EUROPCAR Foligno
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

EUROPCAR Foligno

Najlepszy wynajem samochodów w Foligno, Włochy. Bez ukrytych opłat. Bezpłatna rezygnacja.

EUROPCAR Foligno

EUROPCAR - wypożyczalnia samochodów, Foligno

EUROPCAR w Foligno
EUROPCAR
EUROPCAR
7.5
/10
Bardzo Dobrze
7.1
/10
Końcowa cena wynajmu
8.2
/10
Czystość
7.3
/10
Obsługa w wypożyczalni
7
/10
Proces odbioru wynajmowanego samochodu
8
/10
Proces zwrotu wynajmowanego samochodu
Na podstawie 2000+ opinii klientów

Przeczytaj nasze porady dotyczące wynajmu samochodów w Foligno

Zwykle bardzo łatwo jest wynająć samochód, przestrzegając następujących zasad:

 • Określ dokładnie, czego potrzebujesz.

  Więcej niż 5000 klientów którzy wynajeło samochód z wypożyczalni samochodów Europcar w Foligno dało rating na poziomie 7.6/10. Najtańszym wynajmem w wypożyczalni Europcar w Foligno jest samochód w kategorii Mini, Citroen C1. Cena wynajmu to tylko 14,21 USD za dzien wynajmu.

  Większość naszych klientów zazwyczaj wynajmuje samochody kategorii Ekonomiczny w Włochy. Najtańszy oferowanym samochodem klasy Ekonomiczny z Europcar w Foligno jest Fiat Panda za 14,71 USD dziennie.

  Ecovia jest firmą wynajmującą samochody o najwyższej ratingu wśród klientów w Foligno z oceną średnią na poziomie 7.9/10, opartą na ponad 5000+ ocenach klientów. Najtańszym pojazdem z Ecovia w klasie Ekonomiczny jest Fiat Panda za 19,54 USD za dzień.

  Najpopularniejszą kategorih samochodów w Włochy jest Ekonomiczny, najtańszy wynajem samochodu z Ecovia w Foligno to Fiat Panda, wynajmowana na 19,54 USD dziennie.

  Wśród Ekonomiczny, najpopularniejszym modelem jest Volkswagen Polo. Cena wynajmu zaczyna się od 23,13 USD dziennie od Sicily-By-Car, którego średnia ocena to 8.1/10, na podstawie 10000+ opinii klientów.

  The cheapest car rental in Foligno is Toyota Aygo from Budget Car Rental. Its price is only 12,51 USD per day. Budget Car Rental was reviewed by 10000+ customers with a rating average score of 7.8/10.

 • Wybierz datę i godzinę odbioru i zwrotu.

  Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniędze, wybierz ten sam czas odbioru i zwrotu samochodu. Firmy wynajmujące samochody naliczają opłaty za cały dzień wynajmu, więc jeśli wynajmiesz samochód na 25 godzin, zapłacisz za 48 godzin (dwa pełne dni) wynajmu, a 74 godziny to 96 godzin (cztery pełne dni) wypożyczenia.

 • Wybierając samochód, należy zdecydować, ilu pasażerów będzie podróżować z tobą i ile bagażu zostanie umieszczonych w samochodzie. Zwróć uwagę, że liczba walizek określonych dla każdego samochodu jest podana szacunkowo. Jedna walizka zwykle ma wymiary standardowego bagażu podręcznego. Jeśli wynajmujesz samochód dla więcej niż 5 pasażerów, często taniej i wygodniej jest wynająć dwa samochody standardowej klasy wynajmu samochodów, zamiast jednego samochodu wielomiejscowego.
 • Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie zapomnij zarezerwować fotelika dla dziecka. Nawet jeśli wynajęcie fotelika dla dziecka może dodatkowo kosztować , grzywna za brak fotelika może wynieść więcej niż koszt wynajmu fotelika dziecięcego. Należy również pamiętać, że zwykły bilet na samolot zazwyczaj pozwala na bezpłatne przewożenie fotelika dziecięcego (należy skontaktować się z liniami lotniczymi w celu uzyskania dokładniejszych informacji). Ponadto zawsze można kupić fotelik dla dziecka w najbliższym supermarkecie po przyjeździe.
 • Jeśli zamierzasz korzystać z promu lub przekraczasz granicę kraju na wypożyczonym samochodzie, przeczytaj uważnie warunki wypożyczenia z kilku wypożyczalni. Jest możliwe, że jedna wypożyczalnia samochodów pozwala przekroczyć granicę, a inna firma zezwala na korzystanie z promu do podczas poidróży wypożyczonym samochodem. Ponadto, jeśli planujesz kupić bilety na prom, powiadom o tym wcześniej wypożyczalnię samochodów, a następnie podaj numer samochodu, który wynajmujesz.
 • Zawsze zwracaj uwagę na politykę paliwową. Nie zawsze wynajem samochodu z pełnym bakiem paliwa i jego zwrot z pustym bakiem paliwa jest korzystną opcją. Zastanów sie nad wynajmem samochodu z pełnym bakiem paliwa od wypożyczalni samochodów na małej wyspie lub jeśli wynajmujesz samochód na kilka dni. Może się okazać, że nie będziesz w stanie wykorzystać całego zakupionego paliwa
 • Weź pod uwagę różne typy odbioru. Najwygodniejszym typem odbioru jest Meet & Greet Wybierając wynajem samochodu z taką opcją, nie musisz stać w kolejce lub iść z walizkami do autobusu wahadłowego aby dostać się do miejsca wynajmu samochodu, zamiast tego spotkasz się przy wyjściu z terminala z tablicą z Twoim imieniem i nazwą firmy wynajmującej samochód, a Twój samochód będzie czekał na parkingu. Opcje powitalne są zwykle tańsze niż wypożyczalnie samochodów od firm wynajmujących na lotnisku, ponieważ nie zawierają opłaty lotniskowej w cenie wynajmu.
 • Nie lekceważ depozytu gwarancyjnego który powinieneś opłacić przy wynajmie samochodu. W większości przypadków będziesz musiał zostawić depozyt w momencie wypożyczenia (zobacz nasz Często zadawane pytania na temat opłaty dodatkowej i obniżenia opłat gwarancyjnych, ale zazwyczaj można ubezpieczyć ten depozyt lub kupić opcję redukcji opłat. Zawsze zwracaj uwagę na kwotę tego depozytu, możliwe jest, że cena wynajmu jest niska, ale opłata za przekroczenie limitu lub ograniczeń jest bardzo wysoka lub vice versa, zawsze należy wziąć pod uwagę całkowitą kwotę, a nie tylko cenę wynajmu samochodu.
 • Zawsze należy podać właściwy kraj zamieszkania, ponieważ może to wpływać na cenę wynajmu lub nawet wpłynąć na odmowę wynajmu samochodu. Zwykle dla kierowców posiadających obywatelstwo USA wymienione ceny nie obejmują CDW i TP. Jeśli nie jesteś z USA i wynajmujesz samochód, możesz być bardzo niemile zaskoczony wymogiem wykupienia ubezpieczenia, ponieważ ubezpieczenie wynajmowanego samochodu jest obowiązkowe.

Informacja o EUROPCAR, Foligno

EUROPCAR
Infomacja i kontakt
Nazwa firmy : Europcar
Adres : VIA LE FORNACI, 90/B, FABRIANO, 60044
Telefon : 39 331 0732/4135
Zobacz na mapie: Google mapy
Cechy i zalety
Rodzaje wynajmu : Not specified — The rental company didn't specify the pickup type yet.
Ocena : 7.5/10, Który jest Bardzo Dobrze

EUROPCAR - ceny wynajmu, Port Lotniczy Perugia-sant'egidio (PEG)

Mini
Mini
Ekonomiczny
Ekonomiczny
Sedan (Full Size)
Sedan (Full Size)
Luksus
Luksus
Kabriolet
Kabriolet
Van
Van
SUV
SUV
Europcar
Europcar
od 14 USD od 15 USD od 76 USD od 66 USD od 125 USD
Budget Car Rental
Budget Car Rental
od 13 USD od 13 USD od 146 USD od 177 USD od 33 USD od 76 USD
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 18 USD od 18 USD od 103 USD od 61 USD od 74 USD od 46 USD od 119 USD
Sicily-By-Car
Sicily-By-Car
od 22 USD od 23 USD od 77 USD od 37 USD od 78 USD
Keddy-By-Europcar
Keddy-By-Europcar
od 14 USD od 15 USD od 174 USD od 66 USD od 122 USD
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
od 59 USD od 64 USD od 88 USD
Green-Motion
Green-Motion
od 277 USD od 277 USD
Ecovia
Ecovia
od 22 USD od 20 USD od 201 USD
Optimorent
Optimorent
od 18 USD od 18 USD
Autovia
Autovia
od 26 USD od 513 USD od 307 USD od 153 USD

Zalety wynajmu samochodu z CARNGO

 • Szybkie i łatwe porównanie cen wynajmu samochodów
 • Najlepsze ceny wynajmu samochodów
 • Bez ukrytych dodatkowych opłat
 • Bezpłatna rezygnacja lub zmiany
 • 24/7 całodobowa obsługa Klienta
 • Korzystne ubezpieczenie wynajmowanego samochodu
 • Pomoc w przypadku awarii samochodu
 • Tani wynajem samochodów obok mnie z app

Opinie

10%
5%
15%

Oszczędzaj pieniądze, oszczędzaj czas!

Porównaj ceny wynajmu samochodów w wypożyczalniach samochodowych w Foligno. Otrzymaj najlepsze ceny wynajmu samochodów EUROPCAR