EUROPCAR Atessa
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

EUROPCAR Atessa

Najlepszy wynajem samochodów w Atessa, Włochy. Bez ukrytych opłat. Bezpłatna rezygnacja.

EUROPCAR Atessa

EUROPCAR - wypożyczalnia samochodów, Atessa

EUROPCAR w Atessa
EUROPCAR
EUROPCAR
7.5
/10
Bardzo Dobrze
7.2
/10
Końcowa cena wynajmu
7.7
/10
Czystość
7.5
/10
Obsługa w wypożyczalni
7.3
/10
Proces odbioru wynajmowanego samochodu
7.8
/10
Proces zwrotu wynajmowanego samochodu
Na podstawie 5000+ opinii klientów

Przeczytaj nasze porady dotyczące wynajmu samochodów w Atessa

Zwykle bardzo łatwo jest wynająć samochód, przestrzegając następujących zasad:

 • Określ dokładnie, czego potrzebujesz.

  Więcej niż 5000 klientów którzy wynajeło samochód z wypożyczalni samochodów Europcar w Atessa dało rating na poziomie 7.5/10. Najtańszym wynajmem w wypożyczalni Europcar w Atessa jest samochód w kategorii Mini, Citroen C1. Cena wynajmu to tylko 28,05 USD za dzien wynajmu.

  Większość naszych klientów zazwyczaj wynajmuje samochody kategorii Ekonomiczny w Włochy. Najtańszy oferowanym samochodem klasy Ekonomiczny z Europcar w Atessa jest Fiat Panda za 28,52 USD dziennie.

  Keddy-By-Europcar jest firmą wynajmującą samochody o najwyższej ratingu wśród klientów w Atessa z oceną średnią na poziomie 7.9/10, opartą na ponad 500+ ocenach klientów. Najtańszym pojazdem z Keddy-By-Europcar w klasie Mini jest Citroen C1 za 40,70 USD za dzień.

  Najpopularniejszą kategorih samochodów w Włochy jest Ekonomiczny, najtańszy wynajem samochodu z Keddy-By-Europcar w Atessa to Fiat Panda, wynajmowana na 43,26 USD dziennie.

  The cheapest car rental in Atessa is Fiat Panda from Hertz Car Hire. Its price is only 26,54 USD per day. Hertz Car Hire was reviewed by 2000+ customers with a rating average score of 7.1/10.

 • Wybierz datę i godzinę odbioru i zwrotu.

  Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniędze, wybierz ten sam czas odbioru i zwrotu samochodu. Firmy wynajmujące samochody naliczają opłaty za cały dzień wynajmu, więc jeśli wynajmiesz samochód na 25 godzin, zapłacisz za 48 godzin (dwa pełne dni) wynajmu, a 74 godziny to 96 godzin (cztery pełne dni) wypożyczenia.

 • Wybierając samochód, należy zdecydować, ilu pasażerów będzie podróżować z tobą i ile bagażu zostanie umieszczonych w samochodzie. Zwróć uwagę, że liczba walizek określonych dla każdego samochodu jest podana szacunkowo. Jedna walizka zwykle ma wymiary standardowego bagażu podręcznego. Jeśli wynajmujesz samochód dla więcej niż 5 pasażerów, często taniej i wygodniej jest wynająć dwa samochody standardowej klasy wynajmu samochodów, zamiast jednego samochodu wielomiejscowego.
 • Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie zapomnij zarezerwować fotelika dla dziecka. Nawet jeśli wynajęcie fotelika dla dziecka może dodatkowo kosztować , grzywna za brak fotelika może wynieść więcej niż koszt wynajmu fotelika dziecięcego. Należy również pamiętać, że zwykły bilet na samolot zazwyczaj pozwala na bezpłatne przewożenie fotelika dziecięcego (należy skontaktować się z liniami lotniczymi w celu uzyskania dokładniejszych informacji). Ponadto zawsze można kupić fotelik dla dziecka w najbliższym supermarkecie po przyjeździe.
 • Jeśli zamierzasz korzystać z promu lub przekraczasz granicę kraju na wypożyczonym samochodzie, przeczytaj uważnie warunki wypożyczenia z kilku wypożyczalni. Jest możliwe, że jedna wypożyczalnia samochodów pozwala przekroczyć granicę, a inna firma zezwala na korzystanie z promu do podczas poidróży wypożyczonym samochodem. Ponadto, jeśli planujesz kupić bilety na prom, powiadom o tym wcześniej wypożyczalnię samochodów, a następnie podaj numer samochodu, który wynajmujesz.
 • Zawsze zwracaj uwagę na politykę paliwową. Nie zawsze wynajem samochodu z pełnym bakiem paliwa i jego zwrot z pustym bakiem paliwa jest korzystną opcją. Zastanów sie nad wynajmem samochodu z pełnym bakiem paliwa od wypożyczalni samochodów na małej wyspie lub jeśli wynajmujesz samochód na kilka dni. Może się okazać, że nie będziesz w stanie wykorzystać całego zakupionego paliwa
 • Weź pod uwagę różne typy odbioru. Najwygodniejszym typem odbioru jest Meet & Greet Wybierając wynajem samochodu z taką opcją, nie musisz stać w kolejce lub iść z walizkami do autobusu wahadłowego aby dostać się do miejsca wynajmu samochodu, zamiast tego spotkasz się przy wyjściu z terminala z tablicą z Twoim imieniem i nazwą firmy wynajmującej samochód, a Twój samochód będzie czekał na parkingu. Opcje powitalne są zwykle tańsze niż wypożyczalnie samochodów od firm wynajmujących na lotnisku, ponieważ nie zawierają opłaty lotniskowej w cenie wynajmu.
 • Nie lekceważ depozytu gwarancyjnego który powinieneś opłacić przy wynajmie samochodu. W większości przypadków będziesz musiał zostawić depozyt w momencie wypożyczenia (zobacz nasz Często zadawane pytania na temat opłaty dodatkowej i obniżenia opłat gwarancyjnych, ale zazwyczaj można ubezpieczyć ten depozyt lub kupić opcję redukcji opłat. Zawsze zwracaj uwagę na kwotę tego depozytu, możliwe jest, że cena wynajmu jest niska, ale opłata za przekroczenie limitu lub ograniczeń jest bardzo wysoka lub vice versa, zawsze należy wziąć pod uwagę całkowitą kwotę, a nie tylko cenę wynajmu samochodu.
 • Zawsze należy podać właściwy kraj zamieszkania, ponieważ może to wpływać na cenę wynajmu lub nawet wpłynąć na odmowę wynajmu samochodu. Zwykle dla kierowców posiadających obywatelstwo USA wymienione ceny nie obejmują CDW i TP. Jeśli nie jesteś z USA i wynajmujesz samochód, możesz być bardzo niemile zaskoczony wymogiem wykupienia ubezpieczenia, ponieważ ubezpieczenie wynajmowanego samochodu jest obowiązkowe.

Informacja o EUROPCAR, Atessa

EUROPCAR
Infomacja i kontakt
Nazwa firmy : Europcar
Adres : SS16 SUD, 72, VASTO, 66054
Telefon : 39 0873 802543
Zobacz na mapie: Google mapy
Cechy i zalety
Rodzaje wynajmu : Not specified — The rental company didn't specify the pickup type yet.
Ocena : 7.5/10, Który jest Bardzo Dobrze

EUROPCAR - ceny wynajmu, Port Lotniczy Pescara (PSR)

Mini
Mini
Ekonomiczny
Ekonomiczny
Sedan (Full Size)
Sedan (Full Size)
Luksus
Luksus
Kabriolet
Kabriolet
Van
Van
SUV
SUV
Europcar
Europcar
od 31 USD od 32 USD od 67 USD od 53 USD od 50 USD
Alamo
Alamo
od 11 USD od 11 USD od 46 USD
Keddy-By-Europcar
Keddy-By-Europcar
od 27 USD od 28 USD od 49 USD od 40 USD od 27 USD
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 34 USD od 20 USD od 78 USD od 35 USD od 68 USD od 27 USD od 42 USD
Budget Car Rental
Budget Car Rental
od 22 USD od 28 USD od 93 USD od 76 USD od 37 USD od 51 USD
Dollar
Dollar
od 44 USD od 23 USD od 25 USD
Winrent-By-Leasys
Winrent-By-Leasys
od 11 USD od 12 USD od 25 USD
Optimorent
Optimorent
od 29 USD od 30 USD
Ecovia
Ecovia
od 24 USD od 24 USD od 199 USD
Autovia
Autovia
od 34 USD od 199 USD od 181 USD
Maggiore
Maggiore
od 29 USD od 50 USD od 136 USD od 216 USD od 47 USD od 27 USD
Enterprise
Enterprise
od 28 USD od 34 USD od 91 USD
Maggiore
Maggiore
od 16 USD od 17 USD od 143 USD od 31 USD
Locauto Rent A Car
Locauto Rent A Car
od 25 USD od 19 USD od 67 USD od 90 USD
International Supplier
International Supplier
od 39 USD od 47 USD od 102 USD od 77 USD
Winrent
Winrent
od 15 USD od 17 USD od 64 USD od 28 USD
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
od 44 USD od 26 USD od 27 USD
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
od 18 USD od 23 USD od 32 USD
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
od 30 USD od 32 USD od 210 USD od 205 USD od 81 USD
Sicily-By-Car
Sicily-By-Car
od 29 USD od 17 USD od 40 USD od 40 USD od 70 USD
Leasys
Leasys
od 30 USD od 32 USD od 56 USD od 74 USD

Zalety wynajmu samochodu z CARNGO

 • Szybkie i łatwe porównanie cen wynajmu samochodów
 • Najlepsze ceny wynajmu samochodów
 • Bez ukrytych dodatkowych opłat
 • Bezpłatna rezygnacja lub zmiany
 • 24/7 całodobowa obsługa Klienta
 • Korzystne ubezpieczenie wynajmowanego samochodu
 • Pomoc w przypadku awarii samochodu
 • Tani wynajem samochodów obok mnie z app

Opinie

10%
5%
15%

Oszczędzaj pieniądze, oszczędzaj czas!

Porównaj ceny wynajmu samochodów w wypożyczalniach samochodowych w Atessa. Otrzymaj najlepsze ceny wynajmu samochodów EUROPCAR