ORLANDO Port Lotniczy Gran Canaria. Tani wynajem aut!
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

ORLANDO Port Lotniczy Gran Canaria. Tani wynajem aut!

Najlepszy wynajem samochodów w Port Lotniczy Gran Canaria (LPA), Hiszpania. Bez ukrytych opłat. Bezpłatna rezygnacja.

ORLANDO Port Lotniczy Gran Canaria. Tani wynajem aut!

ORLANDO - wypożyczalnia samochodów, Port Lotniczy Gran Canaria

ORLANDO w Port Lotniczy Gran Canaria
ORLANDO
ORLANDO
7.5
/10
Bardzo Dobrze
7.5
/10
Końcowa cena wynajmu
8.1
/10
Czystość
7.6
/10
Obsługa w wypożyczalni
6.7
/10
Proces odbioru wynajmowanego auta
7.9
/10
Proces zwrotu wynajmowanego samochodu
Na podstawie 5000+ opinii klientów

Przeczytaj nasze porady dotyczące wynajmu samochodów w Port Lotniczy Gran Canaria

Zwykle bardzo łatwo jest wynająć samochód, przestrzegając następujących zasad:

 • Określ dokładnie, czego potrzebujesz.

  Więcej niż 5000 klientów którzy wynajeło samochód z wypożyczalni samochodów Orlando Rent A Car w Port Lotniczy Gran Canaria dało rating na poziomie 7.5/10. Najtańszym wynajmem w wypożyczalni Orlando Rent A Car w Port Lotniczy Gran Canaria jest samochód w kategorii Mini, Renault Twingo. Cena wynajmu to tylko 7,50 USD za dzien wynajmu.

  Większość naszych klientów zazwyczaj wynajmuje samochody kategorii Ekonomiczny w Hiszpania. Najtańszy oferowanym samochodem klasy Ekonomiczny z Orlando Rent A Car w Port Lotniczy Gran Canaria jest Renault Clio za 17,49 USD dziennie.

  Keddy-By-Europcar jest firmą wynajmującą samochody o najwyższej ratingu wśród klientów w Port Lotniczy Gran Canaria z oceną średnią na poziomie 8.6/10, opartą na ponad 2000+ ocenach klientów. Najtańszym pojazdem z Keddy-By-Europcar w klasie Ekonomiczny jest Nissan Micra za 14,02 USD za dzień.

  Najpopularniejszą kategorih samochodów w Hiszpania jest Ekonomiczny, najtańszy wynajem samochodu z Keddy-By-Europcar w Port Lotniczy Gran Canaria to Nissan Micra, wynajmowana na 14,02 USD dziennie.

  Wśród Ekonomiczny, najpopularniejszym modelem jest Volkswagen Polo. Cena wynajmu zaczyna się od 11,75 USD dziennie od Goldcar rental, którego średnia ocena to 5.5/10, na podstawie 10000+ opinii klientów.

  The cheapest car rental in Port Lotniczy Gran Canaria is Renault Twingo from Orlando Rent A Car. Its price is only 7,50 USD per day. Orlando Rent A Car was reviewed by 5000+ customers with a rating average score of 7.5/10.

 • Wybierz datę i godzinę odbioru i zwrotu.

  Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniędze, wybierz ten sam czas odbioru i zwrotu samochodu. Firmy wynajmujące samochody naliczają opłaty za cały dzień wynajmu, więc jeśli wynajmiesz samochód na 25 godzin, zapłacisz za 48 godzin (dwa pełne dni) wynajmu, a 74 godziny to 96 godzin (cztery pełne dni) wypożyczenia.

 • Wybierając samochód, należy zdecydować, ilu pasażerów będzie podróżować z tobą i ile bagażu zostanie umieszczonych w samochodzie. Zwróć uwagę, że liczba walizek określonych dla każdego samochodu jest podana szacunkowo. Jedna walizka zwykle ma wymiary standardowego bagażu podręcznego. Jeśli wynajmujesz samochód dla więcej niż 5 pasażerów, często taniej i wygodniej jest wynająć dwa samochody standardowej klasy wynajmu samochodów, zamiast jednego samochodu wielomiejscowego.
 • Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie zapomnij zarezerwować fotelika dla dziecka. Nawet jeśli wynajęcie fotelika dla dziecka może dodatkowo kosztować , grzywna za brak fotelika może wynieść więcej niż koszt wynajmu fotelika dziecięcego. Należy również pamiętać, że zwykły bilet na samolot zazwyczaj pozwala na bezpłatne przewożenie fotelika dziecięcego (należy skontaktować się z liniami lotniczymi w celu uzyskania dokładniejszych informacji). Ponadto zawsze można kupić fotelik dla dziecka w najbliższym supermarkecie po przyjeździe.
 • Jeśli zamierzasz korzystać z promu lub przekraczasz granicę kraju na wypożyczonym samochodzie, przeczytaj uważnie warunki wypożyczenia z kilku wypożyczalni. Jest możliwe, że jedna wypożyczalnia samochodów pozwala przekroczyć granicę, a inna firma zezwala na korzystanie z promu do podczas poidróży wypożyczonym samochodem. Ponadto, jeśli planujesz kupić bilety na prom, powiadom o tym wcześniej wypożyczalnię samochodów, a następnie podaj numer samochodu, który wynajmujesz.
 • Zawsze zwracaj uwagę na politykę paliwową. Nie zawsze wynajem samochodu z pełnym bakiem paliwa i jego zwrot z pustym bakiem paliwa jest korzystną opcją. Zastanów sie nad wynajmem samochodu z pełnym bakiem paliwa od wypożyczalni samochodów na małej wyspie lub jeśli wynajmujesz samochód na kilka dni. Może się okazać, że nie będziesz w stanie wykorzystać całego zakupionego paliwa
 • Weź pod uwagę różne typy odbioru. Najwygodniejszym typem odbioru jest Meet & Greet Wybierając wynajem samochodu z taką opcją, nie musisz stać w kolejce lub iść z walizkami do autobusu wahadłowego aby dostać się do miejsca wynajmu samochodu, zamiast tego spotkasz się przy wyjściu z terminala z tablicą z Twoim imieniem i nazwą firmy wynajmującej samochód, a Twój samochód będzie czekał na parkingu. Opcje powitalne są zwykle tańsze niż wypożyczalnie samochodów od firm wynajmujących na lotnisku, ponieważ nie zawierają opłaty lotniskowej w cenie wynajmu.
 • Nie lekceważ depozytu gwarancyjnego który powinieneś opłacić przy wynajmie samochodu. W większości przypadków będziesz musiał zostawić depozyt w momencie wypożyczenia (zobacz nasz Często zadawane pytania na temat opłaty dodatkowej i obniżenia opłat gwarancyjnych, ale zazwyczaj można ubezpieczyć ten depozyt lub kupić opcję redukcji opłat. Zawsze zwracaj uwagę na kwotę tego depozytu, możliwe jest, że cena wynajmu jest niska, ale opłata za przekroczenie limitu lub ograniczeń jest bardzo wysoka lub vice versa, zawsze należy wziąć pod uwagę całkowitą kwotę, a nie tylko cenę wynajmu samochodu.
 • Zawsze należy podać właściwy kraj zamieszkania, ponieważ może to wpływać na cenę wynajmu lub nawet wpłynąć na odmowę wynajmu samochodu. Zwykle dla kierowców posiadających obywatelstwo USA wymienione ceny nie obejmują CDW i TP. Jeśli nie jesteś z USA i wynajmujesz samochód, możesz być bardzo niemile zaskoczony wymogiem wykupienia ubezpieczenia, ponieważ ubezpieczenie wynajmowanego samochodu jest obowiązkowe.

Informacja o ORLANDO, Port Lotniczy Gran Canaria

ORLANDO
Infomacja i kontakt
Nazwa firmy : Orlando Rent A Car
Adres : Carretera General del Sur - SHUTTLEBUS TRANSFER TO OFFSITE OFFICE, Arinaga -Aguimes., Gran Canaria
Telefon : 0034 928 189 650/ (0034)610582487
Zobacz na mapie: Google mapy
Cechy i zalety
Rodzaje wynajmu : Darmowy autobus z lotniska — Wypożyczalnia zapewnia darmowy transport autobusem do miejsca odbioru samochodu w pobliżu głównego terminala.
Ocena : 7.5/10, Który jest Bardzo Dobrze

ORLANDO - ceny wynajmu, Port Lotniczy Gran Canaria

Mini
Mini
Skuter
Skuter
Ekonomiczny
Ekonomiczny
Sedan (Full Size)
Sedan (Full Size)
Luksus
Luksus
Kabriolet
Kabriolet
Van
Van
SUV
SUV
Orlando Rent A Car
Orlando Rent A Car
od 8 USD od 16 USD od 45 USD od 28 USD
COOLTRA
COOLTRA
od 185 USD
Autoclick
Autoclick
od 9 USD od 9 USD
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
od 14 USD od 17 USD od 41 USD od 44 USD od 27 USD od 39 USD od 25 USD
Budget Car Rental
Budget Car Rental
od 14 USD od 15 USD od 19 USD
Topcar
Topcar
od 13 USD od 14 USD od 37 USD od 22 USD od 18 USD
Europcar
Europcar
od 12 USD od 13 USD od 46 USD od 26 USD od 22 USD
Dollar
Dollar
od 14 USD od 15 USD od 37 USD od 22 USD
Keddy-By-Europcar
Keddy-By-Europcar
od 12 USD od 13 USD od 56 USD od 25 USD
International Supplier
International Supplier
od 25 USD od 30 USD od 57 USD od 70 USD od 50 USD od 86 USD
Flizzr
Flizzr
od 14 USD od 18 USD
Enterprise
Enterprise
od 39 USD od 34 USD od 212 USD od 1 162 USD od 40 USD
Goldcar rental
Goldcar rental
od 12 USD od 14 USD od 23 USD od 21 USD
InterRent
InterRent
od 16 USD od 22 USD
Rhodium Car Rental
Rhodium Car Rental
od 16 USD od 18 USD od 27 USD od 25 USD
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
od 16 USD od 16 USD od 56 USD od 31 USD od 20 USD
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
od 18 USD od 18 USD od 33 USD od 23 USD od 21 USD
Top-Car-Autoreisen
Top-Car-Autoreisen
od 21 USD od 23 USD od 67 USD od 40 USD
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 20 USD od 20 USD od 32 USD od 25 USD od 27 USD
Interrent
Interrent
od 12 USD od 13 USD od 22 USD od 20 USD

Zalety wynajmu samochodu z CARNGO

 • Szybkie i łatwe porównanie cen wynajmu samochodów
 • Najlepsze ceny wynajmu samochodów
 • Bez ukrytych dodatkowych opłat
 • Bezpłatna rezygnacja lub zmiany
 • 24/7 całodobowa obsługa Klienta
 • Korzystne ubezpieczenie wynajmowanego samochodu
 • Pomoc w przypadku awarii samochodu
 • Tani wynajem samochodów obok mnie z app

Opinie

10%
5%
15%

Oszczędzaj pieniądze, oszczędzaj czas!

Porównaj ceny wynajmu samochodów w wypożyczalniach samochodowych w Port Lotniczy Gran Canaria. Otrzymaj najlepsze ceny wynajmu samochodów ORLANDO