INTERNATIONAL Protaras. Tani wynajem aut!
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

INTERNATIONAL Protaras. Tani wynajem aut!

Najlepszy wynajem samochodów w Protaras, Cypr. Bez ukrytych opłat. Bezpłatna rezygnacja.

INTERNATIONAL Protaras. Tani wynajem aut!

INTERNATIONAL - wypożyczalnia samochodów, Protaras

INTERNATIONAL w Protaras
INTERNATIONAL
INTERNATIONAL
8.1
/10
Wspaniale
7.7
/10
Końcowa cena wynajmu
8.1
/10
Czystość
8.6
/10
Obsługa w wypożyczalni
8.7
/10
Proces odbioru wynajmowanego auta
7.2
/10
Proces zwrotu wynajmowanego samochodu
Na podstawie 100+ opinii klientów

Przeczytaj nasze porady dotyczące wynajmu samochodów w Protaras

Zwykle bardzo łatwo jest wynająć samochód, przestrzegając następujących zasad:

 • Określ dokładnie, czego potrzebujesz.

  Więcej niż 100 klientów którzy wynajeło samochód z wypożyczalni samochodów International w Protaras dało rating na poziomie 8.1/10. Najtańszym wynajmem w wypożyczalni International w Protaras jest samochód w kategorii Mini, Suzuki Alto. Cena wynajmu to tylko 23,49 USD za dzien wynajmu.

  Większość naszych klientów zazwyczaj wynajmuje samochody kategorii Ekonomiczny w Cypr. Najtańszy oferowanym samochodem klasy Ekonomiczny z International w Protaras jest Skoda Fabia za 23,89 USD dziennie.

  Dollar Car Rental jest firmą wynajmującą samochody o najwyższej ratingu wśród klientów w Protaras z oceną średnią na poziomie 6.2/10, opartą na ponad 2000+ ocenach klientów. Najtańszym pojazdem z Dollar Car Rental w klasie Kompatkowy jest Kia Ceed za 20,18 USD za dzień.

  Najpopularniejszą kategorih samochodów w Cypr jest Ekonomiczny, najtańszy wynajem samochodu z Dollar Car Rental w Protaras to Ford Fiesta, wynajmowana na 24,37 USD dziennie.

  Wśród Ekonomiczny, najpopularniejszym modelem jest Suzuki Swift. Cena wynajmu zaczyna się od 24,76 USD dziennie od Aercar, którego średnia ocena to 8.6/10, na podstawie 500+ opinii klientów.

  The cheapest car rental in Protaras is Kia Picanto from Right-Cars. Its price is only 11,21 USD per day. Right-Cars was reviewed by 250+ customers with a rating average score of 6.4/10.

 • Wybierz datę i godzinę odbioru i zwrotu.

  Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniędze, wybierz ten sam czas odbioru i zwrotu samochodu. Firmy wynajmujące samochody naliczają opłaty za cały dzień wynajmu, więc jeśli wynajmiesz samochód na 25 godzin, zapłacisz za 48 godzin (dwa pełne dni) wynajmu, a 74 godziny to 96 godzin (cztery pełne dni) wypożyczenia.

 • Wybierając samochód, należy zdecydować, ilu pasażerów będzie podróżować z tobą i ile bagażu zostanie umieszczonych w samochodzie. Zwróć uwagę, że liczba walizek określonych dla każdego samochodu jest podana szacunkowo. Jedna walizka zwykle ma wymiary standardowego bagażu podręcznego. Jeśli wynajmujesz samochód dla więcej niż 5 pasażerów, często taniej i wygodniej jest wynająć dwa samochody standardowej klasy wynajmu samochodów, zamiast jednego samochodu wielomiejscowego.
 • Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie zapomnij zarezerwować fotelika dla dziecka. Nawet jeśli wynajęcie fotelika dla dziecka może dodatkowo kosztować , grzywna za brak fotelika może wynieść więcej niż koszt wynajmu fotelika dziecięcego. Należy również pamiętać, że zwykły bilet na samolot zazwyczaj pozwala na bezpłatne przewożenie fotelika dziecięcego (należy skontaktować się z liniami lotniczymi w celu uzyskania dokładniejszych informacji). Ponadto zawsze można kupić fotelik dla dziecka w najbliższym supermarkecie po przyjeździe.
 • Jeśli zamierzasz korzystać z promu lub przekraczasz granicę kraju na wypożyczonym samochodzie, przeczytaj uważnie warunki wypożyczenia z kilku wypożyczalni. Jest możliwe, że jedna wypożyczalnia samochodów pozwala przekroczyć granicę, a inna firma zezwala na korzystanie z promu do podczas poidróży wypożyczonym samochodem. Ponadto, jeśli planujesz kupić bilety na prom, powiadom o tym wcześniej wypożyczalnię samochodów, a następnie podaj numer samochodu, który wynajmujesz.
 • Zawsze zwracaj uwagę na politykę paliwową. Nie zawsze wynajem samochodu z pełnym bakiem paliwa i jego zwrot z pustym bakiem paliwa jest korzystną opcją. Zastanów sie nad wynajmem samochodu z pełnym bakiem paliwa od wypożyczalni samochodów na małej wyspie lub jeśli wynajmujesz samochód na kilka dni. Może się okazać, że nie będziesz w stanie wykorzystać całego zakupionego paliwa
 • Weź pod uwagę różne typy odbioru. Najwygodniejszym typem odbioru jest Meet & Greet Wybierając wynajem samochodu z taką opcją, nie musisz stać w kolejce lub iść z walizkami do autobusu wahadłowego aby dostać się do miejsca wynajmu samochodu, zamiast tego spotkasz się przy wyjściu z terminala z tablicą z Twoim imieniem i nazwą firmy wynajmującej samochód, a Twój samochód będzie czekał na parkingu. Opcje powitalne są zwykle tańsze niż wypożyczalnie samochodów od firm wynajmujących na lotnisku, ponieważ nie zawierają opłaty lotniskowej w cenie wynajmu.
 • Nie lekceważ depozytu gwarancyjnego który powinieneś opłacić przy wynajmie samochodu. W większości przypadków będziesz musiał zostawić depozyt w momencie wypożyczenia (zobacz nasz Często zadawane pytania na temat opłaty dodatkowej i obniżenia opłat gwarancyjnych, ale zazwyczaj można ubezpieczyć ten depozyt lub kupić opcję redukcji opłat. Zawsze zwracaj uwagę na kwotę tego depozytu, możliwe jest, że cena wynajmu jest niska, ale opłata za przekroczenie limitu lub ograniczeń jest bardzo wysoka lub vice versa, zawsze należy wziąć pod uwagę całkowitą kwotę, a nie tylko cenę wynajmu samochodu.
 • Zawsze należy podać właściwy kraj zamieszkania, ponieważ może to wpływać na cenę wynajmu lub nawet wpłynąć na odmowę wynajmu samochodu. Zwykle dla kierowców posiadających obywatelstwo USA wymienione ceny nie obejmują CDW i TP. Jeśli nie jesteś z USA i wynajmujesz samochód, możesz być bardzo niemile zaskoczony wymogiem wykupienia ubezpieczenia, ponieważ ubezpieczenie wynajmowanego samochodu jest obowiązkowe.

Informacja o INTERNATIONAL, Protaras

INTERNATIONAL
Infomacja i kontakt
Nazwa firmy : International
Adres : Larnaca Airport, In Terminal, Larnaca, 9999
Telefon : +357 25 257724
Zobacz na mapie: Google mapy
Cechy i zalety
Rodzaje wynajmu : Odbiór na lotnisku — Biuro wypożyczalni znajduje się w terminalu lotniska.
Ocena : 8.1/10, Który jest Wspaniale

INTERNATIONAL - ceny wynajmu, Protaras

Mini
Mini
Ekonomiczny
Ekonomiczny
Sedan (Full Size)
Sedan (Full Size)
Kabriolet
Kabriolet
Van
Van
SUV
SUV
International
International
od 29 USD od 32 USD od 291 USD od 154 USD od 133 USD od 122 USD
Sixt-Direct
Sixt-Direct
od 19 USD od 23 USD od 246 USD od 128 USD od 109 USD od 100 USD
Kem
Kem
od 32 USD od 36 USD od 89 USD od 118 USD od 103 USD od 85 USD
Dollar Car Rental
Dollar Car Rental
od 29 USD od 33 USD od 127 USD od 66 USD od 75 USD od 76 USD
Whiz
Whiz
od 26 USD od 27 USD od 140 USD od 131 USD od 48 USD
Europcar
Europcar
od 41 USD od 49 USD od 240 USD od 133 USD od 110 USD
Flizzr
Flizzr
od 36 USD od 43 USD

Zalety wynajmu samochodu z CARNGO

 • Szybkie i łatwe porównanie cen wynajmu samochodów
 • Najlepsze ceny wynajmu samochodów
 • Bez ukrytych dodatkowych opłat
 • Bezpłatna rezygnacja lub zmiany
 • 24/7 całodobowa obsługa Klienta
 • Korzystne ubezpieczenie wynajmowanego samochodu
 • Pomoc w przypadku awarii samochodu
 • Tani wynajem samochodów obok mnie z app

Opinie

10%
5%
15%

Oszczędzaj pieniądze, oszczędzaj czas!

Porównaj ceny wynajmu samochodów w wypożyczalniach samochodowych w Protaras. Otrzymaj najlepsze ceny wynajmu samochodów INTERNATIONAL