ALPHA Lotnisko W melbourne Terminal Międzynarodowy. Tani wynajem aut!
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

ALPHA Lotnisko W melbourne Terminal Międzynarodowy. Tani wynajem aut!

Najlepszy wynajem samochodów w Lotnisko W melbourne Terminal Międzynarodowy (MEL), Australia. Bez ukrytych opłat. Bezpłatna rezygnacja.

ALPHA Lotnisko W melbourne Terminal Międzynarodowy. Tani wynajem aut!

ALPHA - wypożyczalnia samochodów, Lotnisko W melbourne Terminal Międzynarodowy

ALPHA w Lotnisko W melbourne Terminal Międzynarodowy
ALPHA
ALPHA
7
/10
Dobrze
6.5
/10
Końcowa cena wynajmu
7.3
/10
Czystość
7.1
/10
Obsługa w wypożyczalni
7.3
/10
Proces odbioru wynajmowanego auta
7.2
/10
Proces zwrotu wynajmowanego samochodu
Na podstawie 1000+ opinii klientów

Przeczytaj nasze porady dotyczące wynajmu samochodów w Lotnisko W melbourne Terminal Międzynarodowy

Zwykle bardzo łatwo jest wynająć samochód, przestrzegając następujących zasad:

 • Określ dokładnie, czego potrzebujesz.

  Więcej niż 1000 klientów którzy wynajeło samochód z wypożyczalni samochodów Alpha Car Hire w Lotnisko W melbourne Terminal Międzynarodowy dało rating na poziomie 7/10. Najtańszym wynajmem w wypożyczalni Alpha Car Hire w Lotnisko W melbourne Terminal Międzynarodowy jest samochód w kategorii Standradowy, Nissan Tiida. Cena wynajmu to tylko 20,24 USD za dzien wynajmu.

  Większość naszych klientów zazwyczaj wynajmuje samochody kategorii SUV w Australia. Najtańszy oferowanym samochodem klasy SUV z Alpha Car Hire w Lotnisko W melbourne Terminal Międzynarodowy jest Nissan X-Trail za 25,38 USD dziennie.

  Budget Car Rental jest firmą wynajmującą samochody o najwyższej ratingu wśród klientów w Lotnisko W melbourne Terminal Międzynarodowy z oceną średnią na poziomie 8.6/10, opartą na ponad 2000+ ocenach klientów. Najtańszym pojazdem z Budget Car Rental w klasie Ekonomiczny jest Hyundai Accent za 28,81 USD za dzień.

  Najpopularniejszą kategorih samochodów w Australia jest SUV, najtańszy wynajem samochodu z Budget Car Rental w Lotnisko W melbourne Terminal Międzynarodowy to Mitsubishi ASX, wynajmowana na 41,83 USD dziennie.

  Najtańszy samochód SUV oferuje wypożyczalnia samochodów: Bargain-Car-Rentals (oceniony na 7.2/10 na 1000+ klientów). Samochód Holden Trax, jest wynajmowany od 31,43 USD dziennie.

  Wśród SUV, najpopularniejszym modelem jest Mitsubishi Outlander. Cena wynajmu zaczyna się od 50,73 USD dziennie od East-Coast, którego średnia ocena to 7.6/10, na podstawie 5000+ opinii klientów.

  The cheapest car rental in Lotnisko W melbourne Terminal Międzynarodowy is Toyota Corolla from ACE Rental Cars. Its price is only 17,48 USD per day. ACE Rental Cars was reviewed by 1000+ customers with a rating average score of 6.7/10.

 • Wybierz datę i godzinę odbioru i zwrotu.

  Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniędze, wybierz ten sam czas odbioru i zwrotu samochodu. Firmy wynajmujące samochody naliczają opłaty za cały dzień wynajmu, więc jeśli wynajmiesz samochód na 25 godzin, zapłacisz za 48 godzin (dwa pełne dni) wynajmu, a 74 godziny to 96 godzin (cztery pełne dni) wypożyczenia.

 • Wybierając samochód, należy zdecydować, ilu pasażerów będzie podróżować z tobą i ile bagażu zostanie umieszczonych w samochodzie. Zwróć uwagę, że liczba walizek określonych dla każdego samochodu jest podana szacunkowo. Jedna walizka zwykle ma wymiary standardowego bagażu podręcznego. Jeśli wynajmujesz samochód dla więcej niż 5 pasażerów, często taniej i wygodniej jest wynająć dwa samochody standardowej klasy wynajmu samochodów, zamiast jednego samochodu wielomiejscowego.
 • Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie zapomnij zarezerwować fotelika dla dziecka. Nawet jeśli wynajęcie fotelika dla dziecka może dodatkowo kosztować , grzywna za brak fotelika może wynieść więcej niż koszt wynajmu fotelika dziecięcego. Należy również pamiętać, że zwykły bilet na samolot zazwyczaj pozwala na bezpłatne przewożenie fotelika dziecięcego (należy skontaktować się z liniami lotniczymi w celu uzyskania dokładniejszych informacji). Ponadto zawsze można kupić fotelik dla dziecka w najbliższym supermarkecie po przyjeździe.
 • Jeśli zamierzasz korzystać z promu lub przekraczasz granicę kraju na wypożyczonym samochodzie, przeczytaj uważnie warunki wypożyczenia z kilku wypożyczalni. Jest możliwe, że jedna wypożyczalnia samochodów pozwala przekroczyć granicę, a inna firma zezwala na korzystanie z promu do podczas poidróży wypożyczonym samochodem. Ponadto, jeśli planujesz kupić bilety na prom, powiadom o tym wcześniej wypożyczalnię samochodów, a następnie podaj numer samochodu, który wynajmujesz.
 • Zawsze zwracaj uwagę na politykę paliwową. Nie zawsze wynajem samochodu z pełnym bakiem paliwa i jego zwrot z pustym bakiem paliwa jest korzystną opcją. Zastanów sie nad wynajmem samochodu z pełnym bakiem paliwa od wypożyczalni samochodów na małej wyspie lub jeśli wynajmujesz samochód na kilka dni. Może się okazać, że nie będziesz w stanie wykorzystać całego zakupionego paliwa
 • Weź pod uwagę różne typy odbioru. Najwygodniejszym typem odbioru jest Meet & Greet Wybierając wynajem samochodu z taką opcją, nie musisz stać w kolejce lub iść z walizkami do autobusu wahadłowego aby dostać się do miejsca wynajmu samochodu, zamiast tego spotkasz się przy wyjściu z terminala z tablicą z Twoim imieniem i nazwą firmy wynajmującej samochód, a Twój samochód będzie czekał na parkingu. Opcje powitalne są zwykle tańsze niż wypożyczalnie samochodów od firm wynajmujących na lotnisku, ponieważ nie zawierają opłaty lotniskowej w cenie wynajmu.
 • Nie lekceważ depozytu gwarancyjnego który powinieneś opłacić przy wynajmie samochodu. W większości przypadków będziesz musiał zostawić depozyt w momencie wypożyczenia (zobacz nasz Często zadawane pytania na temat opłaty dodatkowej i obniżenia opłat gwarancyjnych, ale zazwyczaj można ubezpieczyć ten depozyt lub kupić opcję redukcji opłat. Zawsze zwracaj uwagę na kwotę tego depozytu, możliwe jest, że cena wynajmu jest niska, ale opłata za przekroczenie limitu lub ograniczeń jest bardzo wysoka lub vice versa, zawsze należy wziąć pod uwagę całkowitą kwotę, a nie tylko cenę wynajmu samochodu.
 • Zawsze należy podać właściwy kraj zamieszkania, ponieważ może to wpływać na cenę wynajmu lub nawet wpłynąć na odmowę wynajmu samochodu. Zwykle dla kierowców posiadających obywatelstwo USA wymienione ceny nie obejmują CDW i TP. Jeśli nie jesteś z USA i wynajmujesz samochód, możesz być bardzo niemile zaskoczony wymogiem wykupienia ubezpieczenia, ponieważ ubezpieczenie wynajmowanego samochodu jest obowiązkowe.

Informacja o ALPHA, Lotnisko W melbourne Terminal Międzynarodowy

ALPHA
Infomacja i kontakt
Nazwa firmy : Alpha Car Hire
Adres : Off Airport, 70-90 Garden Drive, Tullamarine, 3043, VIC, Victoria
Telefon : 61 7 3088 2976 / 03 8592 6377
Zobacz na mapie: Google mapy
Cechy i zalety
Rodzaje wynajmu : Darmowy autobus z lotniska — Wypożyczalnia zapewnia darmowy transport autobusem do miejsca odbioru samochodu w pobliżu głównego terminala.
Ocena : 7/10, Który jest Dobrze

ALPHA - ceny wynajmu, Lotnisko W melbourne Terminal Międzynarodowy

Mini
Mini
Ekonomiczny
Ekonomiczny
Sedan (Full Size)
Sedan (Full Size)
Luksus
Luksus
Kabriolet
Kabriolet
Van
Van
SUV
SUV
Alpha Car Hire
Alpha Car Hire
od 26 USD od 48 USD od 70 USD od 25 USD
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
od 20 USD od 46 USD od 45 USD od 65 USD od 114 USD od 32 USD
Bargain-Car-Rentals
Bargain-Car-Rentals
od 19 USD od 31 USD od 53 USD od 31 USD
ACE Rental Cars
ACE Rental Cars
od 28 USD od 65 USD od 33 USD
Europcar
Europcar
od 62 USD od 62 USD od 123 USD od 190 USD od 143 USD od 55 USD
East-Coast
East-Coast
od 22 USD od 37 USD od 52 USD od 51 USD
National
National
od 60 USD od 67 USD od 113 USD od 68 USD
Keddy-By-Europcar
Keddy-By-Europcar
od 47 USD od 102 USD od 51 USD
Carhood
Carhood
od 29 USD od 36 USD od 26 USD
Enterprise
Enterprise
od 51 USD od 46 USD od 65 USD od 106 USD od 52 USD
Firefly Car Rental
Firefly Car Rental
od 46 USD od 82 USD od 52 USD
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
od 23 USD od 105 USD od 32 USD od 108 USD od 104 USD
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
od 54 USD od 70 USD od 101 USD od 69 USD
Budget Car Rental
Budget Car Rental
od 29 USD od 31 USD od 65 USD od 42 USD
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 30 USD od 32 USD od 68 USD od 39 USD
Red-Spot
Red-Spot
od 62 USD od 67 USD od 87 USD od 133 USD od 77 USD
Alamo
Alamo
od 34 USD od 42 USD od 78 USD od 44 USD
Sixt
Sixt
od 29 USD od 41 USD od 79 USD

Zalety wynajmu samochodu z CARNGO

 • Szybkie i łatwe porównanie cen wynajmu samochodów
 • Najlepsze ceny wynajmu samochodów
 • Bez ukrytych dodatkowych opłat
 • Bezpłatna rezygnacja lub zmiany
 • 24/7 całodobowa obsługa Klienta
 • Korzystne ubezpieczenie wynajmowanego samochodu
 • Pomoc w przypadku awarii samochodu
 • Tani wynajem samochodów obok mnie z app

Opinie

10%
5%
15%

Oszczędzaj pieniądze, oszczędzaj czas!

Porównaj ceny wynajmu samochodów w wypożyczalniach samochodowych w Lotnisko W melbourne Terminal Międzynarodowy. Otrzymaj najlepsze ceny wynajmu samochodów ALPHA