WINRENT BY LEASYS Cattolica. Tani wynajem aut!
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

WINRENT BY LEASYS Cattolica. Tani wynajem aut!

Najlepszy wynajem samochodów w Cattolica, Włochy. Bez ukrytych opłat. Bezpłatna rezygnacja.

WINRENT BY LEASYS Cattolica. Tani wynajem aut!

WINRENT BY LEASYS - wypożyczalnia samochodów, Cattolica

WINRENT BY LEASYS w Cattolica
WINRENT BY LEASYS
WINRENT BY LEASYS
7.8
/10
Bardzo Dobrze
7.7
/10
Końcowa cena wynajmu
7.8
/10
Czystość
8
/10
Obsługa w wypożyczalni
7.8
/10
Proces odbioru wynajmowanego auta
7.9
/10
Proces zwrotu wynajmowanego samochodu
Na podstawie 1000+ opinii klientów

Przeczytaj nasze porady dotyczące wynajmu samochodów w Cattolica

Zwykle bardzo łatwo jest wynająć samochód, przestrzegając następujących zasad:

 • Określ dokładnie, czego potrzebujesz.

  Więcej niż 1000 klientów którzy wynajeło samochód z wypożyczalni samochodów Winrent-By-Leasys w Cattolica dało rating na poziomie 7.8/10. Najtańszym wynajmem w wypożyczalni Winrent-By-Leasys w Cattolica jest samochód w kategorii Mini, Fiat 500. Cena wynajmu to tylko 21,50 USD za dzien wynajmu.

  Większość naszych klientów zazwyczaj wynajmuje samochody kategorii Ekonomiczny w Włochy. Najtańszy oferowanym samochodem klasy Ekonomiczny z Winrent-By-Leasys w Cattolica jest Lancia Ypsilon za 23,32 USD dziennie.

  Winrent jest firmą wynajmującą samochody o najwyższej ratingu wśród klientów w Cattolica z oceną średnią na poziomie 7.9/10, opartą na ponad 1000+ ocenach klientów. Najtańszym pojazdem z Winrent w klasie Mini jest Fiat 500 za 34,36 USD za dzień.

  Najpopularniejszą kategorih samochodów w Włochy jest Ekonomiczny, najtańszy wynajem samochodu z Winrent w Cattolica to Lancia Ypsilon, wynajmowana na 38,30 USD dziennie.

  Wśród Ekonomiczny, najpopularniejszym modelem jest Renault Twingo. Cena wynajmu zaczyna się od 25,88 USD dziennie od Sicily-By-Car, którego średnia ocena to 5.4/10, na podstawie 10000+ opinii klientów.

  The cheapest car rental in Cattolica is Fiat 500 from Hertz Car Hire. Its price is only 11,39 USD per day. Hertz Car Hire was reviewed by 5000+ customers with a rating average score of 6.5/10.

 • Wybierz datę i godzinę odbioru i zwrotu.

  Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniędze, wybierz ten sam czas odbioru i zwrotu samochodu. Firmy wynajmujące samochody naliczają opłaty za cały dzień wynajmu, więc jeśli wynajmiesz samochód na 25 godzin, zapłacisz za 48 godzin (dwa pełne dni) wynajmu, a 74 godziny to 96 godzin (cztery pełne dni) wypożyczenia.

 • Wybierając samochód, należy zdecydować, ilu pasażerów będzie podróżować z tobą i ile bagażu zostanie umieszczonych w samochodzie. Zwróć uwagę, że liczba walizek określonych dla każdego samochodu jest podana szacunkowo. Jedna walizka zwykle ma wymiary standardowego bagażu podręcznego. Jeśli wynajmujesz samochód dla więcej niż 5 pasażerów, często taniej i wygodniej jest wynająć dwa samochody standardowej klasy wynajmu samochodów, zamiast jednego samochodu wielomiejscowego.
 • Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie zapomnij zarezerwować fotelika dla dziecka. Nawet jeśli wynajęcie fotelika dla dziecka może dodatkowo kosztować , grzywna za brak fotelika może wynieść więcej niż koszt wynajmu fotelika dziecięcego. Należy również pamiętać, że zwykły bilet na samolot zazwyczaj pozwala na bezpłatne przewożenie fotelika dziecięcego (należy skontaktować się z liniami lotniczymi w celu uzyskania dokładniejszych informacji). Ponadto zawsze można kupić fotelik dla dziecka w najbliższym supermarkecie po przyjeździe.
 • Jeśli zamierzasz korzystać z promu lub przekraczasz granicę kraju na wypożyczonym samochodzie, przeczytaj uważnie warunki wypożyczenia z kilku wypożyczalni. Jest możliwe, że jedna wypożyczalnia samochodów pozwala przekroczyć granicę, a inna firma zezwala na korzystanie z promu do podczas poidróży wypożyczonym samochodem. Ponadto, jeśli planujesz kupić bilety na prom, powiadom o tym wcześniej wypożyczalnię samochodów, a następnie podaj numer samochodu, który wynajmujesz.
 • Zawsze zwracaj uwagę na politykę paliwową. Nie zawsze wynajem samochodu z pełnym bakiem paliwa i jego zwrot z pustym bakiem paliwa jest korzystną opcją. Zastanów sie nad wynajmem samochodu z pełnym bakiem paliwa od wypożyczalni samochodów na małej wyspie lub jeśli wynajmujesz samochód na kilka dni. Może się okazać, że nie będziesz w stanie wykorzystać całego zakupionego paliwa
 • Weź pod uwagę różne typy odbioru. Najwygodniejszym typem odbioru jest Meet & Greet Wybierając wynajem samochodu z taką opcją, nie musisz stać w kolejce lub iść z walizkami do autobusu wahadłowego aby dostać się do miejsca wynajmu samochodu, zamiast tego spotkasz się przy wyjściu z terminala z tablicą z Twoim imieniem i nazwą firmy wynajmującej samochód, a Twój samochód będzie czekał na parkingu. Opcje powitalne są zwykle tańsze niż wypożyczalnie samochodów od firm wynajmujących na lotnisku, ponieważ nie zawierają opłaty lotniskowej w cenie wynajmu.
 • Nie lekceważ depozytu gwarancyjnego który powinieneś opłacić przy wynajmie samochodu. W większości przypadków będziesz musiał zostawić depozyt w momencie wypożyczenia (zobacz nasz Często zadawane pytania na temat opłaty dodatkowej i obniżenia opłat gwarancyjnych, ale zazwyczaj można ubezpieczyć ten depozyt lub kupić opcję redukcji opłat. Zawsze zwracaj uwagę na kwotę tego depozytu, możliwe jest, że cena wynajmu jest niska, ale opłata za przekroczenie limitu lub ograniczeń jest bardzo wysoka lub vice versa, zawsze należy wziąć pod uwagę całkowitą kwotę, a nie tylko cenę wynajmu samochodu.
 • Zawsze należy podać właściwy kraj zamieszkania, ponieważ może to wpływać na cenę wynajmu lub nawet wpłynąć na odmowę wynajmu samochodu. Zwykle dla kierowców posiadających obywatelstwo USA wymienione ceny nie obejmują CDW i TP. Jeśli nie jesteś z USA i wynajmujesz samochód, możesz być bardzo niemile zaskoczony wymogiem wykupienia ubezpieczenia, ponieważ ubezpieczenie wynajmowanego samochodu jest obowiązkowe.

Informacja o WINRENT BY LEASYS, Cattolica

WINRENT BY LEASYS
Infomacja i kontakt
Nazwa firmy : Winrent-By-Leasys
Adres : Rimini Airport, VIA COSTANTINOPOLI N. 45, Miramare, Rimini , 47924
Telefon : +39 0541 386548
Zobacz na mapie: Google mapy
Cechy i zalety
Rodzaje wynajmu : Darmowy autobus z lotniska — Wypożyczalnia zapewnia darmowy transport autobusem do miejsca odbioru samochodu w pobliżu głównego terminala.
Ocena : 7.8/10, Który jest Bardzo Dobrze

WINRENT BY LEASYS - ceny wynajmu, Port Lotniczy Rimini (RMI)

Mini
Mini
Ekonomiczny
Ekonomiczny
Sedan (Full Size)
Sedan (Full Size)
Luksus
Luksus
Kabriolet
Kabriolet
Van
Van
SUV
SUV
Winrent-By-Leasys
Winrent-By-Leasys
od 22 USD od 23 USD od 140 USD od 44 USD
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
od 11 USD od 15 USD od 27 USD
Budget Car Rental
Budget Car Rental
od 28 USD od 39 USD od 118 USD od 114 USD od 57 USD od 44 USD
Sicily-By-Car
Sicily-By-Car
od 21 USD od 26 USD od 74 USD od 30 USD od 42 USD
Ecovia
Ecovia
od 21 USD od 23 USD od 162 USD
Winrent
Winrent
od 34 USD od 38 USD od 72 USD od 54 USD
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 39 USD od 45 USD od 203 USD od 146 USD od 57 USD od 57 USD od 189 USD
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
od 22 USD od 23 USD od 205 USD od 176 USD
Autovia
Autovia
od 69 USD od 30 USD od 205 USD od 207 USD
Optimorent
Optimorent
od 88 USD od 89 USD

Zalety wynajmu samochodu z CARNGO

 • Szybkie i łatwe porównanie cen wynajmu samochodów
 • Najlepsze ceny wynajmu samochodów
 • Bez ukrytych dodatkowych opłat
 • Bezpłatna rezygnacja lub zmiany
 • 24/7 całodobowa obsługa Klienta
 • Korzystne ubezpieczenie wynajmowanego samochodu
 • Pomoc w przypadku awarii samochodu
 • Tani wynajem samochodów obok mnie z app

Opinie

10%
5%
15%

Oszczędzaj pieniądze, oszczędzaj czas!

Porównaj ceny wynajmu samochodów w wypożyczalniach samochodowych w Cattolica. Otrzymaj najlepsze ceny wynajmu samochodów WINRENT BY LEASYS