EUROPCAR Kuala Lumpur Lotnisko Międzynarodowe Terminal 1. Tani wynajem aut!
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

EUROPCAR Kuala Lumpur Lotnisko Międzynarodowe Terminal 1. Tani wynajem aut!

Najlepszy wynajem samochodów w Kuala Lumpur Lotnisko Międzynarodowe Terminal 1 (KUL), Malezja. Bez ukrytych opłat. Bezpłatna rezygnacja.

EUROPCAR Kuala Lumpur Lotnisko Międzynarodowe Terminal 1. Tani wynajem aut!

EUROPCAR - wypożyczalnia samochodów, Kuala Lumpur Lotnisko Międzynarodowe Terminal 1

EUROPCAR w Kuala Lumpur Lotnisko Międzynarodowe Terminal 1
EUROPCAR
EUROPCAR
6
/10
Średnio
6
/10
Końcowa cena wynajmu
5.3
/10
Czystość
6
/10
Obsługa w wypożyczalni
5.5
/10
Proces odbioru wynajmowanego auta
7.3
/10
Proces zwrotu wynajmowanego samochodu
Na podstawie 250+ opinii klientów

Przeczytaj nasze porady dotyczące wynajmu samochodów w Kuala Lumpur Lotnisko Międzynarodowe Terminal 1

Zwykle bardzo łatwo jest wynająć samochód, przestrzegając następujących zasad:

 • Określ dokładnie, czego potrzebujesz.

  Więcej niż 250 klientów którzy wynajeło samochód z wypożyczalni samochodów Europcar w Kuala Lumpur Lotnisko Międzynarodowe Terminal 1 dało rating na poziomie 6/10. Najtańszym wynajmem w wypożyczalni Europcar w Kuala Lumpur Lotnisko Międzynarodowe Terminal 1 jest samochód w kategorii Ekonomiczny, Proton Saga. Cena wynajmu to tylko 20,17 USD za dzien wynajmu.

  Większość naszych klientów zazwyczaj wynajmuje samochody kategorii Kompatkowy w Kuala Lumpur Lotnisko Międzynarodowe Terminal 1 i kategorii Mini w Malezja. Najtańszym samochodem klasy Kompatkowy z Europcar w Kuala Lumpur Lotnisko Międzynarodowe Terminal 1 jest Proton Persona za 25,83 USD dziennie. Najtańszy oferowanym samochodem klasy Mini z Europcar w Kuala Lumpur Lotnisko Międzynarodowe Terminal 1 jest Perodua Myvi za 24,84 USD dziennie.

  Kasina Rent A Car jest firmą wynajmującą samochody o najwyższej ratingu wśród klientów w Kuala Lumpur Lotnisko Międzynarodowe Terminal 1 z oceną średnią na poziomie 8.9/10, opartą na ponad 250+ ocenach klientów. Najtańszym pojazdem z Kasina Rent A Car w klasie Ekonomiczny jest Proton Saga za 36,44 USD za dzień.

  Najpopularniejszą kategorią wynajmowanych samochodów w Kuala Lumpur Lotnisko Międzynarodowe Terminal 1 jest Kompatkowy z cenami wynajmu od Kasina Rent A Car, począwszy od 56,65 USD dziennie za Toyota Vios.

  Najtańszy samochód Kompatkowy w Kuala Lumpur Lotnisko Międzynarodowe Terminal 1 dostarczony przez Europcar (oceniony na 6/10 na 250+ klientów), a najtańszym samochodem widzianym w grupie od sprzedawcy jest Proton Persona wyceniona na 25,83 USD dziennie.

  Najtańszy samochód Mini oferuje wypożyczalnia samochodów: Europcar. Samochód Perodua Myvi, jest wynajmowany od 24,84 USD dziennie.

  Najpopularniejsza wypożyczalnia samochodów Malezja to Green-Matrix (średnia ocena 8.4/10 oceniona przez 500+ klientów). Najtańszy samochód Kompatkowy w Kuala Lumpur Lotnisko Międzynarodowe Terminal 1 to Perodua Bezza, z cenami wynajmu zaczynającymi się od 41,66 USD dziennie.

  Wśród Mini, najpopularniejszym modelem jest Perodua Viva. Cena wynajmu zaczyna się od 30,09 USD dziennie od Green-Matrix, którego średnia ocena to 8.4/10, na podstawie 500+ opinii klientów.

  The cheapest car rental in Kuala Lumpur Lotnisko Międzynarodowe Terminal 1 is Proton Saga from Europcar. Its price is only 20,17 USD per day. Europcar was reviewed by 250+ customers with a rating average score of 6/10.

 • Wybierz datę i godzinę odbioru i zwrotu.

  Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniędze, wybierz ten sam czas odbioru i zwrotu samochodu. Firmy wynajmujące samochody naliczają opłaty za cały dzień wynajmu, więc jeśli wynajmiesz samochód na 25 godzin, zapłacisz za 48 godzin (dwa pełne dni) wynajmu, a 74 godziny to 96 godzin (cztery pełne dni) wypożyczenia.

 • Wybierając samochód, należy zdecydować, ilu pasażerów będzie podróżować z tobą i ile bagażu zostanie umieszczonych w samochodzie. Zwróć uwagę, że liczba walizek określonych dla każdego samochodu jest podana szacunkowo. Jedna walizka zwykle ma wymiary standardowego bagażu podręcznego. Jeśli wynajmujesz samochód dla więcej niż 5 pasażerów, często taniej i wygodniej jest wynająć dwa samochody standardowej klasy wynajmu samochodów, zamiast jednego samochodu wielomiejscowego.
 • Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie zapomnij zarezerwować fotelika dla dziecka. Nawet jeśli wynajęcie fotelika dla dziecka może dodatkowo kosztować , grzywna za brak fotelika może wynieść więcej niż koszt wynajmu fotelika dziecięcego. Należy również pamiętać, że zwykły bilet na samolot zazwyczaj pozwala na bezpłatne przewożenie fotelika dziecięcego (należy skontaktować się z liniami lotniczymi w celu uzyskania dokładniejszych informacji). Ponadto zawsze można kupić fotelik dla dziecka w najbliższym supermarkecie po przyjeździe.
 • Jeśli zamierzasz korzystać z promu lub przekraczasz granicę kraju na wypożyczonym samochodzie, przeczytaj uważnie warunki wypożyczenia z kilku wypożyczalni. Jest możliwe, że jedna wypożyczalnia samochodów pozwala przekroczyć granicę, a inna firma zezwala na korzystanie z promu do podczas poidróży wypożyczonym samochodem. Ponadto, jeśli planujesz kupić bilety na prom, powiadom o tym wcześniej wypożyczalnię samochodów, a następnie podaj numer samochodu, który wynajmujesz.
 • Zawsze zwracaj uwagę na politykę paliwową. Nie zawsze wynajem samochodu z pełnym bakiem paliwa i jego zwrot z pustym bakiem paliwa jest korzystną opcją. Zastanów sie nad wynajmem samochodu z pełnym bakiem paliwa od wypożyczalni samochodów na małej wyspie lub jeśli wynajmujesz samochód na kilka dni. Może się okazać, że nie będziesz w stanie wykorzystać całego zakupionego paliwa
 • Weź pod uwagę różne typy odbioru. Najwygodniejszym typem odbioru jest Meet & Greet Wybierając wynajem samochodu z taką opcją, nie musisz stać w kolejce lub iść z walizkami do autobusu wahadłowego aby dostać się do miejsca wynajmu samochodu, zamiast tego spotkasz się przy wyjściu z terminala z tablicą z Twoim imieniem i nazwą firmy wynajmującej samochód, a Twój samochód będzie czekał na parkingu. Opcje powitalne są zwykle tańsze niż wypożyczalnie samochodów od firm wynajmujących na lotnisku, ponieważ nie zawierają opłaty lotniskowej w cenie wynajmu.
 • Nie lekceważ depozytu gwarancyjnego który powinieneś opłacić przy wynajmie samochodu. W większości przypadków będziesz musiał zostawić depozyt w momencie wypożyczenia (zobacz nasz Często zadawane pytania na temat opłaty dodatkowej i obniżenia opłat gwarancyjnych, ale zazwyczaj można ubezpieczyć ten depozyt lub kupić opcję redukcji opłat. Zawsze zwracaj uwagę na kwotę tego depozytu, możliwe jest, że cena wynajmu jest niska, ale opłata za przekroczenie limitu lub ograniczeń jest bardzo wysoka lub vice versa, zawsze należy wziąć pod uwagę całkowitą kwotę, a nie tylko cenę wynajmu samochodu.
 • Zawsze należy podać właściwy kraj zamieszkania, ponieważ może to wpływać na cenę wynajmu lub nawet wpłynąć na odmowę wynajmu samochodu. Zwykle dla kierowców posiadających obywatelstwo USA wymienione ceny nie obejmują CDW i TP. Jeśli nie jesteś z USA i wynajmujesz samochód, możesz być bardzo niemile zaskoczony wymogiem wykupienia ubezpieczenia, ponieważ ubezpieczenie wynajmowanego samochodu jest obowiązkowe.

Informacja o EUROPCAR, Kuala Lumpur Lotnisko Międzynarodowe Terminal 1

EUROPCAR
Infomacja i kontakt
Nazwa firmy : Europcar
Adres : B07, ARRIVAL HALL, MAIN TERMINAL, MAIN TERMINAL, KUALA LUMPUR
Telefon : 60 3 87032201
Zobacz na mapie: Google mapy
Cechy i zalety
Rodzaje wynajmu : Odbiór na lotnisku — Biuro wypożyczalni znajduje się w terminalu lotniska.
Ocena : 6/10, Który jest Średnio

EUROPCAR - ceny wynajmu, Kuala Lumpur Lotnisko Międzynarodowe Terminal 1

Mini
Mini
Ekonomiczny
Ekonomiczny
Sedan (Full Size)
Sedan (Full Size)
Luksus
Luksus
Van
Van
SUV
SUV
Europcar
Europcar
od 25 USD od 20 USD od 70 USD od 45 USD od 47 USD
HAWK Rent A Car Group
HAWK Rent A Car Group
od 21 USD od 27 USD od 85 USD od 80 USD
Paradise Rent A Car
Paradise Rent A Car
od 31 USD od 22 USD od 40 USD
Kasina Rent A Car
Kasina Rent A Car
od 36 USD od 65 USD
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 57 USD od 53 USD od 81 USD
Insas-Pacific
Insas-Pacific
od 42 USD od 73 USD
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
od 30 USD od 33 USD od 60 USD od 103 USD
Car-Rental-2-Go
Car-Rental-2-Go
od 31 USD od 31 USD
Galaxy-Asia-Car-Rental
Galaxy-Asia-Car-Rental
od 26 USD od 29 USD od 43 USD od 57 USD
Prima-Odyssey
Prima-Odyssey
od 27 USD od 42 USD od 85 USD
Mayflower Car Rental
Mayflower Car Rental
od 107 USD
Green-Matrix
Green-Matrix
od 30 USD od 34 USD od 96 USD
SCR Travel & Tour
SCR Travel & Tour
od 32 USD od 113 USD od 74 USD
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
od 53 USD
Avis
Avis
od 47 USD od 43 USD od 66 USD od 110 USD
Big-Thumb
Big-Thumb
od 35 USD od 76 USD

EUROPCAR - pobliska lokalizacja wypożyczalni samochodów, :location

Najbardziej popularny wynajem samochodu EUROPCAR na pobliskich lotniskach

Najbardziej popularny wynajem samochodu EUROPCAR w pobliskich miastach

Pobliskie wypożyczalnie samochodów, Kuala Lumpur Lotnisko Międzynarodowe Terminal 1

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów na pobliskich lotniskach.

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów na dworcach kolejowych

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów w pobliskich miastach.

 • Klang 41.89 km / 26.03 mi

Zalety wynajmu samochodu z CARNGO

 • Szybkie i łatwe porównanie cen wynajmu samochodów
 • Najlepsze ceny wynajmu samochodów
 • Bez ukrytych dodatkowych opłat
 • Bezpłatna rezygnacja lub zmiany
 • 24/7 całodobowa obsługa Klienta
 • Korzystne ubezpieczenie wynajmowanego samochodu
 • Pomoc w przypadku awarii samochodu
 • Tani wynajem samochodów obok mnie z app

Opinie

10%
5%
15%

Oszczędzaj pieniądze, oszczędzaj czas!

Porównaj ceny wynajmu samochodów w wypożyczalniach samochodowych w Kuala Lumpur Lotnisko Międzynarodowe Terminal 1. Otrzymaj najlepsze ceny wynajmu samochodów EUROPCAR