NATIONAL Hobart, Lotnisko. Tani wynajem aut!
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

NATIONAL Hobart, Lotnisko. Tani wynajem aut!

Najlepszy wynajem samochodów w Hobart, Lotnisko (HBA), Australia. Bez ukrytych opłat. Bezpłatna rezygnacja.

NATIONAL Hobart, Lotnisko. Tani wynajem aut!

NATIONAL - wypożyczalnia samochodów, Hobart, Lotnisko

NATIONAL w Hobart, Lotnisko
NATIONAL
NATIONAL
7.3
/10
Bardzo Dobrze
6.5
/10
Końcowa cena wynajmu
7.6
/10
Czystość
7.8
/10
Obsługa w wypożyczalni
6.6
/10
Proces odbioru wynajmowanego auta
8.1
/10
Proces zwrotu wynajmowanego samochodu
Na podstawie 5+ opinii klientów

Przeczytaj nasze porady dotyczące wynajmu samochodów w Hobart, Lotnisko

Zwykle bardzo łatwo jest wynająć samochód, przestrzegając następujących zasad:

 • Określ dokładnie, czego potrzebujesz.

  Więcej niż 5 klientów którzy wynajeło samochód z wypożyczalni samochodów National w Hobart, Lotnisko dało rating na poziomie 7.3/10. Najtańszym wynajmem w wypożyczalni National w Hobart, Lotnisko jest samochód w kategorii Ekonomiczny, Mitsubishi Mirage. Cena wynajmu to tylko 52,68 USD za dzien wynajmu.

  Większość naszych klientów zazwyczaj wynajmuje samochody kategorii SUV w Australia. Najtańszy oferowanym samochodem klasy SUV z National w Hobart, Lotnisko jest Mitsubishi ASX za 114,96 USD dziennie.

  Alamo jest firmą wynajmującą samochody o najwyższej ratingu wśród klientów w Hobart, Lotnisko z oceną średnią na poziomie 9.2/10, opartą na ponad 250+ ocenach klientów. Najtańszym pojazdem z Alamo w klasie Sedan (Full Size) jest Holden Malibu za 24,99 USD za dzień.

  Najpopularniejszą kategorih samochodów w Australia jest SUV, najtańszy wynajem samochodu z Alamo w Hobart, Lotnisko to Mitsubishi Outlander, wynajmowana na 97,32 USD dziennie.

  Najtańszy samochód SUV oferuje wypożyczalnia samochodów: AVIS Car Rental (oceniony na 8.3/10 na 2000+ klientów). Samochód Toyota Kluger, jest wynajmowany od 60,54 USD dziennie.

  Wśród SUV, najpopularniejszym modelem jest Mitsubishi Outlander. Cena wynajmu zaczyna się od 99,91 USD dziennie od East-Coast, którego średnia ocena to 8.9/10, na podstawie 5000+ opinii klientów.

  The cheapest car rental in Hobart, Lotnisko is Hyundai i20 from East-Coast. Its price is only 10,26 USD per day. East-Coast was reviewed by 5000+ customers with a rating average score of 8.9/10.

 • Wybierz datę i godzinę odbioru i zwrotu.

  Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniędze, wybierz ten sam czas odbioru i zwrotu samochodu. Firmy wynajmujące samochody naliczają opłaty za cały dzień wynajmu, więc jeśli wynajmiesz samochód na 25 godzin, zapłacisz za 48 godzin (dwa pełne dni) wynajmu, a 74 godziny to 96 godzin (cztery pełne dni) wypożyczenia.

 • Wybierając samochód, należy zdecydować, ilu pasażerów będzie podróżować z tobą i ile bagażu zostanie umieszczonych w samochodzie. Zwróć uwagę, że liczba walizek określonych dla każdego samochodu jest podana szacunkowo. Jedna walizka zwykle ma wymiary standardowego bagażu podręcznego. Jeśli wynajmujesz samochód dla więcej niż 5 pasażerów, często taniej i wygodniej jest wynająć dwa samochody standardowej klasy wynajmu samochodów, zamiast jednego samochodu wielomiejscowego.
 • Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie zapomnij zarezerwować fotelika dla dziecka. Nawet jeśli wynajęcie fotelika dla dziecka może dodatkowo kosztować , grzywna za brak fotelika może wynieść więcej niż koszt wynajmu fotelika dziecięcego. Należy również pamiętać, że zwykły bilet na samolot zazwyczaj pozwala na bezpłatne przewożenie fotelika dziecięcego (należy skontaktować się z liniami lotniczymi w celu uzyskania dokładniejszych informacji). Ponadto zawsze można kupić fotelik dla dziecka w najbliższym supermarkecie po przyjeździe.
 • Jeśli zamierzasz korzystać z promu lub przekraczasz granicę kraju na wypożyczonym samochodzie, przeczytaj uważnie warunki wypożyczenia z kilku wypożyczalni. Jest możliwe, że jedna wypożyczalnia samochodów pozwala przekroczyć granicę, a inna firma zezwala na korzystanie z promu do podczas poidróży wypożyczonym samochodem. Ponadto, jeśli planujesz kupić bilety na prom, powiadom o tym wcześniej wypożyczalnię samochodów, a następnie podaj numer samochodu, który wynajmujesz.
 • Zawsze zwracaj uwagę na politykę paliwową. Nie zawsze wynajem samochodu z pełnym bakiem paliwa i jego zwrot z pustym bakiem paliwa jest korzystną opcją. Zastanów sie nad wynajmem samochodu z pełnym bakiem paliwa od wypożyczalni samochodów na małej wyspie lub jeśli wynajmujesz samochód na kilka dni. Może się okazać, że nie będziesz w stanie wykorzystać całego zakupionego paliwa
 • Weź pod uwagę różne typy odbioru. Najwygodniejszym typem odbioru jest Meet & Greet Wybierając wynajem samochodu z taką opcją, nie musisz stać w kolejce lub iść z walizkami do autobusu wahadłowego aby dostać się do miejsca wynajmu samochodu, zamiast tego spotkasz się przy wyjściu z terminala z tablicą z Twoim imieniem i nazwą firmy wynajmującej samochód, a Twój samochód będzie czekał na parkingu. Opcje powitalne są zwykle tańsze niż wypożyczalnie samochodów od firm wynajmujących na lotnisku, ponieważ nie zawierają opłaty lotniskowej w cenie wynajmu.
 • Nie lekceważ depozytu gwarancyjnego który powinieneś opłacić przy wynajmie samochodu. W większości przypadków będziesz musiał zostawić depozyt w momencie wypożyczenia (zobacz nasz Często zadawane pytania na temat opłaty dodatkowej i obniżenia opłat gwarancyjnych, ale zazwyczaj można ubezpieczyć ten depozyt lub kupić opcję redukcji opłat. Zawsze zwracaj uwagę na kwotę tego depozytu, możliwe jest, że cena wynajmu jest niska, ale opłata za przekroczenie limitu lub ograniczeń jest bardzo wysoka lub vice versa, zawsze należy wziąć pod uwagę całkowitą kwotę, a nie tylko cenę wynajmu samochodu.
 • Zawsze należy podać właściwy kraj zamieszkania, ponieważ może to wpływać na cenę wynajmu lub nawet wpłynąć na odmowę wynajmu samochodu. Zwykle dla kierowców posiadających obywatelstwo USA wymienione ceny nie obejmują CDW i TP. Jeśli nie jesteś z USA i wynajmujesz samochód, możesz być bardzo niemile zaskoczony wymogiem wykupienia ubezpieczenia, ponieważ ubezpieczenie wynajmowanego samochodu jest obowiązkowe.

Informacja o NATIONAL, Hobart, Lotnisko

NATIONAL
Infomacja i kontakt
Nazwa firmy : National
Adres : SERVICED BY REDSPOT ENTERPRISE, STRACHAN STREET CAMBRIDGE, HOBART, 7170, TAS, Tasmania
Telefon : 362484043
Zobacz na mapie: Google mapy
Cechy i zalety
Rodzaje wynajmu : Odbiór na lotnisku — Biuro wypożyczalni znajduje się w terminalu lotniska.
Ocena : 7.3/10, Który jest Bardzo Dobrze

NATIONAL - ceny wynajmu, Hobart, Lotnisko

Mini
Mini
Ekonomiczny
Ekonomiczny
Sedan (Full Size)
Sedan (Full Size)
Luksus
Luksus
Kabriolet
Kabriolet
Van
Van
SUV
SUV
National
National
od 53 USD od 92 USD od 180 USD od 115 USD
Red-Spot
Red-Spot
od 19 USD od 20 USD od 23 USD od 98 USD od 24 USD
East-Coast
East-Coast
od 18 USD od 28 USD od 84 USD od 100 USD
Europcar
Europcar
od 81 USD od 86 USD od 158 USD od 107 USD od 232 USD od 72 USD
Bargain-Car-Rentals
Bargain-Car-Rentals
od 21 USD od 41 USD od 56 USD od 35 USD
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
od 47 USD od 65 USD od 64 USD od 55 USD
Alamo
Alamo
od 68 USD od 25 USD od 115 USD od 97 USD
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 86 USD od 61 USD od 72 USD od 61 USD
Budget Car Rental
Budget Car Rental
od 54 USD od 55 USD od 98 USD od 33 USD
Enterprise
Enterprise
od 52 USD od 119 USD od 25 USD od 180 USD od 97 USD
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
od 35 USD od 40 USD od 88 USD od 38 USD
Keddy-By-Europcar
Keddy-By-Europcar
od 142 USD od 122 USD od 84 USD
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
od 127 USD od 48 USD od 63 USD od 93 USD
Sixt
Sixt
od 45 USD od 44 USD od 53 USD

Zalety wynajmu samochodu z CARNGO

 • Szybkie i łatwe porównanie cen wynajmu samochodów
 • Najlepsze ceny wynajmu samochodów
 • Bez ukrytych dodatkowych opłat
 • Bezpłatna rezygnacja lub zmiany
 • 24/7 całodobowa obsługa Klienta
 • Korzystne ubezpieczenie wynajmowanego samochodu
 • Pomoc w przypadku awarii samochodu
 • Tani wynajem samochodów obok mnie z app

Opinie

10%
5%
15%

Oszczędzaj pieniądze, oszczędzaj czas!

Porównaj ceny wynajmu samochodów w wypożyczalniach samochodowych w Hobart, Lotnisko. Otrzymaj najlepsze ceny wynajmu samochodów NATIONAL