AVIS Siracusa. Tani wynajem aut!
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

AVIS Siracusa. Tani wynajem aut!

Najlepszy wynajem samochodów w Siracusa, Włochy. Bez ukrytych opłat. Bezpłatna rezygnacja.

AVIS Siracusa. Tani wynajem aut!

AVIS - wypożyczalnia samochodów, Siracusa

AVIS w Siracusa
AVIS
AVIS
6.5
/10
Dobrze
5.9
/10
Końcowa cena wynajmu
7.6
/10
Czystość
6
/10
Obsługa w wypożyczalni
5.5
/10
Proces odbioru wynajmowanego auta
7.4
/10
Proces zwrotu wynajmowanego samochodu
Na podstawie 2000+ opinii klientów

Przeczytaj nasze porady dotyczące wynajmu samochodów w Siracusa

Zwykle bardzo łatwo jest wynająć samochód, przestrzegając następujących zasad:

 • Określ dokładnie, czego potrzebujesz.

  Więcej niż 2000 klientów którzy wynajeło samochód z wypożyczalni samochodów AVIS Car Rental w Siracusa dało rating na poziomie 4.1/10. Najtańszym wynajmem w wypożyczalni AVIS Car Rental w Siracusa jest samochód w kategorii Mini, Toyota Aygo. Cena wynajmu to tylko 37,59 USD za dzien wynajmu.

  Większość naszych klientów zazwyczaj wynajmuje samochody kategorii Ekonomiczny w Włochy. Najtańszy oferowanym samochodem klasy Ekonomiczny z AVIS Car Rental w Siracusa jest Fiat Panda za 39,03 USD dziennie.

  International Supplier jest firmą wynajmującą samochody o najwyższej ratingu wśród klientów w Siracusa z oceną średnią na poziomie 8.4/10, opartą na ponad 1000+ ocenach klientów. Najtańszym pojazdem z International Supplier w klasie Mini jest Fiat 500 za 43,31 USD za dzień.

  Najpopularniejszą kategorih samochodów w Włochy jest Ekonomiczny, najtańszy wynajem samochodu z International Supplier w Siracusa to Renault Clio, wynajmowana na 44,46 USD dziennie.

  Wśród Ekonomiczny, najpopularniejszym modelem jest Citroen C1. Cena wynajmu zaczyna się od 30,41 USD dziennie od Sicily-By-Car, którego średnia ocena to 6.7/10, na podstawie 10000+ opinii klientów.

  The cheapest car rental in Siracusa is Fiat 500 from InterRent. Its price is only 5,73 USD per day. InterRent was reviewed by 5000+ customers with a rating average score of 6.6/10.

 • Wybierz datę i godzinę odbioru i zwrotu.

  Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniędze, wybierz ten sam czas odbioru i zwrotu samochodu. Firmy wynajmujące samochody naliczają opłaty za cały dzień wynajmu, więc jeśli wynajmiesz samochód na 25 godzin, zapłacisz za 48 godzin (dwa pełne dni) wynajmu, a 74 godziny to 96 godzin (cztery pełne dni) wypożyczenia.

 • Wybierając samochód, należy zdecydować, ilu pasażerów będzie podróżować z tobą i ile bagażu zostanie umieszczonych w samochodzie. Zwróć uwagę, że liczba walizek określonych dla każdego samochodu jest podana szacunkowo. Jedna walizka zwykle ma wymiary standardowego bagażu podręcznego. Jeśli wynajmujesz samochód dla więcej niż 5 pasażerów, często taniej i wygodniej jest wynająć dwa samochody standardowej klasy wynajmu samochodów, zamiast jednego samochodu wielomiejscowego.
 • Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie zapomnij zarezerwować fotelika dla dziecka. Nawet jeśli wynajęcie fotelika dla dziecka może dodatkowo kosztować , grzywna za brak fotelika może wynieść więcej niż koszt wynajmu fotelika dziecięcego. Należy również pamiętać, że zwykły bilet na samolot zazwyczaj pozwala na bezpłatne przewożenie fotelika dziecięcego (należy skontaktować się z liniami lotniczymi w celu uzyskania dokładniejszych informacji). Ponadto zawsze można kupić fotelik dla dziecka w najbliższym supermarkecie po przyjeździe.
 • Jeśli zamierzasz korzystać z promu lub przekraczasz granicę kraju na wypożyczonym samochodzie, przeczytaj uważnie warunki wypożyczenia z kilku wypożyczalni. Jest możliwe, że jedna wypożyczalnia samochodów pozwala przekroczyć granicę, a inna firma zezwala na korzystanie z promu do podczas poidróży wypożyczonym samochodem. Ponadto, jeśli planujesz kupić bilety na prom, powiadom o tym wcześniej wypożyczalnię samochodów, a następnie podaj numer samochodu, który wynajmujesz.
 • Zawsze zwracaj uwagę na politykę paliwową. Nie zawsze wynajem samochodu z pełnym bakiem paliwa i jego zwrot z pustym bakiem paliwa jest korzystną opcją. Zastanów sie nad wynajmem samochodu z pełnym bakiem paliwa od wypożyczalni samochodów na małej wyspie lub jeśli wynajmujesz samochód na kilka dni. Może się okazać, że nie będziesz w stanie wykorzystać całego zakupionego paliwa
 • Weź pod uwagę różne typy odbioru. Najwygodniejszym typem odbioru jest Meet & Greet Wybierając wynajem samochodu z taką opcją, nie musisz stać w kolejce lub iść z walizkami do autobusu wahadłowego aby dostać się do miejsca wynajmu samochodu, zamiast tego spotkasz się przy wyjściu z terminala z tablicą z Twoim imieniem i nazwą firmy wynajmującej samochód, a Twój samochód będzie czekał na parkingu. Opcje powitalne są zwykle tańsze niż wypożyczalnie samochodów od firm wynajmujących na lotnisku, ponieważ nie zawierają opłaty lotniskowej w cenie wynajmu.
 • Nie lekceważ depozytu gwarancyjnego który powinieneś opłacić przy wynajmie samochodu. W większości przypadków będziesz musiał zostawić depozyt w momencie wypożyczenia (zobacz nasz Często zadawane pytania na temat opłaty dodatkowej i obniżenia opłat gwarancyjnych, ale zazwyczaj można ubezpieczyć ten depozyt lub kupić opcję redukcji opłat. Zawsze zwracaj uwagę na kwotę tego depozytu, możliwe jest, że cena wynajmu jest niska, ale opłata za przekroczenie limitu lub ograniczeń jest bardzo wysoka lub vice versa, zawsze należy wziąć pod uwagę całkowitą kwotę, a nie tylko cenę wynajmu samochodu.
 • Zawsze należy podać właściwy kraj zamieszkania, ponieważ może to wpływać na cenę wynajmu lub nawet wpłynąć na odmowę wynajmu samochodu. Zwykle dla kierowców posiadających obywatelstwo USA wymienione ceny nie obejmują CDW i TP. Jeśli nie jesteś z USA i wynajmujesz samochód, możesz być bardzo niemile zaskoczony wymogiem wykupienia ubezpieczenia, ponieważ ubezpieczenie wynajmowanego samochodu jest obowiązkowe.

Informacja o AVIS, Siracusa

AVIS
Infomacja i kontakt
Nazwa firmy : AVIS Car Rental
Adres : Via Cardinale Dusmet Snc, Catania, 95121
Telefon : (39) 095 537871
Zobacz na mapie: Google mapy
Cechy i zalety
Rodzaje wynajmu : Not specified — The rental company didn't specify the pickup type yet.
Ocena : 6.5/10, Który jest Dobrze

Zalety wynajmu samochodu z CARNGO

 • Szybkie i łatwe porównanie cen wynajmu samochodów
 • Najlepsze ceny wynajmu samochodów
 • Bez ukrytych dodatkowych opłat
 • Bezpłatna rezygnacja lub zmiany
 • 24/7 całodobowa obsługa Klienta
 • Korzystne ubezpieczenie wynajmowanego samochodu
 • Pomoc w przypadku awarii samochodu
 • Tani wynajem samochodów obok mnie z app

Opinie

10%
5%
15%

Oszczędzaj pieniądze, oszczędzaj czas!

Porównaj ceny wynajmu samochodów w wypożyczalniach samochodowych w Siracusa. Otrzymaj najlepsze ceny wynajmu samochodów AVIS