ACE West Ryde. Tani wynajem aut!
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

ACE West Ryde. Tani wynajem aut!

Najlepszy wynajem samochodów w West Ryde, Australia. Bez ukrytych opłat. Bezpłatna rezygnacja.

ACE West Ryde. Tani wynajem aut!

ACE - wypożyczalnia samochodów, West Ryde

ACE w West Ryde
ACE
ACE
5.6
/10
Średnio
5.4
/10
Końcowa cena wynajmu
7.1
/10
Czystość
5.8
/10
Obsługa w wypożyczalni
4.5
/10
Proces odbioru wynajmowanego auta
5.2
/10
Proces zwrotu wynajmowanego samochodu
Na podstawie 1000+ opinii klientów

Przeczytaj nasze porady dotyczące wynajmu samochodów w West Ryde

Zwykle bardzo łatwo jest wynająć samochód, przestrzegając następujących zasad:

 • Określ dokładnie, czego potrzebujesz.

  Więcej niż 1000 klientów którzy wynajeło samochód z wypożyczalni samochodów ACE Rental Cars w West Ryde dało rating na poziomie 6.4/10. Najtańszym wynajmem w wypożyczalni ACE Rental Cars w West Ryde jest samochód w kategorii Standradowy, Toyota Corolla. Cena wynajmu to tylko 23,84 USD za dzien wynajmu.

  Większość naszych klientów zazwyczaj wynajmuje samochody kategorii SUV w Australia. Najtańszy oferowanym samochodem klasy SUV z ACE Rental Cars w West Ryde jest Mitsubishi Outlander za 47,04 USD dziennie.

  Hertz Car Hire jest firmą wynajmującą samochody o najwyższej ratingu wśród klientów w West Ryde z oceną średnią na poziomie 9.2/10, opartą na ponad 2000+ ocenach klientów. Najtańszym pojazdem z Hertz Car Hire w klasie Ekonomiczny jest Suzuki Swift za 26,66 USD za dzień.

  Najpopularniejszą kategorih samochodów w Australia jest SUV, najtańszy wynajem samochodu z Hertz Car Hire w West Ryde to Nissan Qashqai, wynajmowana na 35,45 USD dziennie.

  Wśród SUV, najpopularniejszym modelem jest Mitsubishi Outlander. Cena wynajmu zaczyna się od 48,68 USD dziennie od East-Coast, którego średnia ocena to 6.8/10, na podstawie 5000+ opinii klientów.

  The cheapest car rental in West Ryde is Hyundai i20 from East-Coast. Its price is only 16,12 USD per day. East-Coast was reviewed by 5000+ customers with a rating average score of 8.1/10.

 • Wybierz datę i godzinę odbioru i zwrotu.

  Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniędze, wybierz ten sam czas odbioru i zwrotu samochodu. Firmy wynajmujące samochody naliczają opłaty za cały dzień wynajmu, więc jeśli wynajmiesz samochód na 25 godzin, zapłacisz za 48 godzin (dwa pełne dni) wynajmu, a 74 godziny to 96 godzin (cztery pełne dni) wypożyczenia.

 • Wybierając samochód, należy zdecydować, ilu pasażerów będzie podróżować z tobą i ile bagażu zostanie umieszczonych w samochodzie. Zwróć uwagę, że liczba walizek określonych dla każdego samochodu jest podana szacunkowo. Jedna walizka zwykle ma wymiary standardowego bagażu podręcznego. Jeśli wynajmujesz samochód dla więcej niż 5 pasażerów, często taniej i wygodniej jest wynająć dwa samochody standardowej klasy wynajmu samochodów, zamiast jednego samochodu wielomiejscowego.
 • Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie zapomnij zarezerwować fotelika dla dziecka. Nawet jeśli wynajęcie fotelika dla dziecka może dodatkowo kosztować , grzywna za brak fotelika może wynieść więcej niż koszt wynajmu fotelika dziecięcego. Należy również pamiętać, że zwykły bilet na samolot zazwyczaj pozwala na bezpłatne przewożenie fotelika dziecięcego (należy skontaktować się z liniami lotniczymi w celu uzyskania dokładniejszych informacji). Ponadto zawsze można kupić fotelik dla dziecka w najbliższym supermarkecie po przyjeździe.
 • Jeśli zamierzasz korzystać z promu lub przekraczasz granicę kraju na wypożyczonym samochodzie, przeczytaj uważnie warunki wypożyczenia z kilku wypożyczalni. Jest możliwe, że jedna wypożyczalnia samochodów pozwala przekroczyć granicę, a inna firma zezwala na korzystanie z promu do podczas poidróży wypożyczonym samochodem. Ponadto, jeśli planujesz kupić bilety na prom, powiadom o tym wcześniej wypożyczalnię samochodów, a następnie podaj numer samochodu, który wynajmujesz.
 • Zawsze zwracaj uwagę na politykę paliwową. Nie zawsze wynajem samochodu z pełnym bakiem paliwa i jego zwrot z pustym bakiem paliwa jest korzystną opcją. Zastanów sie nad wynajmem samochodu z pełnym bakiem paliwa od wypożyczalni samochodów na małej wyspie lub jeśli wynajmujesz samochód na kilka dni. Może się okazać, że nie będziesz w stanie wykorzystać całego zakupionego paliwa
 • Weź pod uwagę różne typy odbioru. Najwygodniejszym typem odbioru jest Meet & Greet Wybierając wynajem samochodu z taką opcją, nie musisz stać w kolejce lub iść z walizkami do autobusu wahadłowego aby dostać się do miejsca wynajmu samochodu, zamiast tego spotkasz się przy wyjściu z terminala z tablicą z Twoim imieniem i nazwą firmy wynajmującej samochód, a Twój samochód będzie czekał na parkingu. Opcje powitalne są zwykle tańsze niż wypożyczalnie samochodów od firm wynajmujących na lotnisku, ponieważ nie zawierają opłaty lotniskowej w cenie wynajmu.
 • Nie lekceważ depozytu gwarancyjnego który powinieneś opłacić przy wynajmie samochodu. W większości przypadków będziesz musiał zostawić depozyt w momencie wypożyczenia (zobacz nasz Często zadawane pytania na temat opłaty dodatkowej i obniżenia opłat gwarancyjnych, ale zazwyczaj można ubezpieczyć ten depozyt lub kupić opcję redukcji opłat. Zawsze zwracaj uwagę na kwotę tego depozytu, możliwe jest, że cena wynajmu jest niska, ale opłata za przekroczenie limitu lub ograniczeń jest bardzo wysoka lub vice versa, zawsze należy wziąć pod uwagę całkowitą kwotę, a nie tylko cenę wynajmu samochodu.
 • Zawsze należy podać właściwy kraj zamieszkania, ponieważ może to wpływać na cenę wynajmu lub nawet wpłynąć na odmowę wynajmu samochodu. Zwykle dla kierowców posiadających obywatelstwo USA wymienione ceny nie obejmują CDW i TP. Jeśli nie jesteś z USA i wynajmujesz samochód, możesz być bardzo niemile zaskoczony wymogiem wykupienia ubezpieczenia, ponieważ ubezpieczenie wynajmowanego samochodu jest obowiązkowe.

Informacja o ACE, West Ryde

ACE
Infomacja i kontakt
Nazwa firmy : ACE Rental Cars
Adres : Off Airport, 50 Ross Smith Avenue, Mascot, 2020, NSW
Telefon : 1800 62 04 08/ 1800 683 797 / 02 8338 1055
Zobacz na mapie: Google mapy
Cechy i zalety
Rodzaje wynajmu : Darmowy autobus z lotniska — Wypożyczalnia zapewnia darmowy transport autobusem do miejsca odbioru samochodu w pobliżu głównego terminala.
Ocena : 5.6/10, Który jest Średnio

ACE - ceny wynajmu, Sydney, Lotnisko (SYD)

Mini
Mini
Ekonomiczny
Ekonomiczny
Sedan (Full Size)
Sedan (Full Size)
Luksus
Luksus
Kabriolet
Kabriolet
Van
Van
SUV
SUV
ACE Rental Cars
ACE Rental Cars
od 30 USD od 57 USD od 47 USD
Red-Spot
Red-Spot
od 17 USD od 18 USD od 28 USD od 42 USD od 28 USD
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
od 57 USD od 55 USD od 94 USD od 129 USD od 40 USD
Europcar
Europcar
od 89 USD od 111 USD od 178 USD od 112 USD od 153 USD od 73 USD
Enterprise
Enterprise
od 34 USD od 70 USD od 30 USD od 132 USD od 81 USD
Sixt
Sixt
od 39 USD od 46 USD od 91 USD
National
National
od 41 USD od 75 USD od 189 USD od 47 USD
Keddy-By-Europcar
Keddy-By-Europcar
od 97 USD od 208 USD od 106 USD
Carhood
Carhood
od 21 USD od 25 USD od 30 USD
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
od 46 USD od 67 USD od 164 USD od 65 USD
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
od 39 USD od 41 USD od 58 USD od 98 USD od 56 USD
Firefly Car Rental
Firefly Car Rental
od 63 USD od 105 USD od 42 USD
East-Coast
East-Coast
od 19 USD od 40 USD od 93 USD od 49 USD
Budget Car Rental
Budget Car Rental
od 43 USD od 73 USD od 106 USD od 55 USD
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 54 USD od 73 USD od 107 USD od 73 USD
Alamo
Alamo
od 32 USD od 30 USD od 72 USD od 54 USD
Aerodrive
Aerodrive
od 28 USD od 80 USD od 43 USD

Zalety wynajmu samochodu z CARNGO

 • Szybkie i łatwe porównanie cen wynajmu samochodów
 • Najlepsze ceny wynajmu samochodów
 • Bez ukrytych dodatkowych opłat
 • Bezpłatna rezygnacja lub zmiany
 • 24/7 całodobowa obsługa Klienta
 • Korzystne ubezpieczenie wynajmowanego samochodu
 • Pomoc w przypadku awarii samochodu
 • Tani wynajem samochodów obok mnie z app

Opinie

10%
5%
15%

Oszczędzaj pieniądze, oszczędzaj czas!

Porównaj ceny wynajmu samochodów w wypożyczalniach samochodowych w West Ryde. Otrzymaj najlepsze ceny wynajmu samochodów ACE