SUV Wypożyczenie Kota Kinabalu Lotnisko
10
00
10
00
SUV Wypożyczenie Kota Kinabalu Lotnisko

SUV Wypożyczenie Kota Kinabalu Lotnisko

Najlepszy wynajem samochodów w Kota Kinabalu Lotnisko (BKI), Malezja. Bez ukrytych opłat. Bezpłatna rezygnacja.

SUV - wypożyczalnia samochodów, Kota Kinabalu Lotnisko

GREEN MATRIX w Kota Kinabalu Lotnisko
GREEN MATRIX
GREEN MATRIX
8.5
/10
Wspaniale
8.3
/10
Końcowa cena wynajmu
8
/10
Czystość
8.6
/10
Obsługa w wypożyczalni
8.8
/10
Proces odbioru wynajmowanego auta
8.6
/10
Proces zwrotu wynajmowanego samochodu
Na podstawie 500+ opinii klientów

Przeczytaj nasze porady dotyczące wynajmu samochodów w Kota Kinabalu Lotnisko

Zwykle bardzo łatwo jest wynająć samochód, przestrzegając następujących zasad:

 • Określ dokładnie, czego potrzebujesz.

  Samochody SUV są bardzo często rezerwowane przez naszych klientów w Kota Kinabalu Lotnisko. Najtańszy samochód marki SUV to Mitsubishi ASX oferowana przez Avis w Kota Kinabalu Lotnisko. Jego cena zaczyna się od 117,29 USD za dzień.

  Green-Matrix jest firmą wynajmującą samochody o najwyższej ratingu wśród klientów w Kota Kinabalu Lotnisko z oceną średnią na poziomie 8.5/10, opartą na ponad 500+ ocenach klientów. Najtańszym pojazdem z Green-Matrix w klasie Mini jest Perodua Viva za 32,02 USD za dzień.

  Najpopularniejszą kategorią wynajmowanych samochodów w Kota Kinabalu Lotnisko jest Ekonomiczny z cenami wynajmu od Green-Matrix, począwszy od 35,62 USD dziennie za Proton Saga.

  Najpopularniejszą kategorih samochodów w Malezja jest Mini, najtańszy wynajem samochodu z Green-Matrix w Kota Kinabalu Lotnisko to Perodua Viva, wynajmowana na 32,02 USD dziennie.

  Najtańszy samochód Ekonomiczny w Kota Kinabalu Lotnisko dostarczony przez KK Leisure Tour & Rent A Car (oceniony na 6.9/10 na 100+ klientów), a najtańszym samochodem widzianym w grupie od sprzedawcy jest Proton Saga wyceniona na 37,39 USD dziennie.

  Najtańszy samochód Mini oferuje wypożyczalnia samochodów: KK Leisure Tour & Rent A Car. Samochód Perodua Viva, jest wynajmowany od 34,76 USD dziennie.

  Najpopularniejsza wypożyczalnia samochodów Malezja to Green-Matrix (średnia ocena 8.5/10 oceniona przez 500+ klientów). Najtańszy samochód Ekonomiczny w Kota Kinabalu Lotnisko to Proton Saga, z cenami wynajmu zaczynającymi się od 35,62 USD dziennie.

  Wśród Mini, najpopularniejszym modelem jest Perodua Viva. Cena wynajmu zaczyna się od 32,02 USD dziennie od Green-Matrix, którego średnia ocena to 8.5/10, na podstawie 500+ opinii klientów.

  The cheapest car rental in Kota Kinabalu Lotnisko is Perodua Viva from Green-Matrix. Its price is only 32,02 USD per day. Green-Matrix was reviewed by 500+ customers with a rating average score of 8.5/10.

 • Wybierz datę i godzinę odbioru i zwrotu.

  Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniędze, wybierz ten sam czas odbioru i zwrotu samochodu. Firmy wynajmujące samochody naliczają opłaty za cały dzień wynajmu, więc jeśli wynajmiesz samochód na 25 godzin, zapłacisz za 48 godzin (dwa pełne dni) wynajmu, a 74 godziny to 96 godzin (cztery pełne dni) wypożyczenia.

 • Wybierając samochód, należy zdecydować, ilu pasażerów będzie podróżować z tobą i ile bagażu zostanie umieszczonych w samochodzie. Zwróć uwagę, że liczba walizek określonych dla każdego samochodu jest podana szacunkowo. Jedna walizka zwykle ma wymiary standardowego bagażu podręcznego. Jeśli wynajmujesz samochód dla więcej niż 5 pasażerów, często taniej i wygodniej jest wynająć dwa samochody standardowej klasy wynajmu samochodów, zamiast jednego samochodu wielomiejscowego.
 • Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie zapomnij zarezerwować fotelika dla dziecka. Nawet jeśli wynajęcie fotelika dla dziecka może dodatkowo kosztować , grzywna za brak fotelika może wynieść więcej niż koszt wynajmu fotelika dziecięcego. Należy również pamiętać, że zwykły bilet na samolot zazwyczaj pozwala na bezpłatne przewożenie fotelika dziecięcego (należy skontaktować się z liniami lotniczymi w celu uzyskania dokładniejszych informacji). Ponadto zawsze można kupić fotelik dla dziecka w najbliższym supermarkecie po przyjeździe.
 • Jeśli zamierzasz korzystać z promu lub przekraczasz granicę kraju na wypożyczonym samochodzie, przeczytaj uważnie warunki wypożyczenia z kilku wypożyczalni. Jest możliwe, że jedna wypożyczalnia samochodów pozwala przekroczyć granicę, a inna firma zezwala na korzystanie z promu do podczas poidróży wypożyczonym samochodem. Ponadto, jeśli planujesz kupić bilety na prom, powiadom o tym wcześniej wypożyczalnię samochodów, a następnie podaj numer samochodu, który wynajmujesz.
 • Zawsze zwracaj uwagę na politykę paliwową. Nie zawsze wynajem samochodu z pełnym bakiem paliwa i jego zwrot z pustym bakiem paliwa jest korzystną opcją. Zastanów sie nad wynajmem samochodu z pełnym bakiem paliwa od wypożyczalni samochodów na małej wyspie lub jeśli wynajmujesz samochód na kilka dni. Może się okazać, że nie będziesz w stanie wykorzystać całego zakupionego paliwa
 • Weź pod uwagę różne typy odbioru. Najwygodniejszym typem odbioru jest Meet & Greet Wybierając wynajem samochodu z taką opcją, nie musisz stać w kolejce lub iść z walizkami do autobusu wahadłowego aby dostać się do miejsca wynajmu samochodu, zamiast tego spotkasz się przy wyjściu z terminala z tablicą z Twoim imieniem i nazwą firmy wynajmującej samochód, a Twój samochód będzie czekał na parkingu. Opcje powitalne są zwykle tańsze niż wypożyczalnie samochodów od firm wynajmujących na lotnisku, ponieważ nie zawierają opłaty lotniskowej w cenie wynajmu.
 • Nie lekceważ depozytu gwarancyjnego który powinieneś opłacić przy wynajmie samochodu. W większości przypadków będziesz musiał zostawić depozyt w momencie wypożyczenia (zobacz nasz Często zadawane pytania na temat opłaty dodatkowej i obniżenia opłat gwarancyjnych, ale zazwyczaj można ubezpieczyć ten depozyt lub kupić opcję redukcji opłat. Zawsze zwracaj uwagę na kwotę tego depozytu, możliwe jest, że cena wynajmu jest niska, ale opłata za przekroczenie limitu lub ograniczeń jest bardzo wysoka lub vice versa, zawsze należy wziąć pod uwagę całkowitą kwotę, a nie tylko cenę wynajmu samochodu.
 • Zawsze należy podać właściwy kraj zamieszkania, ponieważ może to wpływać na cenę wynajmu lub nawet wpłynąć na odmowę wynajmu samochodu. Zwykle dla kierowców posiadających obywatelstwo USA wymienione ceny nie obejmują CDW i TP. Jeśli nie jesteś z USA i wynajmujesz samochód, możesz być bardzo niemile zaskoczony wymogiem wykupienia ubezpieczenia, ponieważ ubezpieczenie wynajmowanego samochodu jest obowiązkowe.

SUV - ceny wynajmu, Kota Kinabalu Lotnisko

Mini
Mini
Ekonomiczny
Ekonomiczny
Sedan (Full Size)
Sedan (Full Size)
Van
Van
SUV
SUV
Avis
Avis
od 55 USD od 46 USD od 67 USD od 117 USD
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 85 USD od 82 USD od 141 USD
KK Leisure Tour & Rent A Car
KK Leisure Tour & Rent A Car
od 35 USD od 37 USD od 144 USD od 56 USD od 142 USD
Green-Matrix
Green-Matrix
od 32 USD od 36 USD od 59 USD
Mayflower Car Rental
Mayflower Car Rental
od 88 USD
Prima-Odyssey
Prima-Odyssey
od 38 USD od 40 USD od 53 USD
Europcar
Europcar
od 39 USD
HAWK Rent A Car Group
HAWK Rent A Car Group
od 44 USD od 47 USD od 84 USD
Insas-Pacific
Insas-Pacific
od 40 USD
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
od 53 USD

SUV - pobliska lokalizacja wypożyczalni samochodów, :location

Najbardziej popularny wynajem samochodu SUV na pobliskich lotniskach

Najbardziej popularny wynajem samochodu SUV w pobliskich miastach

Pobliskie wypożyczalnie samochodów, Kota Kinabalu Lotnisko

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów na pobliskich lotniskach.

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów w pobliskich miastach.

Zalety wynajmu samochodu z CARNGO

 • Szybkie i łatwe porównanie cen wynajmu samochodów
 • Najlepsze ceny wynajmu samochodów
 • Bez ukrytych dodatkowych opłat
 • Bezpłatna rezygnacja lub zmiany
 • 24/7 całodobowa obsługa Klienta
 • Korzystne ubezpieczenie wynajmowanego samochodu
 • Pomoc w przypadku awarii samochodu
 • Tani wynajem samochodów obok mnie z app

Opinie

10%
5%
15%

Oszczędzaj pieniądze, oszczędzaj czas!

Porównaj ceny wynajmu samochodów w wypożyczalniach samochodowych w Kota Kinabalu Lotnisko. Otrzymaj najlepsze ceny wynajmu samochodów SUV