Van Wypożyczenie Mafikeng
10
00
10
00
Van Wypożyczenie Mafikeng

Van Wypożyczenie Mafikeng

Najlepszy wynajem samochodów w Mafikeng, RPA. Bez ukrytych opłat. Bezpłatna rezygnacja.

Van - wypożyczalnia samochodów, Mafikeng

AVIS w Mafikeng
AVIS
AVIS
7.8
/10
Bardzo Dobrze
7.9
/10
Końcowa cena wynajmu
8.1
/10
Czystość
7.7
/10
Obsługa w wypożyczalni
7.3
/10
Proces odbioru wynajmowanego samochodu
8.1
/10
Proces zwrotu wynajmowanego samochodu
Na podstawie 2000+ opinii klientów

Przeczytaj nasze porady dotyczące wynajmu samochodów w Mafikeng

Zwykle bardzo łatwo jest wynająć samochód, przestrzegając następujących zasad:

 • Określ dokładnie, czego potrzebujesz.

  Samochody Van są bardzo często rezerwowane przez naszych klientów w Mafikeng. Najtańszy samochód marki Van to Toyota Avanza oferowana przez AVIS Car Rental w Mafikeng. Jego cena zaczyna się od 23,36 USD za dzień.

  Jeśli chcesz wynająć samochód Van od najlepiej ocenianej wypozyczalni samochodów w Mafikeng, zwróć uwagę na AVIS Car Rental. Wypożyczalnia samochodów została oceniona przez 2000+ klientów, uzyskując średnią ocenę 7.8/10. Samochód Van z AVIS Car Rental w Mafikeng o najniższej możliwej cenie to Toyota Avanza. Będzie Cię to kosztować około 23,36 USD dziennie.

  AVIS Car Rental jest firmą wynajmującą samochody o najwyższej ratingu wśród klientów w Mafikeng z oceną średnią na poziomie 7.8/10, opartą na ponad 2000+ ocenach klientów. Najtańszym pojazdem z AVIS Car Rental w klasie Mini jest Hyundai i10 za 19,77 USD za dzień.

  Najpopularniejszą kategorih samochodów w RPA jest Ekonomiczny, najtańszy wynajem samochodu z AVIS Car Rental w Mafikeng to Hyundai Accent, wynajmowana na 20,60 USD dziennie.

  Wśród Ekonomiczny, najpopularniejszym modelem jest Hyundai Accent. Cena wynajmu zaczyna się od 20,60 USD dziennie od Budget Car Rental, którego średnia ocena to 7.7/10, na podstawie 2000+ opinii klientów.

  The cheapest car rental in Mafikeng is Hyundai i10 from Budget Car Rental. Its price is only 18,77 USD per day. Budget Car Rental was reviewed by 2000+ customers with a rating average score of 7.7/10.

 • Wybierz datę i godzinę odbioru i zwrotu.

  Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniędze, wybierz ten sam czas odbioru i zwrotu samochodu. Firmy wynajmujące samochody naliczają opłaty za cały dzień wynajmu, więc jeśli wynajmiesz samochód na 25 godzin, zapłacisz za 48 godzin (dwa pełne dni) wynajmu, a 74 godziny to 96 godzin (cztery pełne dni) wypożyczenia.

 • Wybierając samochód, należy zdecydować, ilu pasażerów będzie podróżować z tobą i ile bagażu zostanie umieszczonych w samochodzie. Zwróć uwagę, że liczba walizek określonych dla każdego samochodu jest podana szacunkowo. Jedna walizka zwykle ma wymiary standardowego bagażu podręcznego. Jeśli wynajmujesz samochód dla więcej niż 5 pasażerów, często taniej i wygodniej jest wynająć dwa samochody standardowej klasy wynajmu samochodów, zamiast jednego samochodu wielomiejscowego.
 • Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie zapomnij zarezerwować fotelika dla dziecka. Nawet jeśli wynajęcie fotelika dla dziecka może dodatkowo kosztować , grzywna za brak fotelika może wynieść więcej niż koszt wynajmu fotelika dziecięcego. Należy również pamiętać, że zwykły bilet na samolot zazwyczaj pozwala na bezpłatne przewożenie fotelika dziecięcego (należy skontaktować się z liniami lotniczymi w celu uzyskania dokładniejszych informacji). Ponadto zawsze można kupić fotelik dla dziecka w najbliższym supermarkecie po przyjeździe.
 • Jeśli zamierzasz korzystać z promu lub przekraczasz granicę kraju na wypożyczonym samochodzie, przeczytaj uważnie warunki wypożyczenia z kilku wypożyczalni. Jest możliwe, że jedna wypożyczalnia samochodów pozwala przekroczyć granicę, a inna firma zezwala na korzystanie z promu do podczas poidróży wypożyczonym samochodem. Ponadto, jeśli planujesz kupić bilety na prom, powiadom o tym wcześniej wypożyczalnię samochodów, a następnie podaj numer samochodu, który wynajmujesz.
 • Zawsze zwracaj uwagę na politykę paliwową. Nie zawsze wynajem samochodu z pełnym bakiem paliwa i jego zwrot z pustym bakiem paliwa jest korzystną opcją. Zastanów sie nad wynajmem samochodu z pełnym bakiem paliwa od wypożyczalni samochodów na małej wyspie lub jeśli wynajmujesz samochód na kilka dni. Może się okazać, że nie będziesz w stanie wykorzystać całego zakupionego paliwa
 • Weź pod uwagę różne typy odbioru. Najwygodniejszym typem odbioru jest Meet & Greet Wybierając wynajem samochodu z taką opcją, nie musisz stać w kolejce lub iść z walizkami do autobusu wahadłowego aby dostać się do miejsca wynajmu samochodu, zamiast tego spotkasz się przy wyjściu z terminala z tablicą z Twoim imieniem i nazwą firmy wynajmującej samochód, a Twój samochód będzie czekał na parkingu. Opcje powitalne są zwykle tańsze niż wypożyczalnie samochodów od firm wynajmujących na lotnisku, ponieważ nie zawierają opłaty lotniskowej w cenie wynajmu.
 • Nie lekceważ depozytu gwarancyjnego który powinieneś opłacić przy wynajmie samochodu. W większości przypadków będziesz musiał zostawić depozyt w momencie wypożyczenia (zobacz nasz Często zadawane pytania na temat opłaty dodatkowej i obniżenia opłat gwarancyjnych, ale zazwyczaj można ubezpieczyć ten depozyt lub kupić opcję redukcji opłat. Zawsze zwracaj uwagę na kwotę tego depozytu, możliwe jest, że cena wynajmu jest niska, ale opłata za przekroczenie limitu lub ograniczeń jest bardzo wysoka lub vice versa, zawsze należy wziąć pod uwagę całkowitą kwotę, a nie tylko cenę wynajmu samochodu.
 • Zawsze należy podać właściwy kraj zamieszkania, ponieważ może to wpływać na cenę wynajmu lub nawet wpłynąć na odmowę wynajmu samochodu. Zwykle dla kierowców posiadających obywatelstwo USA wymienione ceny nie obejmują CDW i TP. Jeśli nie jesteś z USA i wynajmujesz samochód, możesz być bardzo niemile zaskoczony wymogiem wykupienia ubezpieczenia, ponieważ ubezpieczenie wynajmowanego samochodu jest obowiązkowe.

Van - ceny wynajmu, Mafikeng

Mini
Mini
Ekonomiczny
Ekonomiczny
Sedan (Full Size)
Sedan (Full Size)
Luksus
Luksus
Van
Van
SUV
SUV
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 20 USD od 21 USD od 67 USD od 67 USD od 23 USD od 46 USD
Bidvest Car Rental
Bidvest Car Rental
od 24 USD od 26 USD od 108 USD od 50 USD
Budget Car Rental
Budget Car Rental
od 19 USD od 21 USD od 64 USD od 64 USD od 58 USD od 71 USD
Europcar
Europcar
od 24 USD od 28 USD od 115 USD od 84 USD

Zalety wynajmu samochodu z CARNGO

 • Szybkie i łatwe porównanie cen wynajmu samochodów
 • Najlepsze ceny wynajmu samochodów
 • Bez ukrytych dodatkowych opłat
 • Bezpłatna rezygnacja lub zmiany
 • 24/7 całodobowa obsługa Klienta
 • Korzystne ubezpieczenie wynajmowanego samochodu
 • Pomoc w przypadku awarii samochodu
 • Tani wynajem samochodów obok mnie z app

Opinie

10%
5%
15%

Oszczędzaj pieniądze, oszczędzaj czas!

Porównaj ceny wynajmu samochodów w wypożyczalniach samochodowych w Mafikeng. Otrzymaj najlepsze ceny wynajmu samochodów Van