MAYFLOWER Kota Kinabalu. Tani wynajem aut!
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

MAYFLOWER Kota Kinabalu. Tani wynajem aut!

Najlepszy wynajem samochodów w Kota Kinabalu, Malezja. Bez ukrytych opłat. Bezpłatna rezygnacja.

MAYFLOWER Kota Kinabalu. Tani wynajem aut!

MAYFLOWER - wypożyczalnia samochodów, Kota Kinabalu

MAYFLOWER w Kota Kinabalu
MAYFLOWER
MAYFLOWER
7.4
/10
Bardzo Dobrze
7.5
/10
Końcowa cena wynajmu
7.8
/10
Czystość
7
/10
Obsługa w wypożyczalni
6.9
/10
Proces odbioru wynajmowanego auta
8
/10
Proces zwrotu wynajmowanego samochodu
Na podstawie 50+ opinii klientów

Przeczytaj nasze porady dotyczące wynajmu samochodów w Kota Kinabalu

Zwykle bardzo łatwo jest wynająć samochód, przestrzegając następujących zasad:

 • Określ dokładnie, czego potrzebujesz.

  Więcej niż klientów którzy wynajeło samochód z wypożyczalni samochodów Mayflower Car Rental w Kota Kinabalu dało rating na poziomie 0/10. Najtańszym wynajmem w wypożyczalni Mayflower Car Rental w Kota Kinabalu jest samochód w kategorii Standradowy, Nissan Almera. Cena wynajmu to tylko 27,47 USD za dzien wynajmu.

  Green-Matrix jest firmą wynajmującą samochody o najwyższej ratingu wśród klientów w Kota Kinabalu z oceną średnią na poziomie 8.1/10, opartą na ponad 500+ ocenach klientów. Najtańszym pojazdem z Green-Matrix w klasie Mini jest Perodua Viva za 31,11 USD za dzień.

  Najpopularniejszą kategorih samochodów w Malezja jest Mini, najtańszy wynajem samochodu z Green-Matrix w Kota Kinabalu to Perodua Viva, wynajmowana na 31,11 USD dziennie.

  Wśród Mini, najpopularniejszym modelem jest Perodua Viva. Cena wynajmu zaczyna się od 31,11 USD dziennie od Green-Matrix, którego średnia ocena to 8.1/10, na podstawie 500+ opinii klientów.

  The cheapest car rental in Kota Kinabalu is Perodua Viva from KK Leisure Tour & Rent A Car. Its price is only 27,13 USD per day. KK Leisure Tour & Rent A Car was reviewed by 50+ customers with a rating average score of 4.9/10.

 • Wybierz datę i godzinę odbioru i zwrotu.

  Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniędze, wybierz ten sam czas odbioru i zwrotu samochodu. Firmy wynajmujące samochody naliczają opłaty za cały dzień wynajmu, więc jeśli wynajmiesz samochód na 25 godzin, zapłacisz za 48 godzin (dwa pełne dni) wynajmu, a 74 godziny to 96 godzin (cztery pełne dni) wypożyczenia.

 • Wybierając samochód, należy zdecydować, ilu pasażerów będzie podróżować z tobą i ile bagażu zostanie umieszczonych w samochodzie. Zwróć uwagę, że liczba walizek określonych dla każdego samochodu jest podana szacunkowo. Jedna walizka zwykle ma wymiary standardowego bagażu podręcznego. Jeśli wynajmujesz samochód dla więcej niż 5 pasażerów, często taniej i wygodniej jest wynająć dwa samochody standardowej klasy wynajmu samochodów, zamiast jednego samochodu wielomiejscowego.
 • Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie zapomnij zarezerwować fotelika dla dziecka. Nawet jeśli wynajęcie fotelika dla dziecka może dodatkowo kosztować , grzywna za brak fotelika może wynieść więcej niż koszt wynajmu fotelika dziecięcego. Należy również pamiętać, że zwykły bilet na samolot zazwyczaj pozwala na bezpłatne przewożenie fotelika dziecięcego (należy skontaktować się z liniami lotniczymi w celu uzyskania dokładniejszych informacji). Ponadto zawsze można kupić fotelik dla dziecka w najbliższym supermarkecie po przyjeździe.
 • Jeśli zamierzasz korzystać z promu lub przekraczasz granicę kraju na wypożyczonym samochodzie, przeczytaj uważnie warunki wypożyczenia z kilku wypożyczalni. Jest możliwe, że jedna wypożyczalnia samochodów pozwala przekroczyć granicę, a inna firma zezwala na korzystanie z promu do podczas poidróży wypożyczonym samochodem. Ponadto, jeśli planujesz kupić bilety na prom, powiadom o tym wcześniej wypożyczalnię samochodów, a następnie podaj numer samochodu, który wynajmujesz.
 • Zawsze zwracaj uwagę na politykę paliwową. Nie zawsze wynajem samochodu z pełnym bakiem paliwa i jego zwrot z pustym bakiem paliwa jest korzystną opcją. Zastanów sie nad wynajmem samochodu z pełnym bakiem paliwa od wypożyczalni samochodów na małej wyspie lub jeśli wynajmujesz samochód na kilka dni. Może się okazać, że nie będziesz w stanie wykorzystać całego zakupionego paliwa
 • Weź pod uwagę różne typy odbioru. Najwygodniejszym typem odbioru jest Meet & Greet Wybierając wynajem samochodu z taką opcją, nie musisz stać w kolejce lub iść z walizkami do autobusu wahadłowego aby dostać się do miejsca wynajmu samochodu, zamiast tego spotkasz się przy wyjściu z terminala z tablicą z Twoim imieniem i nazwą firmy wynajmującej samochód, a Twój samochód będzie czekał na parkingu. Opcje powitalne są zwykle tańsze niż wypożyczalnie samochodów od firm wynajmujących na lotnisku, ponieważ nie zawierają opłaty lotniskowej w cenie wynajmu.
 • Nie lekceważ depozytu gwarancyjnego który powinieneś opłacić przy wynajmie samochodu. W większości przypadków będziesz musiał zostawić depozyt w momencie wypożyczenia (zobacz nasz Często zadawane pytania na temat opłaty dodatkowej i obniżenia opłat gwarancyjnych, ale zazwyczaj można ubezpieczyć ten depozyt lub kupić opcję redukcji opłat. Zawsze zwracaj uwagę na kwotę tego depozytu, możliwe jest, że cena wynajmu jest niska, ale opłata za przekroczenie limitu lub ograniczeń jest bardzo wysoka lub vice versa, zawsze należy wziąć pod uwagę całkowitą kwotę, a nie tylko cenę wynajmu samochodu.
 • Zawsze należy podać właściwy kraj zamieszkania, ponieważ może to wpływać na cenę wynajmu lub nawet wpłynąć na odmowę wynajmu samochodu. Zwykle dla kierowców posiadających obywatelstwo USA wymienione ceny nie obejmują CDW i TP. Jeśli nie jesteś z USA i wynajmujesz samochód, możesz być bardzo niemile zaskoczony wymogiem wykupienia ubezpieczenia, ponieważ ubezpieczenie wynajmowanego samochodu jest obowiązkowe.

Informacja o MAYFLOWER, Kota Kinabalu

MAYFLOWER
Infomacja i kontakt
Nazwa firmy : Mayflower Car Rental
Adres : Meet and Greet Terminal 2, KINABALU INTERNATIONAL AIRPORT, Kota
Telefon : +6088-242990 - +6088-242990
Zobacz na mapie: Google mapy
Cechy i zalety
Rodzaje wynajmu : Odbiór z lotniska — Przedstawiciel wypożyczalni spotka się z Tobą na lotnisku i zabierze Cię do miejsca odbioru samochodu.
Ocena : 7.4/10, Który jest Bardzo Dobrze

MAYFLOWER - ceny wynajmu, Kota Kinabalu Lotnisko (BKI)

Mini
Mini
Ekonomiczny
Ekonomiczny
Sedan (Full Size)
Sedan (Full Size)
Van
Van
SUV
SUV
Mayflower Car Rental
Mayflower Car Rental
od 88 USD
KK Leisure Tour & Rent A Car
KK Leisure Tour & Rent A Car
od 31 USD od 34 USD od 139 USD od 52 USD od 137 USD
Europcar
Europcar
od 34 USD
Avis
Avis
od 55 USD od 46 USD od 67 USD od 117 USD
HAWK Rent A Car Group
HAWK Rent A Car Group
od 44 USD od 47 USD od 84 USD
Green-Matrix
Green-Matrix
od 32 USD od 36 USD od 59 USD
Insas-Pacific
Insas-Pacific
od 40 USD
Prima-Odyssey
Prima-Odyssey
od 38 USD od 40 USD od 53 USD
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
od 53 USD
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 85 USD od 82 USD od 141 USD

Zalety wynajmu samochodu z CARNGO

 • Szybkie i łatwe porównanie cen wynajmu samochodów
 • Najlepsze ceny wynajmu samochodów
 • Bez ukrytych dodatkowych opłat
 • Bezpłatna rezygnacja lub zmiany
 • 24/7 całodobowa obsługa Klienta
 • Korzystne ubezpieczenie wynajmowanego samochodu
 • Pomoc w przypadku awarii samochodu
 • Tani wynajem samochodów obok mnie z app

Opinie

10%
5%
15%

Oszczędzaj pieniądze, oszczędzaj czas!

Porównaj ceny wynajmu samochodów w wypożyczalniach samochodowych w Kota Kinabalu. Otrzymaj najlepsze ceny wynajmu samochodów MAYFLOWER