MAURICONNECT CAR RENTAL Grande Baie. Tani wynajem aut!
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

MAURICONNECT CAR RENTAL Grande Baie. Tani wynajem aut!

Najlepszy wynajem samochodów w Grande Baie, Mauritius. Bez ukrytych opłat. Bezpłatna rezygnacja.

MAURICONNECT CAR RENTAL Grande Baie. Tani wynajem aut!

MAURICONNECT CAR RENTAL - wypożyczalnia samochodów, Grande Baie

MAURICONNECT CAR RENTAL w Grande Baie
MAURICONNECT CAR RENTAL
MAURICONNECT CAR RENTAL
6.6
/10
Dobrze
7.4
/10
Końcowa cena wynajmu
6.3
/10
Czystość
5.8
/10
Obsługa w wypożyczalni
7.2
/10
Proces odbioru wynajmowanego auta
6.5
/10
Proces zwrotu wynajmowanego samochodu
Na podstawie 10+ opinii klientów

Przeczytaj nasze porady dotyczące wynajmu samochodów w Grande Baie

Zwykle bardzo łatwo jest wynająć samochód, przestrzegając następujących zasad:

 • Określ dokładnie, czego potrzebujesz.

  Więcej niż 10 klientów którzy wynajeło samochód z wypożyczalni samochodów Mauriconnect-Car-Rental w Grande Baie dało rating na poziomie 6.6/10. Najtańszym wynajmem w wypożyczalni Mauriconnect-Car-Rental w Grande Baie jest samochód w kategorii Ekonomiczny, Nissan Micra. Cena wynajmu to tylko 31,64 USD za dzien wynajmu.

  Większość naszych klientów zazwyczaj wynajmuje samochody kategorii Mini w Mauritius. Najtańszy oferowanym samochodem klasy Mini z Mauriconnect-Car-Rental w Grande Baie jest Kia Picanto za 33,40 USD dziennie.

  Hertz Car Hire jest firmą wynajmującą samochody o najwyższej ratingu wśród klientów w Grande Baie z oceną średnią na poziomie 7.8/10, opartą na ponad 50+ ocenach klientów. Najtańszym pojazdem z Hertz Car Hire w klasie Mini jest Suzuki Alto za 42,35 USD za dzień.

  Najpopularniejszą kategorih samochodów w Mauritius jest Mini, najtańszy wynajem samochodu z Hertz Car Hire w Grande Baie to Suzuki Alto, wynajmowana na 42,35 USD dziennie.

  Wśród Mini, najpopularniejszym modelem jest Suzuki Celerio. Cena wynajmu zaczyna się od 33,83 USD dziennie od Royal-Car-Rental, którego średnia ocena to 0/10, na podstawie + opinii klientów.

  The cheapest car rental in Grande Baie is Hyundai i10 from Pingouin-Car. Its price is only 29,60 USD per day. Pingouin-Car was reviewed by 100+ customers with a rating average score of 6.5/10.

 • Wybierz datę i godzinę odbioru i zwrotu.

  Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniędze, wybierz ten sam czas odbioru i zwrotu samochodu. Firmy wynajmujące samochody naliczają opłaty za cały dzień wynajmu, więc jeśli wynajmiesz samochód na 25 godzin, zapłacisz za 48 godzin (dwa pełne dni) wynajmu, a 74 godziny to 96 godzin (cztery pełne dni) wypożyczenia.

 • Wybierając samochód, należy zdecydować, ilu pasażerów będzie podróżować z tobą i ile bagażu zostanie umieszczonych w samochodzie. Zwróć uwagę, że liczba walizek określonych dla każdego samochodu jest podana szacunkowo. Jedna walizka zwykle ma wymiary standardowego bagażu podręcznego. Jeśli wynajmujesz samochód dla więcej niż 5 pasażerów, często taniej i wygodniej jest wynająć dwa samochody standardowej klasy wynajmu samochodów, zamiast jednego samochodu wielomiejscowego.
 • Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie zapomnij zarezerwować fotelika dla dziecka. Nawet jeśli wynajęcie fotelika dla dziecka może dodatkowo kosztować , grzywna za brak fotelika może wynieść więcej niż koszt wynajmu fotelika dziecięcego. Należy również pamiętać, że zwykły bilet na samolot zazwyczaj pozwala na bezpłatne przewożenie fotelika dziecięcego (należy skontaktować się z liniami lotniczymi w celu uzyskania dokładniejszych informacji). Ponadto zawsze można kupić fotelik dla dziecka w najbliższym supermarkecie po przyjeździe.
 • Jeśli zamierzasz korzystać z promu lub przekraczasz granicę kraju na wypożyczonym samochodzie, przeczytaj uważnie warunki wypożyczenia z kilku wypożyczalni. Jest możliwe, że jedna wypożyczalnia samochodów pozwala przekroczyć granicę, a inna firma zezwala na korzystanie z promu do podczas poidróży wypożyczonym samochodem. Ponadto, jeśli planujesz kupić bilety na prom, powiadom o tym wcześniej wypożyczalnię samochodów, a następnie podaj numer samochodu, który wynajmujesz.
 • Zawsze zwracaj uwagę na politykę paliwową. Nie zawsze wynajem samochodu z pełnym bakiem paliwa i jego zwrot z pustym bakiem paliwa jest korzystną opcją. Zastanów sie nad wynajmem samochodu z pełnym bakiem paliwa od wypożyczalni samochodów na małej wyspie lub jeśli wynajmujesz samochód na kilka dni. Może się okazać, że nie będziesz w stanie wykorzystać całego zakupionego paliwa
 • Weź pod uwagę różne typy odbioru. Najwygodniejszym typem odbioru jest Meet & Greet Wybierając wynajem samochodu z taką opcją, nie musisz stać w kolejce lub iść z walizkami do autobusu wahadłowego aby dostać się do miejsca wynajmu samochodu, zamiast tego spotkasz się przy wyjściu z terminala z tablicą z Twoim imieniem i nazwą firmy wynajmującej samochód, a Twój samochód będzie czekał na parkingu. Opcje powitalne są zwykle tańsze niż wypożyczalnie samochodów od firm wynajmujących na lotnisku, ponieważ nie zawierają opłaty lotniskowej w cenie wynajmu.
 • Nie lekceważ depozytu gwarancyjnego który powinieneś opłacić przy wynajmie samochodu. W większości przypadków będziesz musiał zostawić depozyt w momencie wypożyczenia (zobacz nasz Często zadawane pytania na temat opłaty dodatkowej i obniżenia opłat gwarancyjnych, ale zazwyczaj można ubezpieczyć ten depozyt lub kupić opcję redukcji opłat. Zawsze zwracaj uwagę na kwotę tego depozytu, możliwe jest, że cena wynajmu jest niska, ale opłata za przekroczenie limitu lub ograniczeń jest bardzo wysoka lub vice versa, zawsze należy wziąć pod uwagę całkowitą kwotę, a nie tylko cenę wynajmu samochodu.
 • Zawsze należy podać właściwy kraj zamieszkania, ponieważ może to wpływać na cenę wynajmu lub nawet wpłynąć na odmowę wynajmu samochodu. Zwykle dla kierowców posiadających obywatelstwo USA wymienione ceny nie obejmują CDW i TP. Jeśli nie jesteś z USA i wynajmujesz samochód, możesz być bardzo niemile zaskoczony wymogiem wykupienia ubezpieczenia, ponieważ ubezpieczenie wynajmowanego samochodu jest obowiązkowe.

Informacja o MAURICONNECT CAR RENTAL , Grande Baie

MAURICONNECT CAR RENTAL
Infomacja i kontakt
Nazwa firmy : Mauriconnect-Car-Rental
Adres : A10 Royal Road, Plaine Magnien, Mauritius
Telefon : 00 230 57957149
Zobacz na mapie: Google mapy
Cechy i zalety
Rodzaje wynajmu : Odbiór z lotniska — Przedstawiciel wypożyczalni spotka się z Tobą na lotnisku i zabierze Cię do miejsca odbioru samochodu.
Ocena : 6.6/10, Który jest Dobrze

MAURICONNECT CAR RENTAL - ceny wynajmu, Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport (MRU)

Mini
Mini
Ekonomiczny
Ekonomiczny
Sedan (Full Size)
Sedan (Full Size)
Luksus
Luksus
Kabriolet
Kabriolet
Van
Van
SUV
SUV
Mauriconnect-Car-Rental
Mauriconnect-Car-Rental
od 33 USD od 32 USD od 63 USD
Pingouin-Car
Pingouin-Car
od 30 USD od 42 USD od 111 USD od 63 USD od 70 USD
First Car Rental
First Car Rental
od 46 USD od 47 USD od 107 USD od 257 USD od 69 USD od 107 USD
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
od 51 USD od 54 USD od 60 USD od 91 USD
Europcar
Europcar
od 49 USD od 62 USD od 127 USD od 119 USD od 136 USD od 123 USD
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
od 47 USD od 52 USD
Budget Car Rental
Budget Car Rental
od 44 USD od 51 USD
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 63 USD od 98 USD od 86 USD od 112 USD
OLA Mauritius
OLA Mauritius
od 30 USD od 38 USD od 135 USD
Pingouin-Cars
Pingouin-Cars
od 35 USD od 40 USD od 63 USD od 71 USD
International Supplier
International Supplier
od 55 USD od 61 USD
Green-Motion
Green-Motion
od 56 USD od 56 USD od 175 USD
Morisoleil-Car-Rental
Morisoleil-Car-Rental
od 35 USD od 41 USD
Royal-Car-Rental
Royal-Car-Rental
od 34 USD od 36 USD od 135 USD od 70 USD
Thrifty
Thrifty
od 50 USD od 53 USD
Surprice
Surprice
od 70 USD od 82 USD od 99 USD

Zalety wynajmu samochodu z CARNGO

 • Szybkie i łatwe porównanie cen wynajmu samochodów
 • Najlepsze ceny wynajmu samochodów
 • Bez ukrytych dodatkowych opłat
 • Bezpłatna rezygnacja lub zmiany
 • 24/7 całodobowa obsługa Klienta
 • Korzystne ubezpieczenie wynajmowanego samochodu
 • Pomoc w przypadku awarii samochodu
 • Tani wynajem samochodów obok mnie z app

Opinie

10%
5%
15%

Oszczędzaj pieniądze, oszczędzaj czas!

Porównaj ceny wynajmu samochodów w wypożyczalniach samochodowych w Grande Baie. Otrzymaj najlepsze ceny wynajmu samochodów MAURICONNECT CAR RENTAL