THRIFTY Liberia. Tani wynajem aut!
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

THRIFTY Liberia. Tani wynajem aut!

Najlepszy wynajem samochodów w Liberia, Kostaryka. Bez ukrytych opłat. Bezpłatna rezygnacja.

THRIFTY Liberia. Tani wynajem aut!

THRIFTY - wypożyczalnia samochodów, Liberia

Przeczytaj nasze porady dotyczące wynajmu samochodów w Liberia

Zwykle bardzo łatwo jest wynająć samochód, przestrzegając następujących zasad:

 • Określ dokładnie, czego potrzebujesz.

  Więcej niż 10 klientów którzy wynajeło samochód z wypożyczalni samochodów Thrifty Car Rental w Liberia dało rating na poziomie 6.4/10. Najtańszym wynajmem w wypożyczalni Thrifty Car Rental w Liberia jest samochód w kategorii Mini, BYD F0. Cena wynajmu to tylko 19,26 USD za dzien wynajmu.

  Większość naszych klientów zazwyczaj wynajmuje samochody kategorii SUV w Kostaryka. Najtańszy oferowanym samochodem klasy SUV z Thrifty Car Rental w Liberia jest Daihatsu Bego za 29,12 USD dziennie.

  Easy-Car jest firmą wynajmującą samochody o najwyższej ratingu wśród klientów w Liberia z oceną średnią na poziomie 8.9/10, opartą na ponad 5+ ocenach klientów. Najtańszym pojazdem z Easy-Car w klasie Ekonomiczny jest Hyundai Grand i10 za 19,31 USD za dzień.

  Najpopularniejszą kategorih samochodów w Kostaryka jest SUV, najtańszy wynajem samochodu z Easy-Car w Liberia to Daihatsu Bego, wynajmowana na 28,84 USD dziennie.

  Wśród SUV, najpopularniejszym modelem jest Suzuki Jimny. Cena wynajmu zaczyna się od 29,12 USD dziennie od Dollar Car Rental, którego średnia ocena to 6.2/10, na podstawie 25+ opinii klientów.

  The cheapest car rental in Liberia is Suzuki Celerio from Payless Car Rental. Its price is only 1,43 USD per day. Payless Car Rental was not reviewed by our customers yet, be the first to do it!

 • Wybierz datę i godzinę odbioru i zwrotu.

  Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniędze, wybierz ten sam czas odbioru i zwrotu samochodu. Firmy wynajmujące samochody naliczają opłaty za cały dzień wynajmu, więc jeśli wynajmiesz samochód na 25 godzin, zapłacisz za 48 godzin (dwa pełne dni) wynajmu, a 74 godziny to 96 godzin (cztery pełne dni) wypożyczenia.

 • Wybierając samochód, należy zdecydować, ilu pasażerów będzie podróżować z tobą i ile bagażu zostanie umieszczonych w samochodzie. Zwróć uwagę, że liczba walizek określonych dla każdego samochodu jest podana szacunkowo. Jedna walizka zwykle ma wymiary standardowego bagażu podręcznego. Jeśli wynajmujesz samochód dla więcej niż 5 pasażerów, często taniej i wygodniej jest wynająć dwa samochody standardowej klasy wynajmu samochodów, zamiast jednego samochodu wielomiejscowego.
 • Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie zapomnij zarezerwować fotelika dla dziecka. Nawet jeśli wynajęcie fotelika dla dziecka może dodatkowo kosztować , grzywna za brak fotelika może wynieść więcej niż koszt wynajmu fotelika dziecięcego. Należy również pamiętać, że zwykły bilet na samolot zazwyczaj pozwala na bezpłatne przewożenie fotelika dziecięcego (należy skontaktować się z liniami lotniczymi w celu uzyskania dokładniejszych informacji). Ponadto zawsze można kupić fotelik dla dziecka w najbliższym supermarkecie po przyjeździe.
 • Jeśli zamierzasz korzystać z promu lub przekraczasz granicę kraju na wypożyczonym samochodzie, przeczytaj uważnie warunki wypożyczenia z kilku wypożyczalni. Jest możliwe, że jedna wypożyczalnia samochodów pozwala przekroczyć granicę, a inna firma zezwala na korzystanie z promu do podczas poidróży wypożyczonym samochodem. Ponadto, jeśli planujesz kupić bilety na prom, powiadom o tym wcześniej wypożyczalnię samochodów, a następnie podaj numer samochodu, który wynajmujesz.
 • Zawsze zwracaj uwagę na politykę paliwową. Nie zawsze wynajem samochodu z pełnym bakiem paliwa i jego zwrot z pustym bakiem paliwa jest korzystną opcją. Zastanów sie nad wynajmem samochodu z pełnym bakiem paliwa od wypożyczalni samochodów na małej wyspie lub jeśli wynajmujesz samochód na kilka dni. Może się okazać, że nie będziesz w stanie wykorzystać całego zakupionego paliwa
 • Weź pod uwagę różne typy odbioru. Najwygodniejszym typem odbioru jest Meet & Greet Wybierając wynajem samochodu z taką opcją, nie musisz stać w kolejce lub iść z walizkami do autobusu wahadłowego aby dostać się do miejsca wynajmu samochodu, zamiast tego spotkasz się przy wyjściu z terminala z tablicą z Twoim imieniem i nazwą firmy wynajmującej samochód, a Twój samochód będzie czekał na parkingu. Opcje powitalne są zwykle tańsze niż wypożyczalnie samochodów od firm wynajmujących na lotnisku, ponieważ nie zawierają opłaty lotniskowej w cenie wynajmu.
 • Nie lekceważ depozytu gwarancyjnego który powinieneś opłacić przy wynajmie samochodu. W większości przypadków będziesz musiał zostawić depozyt w momencie wypożyczenia (zobacz nasz Często zadawane pytania na temat opłaty dodatkowej i obniżenia opłat gwarancyjnych, ale zazwyczaj można ubezpieczyć ten depozyt lub kupić opcję redukcji opłat. Zawsze zwracaj uwagę na kwotę tego depozytu, możliwe jest, że cena wynajmu jest niska, ale opłata za przekroczenie limitu lub ograniczeń jest bardzo wysoka lub vice versa, zawsze należy wziąć pod uwagę całkowitą kwotę, a nie tylko cenę wynajmu samochodu.
 • Zawsze należy podać właściwy kraj zamieszkania, ponieważ może to wpływać na cenę wynajmu lub nawet wpłynąć na odmowę wynajmu samochodu. Zwykle dla kierowców posiadających obywatelstwo USA wymienione ceny nie obejmują CDW i TP. Jeśli nie jesteś z USA i wynajmujesz samochód, możesz być bardzo niemile zaskoczony wymogiem wykupienia ubezpieczenia, ponieważ ubezpieczenie wynajmowanego samochodu jest obowiązkowe.

Informacja o THRIFTY, Liberia

THRIFTY
Infomacja i kontakt
Nazwa firmy : Thrifty Car Rental
Adres : Hotel Riu Palace Costa Rica, Hotel guests ONLY
Zobacz na mapie: Google mapy
Cechy i zalety
Rodzaje wynajmu : Not specified — The rental company didn't specify the pickup type yet.

THRIFTY - ceny wynajmu, Kostaryka Liberia, Lotnisko (LIR)

Mini
Mini
Ekonomiczny
Ekonomiczny
Luksus
Luksus
Van
Van
SUV
SUV
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
od 19 USD od 20 USD od 102 USD od 61 USD od 29 USD
Payless Car Rental
Payless Car Rental
od 1 USD od 3 USD
Green-Motion
Green-Motion
od 10 USD od 145 USD od 12 USD
Payless Car Rental
Payless Car Rental
od 18 USD od 22 USD od 22 USD
Europcar
Europcar
od 28 USD od 33 USD
Alamo
Alamo
od 4 USD od 14 USD od 59 USD od 27 USD
Budget Car Rental
Budget Car Rental
od 7 USD od 31 USD od 35 USD
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 26 USD od 57 USD od 44 USD
Adobe Rent a Car
Adobe Rent a Car
od 37 USD od 39 USD od 95 USD od 12 USD
Dollar Car Rental
Dollar Car Rental
od 22 USD od 61 USD od 29 USD
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
od 17 USD od 17 USD od 25 USD
Apex
Apex
od 6 USD od 28 USD od 40 USD
Mex Rent A Car
Mex Rent A Car
od 67 USD od 23 USD
Easy-Car
Easy-Car
od 39 USD od 19 USD od 85 USD od 29 USD
Enterprise
Enterprise
od 14 USD od 79 USD od 29 USD

Zalety wynajmu samochodu z CARNGO

 • Szybkie i łatwe porównanie cen wynajmu samochodów
 • Najlepsze ceny wynajmu samochodów
 • Bez ukrytych dodatkowych opłat
 • Bezpłatna rezygnacja lub zmiany
 • 24/7 całodobowa obsługa Klienta
 • Korzystne ubezpieczenie wynajmowanego samochodu
 • Pomoc w przypadku awarii samochodu
 • Tani wynajem samochodów obok mnie z app

Opinie

10%
5%
15%

Oszczędzaj pieniądze, oszczędzaj czas!

Porównaj ceny wynajmu samochodów w wypożyczalniach samochodowych w Liberia. Otrzymaj najlepsze ceny wynajmu samochodów THRIFTY