Poniżej 25 Wypożyczalnia Samochodów Vittoria
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

Poniżej 25 Wypożyczalnia Samochodów Vittoria

Najlepszy wynajem samochodów w Vittoria, Włochy. Bez ukrytych opłat. Bezpłatna rezygnacja.

Poniżej 25 - wypożyczalnia samochodów, Vittoria

KEDDY BY EUROPCAR w Vittoria
KEDDY BY EUROPCAR
KEDDY BY EUROPCAR
8.6
/10
Wspaniale
7.5
/10
Końcowa cena wynajmu
8.7
/10
Czystość
8.9
/10
Obsługa w wypożyczalni
8.8
/10
Proces odbioru wynajmowanego auta
8.9
/10
Proces zwrotu wynajmowanego samochodu
Na podstawie 2000+ opinii klientów

Przeczytaj nasze porady dotyczące wynajmu samochodów w Vittoria

Zwykle bardzo łatwo jest wynająć samochód, przestrzegając następujących zasad:

 • Określ dokładnie, czego potrzebujesz.

  Keddy-By-Europcar jest firmą wynajmującą samochody o najwyższej ratingu wśród klientów w Vittoria z oceną średnią na poziomie 8.6/10, opartą na ponad 2000+ ocenach klientów. Najtańszym pojazdem z Keddy-By-Europcar w klasie Ekonomiczny jest Fiat Panda za 23,05 USD za dzień.

  Najpopularniejszą kategorih samochodów w Włochy jest Ekonomiczny, najtańszy wynajem samochodu z Keddy-By-Europcar w Vittoria to Fiat Panda, wynajmowana na 23,05 USD dziennie.

  Wśród Ekonomiczny, najpopularniejszym modelem jest Volkswagen Polo. Cena wynajmu zaczyna się od 30,51 USD dziennie od Sicily-By-Car, którego średnia ocena to 7.6/10, na podstawie 10000+ opinii klientów.

  The cheapest car rental in Vittoria is Opel Adam from Maggiore. Its price is only 17,27 USD per day. Maggiore was reviewed by 1000+ customers with a rating average score of 7.5/10.

 • Wybierz datę i godzinę odbioru i zwrotu.

  Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniędze, wybierz ten sam czas odbioru i zwrotu samochodu. Firmy wynajmujące samochody naliczają opłaty za cały dzień wynajmu, więc jeśli wynajmiesz samochód na 25 godzin, zapłacisz za 48 godzin (dwa pełne dni) wynajmu, a 74 godziny to 96 godzin (cztery pełne dni) wypożyczenia.

 • Wybierając samochód, należy zdecydować, ilu pasażerów będzie podróżować z tobą i ile bagażu zostanie umieszczonych w samochodzie. Zwróć uwagę, że liczba walizek określonych dla każdego samochodu jest podana szacunkowo. Jedna walizka zwykle ma wymiary standardowego bagażu podręcznego. Jeśli wynajmujesz samochód dla więcej niż 5 pasażerów, często taniej i wygodniej jest wynająć dwa samochody standardowej klasy wynajmu samochodów, zamiast jednego samochodu wielomiejscowego.
 • Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie zapomnij zarezerwować fotelika dla dziecka. Nawet jeśli wynajęcie fotelika dla dziecka może dodatkowo kosztować , grzywna za brak fotelika może wynieść więcej niż koszt wynajmu fotelika dziecięcego. Należy również pamiętać, że zwykły bilet na samolot zazwyczaj pozwala na bezpłatne przewożenie fotelika dziecięcego (należy skontaktować się z liniami lotniczymi w celu uzyskania dokładniejszych informacji). Ponadto zawsze można kupić fotelik dla dziecka w najbliższym supermarkecie po przyjeździe.
 • Jeśli zamierzasz korzystać z promu lub przekraczasz granicę kraju na wypożyczonym samochodzie, przeczytaj uważnie warunki wypożyczenia z kilku wypożyczalni. Jest możliwe, że jedna wypożyczalnia samochodów pozwala przekroczyć granicę, a inna firma zezwala na korzystanie z promu do podczas poidróży wypożyczonym samochodem. Ponadto, jeśli planujesz kupić bilety na prom, powiadom o tym wcześniej wypożyczalnię samochodów, a następnie podaj numer samochodu, który wynajmujesz.
 • Zawsze zwracaj uwagę na politykę paliwową. Nie zawsze wynajem samochodu z pełnym bakiem paliwa i jego zwrot z pustym bakiem paliwa jest korzystną opcją. Zastanów sie nad wynajmem samochodu z pełnym bakiem paliwa od wypożyczalni samochodów na małej wyspie lub jeśli wynajmujesz samochód na kilka dni. Może się okazać, że nie będziesz w stanie wykorzystać całego zakupionego paliwa
 • Weź pod uwagę różne typy odbioru. Najwygodniejszym typem odbioru jest Meet & Greet Wybierając wynajem samochodu z taką opcją, nie musisz stać w kolejce lub iść z walizkami do autobusu wahadłowego aby dostać się do miejsca wynajmu samochodu, zamiast tego spotkasz się przy wyjściu z terminala z tablicą z Twoim imieniem i nazwą firmy wynajmującej samochód, a Twój samochód będzie czekał na parkingu. Opcje powitalne są zwykle tańsze niż wypożyczalnie samochodów od firm wynajmujących na lotnisku, ponieważ nie zawierają opłaty lotniskowej w cenie wynajmu.
 • Nie lekceważ depozytu gwarancyjnego który powinieneś opłacić przy wynajmie samochodu. W większości przypadków będziesz musiał zostawić depozyt w momencie wypożyczenia (zobacz nasz Często zadawane pytania na temat opłaty dodatkowej i obniżenia opłat gwarancyjnych, ale zazwyczaj można ubezpieczyć ten depozyt lub kupić opcję redukcji opłat. Zawsze zwracaj uwagę na kwotę tego depozytu, możliwe jest, że cena wynajmu jest niska, ale opłata za przekroczenie limitu lub ograniczeń jest bardzo wysoka lub vice versa, zawsze należy wziąć pod uwagę całkowitą kwotę, a nie tylko cenę wynajmu samochodu.
 • Zawsze należy podać właściwy kraj zamieszkania, ponieważ może to wpływać na cenę wynajmu lub nawet wpłynąć na odmowę wynajmu samochodu. Zwykle dla kierowców posiadających obywatelstwo USA wymienione ceny nie obejmują CDW i TP. Jeśli nie jesteś z USA i wynajmujesz samochód, możesz być bardzo niemile zaskoczony wymogiem wykupienia ubezpieczenia, ponieważ ubezpieczenie wynajmowanego samochodu jest obowiązkowe.

Poniżej 25 - ceny wynajmu, Port Lotniczy Comiso Im. Vincenzo Magliocco (CIY)

Mini
Mini
Ekonomiczny
Ekonomiczny
Sedan (Full Size)
Sedan (Full Size)
Luksus
Luksus
Kabriolet
Kabriolet
Van
Van
SUV
SUV
Maggiore
Maggiore
od 17 USD od 17 USD od 158 USD od 101 USD od 32 USD
Maggiore
Maggiore
od 34 USD od 35 USD od 128 USD od 94 USD
Sicily-By-Car
Sicily-By-Car
od 29 USD od 31 USD od 55 USD od 35 USD
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 17 USD od 17 USD od 138 USD od 166 USD od 103 USD od 71 USD od 172 USD
Europcar
Europcar
od 33 USD od 39 USD
Budget Car Rental
Budget Car Rental
od 18 USD od 18 USD od 212 USD od 167 USD od 97 USD od 51 USD
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
od 72 USD od 75 USD od 97 USD
Keddy-By-Europcar
Keddy-By-Europcar
od 53 USD od 23 USD
Dollar
Dollar
od 66 USD od 68 USD od 85 USD
Optimorent
Optimorent
od 56 USD od 58 USD od 197 USD

Zalety wynajmu samochodu z CARNGO

 • Szybkie i łatwe porównanie cen wynajmu samochodów
 • Najlepsze ceny wynajmu samochodów
 • Bez ukrytych dodatkowych opłat
 • Bezpłatna rezygnacja lub zmiany
 • 24/7 całodobowa obsługa Klienta
 • Korzystne ubezpieczenie wynajmowanego samochodu
 • Pomoc w przypadku awarii samochodu
 • Tani wynajem samochodów obok mnie z app

Opinie

10%
5%
15%

Oszczędzaj pieniądze, oszczędzaj czas!

Porównaj ceny wynajmu samochodów w wypożyczalniach samochodowych w Vittoria. Otrzymaj najlepsze ceny wynajmu samochodów Poniżej 25