AVIS Reggio Calabria
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

AVIS Reggio Calabria

Najlepszy wynajem samochodów w Reggio Calabria, Włochy. Bez ukrytych opłat. Bezpłatna rezygnacja.

AVIS Reggio Calabria

AVIS - wypożyczalnia samochodów, Reggio Calabria

AVIS w Reggio Calabria
AVIS
AVIS
6.5
/10
Dobrze
5.9
/10
Końcowa cena wynajmu
7.6
/10
Czystość
5.9
/10
Obsługa w wypożyczalni
5.5
/10
Proces odbioru wynajmowanego samochodu
7.4
/10
Proces zwrotu wynajmowanego samochodu
Na podstawie 2000+ opinii klientów

Przeczytaj nasze porady dotyczące wynajmu samochodów w Reggio Calabria

Zwykle bardzo łatwo jest wynająć samochód, przestrzegając następujących zasad:

 • Określ dokładnie, czego potrzebujesz.

  Więcej niż 2000 klientów którzy wynajeło samochód z wypożyczalni samochodów AVIS Car Rental w Reggio Calabria dało rating na poziomie 5.7/10. Najtańszym wynajmem w wypożyczalni AVIS Car Rental w Reggio Calabria jest samochód w kategorii Ekonomiczny, Fiat Panda. Cena wynajmu to tylko 14,36 USD za dzien wynajmu.

  Większość naszych klientów zazwyczaj wynajmuje samochody kategorii Ekonomiczny w Włochy. Najtańszy oferowanym samochodem klasy Ekonomiczny z AVIS Car Rental w Reggio Calabria jest Fiat Panda za 14,36 USD dziennie.

  Locauto Rent A Car jest firmą wynajmującą samochody o najwyższej ratingu wśród klientów w Reggio Calabria z oceną średnią na poziomie 8.1/10, opartą na ponad 5000+ ocenach klientów. Najtańszym pojazdem z Locauto Rent A Car w klasie Mini jest Fiat Panda za 11,36 USD za dzień.

  Najpopularniejszą kategorih samochodów w Włochy jest Ekonomiczny, najtańszy wynajem samochodu z Locauto Rent A Car w Reggio Calabria to Renault Clio, wynajmowana na 12,78 USD dziennie.

  Wśród Ekonomiczny, najpopularniejszym modelem jest Volkswagen Polo. Cena wynajmu zaczyna się od 12,77 USD dziennie od Sicily-By-Car, którego średnia ocena to 7.7/10, na podstawie 10000+ opinii klientów.

  The cheapest car rental in Reggio Calabria is Toyota Aygo from Sicily-By-Car. Its price is only 11,35 USD per day. Sicily-By-Car was reviewed by 10000+ customers with a rating average score of 7.7/10.

 • Wybierz datę i godzinę odbioru i zwrotu.

  Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniędze, wybierz ten sam czas odbioru i zwrotu samochodu. Firmy wynajmujące samochody naliczają opłaty za cały dzień wynajmu, więc jeśli wynajmiesz samochód na 25 godzin, zapłacisz za 48 godzin (dwa pełne dni) wynajmu, a 74 godziny to 96 godzin (cztery pełne dni) wypożyczenia.

 • Wybierając samochód, należy zdecydować, ilu pasażerów będzie podróżować z tobą i ile bagażu zostanie umieszczonych w samochodzie. Zwróć uwagę, że liczba walizek określonych dla każdego samochodu jest podana szacunkowo. Jedna walizka zwykle ma wymiary standardowego bagażu podręcznego. Jeśli wynajmujesz samochód dla więcej niż 5 pasażerów, często taniej i wygodniej jest wynająć dwa samochody standardowej klasy wynajmu samochodów, zamiast jednego samochodu wielomiejscowego.
 • Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie zapomnij zarezerwować fotelika dla dziecka. Nawet jeśli wynajęcie fotelika dla dziecka może dodatkowo kosztować , grzywna za brak fotelika może wynieść więcej niż koszt wynajmu fotelika dziecięcego. Należy również pamiętać, że zwykły bilet na samolot zazwyczaj pozwala na bezpłatne przewożenie fotelika dziecięcego (należy skontaktować się z liniami lotniczymi w celu uzyskania dokładniejszych informacji). Ponadto zawsze można kupić fotelik dla dziecka w najbliższym supermarkecie po przyjeździe.
 • Jeśli zamierzasz korzystać z promu lub przekraczasz granicę kraju na wypożyczonym samochodzie, przeczytaj uważnie warunki wypożyczenia z kilku wypożyczalni. Jest możliwe, że jedna wypożyczalnia samochodów pozwala przekroczyć granicę, a inna firma zezwala na korzystanie z promu do podczas poidróży wypożyczonym samochodem. Ponadto, jeśli planujesz kupić bilety na prom, powiadom o tym wcześniej wypożyczalnię samochodów, a następnie podaj numer samochodu, który wynajmujesz.
 • Zawsze zwracaj uwagę na politykę paliwową. Nie zawsze wynajem samochodu z pełnym bakiem paliwa i jego zwrot z pustym bakiem paliwa jest korzystną opcją. Zastanów sie nad wynajmem samochodu z pełnym bakiem paliwa od wypożyczalni samochodów na małej wyspie lub jeśli wynajmujesz samochód na kilka dni. Może się okazać, że nie będziesz w stanie wykorzystać całego zakupionego paliwa
 • Weź pod uwagę różne typy odbioru. Najwygodniejszym typem odbioru jest Meet & Greet Wybierając wynajem samochodu z taką opcją, nie musisz stać w kolejce lub iść z walizkami do autobusu wahadłowego aby dostać się do miejsca wynajmu samochodu, zamiast tego spotkasz się przy wyjściu z terminala z tablicą z Twoim imieniem i nazwą firmy wynajmującej samochód, a Twój samochód będzie czekał na parkingu. Opcje powitalne są zwykle tańsze niż wypożyczalnie samochodów od firm wynajmujących na lotnisku, ponieważ nie zawierają opłaty lotniskowej w cenie wynajmu.
 • Nie lekceważ depozytu gwarancyjnego który powinieneś opłacić przy wynajmie samochodu. W większości przypadków będziesz musiał zostawić depozyt w momencie wypożyczenia (zobacz nasz Często zadawane pytania na temat opłaty dodatkowej i obniżenia opłat gwarancyjnych, ale zazwyczaj można ubezpieczyć ten depozyt lub kupić opcję redukcji opłat. Zawsze zwracaj uwagę na kwotę tego depozytu, możliwe jest, że cena wynajmu jest niska, ale opłata za przekroczenie limitu lub ograniczeń jest bardzo wysoka lub vice versa, zawsze należy wziąć pod uwagę całkowitą kwotę, a nie tylko cenę wynajmu samochodu.
 • Zawsze należy podać właściwy kraj zamieszkania, ponieważ może to wpływać na cenę wynajmu lub nawet wpłynąć na odmowę wynajmu samochodu. Zwykle dla kierowców posiadających obywatelstwo USA wymienione ceny nie obejmują CDW i TP. Jeśli nie jesteś z USA i wynajmujesz samochód, możesz być bardzo niemile zaskoczony wymogiem wykupienia ubezpieczenia, ponieważ ubezpieczenie wynajmowanego samochodu jest obowiązkowe.

Informacja o AVIS, Reggio Calabria

AVIS
Infomacja i kontakt
Nazwa firmy : AVIS Car Rental
Adres : SS 111 KM 7 E 600, Cannava, 89016
Telefon : (39) 0966 59813
Zobacz na mapie: Google mapy
Cechy i zalety
Rodzaje wynajmu : Not specified — The rental company didn't specify the pickup type yet.
Ocena : 6.5/10, Który jest Dobrze

AVIS - ceny wynajmu, Port Lotniczy Reggio Calabria (REG)

Mini
Mini
Ekonomiczny
Ekonomiczny
Sedan (Full Size)
Sedan (Full Size)
Luksus
Luksus
Kabriolet
Kabriolet
Van
Van
SUV
SUV
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 14 USD od 14 USD od 126 USD od 88 USD od 131 USD od 53 USD od 105 USD
Sicily-By-Car
Sicily-By-Car
od 11 USD od 13 USD od 32 USD od 24 USD
Maggiore
Maggiore
od 18 USD od 17 USD od 97 USD od 103 USD od 78 USD
Budget Car Rental
Budget Car Rental
od 13 USD od 15 USD od 105 USD od 82 USD od 36 USD
Locauto Rent A Car
Locauto Rent A Car
od 11 USD od 13 USD od 41 USD od 39 USD
Enterprise
Enterprise
od 50 USD od 74 USD od 73 USD
Ecovia
Ecovia
od 11 USD od 13 USD od 152 USD
Keddy-By-Europcar
Keddy-By-Europcar
od 15 USD od 16 USD od 30 USD od 106 USD
Europcar
Europcar
od 16 USD od 17 USD od 30 USD od 106 USD
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
od 18 USD od 19 USD od 42 USD
Alamo
Alamo
od 14 USD od 15 USD od 60 USD
Optimorent
Optimorent
od 18 USD od 19 USD
Autovia
Autovia
od 39 USD od 15 USD od 208 USD od 167 USD od 100 USD

Zalety wynajmu samochodu z CARNGO

 • Szybkie i łatwe porównanie cen wynajmu samochodów
 • Najlepsze ceny wynajmu samochodów
 • Bez ukrytych dodatkowych opłat
 • Bezpłatna rezygnacja lub zmiany
 • 24/7 całodobowa obsługa Klienta
 • Korzystne ubezpieczenie wynajmowanego samochodu
 • Pomoc w przypadku awarii samochodu
 • Tani wynajem samochodów obok mnie z app

Opinie

10%
5%
15%

Oszczędzaj pieniądze, oszczędzaj czas!

Porównaj ceny wynajmu samochodów w wypożyczalniach samochodowych w Reggio Calabria. Otrzymaj najlepsze ceny wynajmu samochodów AVIS