SIXT Penang. Tani wynajem aut!
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

SIXT Penang. Tani wynajem aut!

Najlepszy wynajem samochodów w Penang, Malezja. Bez ukrytych opłat. Bezpłatna rezygnacja.

SIXT Penang. Tani wynajem aut!

SIXT - wypożyczalnia samochodów, Penang

Przeczytaj nasze porady dotyczące wynajmu samochodów w Penang

Zwykle bardzo łatwo jest wynająć samochód, przestrzegając następujących zasad:

 • Określ dokładnie, czego potrzebujesz.

  Więcej niż klientów którzy wynajeło samochód z wypożyczalni samochodów SIXT Rent A Car w Penang dało rating na poziomie 0/10. Najtańszym wynajmem w wypożyczalni SIXT Rent A Car w Penang jest samochód w kategorii Mini, Perodua Axia. Cena wynajmu to tylko 36,00 USD za dzien wynajmu.

  Większość naszych klientów zazwyczaj wynajmuje samochody kategorii Mini w Malezja. Najtańszy oferowanym samochodem klasy Mini z SIXT Rent A Car w Penang jest Perodua Axia za 36,00 USD dziennie.

  Green-Matrix jest firmą wynajmującą samochody o najwyższej ratingu wśród klientów w Penang z oceną średnią na poziomie 8.5/10, opartą na ponad 500+ ocenach klientów. Najtańszym pojazdem z Green-Matrix w klasie Mini jest Perodua Viva za 26,29 USD za dzień.

  Najpopularniejszą kategorih samochodów w Malezja jest Mini, najtańszy wynajem samochodu z Green-Matrix w Penang to Perodua Viva, wynajmowana na 26,29 USD dziennie.

  Wśród Mini, najpopularniejszym modelem jest Perodua Viva. Cena wynajmu zaczyna się od 26,29 USD dziennie od Green-Matrix, którego średnia ocena to 8.5/10, na podstawie 500+ opinii klientów.

  The cheapest car rental in Penang is Perodua Kancil from Big-Thumb. Its price is only 18,74 USD per day. Big-Thumb was reviewed by 100+ customers with a rating average score of 6.8/10.

 • Wybierz datę i godzinę odbioru i zwrotu.

  Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniędze, wybierz ten sam czas odbioru i zwrotu samochodu. Firmy wynajmujące samochody naliczają opłaty za cały dzień wynajmu, więc jeśli wynajmiesz samochód na 25 godzin, zapłacisz za 48 godzin (dwa pełne dni) wynajmu, a 74 godziny to 96 godzin (cztery pełne dni) wypożyczenia.

 • Wybierając samochód, należy zdecydować, ilu pasażerów będzie podróżować z tobą i ile bagażu zostanie umieszczonych w samochodzie. Zwróć uwagę, że liczba walizek określonych dla każdego samochodu jest podana szacunkowo. Jedna walizka zwykle ma wymiary standardowego bagażu podręcznego. Jeśli wynajmujesz samochód dla więcej niż 5 pasażerów, często taniej i wygodniej jest wynająć dwa samochody standardowej klasy wynajmu samochodów, zamiast jednego samochodu wielomiejscowego.
 • Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie zapomnij zarezerwować fotelika dla dziecka. Nawet jeśli wynajęcie fotelika dla dziecka może dodatkowo kosztować , grzywna za brak fotelika może wynieść więcej niż koszt wynajmu fotelika dziecięcego. Należy również pamiętać, że zwykły bilet na samolot zazwyczaj pozwala na bezpłatne przewożenie fotelika dziecięcego (należy skontaktować się z liniami lotniczymi w celu uzyskania dokładniejszych informacji). Ponadto zawsze można kupić fotelik dla dziecka w najbliższym supermarkecie po przyjeździe.
 • Jeśli zamierzasz korzystać z promu lub przekraczasz granicę kraju na wypożyczonym samochodzie, przeczytaj uważnie warunki wypożyczenia z kilku wypożyczalni. Jest możliwe, że jedna wypożyczalnia samochodów pozwala przekroczyć granicę, a inna firma zezwala na korzystanie z promu do podczas poidróży wypożyczonym samochodem. Ponadto, jeśli planujesz kupić bilety na prom, powiadom o tym wcześniej wypożyczalnię samochodów, a następnie podaj numer samochodu, który wynajmujesz.
 • Zawsze zwracaj uwagę na politykę paliwową. Nie zawsze wynajem samochodu z pełnym bakiem paliwa i jego zwrot z pustym bakiem paliwa jest korzystną opcją. Zastanów sie nad wynajmem samochodu z pełnym bakiem paliwa od wypożyczalni samochodów na małej wyspie lub jeśli wynajmujesz samochód na kilka dni. Może się okazać, że nie będziesz w stanie wykorzystać całego zakupionego paliwa
 • Weź pod uwagę różne typy odbioru. Najwygodniejszym typem odbioru jest Meet & Greet Wybierając wynajem samochodu z taką opcją, nie musisz stać w kolejce lub iść z walizkami do autobusu wahadłowego aby dostać się do miejsca wynajmu samochodu, zamiast tego spotkasz się przy wyjściu z terminala z tablicą z Twoim imieniem i nazwą firmy wynajmującej samochód, a Twój samochód będzie czekał na parkingu. Opcje powitalne są zwykle tańsze niż wypożyczalnie samochodów od firm wynajmujących na lotnisku, ponieważ nie zawierają opłaty lotniskowej w cenie wynajmu.
 • Nie lekceważ depozytu gwarancyjnego który powinieneś opłacić przy wynajmie samochodu. W większości przypadków będziesz musiał zostawić depozyt w momencie wypożyczenia (zobacz nasz Często zadawane pytania na temat opłaty dodatkowej i obniżenia opłat gwarancyjnych, ale zazwyczaj można ubezpieczyć ten depozyt lub kupić opcję redukcji opłat. Zawsze zwracaj uwagę na kwotę tego depozytu, możliwe jest, że cena wynajmu jest niska, ale opłata za przekroczenie limitu lub ograniczeń jest bardzo wysoka lub vice versa, zawsze należy wziąć pod uwagę całkowitą kwotę, a nie tylko cenę wynajmu samochodu.
 • Zawsze należy podać właściwy kraj zamieszkania, ponieważ może to wpływać na cenę wynajmu lub nawet wpłynąć na odmowę wynajmu samochodu. Zwykle dla kierowców posiadających obywatelstwo USA wymienione ceny nie obejmują CDW i TP. Jeśli nie jesteś z USA i wynajmujesz samochód, możesz być bardzo niemile zaskoczony wymogiem wykupienia ubezpieczenia, ponieważ ubezpieczenie wynajmowanego samochodu jest obowiązkowe.

Informacja o SIXT, Penang

SIXT
Infomacja i kontakt
Nazwa firmy : SIXT Rent A Car
Adres : Arrival Hall, Lot No L1LS-16 , Bayan Lepas, 11900
Telefon : +60-4-6421834
Zobacz na mapie: Google mapy
Cechy i zalety
Rodzaje wynajmu : Not specified — The rental company didn't specify the pickup type yet.

SIXT - ceny wynajmu, Penang Lotnisko Międzynarodowe Terminal 2 (PEN)

Mini
Mini
Ekonomiczny
Ekonomiczny
Sedan (Full Size)
Sedan (Full Size)
Van
Van
SUV
SUV
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
od 36 USD od 40 USD od 67 USD od 131 USD
Big-Thumb
Big-Thumb
od 20 USD od 31 USD od 72 USD od 66 USD od 72 USD
Europcar
Europcar
od 27 USD od 21 USD od 51 USD od 61 USD
Paradise Rent A Car
Paradise Rent A Car
od 24 USD od 24 USD od 50 USD
Kasina Rent A Car
Kasina Rent A Car
od 36 USD od 64 USD
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 58 USD od 53 USD od 82 USD
HAWK Rent A Car Group
HAWK Rent A Car Group
od 27 USD od 24 USD od 73 USD od 80 USD
Green-Matrix
Green-Matrix
od 26 USD od 29 USD od 56 USD
Insas-Pacific
Insas-Pacific
od 42 USD od 70 USD
Prima-Odyssey
Prima-Odyssey
od 30 USD od 33 USD od 90 USD
Mayflower Car Rental
Mayflower Car Rental
od 88 USD
Car-Rental-2-Go
Car-Rental-2-Go
od 31 USD od 31 USD
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
od 51 USD
Avis
Avis
od 46 USD od 43 USD od 66 USD od 110 USD
Galaxy-Asia-Car-Rental
Galaxy-Asia-Car-Rental
od 31 USD od 33 USD od 65 USD

Zalety wynajmu samochodu z CARNGO

 • Szybkie i łatwe porównanie cen wynajmu samochodów
 • Najlepsze ceny wynajmu samochodów
 • Bez ukrytych dodatkowych opłat
 • Bezpłatna rezygnacja lub zmiany
 • 24/7 całodobowa obsługa Klienta
 • Korzystne ubezpieczenie wynajmowanego samochodu
 • Pomoc w przypadku awarii samochodu
 • Tani wynajem samochodów obok mnie z app

Opinie

10%
5%
15%

Oszczędzaj pieniądze, oszczędzaj czas!

Porównaj ceny wynajmu samochodów w wypożyczalniach samochodowych w Penang. Otrzymaj najlepsze ceny wynajmu samochodów SIXT