ADDCAR Amaliada. Tani wynajem aut!
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

ADDCAR Amaliada. Tani wynajem aut!

Najlepszy wynajem samochodów w Amaliada, Grecja. Bez ukrytych opłat. Bezpłatna rezygnacja.

ADDCAR Amaliada. Tani wynajem aut!

ADDCAR - wypożyczalnia samochodów, Amaliada

ADDCAR w Amaliada
ADDCAR
ADDCAR
7.1
/10
Bardzo Dobrze
7.1
/10
Końcowa cena wynajmu
7
/10
Czystość
6.6
/10
Obsługa w wypożyczalni
7
/10
Proces odbioru wynajmowanego auta
7.6
/10
Proces zwrotu wynajmowanego samochodu
Na podstawie 100+ opinii klientów

Przeczytaj nasze porady dotyczące wynajmu samochodów w Amaliada

Zwykle bardzo łatwo jest wynająć samochód, przestrzegając następujących zasad:

 • Określ dokładnie, czego potrzebujesz.

  Więcej niż 100 klientów którzy wynajeło samochód z wypożyczalni samochodów Addcar w Amaliada dało rating na poziomie 7.1/10. Najtańszym wynajmem w wypożyczalni Addcar w Amaliada jest samochód w kategorii Kompatkowy, Opel Astra. Cena wynajmu to tylko 26,44 USD za dzien wynajmu.

  Większość naszych klientów zazwyczaj wynajmuje samochody kategorii Mini w Grecja. Najtańszy oferowanym samochodem klasy Mini z Addcar w Amaliada jest Volkswagen Up za 38,24 USD dziennie.

  National jest firmą wynajmującą samochody o najwyższej ratingu wśród klientów w Amaliada z oceną średnią na poziomie 8.2/10, opartą na ponad 100+ ocenach klientów. Najtańszym pojazdem z National w klasie SUV jest Suzuki Jimmy za 26,95 USD za dzień.

  Najpopularniejszą kategorih samochodów w Grecja jest Mini, najtańszy wynajem samochodu z National w Amaliada to Fiat Panda, wynajmowana na 43,05 USD dziennie.

  Wśród Mini, najpopularniejszym modelem jest Toyota Aygo. Cena wynajmu zaczyna się od 27,66 USD dziennie od Goldcar rental, którego średnia ocena to 5.8/10, na podstawie 2000+ opinii klientów.

  The cheapest car rental in Amaliada is Peugeot 107 from SurPrice Car Rentals. Its price is only 14,24 USD per day. SurPrice Car Rentals was reviewed by 1000+ customers with a rating average score of 7.1/10.

 • Wybierz datę i godzinę odbioru i zwrotu.

  Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniędze, wybierz ten sam czas odbioru i zwrotu samochodu. Firmy wynajmujące samochody naliczają opłaty za cały dzień wynajmu, więc jeśli wynajmiesz samochód na 25 godzin, zapłacisz za 48 godzin (dwa pełne dni) wynajmu, a 74 godziny to 96 godzin (cztery pełne dni) wypożyczenia.

 • Wybierając samochód, należy zdecydować, ilu pasażerów będzie podróżować z tobą i ile bagażu zostanie umieszczonych w samochodzie. Zwróć uwagę, że liczba walizek określonych dla każdego samochodu jest podana szacunkowo. Jedna walizka zwykle ma wymiary standardowego bagażu podręcznego. Jeśli wynajmujesz samochód dla więcej niż 5 pasażerów, często taniej i wygodniej jest wynająć dwa samochody standardowej klasy wynajmu samochodów, zamiast jednego samochodu wielomiejscowego.
 • Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie zapomnij zarezerwować fotelika dla dziecka. Nawet jeśli wynajęcie fotelika dla dziecka może dodatkowo kosztować , grzywna za brak fotelika może wynieść więcej niż koszt wynajmu fotelika dziecięcego. Należy również pamiętać, że zwykły bilet na samolot zazwyczaj pozwala na bezpłatne przewożenie fotelika dziecięcego (należy skontaktować się z liniami lotniczymi w celu uzyskania dokładniejszych informacji). Ponadto zawsze można kupić fotelik dla dziecka w najbliższym supermarkecie po przyjeździe.
 • Jeśli zamierzasz korzystać z promu lub przekraczasz granicę kraju na wypożyczonym samochodzie, przeczytaj uważnie warunki wypożyczenia z kilku wypożyczalni. Jest możliwe, że jedna wypożyczalnia samochodów pozwala przekroczyć granicę, a inna firma zezwala na korzystanie z promu do podczas poidróży wypożyczonym samochodem. Ponadto, jeśli planujesz kupić bilety na prom, powiadom o tym wcześniej wypożyczalnię samochodów, a następnie podaj numer samochodu, który wynajmujesz.
 • Zawsze zwracaj uwagę na politykę paliwową. Nie zawsze wynajem samochodu z pełnym bakiem paliwa i jego zwrot z pustym bakiem paliwa jest korzystną opcją. Zastanów sie nad wynajmem samochodu z pełnym bakiem paliwa od wypożyczalni samochodów na małej wyspie lub jeśli wynajmujesz samochód na kilka dni. Może się okazać, że nie będziesz w stanie wykorzystać całego zakupionego paliwa
 • Weź pod uwagę różne typy odbioru. Najwygodniejszym typem odbioru jest Meet & Greet Wybierając wynajem samochodu z taką opcją, nie musisz stać w kolejce lub iść z walizkami do autobusu wahadłowego aby dostać się do miejsca wynajmu samochodu, zamiast tego spotkasz się przy wyjściu z terminala z tablicą z Twoim imieniem i nazwą firmy wynajmującej samochód, a Twój samochód będzie czekał na parkingu. Opcje powitalne są zwykle tańsze niż wypożyczalnie samochodów od firm wynajmujących na lotnisku, ponieważ nie zawierają opłaty lotniskowej w cenie wynajmu.
 • Nie lekceważ depozytu gwarancyjnego który powinieneś opłacić przy wynajmie samochodu. W większości przypadków będziesz musiał zostawić depozyt w momencie wypożyczenia (zobacz nasz Często zadawane pytania na temat opłaty dodatkowej i obniżenia opłat gwarancyjnych, ale zazwyczaj można ubezpieczyć ten depozyt lub kupić opcję redukcji opłat. Zawsze zwracaj uwagę na kwotę tego depozytu, możliwe jest, że cena wynajmu jest niska, ale opłata za przekroczenie limitu lub ograniczeń jest bardzo wysoka lub vice versa, zawsze należy wziąć pod uwagę całkowitą kwotę, a nie tylko cenę wynajmu samochodu.
 • Zawsze należy podać właściwy kraj zamieszkania, ponieważ może to wpływać na cenę wynajmu lub nawet wpłynąć na odmowę wynajmu samochodu. Zwykle dla kierowców posiadających obywatelstwo USA wymienione ceny nie obejmują CDW i TP. Jeśli nie jesteś z USA i wynajmujesz samochód, możesz być bardzo niemile zaskoczony wymogiem wykupienia ubezpieczenia, ponieważ ubezpieczenie wynajmowanego samochodu jest obowiązkowe.

Informacja o ADDCAR, Amaliada

ADDCAR
Infomacja i kontakt
Nazwa firmy : Addcar
Adres : Zakynthos Airport "Dionyssios Solomos", ZAKYNTHOS
Telefon : (+30) 2695044004
Zobacz na mapie: Google mapy
Cechy i zalety
Rodzaje wynajmu : Odbiór na lotnisku — Biuro wypożyczalni znajduje się w terminalu lotniska.
Ocena : 7.1/10, Który jest Bardzo Dobrze

ADDCAR - ceny wynajmu, Zakynthos, Lotnisko (ZTH)

Mini
Mini
Ekonomiczny
Ekonomiczny
Sedan (Full Size)
Sedan (Full Size)
Luksus
Luksus
Kabriolet
Kabriolet
Van
Van
SUV
SUV
Addcar
Addcar
od 38 USD od 39 USD od 101 USD od 121 USD
SurPrice Car Rentals
SurPrice Car Rentals
od 14 USD od 16 USD
Abbycar
Abbycar
od 33 USD od 16 USD od 158 USD od 192 USD od 165 USD od 146 USD
Sixt
Sixt
od 29 USD od 32 USD od 95 USD od 120 USD od 89 USD od 61 USD
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 24 USD od 27 USD od 233 USD od 126 USD od 137 USD od 103 USD
Alamo
Alamo
od 42 USD od 35 USD od 47 USD od 24 USD
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
od 38 USD od 66 USD od 229 USD od 75 USD
Yours-Car-Rental
Yours-Car-Rental
od 50 USD od 50 USD od 131 USD od 160 USD od 138 USD
Drive-Sa
Drive-Sa
od 44 USD od 16 USD
Rhodium
Rhodium
od 31 USD od 34 USD
Goldcar rental
Goldcar rental
od 28 USD od 30 USD
National
National
od 43 USD od 52 USD od 51 USD od 27 USD
Autocandia Rent A Car
Autocandia Rent A Car
od 45 USD od 50 USD od 98 USD od 88 USD
Europcar
Europcar
od 34 USD od 63 USD od 87 USD od 85 USD
autoUnion Car Rental
autoUnion Car Rental
od 51 USD od 48 USD od 130 USD
Sixt-Direct
Sixt-Direct
od 28 USD od 69 USD od 235 USD od 71 USD od 163 USD
Enterprise
Enterprise
od 38 USD od 44 USD od 49 USD od 74 USD
Green-Motion
Green-Motion
od 35 USD od 35 USD od 72 USD od 80 USD
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
od 61 USD od 36 USD od 117 USD od 59 USD
Europcar
Europcar
od 27 USD od 27 USD od 103 USD
Budget Car Rental
Budget Car Rental
od 23 USD od 25 USD od 163 USD od 118 USD od 110 USD
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
od 53 USD od 33 USD od 186 USD od 86 USD od 56 USD

Zalety wynajmu samochodu z CARNGO

 • Szybkie i łatwe porównanie cen wynajmu samochodów
 • Najlepsze ceny wynajmu samochodów
 • Bez ukrytych dodatkowych opłat
 • Bezpłatna rezygnacja lub zmiany
 • 24/7 całodobowa obsługa Klienta
 • Korzystne ubezpieczenie wynajmowanego samochodu
 • Pomoc w przypadku awarii samochodu
 • Tani wynajem samochodów obok mnie z app

Opinie

10%
5%
15%

Oszczędzaj pieniądze, oszczędzaj czas!

Porównaj ceny wynajmu samochodów w wypożyczalniach samochodowych w Amaliada. Otrzymaj najlepsze ceny wynajmu samochodów ADDCAR