KEDDY BY EUROPCAR Novotel Twin Waters. Tani wynajem aut!
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

KEDDY BY EUROPCAR Novotel Twin Waters. Tani wynajem aut!

Najlepszy wynajem samochodów w Novotel Twin Waters, Australia. Bez ukrytych opłat. Bezpłatna rezygnacja.

KEDDY BY EUROPCAR Novotel Twin Waters. Tani wynajem aut!

KEDDY BY EUROPCAR - wypożyczalnia samochodów, Novotel Twin Waters

Przeczytaj nasze porady dotyczące wynajmu samochodów w Novotel Twin Waters

Zwykle bardzo łatwo jest wynająć samochód, przestrzegając następujących zasad:

 • Określ dokładnie, czego potrzebujesz.

  Więcej niż klientów którzy wynajeło samochód z wypożyczalni samochodów Keddy-By-Europcar w Novotel Twin Waters dało rating na poziomie 0/10. Najtańszym wynajmem w wypożyczalni Keddy-By-Europcar w Novotel Twin Waters jest samochód w kategorii Kompatkowy, Hyundai Accent. Cena wynajmu to tylko 34,34 USD za dzien wynajmu.

  Większość naszych klientów zazwyczaj wynajmuje samochody kategorii SUV w Australia. Najtańszy oferowanym samochodem klasy SUV z Keddy-By-Europcar w Novotel Twin Waters jest Mitsubishi ASX za 34,57 USD dziennie.

  Sunset-Rent-A-Car jest firmą wynajmującą samochody o najwyższej ratingu wśród klientów w Novotel Twin Waters z oceną średnią na poziomie 9.4/10, opartą na ponad 10+ ocenach klientów. Najtańszym pojazdem z Sunset-Rent-A-Car w klasie Kompatkowy jest Hyundai Accent za 28,48 USD za dzień.

  Najpopularniejszą kategorih samochodów w Australia jest SUV, najtańszy wynajem samochodu z Sunset-Rent-A-Car w Novotel Twin Waters to Hyundai Tucson, wynajmowana na 31,70 USD dziennie.

  Wśród SUV, najpopularniejszym modelem jest Mitsubishi Outlander. Cena wynajmu zaczyna się od 34,19 USD dziennie od East-Coast, którego średnia ocena to 7.8/10, na podstawie 5000+ opinii klientów.

  The cheapest car rental in Novotel Twin Waters is Hyundai Getz from Tiger-Car-Rentals. Its price is only 15,22 USD per day. Tiger-Car-Rentals was not reviewed by our customers yet, be the first to do it!

 • Wybierz datę i godzinę odbioru i zwrotu.

  Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniędze, wybierz ten sam czas odbioru i zwrotu samochodu. Firmy wynajmujące samochody naliczają opłaty za cały dzień wynajmu, więc jeśli wynajmiesz samochód na 25 godzin, zapłacisz za 48 godzin (dwa pełne dni) wynajmu, a 74 godziny to 96 godzin (cztery pełne dni) wypożyczenia.

 • Wybierając samochód, należy zdecydować, ilu pasażerów będzie podróżować z tobą i ile bagażu zostanie umieszczonych w samochodzie. Zwróć uwagę, że liczba walizek określonych dla każdego samochodu jest podana szacunkowo. Jedna walizka zwykle ma wymiary standardowego bagażu podręcznego. Jeśli wynajmujesz samochód dla więcej niż 5 pasażerów, często taniej i wygodniej jest wynająć dwa samochody standardowej klasy wynajmu samochodów, zamiast jednego samochodu wielomiejscowego.
 • Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie zapomnij zarezerwować fotelika dla dziecka. Nawet jeśli wynajęcie fotelika dla dziecka może dodatkowo kosztować , grzywna za brak fotelika może wynieść więcej niż koszt wynajmu fotelika dziecięcego. Należy również pamiętać, że zwykły bilet na samolot zazwyczaj pozwala na bezpłatne przewożenie fotelika dziecięcego (należy skontaktować się z liniami lotniczymi w celu uzyskania dokładniejszych informacji). Ponadto zawsze można kupić fotelik dla dziecka w najbliższym supermarkecie po przyjeździe.
 • Jeśli zamierzasz korzystać z promu lub przekraczasz granicę kraju na wypożyczonym samochodzie, przeczytaj uważnie warunki wypożyczenia z kilku wypożyczalni. Jest możliwe, że jedna wypożyczalnia samochodów pozwala przekroczyć granicę, a inna firma zezwala na korzystanie z promu do podczas poidróży wypożyczonym samochodem. Ponadto, jeśli planujesz kupić bilety na prom, powiadom o tym wcześniej wypożyczalnię samochodów, a następnie podaj numer samochodu, który wynajmujesz.
 • Zawsze zwracaj uwagę na politykę paliwową. Nie zawsze wynajem samochodu z pełnym bakiem paliwa i jego zwrot z pustym bakiem paliwa jest korzystną opcją. Zastanów sie nad wynajmem samochodu z pełnym bakiem paliwa od wypożyczalni samochodów na małej wyspie lub jeśli wynajmujesz samochód na kilka dni. Może się okazać, że nie będziesz w stanie wykorzystać całego zakupionego paliwa
 • Weź pod uwagę różne typy odbioru. Najwygodniejszym typem odbioru jest Meet & Greet Wybierając wynajem samochodu z taką opcją, nie musisz stać w kolejce lub iść z walizkami do autobusu wahadłowego aby dostać się do miejsca wynajmu samochodu, zamiast tego spotkasz się przy wyjściu z terminala z tablicą z Twoim imieniem i nazwą firmy wynajmującej samochód, a Twój samochód będzie czekał na parkingu. Opcje powitalne są zwykle tańsze niż wypożyczalnie samochodów od firm wynajmujących na lotnisku, ponieważ nie zawierają opłaty lotniskowej w cenie wynajmu.
 • Nie lekceważ depozytu gwarancyjnego który powinieneś opłacić przy wynajmie samochodu. W większości przypadków będziesz musiał zostawić depozyt w momencie wypożyczenia (zobacz nasz Często zadawane pytania na temat opłaty dodatkowej i obniżenia opłat gwarancyjnych, ale zazwyczaj można ubezpieczyć ten depozyt lub kupić opcję redukcji opłat. Zawsze zwracaj uwagę na kwotę tego depozytu, możliwe jest, że cena wynajmu jest niska, ale opłata za przekroczenie limitu lub ograniczeń jest bardzo wysoka lub vice versa, zawsze należy wziąć pod uwagę całkowitą kwotę, a nie tylko cenę wynajmu samochodu.
 • Zawsze należy podać właściwy kraj zamieszkania, ponieważ może to wpływać na cenę wynajmu lub nawet wpłynąć na odmowę wynajmu samochodu. Zwykle dla kierowców posiadających obywatelstwo USA wymienione ceny nie obejmują CDW i TP. Jeśli nie jesteś z USA i wynajmujesz samochód, możesz być bardzo niemile zaskoczony wymogiem wykupienia ubezpieczenia, ponieważ ubezpieczenie wynajmowanego samochodu jest obowiązkowe.

Informacja o KEDDY BY EUROPCAR, Novotel Twin Waters

KEDDY BY EUROPCAR
Infomacja i kontakt
Nazwa firmy : Keddy-By-Europcar
Adres : TERMINAL BUILDING MAROOCHYDORE AIRPORT, MAROOCHYDORE, 4558, QLD, Queensland
Telefon : 61 07 54489955
Zobacz na mapie: Google mapy
Cechy i zalety
Rodzaje wynajmu : Darmowy autobus z lotniska — Wypożyczalnia zapewnia darmowy transport autobusem do miejsca odbioru samochodu w pobliżu głównego terminala.

KEDDY BY EUROPCAR - ceny wynajmu, Maroochydore, Lotnisko (MCY)

Mini
Mini
Ekonomiczny
Ekonomiczny
Sedan (Full Size)
Sedan (Full Size)
Luksus
Luksus
Van
Van
SUV
SUV
Keddy-By-Europcar
Keddy-By-Europcar
od 36 USD od 84 USD od 35 USD
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
od 20 USD od 20 USD od 37 USD od 36 USD
Tiger-Car-Rentals
Tiger-Car-Rentals
od 15 USD
East-Coast
East-Coast
od 16 USD od 25 USD od 56 USD od 34 USD
Europcar
Europcar
od 42 USD od 42 USD od 80 USD od 62 USD od 41 USD
Alpha Car Hire
Alpha Car Hire
od 28 USD od 31 USD od 55 USD od 27 USD
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 20 USD od 44 USD od 59 USD od 43 USD
Budget Car Rental
Budget Car Rental
od 19 USD od 44 USD od 58 USD od 39 USD
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
od 39 USD od 42 USD od 57 USD od 43 USD
Abaa car rentals
Abaa car rentals
od 22 USD od 38 USD od 56 USD od 44 USD
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
od 39 USD od 44 USD od 64 USD od 43 USD
Sunset-Rent-A-Car
Sunset-Rent-A-Car
od 32 USD

Zalety wynajmu samochodu z CARNGO

 • Szybkie i łatwe porównanie cen wynajmu samochodów
 • Najlepsze ceny wynajmu samochodów
 • Bez ukrytych dodatkowych opłat
 • Bezpłatna rezygnacja lub zmiany
 • 24/7 całodobowa obsługa Klienta
 • Korzystne ubezpieczenie wynajmowanego samochodu
 • Pomoc w przypadku awarii samochodu
 • Tani wynajem samochodów obok mnie z app

Opinie

10%
5%
15%

Oszczędzaj pieniądze, oszczędzaj czas!

Porównaj ceny wynajmu samochodów w wypożyczalniach samochodowych w Novotel Twin Waters. Otrzymaj najlepsze ceny wynajmu samochodów KEDDY BY EUROPCAR