GREEN MOTION Olaine. Tani wynajem aut!
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

GREEN MOTION Olaine. Tani wynajem aut!

Najlepszy wynajem samochodów w Olaine, Łotwa. Bez ukrytych opłat. Bezpłatna rezygnacja.

GREEN MOTION Olaine. Tani wynajem aut!

GREEN MOTION - wypożyczalnia samochodów, Olaine

GREEN MOTION w Olaine
GREEN MOTION
GREEN MOTION
8.2
/10
Wspaniale
7.7
/10
Końcowa cena wynajmu
8.8
/10
Czystość
8
/10
Obsługa w wypożyczalni
8.1
/10
Proces odbioru wynajmowanego auta
8.4
/10
Proces zwrotu wynajmowanego samochodu
Na podstawie 250+ opinii klientów

Przeczytaj nasze porady dotyczące wynajmu samochodów w Olaine

Zwykle bardzo łatwo jest wynająć samochód, przestrzegając następujących zasad:

 • Określ dokładnie, czego potrzebujesz.

  Więcej niż 500 klientów którzy wynajeło samochód z wypożyczalni samochodów Green-Motion w Olaine dało rating na poziomie 6.4/10. Najtańszym wynajmem w wypożyczalni Green-Motion w Olaine jest samochód w kategorii Ekonomiczny, Fiat Punto. Cena wynajmu to tylko 16,29 USD za dzien wynajmu.

  Większość naszych klientów zazwyczaj wynajmuje samochody kategorii Ekonomiczny w Łotwa. Najtańszy oferowanym samochodem klasy Ekonomiczny z Green-Motion w Olaine jest Fiat Punto za 16,29 USD dziennie.

  Hertz Car Hire jest firmą wynajmującą samochody o najwyższej ratingu wśród klientów w Olaine z oceną średnią na poziomie 8.2/10, opartą na ponad 50+ ocenach klientów. Najtańszym pojazdem z Hertz Car Hire w klasie Ekonomiczny jest Opel Corsa za 24,62 USD za dzień.

  Najpopularniejszą kategorih samochodów w Łotwa jest Ekonomiczny, najtańszy wynajem samochodu z Hertz Car Hire w Olaine to Opel Corsa, wynajmowana na 24,62 USD dziennie.

  Wśród Ekonomiczny, najpopularniejszym modelem jest Fiat Punto. Cena wynajmu zaczyna się od 16,29 USD dziennie od Green-Motion, którego średnia ocena to 6.4/10, na podstawie 500+ opinii klientów.

  The cheapest car rental in Olaine is Fiat Punto from Green-Motion. Its price is only 16,29 USD per day. Green-Motion was reviewed by 500+ customers with a rating average score of 6.4/10.

 • Wybierz datę i godzinę odbioru i zwrotu.

  Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniędze, wybierz ten sam czas odbioru i zwrotu samochodu. Firmy wynajmujące samochody naliczają opłaty za cały dzień wynajmu, więc jeśli wynajmiesz samochód na 25 godzin, zapłacisz za 48 godzin (dwa pełne dni) wynajmu, a 74 godziny to 96 godzin (cztery pełne dni) wypożyczenia.

 • Wybierając samochód, należy zdecydować, ilu pasażerów będzie podróżować z tobą i ile bagażu zostanie umieszczonych w samochodzie. Zwróć uwagę, że liczba walizek określonych dla każdego samochodu jest podana szacunkowo. Jedna walizka zwykle ma wymiary standardowego bagażu podręcznego. Jeśli wynajmujesz samochód dla więcej niż 5 pasażerów, często taniej i wygodniej jest wynająć dwa samochody standardowej klasy wynajmu samochodów, zamiast jednego samochodu wielomiejscowego.
 • Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie zapomnij zarezerwować fotelika dla dziecka. Nawet jeśli wynajęcie fotelika dla dziecka może dodatkowo kosztować , grzywna za brak fotelika może wynieść więcej niż koszt wynajmu fotelika dziecięcego. Należy również pamiętać, że zwykły bilet na samolot zazwyczaj pozwala na bezpłatne przewożenie fotelika dziecięcego (należy skontaktować się z liniami lotniczymi w celu uzyskania dokładniejszych informacji). Ponadto zawsze można kupić fotelik dla dziecka w najbliższym supermarkecie po przyjeździe.
 • Jeśli zamierzasz korzystać z promu lub przekraczasz granicę kraju na wypożyczonym samochodzie, przeczytaj uważnie warunki wypożyczenia z kilku wypożyczalni. Jest możliwe, że jedna wypożyczalnia samochodów pozwala przekroczyć granicę, a inna firma zezwala na korzystanie z promu do podczas poidróży wypożyczonym samochodem. Ponadto, jeśli planujesz kupić bilety na prom, powiadom o tym wcześniej wypożyczalnię samochodów, a następnie podaj numer samochodu, który wynajmujesz.
 • Zawsze zwracaj uwagę na politykę paliwową. Nie zawsze wynajem samochodu z pełnym bakiem paliwa i jego zwrot z pustym bakiem paliwa jest korzystną opcją. Zastanów sie nad wynajmem samochodu z pełnym bakiem paliwa od wypożyczalni samochodów na małej wyspie lub jeśli wynajmujesz samochód na kilka dni. Może się okazać, że nie będziesz w stanie wykorzystać całego zakupionego paliwa
 • Weź pod uwagę różne typy odbioru. Najwygodniejszym typem odbioru jest Meet & Greet Wybierając wynajem samochodu z taką opcją, nie musisz stać w kolejce lub iść z walizkami do autobusu wahadłowego aby dostać się do miejsca wynajmu samochodu, zamiast tego spotkasz się przy wyjściu z terminala z tablicą z Twoim imieniem i nazwą firmy wynajmującej samochód, a Twój samochód będzie czekał na parkingu. Opcje powitalne są zwykle tańsze niż wypożyczalnie samochodów od firm wynajmujących na lotnisku, ponieważ nie zawierają opłaty lotniskowej w cenie wynajmu.
 • Nie lekceważ depozytu gwarancyjnego który powinieneś opłacić przy wynajmie samochodu. W większości przypadków będziesz musiał zostawić depozyt w momencie wypożyczenia (zobacz nasz Często zadawane pytania na temat opłaty dodatkowej i obniżenia opłat gwarancyjnych, ale zazwyczaj można ubezpieczyć ten depozyt lub kupić opcję redukcji opłat. Zawsze zwracaj uwagę na kwotę tego depozytu, możliwe jest, że cena wynajmu jest niska, ale opłata za przekroczenie limitu lub ograniczeń jest bardzo wysoka lub vice versa, zawsze należy wziąć pod uwagę całkowitą kwotę, a nie tylko cenę wynajmu samochodu.
 • Zawsze należy podać właściwy kraj zamieszkania, ponieważ może to wpływać na cenę wynajmu lub nawet wpłynąć na odmowę wynajmu samochodu. Zwykle dla kierowców posiadających obywatelstwo USA wymienione ceny nie obejmują CDW i TP. Jeśli nie jesteś z USA i wynajmujesz samochód, możesz być bardzo niemile zaskoczony wymogiem wykupienia ubezpieczenia, ponieważ ubezpieczenie wynajmowanego samochodu jest obowiązkowe.

Informacja o GREEN MOTION, Olaine

GREEN MOTION
Infomacja i kontakt
Nazwa firmy : Green-Motion
Adres : Eksporta Iela 1C, Riga, LV-1010
Telefon : 37127069670 / 37127012769
Zobacz na mapie: Google mapy
Cechy i zalety
Rodzaje wynajmu : Odbiór z lotniska — Przedstawiciel wypożyczalni spotka się z Tobą na lotnisku i zabierze Cię do miejsca odbioru samochodu.
Ocena : 8.2/10, Który jest Wspaniale

GREEN MOTION - ceny wynajmu, Ryga, Lotnisko (RIX)

Mini
Mini
Ekonomiczny
Ekonomiczny
Sedan (Full Size)
Sedan (Full Size)
Luksus
Luksus
Van
Van
SUV
SUV
Green-Motion
Green-Motion
od 26 USD od 16 USD od 662 USD od 85 USD od 31 USD
Thrifty
Thrifty
od 22 USD od 22 USD od 81 USD od 50 USD od 31 USD
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 23 USD od 117 USD od 99 USD od 45 USD od 46 USD
Budget Car Rental
Budget Car Rental
od 19 USD od 54 USD od 95 USD od 38 USD
Auto 26
Auto 26
od 45 USD od 37 USD od 54 USD
Europcar
Europcar
od 26 USD od 27 USD od 130 USD od 111 USD od 47 USD
International Supplier
International Supplier
od 56 USD od 124 USD od 153 USD od 101 USD
Nu-Car-Rentals
Nu-Car-Rentals
od 25 USD od 51 USD od 35 USD
Enterprise
Enterprise
od 30 USD od 43 USD od 85 USD
Surprice
Surprice
od 71 USD od 103 USD od 124 USD
Rentis
Rentis
od 39 USD od 66 USD od 75 USD
InterRent
InterRent
od 24 USD od 25 USD od 56 USD
Car-4-Rent
Car-4-Rent
od 38 USD od 64 USD
CARSrent
CARSrent
od 30 USD od 79 USD od 46 USD
Alamo
Alamo
od 39 USD od 82 USD od 60 USD
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
od 43 USD od 25 USD od 146 USD od 60 USD od 41 USD
Auto-5
Auto-5
od 33 USD od 34 USD od 59 USD od 76 USD
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
od 25 USD od 133 USD od 176 USD od 70 USD od 80 USD
addCar
addCar
od 58 USD od 55 USD
Top-Rent
Top-Rent
od 38 USD od 42 USD od 100 USD od 75 USD

Zalety wynajmu samochodu z CARNGO

 • Szybkie i łatwe porównanie cen wynajmu samochodów
 • Najlepsze ceny wynajmu samochodów
 • Bez ukrytych dodatkowych opłat
 • Bezpłatna rezygnacja lub zmiany
 • 24/7 całodobowa obsługa Klienta
 • Korzystne ubezpieczenie wynajmowanego samochodu
 • Pomoc w przypadku awarii samochodu
 • Tani wynajem samochodów obok mnie z app

Opinie

10%
5%
15%

Oszczędzaj pieniądze, oszczędzaj czas!

Porównaj ceny wynajmu samochodów w wypożyczalniach samochodowych w Olaine. Otrzymaj najlepsze ceny wynajmu samochodów GREEN MOTION