SICILY BY CAR Messina. Tani wynajem aut!
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

SICILY BY CAR Messina. Tani wynajem aut!

Najlepszy wynajem samochodów w Messina, Włochy. Bez ukrytych opłat. Bezpłatna rezygnacja.

SICILY BY CAR Messina. Tani wynajem aut!

SICILY BY CAR - wypożyczalnia samochodów, Messina

SICILY BY CAR w Messina
SICILY BY CAR
SICILY BY CAR
7.8
/10
Bardzo Dobrze
8.3
/10
Końcowa cena wynajmu
6.5
/10
Czystość
7.9
/10
Obsługa w wypożyczalni
8.2
/10
Proces odbioru wynajmowanego auta
8.3
/10
Proces zwrotu wynajmowanego samochodu
Na podstawie 10000+ opinii klientów

Przeczytaj nasze porady dotyczące wynajmu samochodów w Messina

Zwykle bardzo łatwo jest wynająć samochód, przestrzegając następujących zasad:

 • Określ dokładnie, czego potrzebujesz.

  Więcej niż 10000 klientów którzy wynajeło samochód z wypożyczalni samochodów Sicily-By-Car w Messina dało rating na poziomie 7.8/10. Najtańszym wynajmem w wypożyczalni Sicily-By-Car w Messina jest samochód w kategorii Standradowy, Citroen C4 Picasso. Cena wynajmu to tylko 22,32 USD za dzien wynajmu.

  Większość naszych klientów zazwyczaj wynajmuje samochody kategorii Ekonomiczny w Włochy. Najtańszy oferowanym samochodem klasy Ekonomiczny z Sicily-By-Car w Messina jest Volkswagen Polo za 27,10 USD dziennie.

  Locauto Rent A Car jest firmą wynajmującą samochody o najwyższej ratingu wśród klientów w Messina z oceną średnią na poziomie 8.1/10, opartą na ponad 10000+ ocenach klientów. Najtańszym pojazdem z Locauto Rent A Car w klasie Kompatkowy jest Audi A3 za 37,00 USD za dzień.

  Najpopularniejszą kategorih samochodów w Włochy jest Ekonomiczny, najtańszy wynajem samochodu z Locauto Rent A Car w Messina to Renault Clio, wynajmowana na 49,02 USD dziennie.

  Wśród Ekonomiczny, najpopularniejszym modelem jest Volkswagen Polo. Cena wynajmu zaczyna się od 27,10 USD dziennie od Sicily-By-Car, którego średnia ocena to 7.8/10, na podstawie 10000+ opinii klientów.

  The cheapest car rental in Messina is Fiat 500 from Budget Car Rental. Its price is only 12,57 USD per day. Budget Car Rental was reviewed by 10000+ customers with a rating average score of 6.6/10.

 • Wybierz datę i godzinę odbioru i zwrotu.

  Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniędze, wybierz ten sam czas odbioru i zwrotu samochodu. Firmy wynajmujące samochody naliczają opłaty za cały dzień wynajmu, więc jeśli wynajmiesz samochód na 25 godzin, zapłacisz za 48 godzin (dwa pełne dni) wynajmu, a 74 godziny to 96 godzin (cztery pełne dni) wypożyczenia.

 • Wybierając samochód, należy zdecydować, ilu pasażerów będzie podróżować z tobą i ile bagażu zostanie umieszczonych w samochodzie. Zwróć uwagę, że liczba walizek określonych dla każdego samochodu jest podana szacunkowo. Jedna walizka zwykle ma wymiary standardowego bagażu podręcznego. Jeśli wynajmujesz samochód dla więcej niż 5 pasażerów, często taniej i wygodniej jest wynająć dwa samochody standardowej klasy wynajmu samochodów, zamiast jednego samochodu wielomiejscowego.
 • Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie zapomnij zarezerwować fotelika dla dziecka. Nawet jeśli wynajęcie fotelika dla dziecka może dodatkowo kosztować , grzywna za brak fotelika może wynieść więcej niż koszt wynajmu fotelika dziecięcego. Należy również pamiętać, że zwykły bilet na samolot zazwyczaj pozwala na bezpłatne przewożenie fotelika dziecięcego (należy skontaktować się z liniami lotniczymi w celu uzyskania dokładniejszych informacji). Ponadto zawsze można kupić fotelik dla dziecka w najbliższym supermarkecie po przyjeździe.
 • Jeśli zamierzasz korzystać z promu lub przekraczasz granicę kraju na wypożyczonym samochodzie, przeczytaj uważnie warunki wypożyczenia z kilku wypożyczalni. Jest możliwe, że jedna wypożyczalnia samochodów pozwala przekroczyć granicę, a inna firma zezwala na korzystanie z promu do podczas poidróży wypożyczonym samochodem. Ponadto, jeśli planujesz kupić bilety na prom, powiadom o tym wcześniej wypożyczalnię samochodów, a następnie podaj numer samochodu, który wynajmujesz.
 • Zawsze zwracaj uwagę na politykę paliwową. Nie zawsze wynajem samochodu z pełnym bakiem paliwa i jego zwrot z pustym bakiem paliwa jest korzystną opcją. Zastanów sie nad wynajmem samochodu z pełnym bakiem paliwa od wypożyczalni samochodów na małej wyspie lub jeśli wynajmujesz samochód na kilka dni. Może się okazać, że nie będziesz w stanie wykorzystać całego zakupionego paliwa
 • Weź pod uwagę różne typy odbioru. Najwygodniejszym typem odbioru jest Meet & Greet Wybierając wynajem samochodu z taką opcją, nie musisz stać w kolejce lub iść z walizkami do autobusu wahadłowego aby dostać się do miejsca wynajmu samochodu, zamiast tego spotkasz się przy wyjściu z terminala z tablicą z Twoim imieniem i nazwą firmy wynajmującej samochód, a Twój samochód będzie czekał na parkingu. Opcje powitalne są zwykle tańsze niż wypożyczalnie samochodów od firm wynajmujących na lotnisku, ponieważ nie zawierają opłaty lotniskowej w cenie wynajmu.
 • Nie lekceważ depozytu gwarancyjnego który powinieneś opłacić przy wynajmie samochodu. W większości przypadków będziesz musiał zostawić depozyt w momencie wypożyczenia (zobacz nasz Często zadawane pytania na temat opłaty dodatkowej i obniżenia opłat gwarancyjnych, ale zazwyczaj można ubezpieczyć ten depozyt lub kupić opcję redukcji opłat. Zawsze zwracaj uwagę na kwotę tego depozytu, możliwe jest, że cena wynajmu jest niska, ale opłata za przekroczenie limitu lub ograniczeń jest bardzo wysoka lub vice versa, zawsze należy wziąć pod uwagę całkowitą kwotę, a nie tylko cenę wynajmu samochodu.
 • Zawsze należy podać właściwy kraj zamieszkania, ponieważ może to wpływać na cenę wynajmu lub nawet wpłynąć na odmowę wynajmu samochodu. Zwykle dla kierowców posiadających obywatelstwo USA wymienione ceny nie obejmują CDW i TP. Jeśli nie jesteś z USA i wynajmujesz samochód, możesz być bardzo niemile zaskoczony wymogiem wykupienia ubezpieczenia, ponieważ ubezpieczenie wynajmowanego samochodu jest obowiązkowe.

Informacja o SICILY BY CAR, Messina

SICILY BY CAR
Infomacja i kontakt
Nazwa firmy : Sicily-By-Car
Adres : Via Ravagnese Superiore n. 144, Reggio Calabria, 89067
Telefon : +39 0965 645 422 / +345/7512354
Zobacz na mapie: Google mapy
Cechy i zalety
Rodzaje wynajmu : Odbiór na lotnisku — Biuro wypożyczalni znajduje się w terminalu lotniska.
Ocena : 7.8/10, Który jest Bardzo Dobrze

SICILY BY CAR - ceny wynajmu, Port Lotniczy Reggio Calabria (REG)

Mini
Mini
Ekonomiczny
Ekonomiczny
Sedan (Full Size)
Sedan (Full Size)
Luksus
Luksus
Kabriolet
Kabriolet
Van
Van
SUV
SUV
Sicily-By-Car
Sicily-By-Car
od 25 USD od 27 USD od 47 USD od 33 USD
Budget Car Rental
Budget Car Rental
od 13 USD od 27 USD od 105 USD od 84 USD od 36 USD
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 14 USD od 14 USD od 126 USD od 88 USD od 131 USD od 60 USD od 105 USD
Maggiore
Maggiore
od 41 USD od 17 USD od 97 USD od 103 USD od 78 USD
Locauto Rent A Car
Locauto Rent A Car
od 42 USD od 49 USD od 88 USD od 85 USD
Enterprise
Enterprise
od 31 USD od 33 USD od 78 USD
Ecovia
Ecovia
od 41 USD od 30 USD od 135 USD
Keddy-By-Europcar
Keddy-By-Europcar
od 25 USD od 45 USD od 82 USD od 106 USD
Europcar
Europcar
od 26 USD od 48 USD od 86 USD od 106 USD
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
od 18 USD od 71 USD od 119 USD
Alamo
Alamo
od 25 USD od 28 USD od 84 USD
Optimorent
Optimorent
od 42 USD od 45 USD
Autovia
Autovia
od 39 USD od 40 USD od 280 USD od 167 USD od 100 USD

Zalety wynajmu samochodu z CARNGO

 • Szybkie i łatwe porównanie cen wynajmu samochodów
 • Najlepsze ceny wynajmu samochodów
 • Bez ukrytych dodatkowych opłat
 • Bezpłatna rezygnacja lub zmiany
 • 24/7 całodobowa obsługa Klienta
 • Korzystne ubezpieczenie wynajmowanego samochodu
 • Pomoc w przypadku awarii samochodu
 • Tani wynajem samochodów obok mnie z app

Opinie

10%
5%
15%

Oszczędzaj pieniądze, oszczędzaj czas!

Porównaj ceny wynajmu samochodów w wypożyczalniach samochodowych w Messina. Otrzymaj najlepsze ceny wynajmu samochodów SICILY BY CAR