CABS CAR HIRE Johannesburg Tambo, Lotnisko Międzynarodowe. Tani wynajem aut!
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

CABS CAR HIRE Johannesburg Tambo, Lotnisko Międzynarodowe. Tani wynajem aut!

Najlepszy wynajem samochodów w Johannesburg Tambo, Lotnisko Międzynarodowe (JNB), RPA. Bez ukrytych opłat. Bezpłatna rezygnacja.

CABS CAR HIRE Johannesburg Tambo, Lotnisko Międzynarodowe. Tani wynajem aut!

CABS CAR HIRE - wypożyczalnia samochodów, Johannesburg Tambo, Lotnisko Międzynarodowe

Przeczytaj nasze porady dotyczące wynajmu samochodów w Johannesburg Tambo, Lotnisko Międzynarodowe

Zwykle bardzo łatwo jest wynająć samochód, przestrzegając następujących zasad:

 • Określ dokładnie, czego potrzebujesz.

  Więcej niż klientów którzy wynajeło samochód z wypożyczalni samochodów Cabs-Car-Hire w Johannesburg Tambo, Lotnisko Międzynarodowe dało rating na poziomie 0/10. Najtańszym wynajmem w wypożyczalni Cabs-Car-Hire w Johannesburg Tambo, Lotnisko Międzynarodowe jest samochód w kategorii Kompatkowy, Toyota Etios. Cena wynajmu to tylko 34,64 USD za dzien wynajmu.

  Większość naszych klientów zazwyczaj wynajmuje samochody kategorii Ekonomiczny w RPA. Najtańszy oferowanym samochodem klasy Ekonomiczny z Cabs-Car-Hire w Johannesburg Tambo, Lotnisko Międzynarodowe jest Hyundai i10 za 37,42 USD dziennie.

  Budget Car Rental jest firmą wynajmującą samochody o najwyższej ratingu wśród klientów w Johannesburg Tambo, Lotnisko Międzynarodowe z oceną średnią na poziomie 8.4/10, opartą na ponad 2000+ ocenach klientów. Najtańszym pojazdem z Budget Car Rental w klasie Mini jest Kia Picanto za 13,70 USD za dzień.

  Najpopularniejszą kategorih samochodów w RPA jest Ekonomiczny, najtańszy wynajem samochodu z Budget Car Rental w Johannesburg Tambo, Lotnisko Międzynarodowe to Volkswagen Polo Vivo, wynajmowana na 16,18 USD dziennie.

  The cheapest car rental in Johannesburg Tambo, Lotnisko Międzynarodowe is Datsun Go from Dollar Car Rental. Its price is only 13,69 USD per day. Dollar Car Rental was reviewed by 100+ customers with a rating average score of 6/10.

 • Wybierz datę i godzinę odbioru i zwrotu.

  Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniędze, wybierz ten sam czas odbioru i zwrotu samochodu. Firmy wynajmujące samochody naliczają opłaty za cały dzień wynajmu, więc jeśli wynajmiesz samochód na 25 godzin, zapłacisz za 48 godzin (dwa pełne dni) wynajmu, a 74 godziny to 96 godzin (cztery pełne dni) wypożyczenia.

 • Wybierając samochód, należy zdecydować, ilu pasażerów będzie podróżować z tobą i ile bagażu zostanie umieszczonych w samochodzie. Zwróć uwagę, że liczba walizek określonych dla każdego samochodu jest podana szacunkowo. Jedna walizka zwykle ma wymiary standardowego bagażu podręcznego. Jeśli wynajmujesz samochód dla więcej niż 5 pasażerów, często taniej i wygodniej jest wynająć dwa samochody standardowej klasy wynajmu samochodów, zamiast jednego samochodu wielomiejscowego.
 • Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie zapomnij zarezerwować fotelika dla dziecka. Nawet jeśli wynajęcie fotelika dla dziecka może dodatkowo kosztować , grzywna za brak fotelika może wynieść więcej niż koszt wynajmu fotelika dziecięcego. Należy również pamiętać, że zwykły bilet na samolot zazwyczaj pozwala na bezpłatne przewożenie fotelika dziecięcego (należy skontaktować się z liniami lotniczymi w celu uzyskania dokładniejszych informacji). Ponadto zawsze można kupić fotelik dla dziecka w najbliższym supermarkecie po przyjeździe.
 • Jeśli zamierzasz korzystać z promu lub przekraczasz granicę kraju na wypożyczonym samochodzie, przeczytaj uważnie warunki wypożyczenia z kilku wypożyczalni. Jest możliwe, że jedna wypożyczalnia samochodów pozwala przekroczyć granicę, a inna firma zezwala na korzystanie z promu do podczas poidróży wypożyczonym samochodem. Ponadto, jeśli planujesz kupić bilety na prom, powiadom o tym wcześniej wypożyczalnię samochodów, a następnie podaj numer samochodu, który wynajmujesz.
 • Zawsze zwracaj uwagę na politykę paliwową. Nie zawsze wynajem samochodu z pełnym bakiem paliwa i jego zwrot z pustym bakiem paliwa jest korzystną opcją. Zastanów sie nad wynajmem samochodu z pełnym bakiem paliwa od wypożyczalni samochodów na małej wyspie lub jeśli wynajmujesz samochód na kilka dni. Może się okazać, że nie będziesz w stanie wykorzystać całego zakupionego paliwa
 • Weź pod uwagę różne typy odbioru. Najwygodniejszym typem odbioru jest Meet & Greet Wybierając wynajem samochodu z taką opcją, nie musisz stać w kolejce lub iść z walizkami do autobusu wahadłowego aby dostać się do miejsca wynajmu samochodu, zamiast tego spotkasz się przy wyjściu z terminala z tablicą z Twoim imieniem i nazwą firmy wynajmującej samochód, a Twój samochód będzie czekał na parkingu. Opcje powitalne są zwykle tańsze niż wypożyczalnie samochodów od firm wynajmujących na lotnisku, ponieważ nie zawierają opłaty lotniskowej w cenie wynajmu.
 • Nie lekceważ depozytu gwarancyjnego który powinieneś opłacić przy wynajmie samochodu. W większości przypadków będziesz musiał zostawić depozyt w momencie wypożyczenia (zobacz nasz Często zadawane pytania na temat opłaty dodatkowej i obniżenia opłat gwarancyjnych, ale zazwyczaj można ubezpieczyć ten depozyt lub kupić opcję redukcji opłat. Zawsze zwracaj uwagę na kwotę tego depozytu, możliwe jest, że cena wynajmu jest niska, ale opłata za przekroczenie limitu lub ograniczeń jest bardzo wysoka lub vice versa, zawsze należy wziąć pod uwagę całkowitą kwotę, a nie tylko cenę wynajmu samochodu.
 • Zawsze należy podać właściwy kraj zamieszkania, ponieważ może to wpływać na cenę wynajmu lub nawet wpłynąć na odmowę wynajmu samochodu. Zwykle dla kierowców posiadających obywatelstwo USA wymienione ceny nie obejmują CDW i TP. Jeśli nie jesteś z USA i wynajmujesz samochód, możesz być bardzo niemile zaskoczony wymogiem wykupienia ubezpieczenia, ponieważ ubezpieczenie wynajmowanego samochodu jest obowiązkowe.

Informacja o CABS CAR HIRE, Johannesburg Tambo, Lotnisko Międzynarodowe

CABS CAR HIRE
Infomacja i kontakt
Nazwa firmy : Cabs-Car-Hire
Adres : Pick-Up: Meet and Greet at Information Desk at Airport, Drop off: Drop and Go area or Parkade 1 level 1, Johannesburg, 1401
Telefon : +27 11 392 1388
Zobacz na mapie: Google mapy
Cechy i zalety
Rodzaje wynajmu : Odbiór z lotniska — Przedstawiciel wypożyczalni spotka się z Tobą na lotnisku i zabierze Cię do miejsca odbioru samochodu.

CABS CAR HIRE - ceny wynajmu, Johannesburg Tambo, Lotnisko Międzynarodowe

Mini
Mini
Ekonomiczny
Ekonomiczny
Sedan (Full Size)
Sedan (Full Size)
Luksus
Luksus
Van
Van
SUV
SUV
Egzotyczny
Egzotyczny
Cabs-Car-Hire
Cabs-Car-Hire
od 37 USD od 57 USD od 51 USD od 53 USD
Dollar Car Rental
Dollar Car Rental
od 14 USD od 19 USD od 52 USD od 109 USD od 38 USD od 44 USD
Budget Car Rental
Budget Car Rental
od 14 USD od 16 USD od 45 USD od 49 USD od 33 USD od 44 USD
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
od 14 USD od 19 USD od 52 USD od 57 USD od 27 USD od 43 USD
First Car Rental
First Car Rental
od 18 USD od 27 USD od 54 USD od 95 USD od 38 USD od 57 USD od 183 USD
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
od 27 USD od 31 USD od 70 USD od 75 USD od 41 USD od 55 USD
Tempest Car Hire
Tempest Car Hire
od 24 USD od 19 USD od 43 USD od 48 USD
Europcar
Europcar
od 30 USD od 31 USD od 43 USD od 57 USD
Woodford-Exclusive-Rentals
Woodford-Exclusive-Rentals
od 25 USD od 27 USD od 65 USD od 77 USD od 31 USD od 48 USD
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 16 USD od 19 USD od 53 USD od 57 USD od 38 USD od 51 USD
Hertz
Hertz
od 26 USD od 29 USD od 65 USD od 62 USD od 56 USD od 49 USD
Bidvest Car Rental
Bidvest Car Rental
od 18 USD od 26 USD od 83 USD od 45 USD od 47 USD
Firefly
Firefly
od 21 USD od 22 USD od 64 USD od 62 USD od 47 USD od 54 USD
Keddy-By-Europcar
Keddy-By-Europcar
od 19 USD od 20 USD od 50 USD od 40 USD od 44 USD

Zalety wynajmu samochodu z CARNGO

 • Szybkie i łatwe porównanie cen wynajmu samochodów
 • Najlepsze ceny wynajmu samochodów
 • Bez ukrytych dodatkowych opłat
 • Bezpłatna rezygnacja lub zmiany
 • 24/7 całodobowa obsługa Klienta
 • Korzystne ubezpieczenie wynajmowanego samochodu
 • Pomoc w przypadku awarii samochodu
 • Tani wynajem samochodów obok mnie z app

Opinie

10%
5%
15%

Oszczędzaj pieniądze, oszczędzaj czas!

Porównaj ceny wynajmu samochodów w wypożyczalniach samochodowych w Johannesburg Tambo, Lotnisko Międzynarodowe. Otrzymaj najlepsze ceny wynajmu samochodów CABS CAR HIRE