkowe.

Poniżej 21 - ceny wynajmu, Basel EuroAirport (BSL)

Mini
Mini
Ekonomiczny
Ekonomiczny
Sedan (Full Size)
Sedan (Full Size)
Luksus
Luksus
Kabriolet
Kabriolet
Van
Van
SUV
SUV
Budget Car Rental
Budget Car Rental
od 36 USD od 52 USD od 91 USD od 116 USD od 51 USD od 57 USD
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
od 57 USD od 34 USD od 107 USD od 136 USD od 55 USD od 72 USD od 97 USD
Europcar
Europcar
od 66 USD od 49 USD od 57 USD od 135 USD od 183 USD od 93 USD od 94 USD
Dollar Car Rental
Dollar Car Rental
od 96 USD od 40 USD od 46 USD od 103 USD
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
od 68 USD od 45 USD od 67 USD od 47 USD
Europcar
Europcar
od 66 USD od 66 USD od 120 USD od 176 USD od 95 USD od 93 USD
Unirent
Unirent
od 65 USD od 66 USD od 91 USD
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
od 41 USD od 52 USD od 254 USD od 80 USD od 56 USD
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 68 USD od 107 USD od 137 USD od 77 USD od 74 USD
Enterprise
Enterprise
od 49 USD od 51 USD od 86 USD od 94 USD od 68 USD
Alamo
Alamo
od 49 USD od 47 USD od 86 USD od 84 USD od 68 USD
Flizzr
Flizzr
od 37 USD od 38 USD
Edel-Stark
Edel-Stark
od 475 USD od 280 USD od 379 USD od 379 USD od 475 USD
Nomadcar
Nomadcar
od 204 USD od 219 USD od 366 USD od 148 USD

Poniżej 21 - pobliska lokalizacja wypożyczalni samochodów, :location

Najbardziej popularny wynajem samochodu Poniżej 21 na pobliskich lotniskach

Najbardziej popularny wynajem samochodu Poniżej 21 w pobliskich miastach

Pobliskie wypożyczalnie samochodów, Langenthal

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów na pobliskich lotniskach.

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów na dworcach kolejowych

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów w pobliskich miastach.

Zalety wynajmu samochodu z CARNGO

 • Szybkie i łatwe porównanie cen wynajmu samochodów
 • Najlepsze ceny wynajmu samochodów
 • Bez ukrytych dodatkowych opłat
 • Bezpłatna rezygnacja lub zmiany
 • 24/7 całodobowa obsługa Klienta
 • Korzystne ubezpieczenie wynajmowanego samochodu
 • Pomoc w przypadku awarii samochodu
 • Tani wynajem samochodów obok mnie z app

Opinie

10%
5%
15%

Oszczędzaj pieniądze, oszczędzaj czas!

Porównaj ceny wynajmu samochodów w wypożyczalniach samochodowych w Langenthal. Otrzymaj najlepsze ceny wynajmu samochodów Poniżej 21