BARGAIN CAR RENTALS Darwin, Lotnisko. Tani wynajem aut!
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

BARGAIN CAR RENTALS Darwin, Lotnisko. Tani wynajem aut!

Najlepszy wynajem samochodów w Darwin, Lotnisko (DRW), Australia. Bez ukrytych opłat. Bezpłatna rezygnacja.

BARGAIN CAR RENTALS Darwin, Lotnisko. Tani wynajem aut!

BARGAIN CAR RENTALS - wypożyczalnia samochodów, Darwin, Lotnisko

BARGAIN CAR RENTALS w Darwin, Lotnisko
BARGAIN CAR RENTALS
BARGAIN CAR RENTALS
7.9
/10
Bardzo Dobrze
8.2
/10
Końcowa cena wynajmu
7.9
/10
Czystość
7.9
/10
Obsługa w wypożyczalni
7.5
/10
Proces odbioru wynajmowanego auta
7.9
/10
Proces zwrotu wynajmowanego samochodu
Na podstawie 1000+ opinii klientów

Przeczytaj nasze porady dotyczące wynajmu samochodów w Darwin, Lotnisko

Zwykle bardzo łatwo jest wynająć samochód, przestrzegając następujących zasad:

 • Określ dokładnie, czego potrzebujesz.

  Więcej niż 1000 klientów którzy wynajeło samochód z wypożyczalni samochodów Bargain-Car-Rentals w Darwin, Lotnisko dało rating na poziomie 7.9/10. Najtańszym wynajmem w wypożyczalni Bargain-Car-Rentals w Darwin, Lotnisko jest samochód w kategorii Ekonomiczny, Hyundai i20. Cena wynajmu to tylko 19,99 USD za dzien wynajmu.

  Większość naszych klientów zazwyczaj wynajmuje samochody kategorii SUV w Australia. Najtańszy oferowanym samochodem klasy SUV z Bargain-Car-Rentals w Darwin, Lotnisko jest Hyundai iX35 za 27,79 USD dziennie.

  National jest firmą wynajmującą samochody o najwyższej ratingu wśród klientów w Darwin, Lotnisko z oceną średnią na poziomie 8.5/10, opartą na ponad 5+ ocenach klientów. Najtańszym pojazdem z National w klasie Ekonomiczny jest Mitsubishi Mirage za 63,65 USD za dzień.

  Najpopularniejszą kategorih samochodów w Australia jest SUV, najtańszy wynajem samochodu z National w Darwin, Lotnisko to Toyota Kluger, wynajmowana na 64,66 USD dziennie.

  Najtańszy samochód SUV oferuje wypożyczalnia samochodów: Budget Car Rental (oceniony na 7/10 na 2000+ klientów). Samochód Mitsubishi ASX, jest wynajmowany od 26,65 USD dziennie.

  The cheapest car rental in Darwin, Lotnisko is Mitsubishi Mirage from Alamo. Its price is only 15,97 USD per day. Alamo was reviewed by 250+ customers with a rating average score of 7.8/10.

 • Wybierz datę i godzinę odbioru i zwrotu.

  Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniędze, wybierz ten sam czas odbioru i zwrotu samochodu. Firmy wynajmujące samochody naliczają opłaty za cały dzień wynajmu, więc jeśli wynajmiesz samochód na 25 godzin, zapłacisz za 48 godzin (dwa pełne dni) wynajmu, a 74 godziny to 96 godzin (cztery pełne dni) wypożyczenia.

 • Wybierając samochód, należy zdecydować, ilu pasażerów będzie podróżować z tobą i ile bagażu zostanie umieszczonych w samochodzie. Zwróć uwagę, że liczba walizek określonych dla każdego samochodu jest podana szacunkowo. Jedna walizka zwykle ma wymiary standardowego bagażu podręcznego. Jeśli wynajmujesz samochód dla więcej niż 5 pasażerów, często taniej i wygodniej jest wynająć dwa samochody standardowej klasy wynajmu samochodów, zamiast jednego samochodu wielomiejscowego.
 • Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie zapomnij zarezerwować fotelika dla dziecka. Nawet jeśli wynajęcie fotelika dla dziecka może dodatkowo kosztować , grzywna za brak fotelika może wynieść więcej niż koszt wynajmu fotelika dziecięcego. Należy również pamiętać, że zwykły bilet na samolot zazwyczaj pozwala na bezpłatne przewożenie fotelika dziecięcego (należy skontaktować się z liniami lotniczymi w celu uzyskania dokładniejszych informacji). Ponadto zawsze można kupić fotelik dla dziecka w najbliższym supermarkecie po przyjeździe.
 • Jeśli zamierzasz korzystać z promu lub przekraczasz granicę kraju na wypożyczonym samochodzie, przeczytaj uważnie warunki wypożyczenia z kilku wypożyczalni. Jest możliwe, że jedna wypożyczalnia samochodów pozwala przekroczyć granicę, a inna firma zezwala na korzystanie z promu do podczas poidróży wypożyczonym samochodem. Ponadto, jeśli planujesz kupić bilety na prom, powiadom o tym wcześniej wypożyczalnię samochodów, a następnie podaj numer samochodu, który wynajmujesz.
 • Zawsze zwracaj uwagę na politykę paliwową. Nie zawsze wynajem samochodu z pełnym bakiem paliwa i jego zwrot z pustym bakiem paliwa jest korzystną opcją. Zastanów sie nad wynajmem samochodu z pełnym bakiem paliwa od wypożyczalni samochodów na małej wyspie lub jeśli wynajmujesz samochód na kilka dni. Może się okazać, że nie będziesz w stanie wykorzystać całego zakupionego paliwa
 • Weź pod uwagę różne typy odbioru. Najwygodniejszym typem odbioru jest Meet & Greet Wybierając wynajem samochodu z taką opcją, nie musisz stać w kolejce lub iść z walizkami do autobusu wahadłowego aby dostać się do miejsca wynajmu samochodu, zamiast tego spotkasz się przy wyjściu z terminala z tablicą z Twoim imieniem i nazwą firmy wynajmującej samochód, a Twój samochód będzie czekał na parkingu. Opcje powitalne są zwykle tańsze niż wypożyczalnie samochodów od firm wynajmujących na lotnisku, ponieważ nie zawierają opłaty lotniskowej w cenie wynajmu.
 • Nie lekceważ depozytu gwarancyjnego który powinieneś opłacić przy wynajmie samochodu. W większości przypadków będziesz musiał zostawić depozyt w momencie wypożyczenia (zobacz nasz Często zadawane pytania na temat opłaty dodatkowej i obniżenia opłat gwarancyjnych, ale zazwyczaj można ubezpieczyć ten depozyt lub kupić opcję redukcji opłat. Zawsze zwracaj uwagę na kwotę tego depozytu, możliwe jest, że cena wynajmu jest niska, ale opłata za przekroczenie limitu lub ograniczeń jest bardzo wysoka lub vice versa, zawsze należy wziąć pod uwagę całkowitą kwotę, a nie tylko cenę wynajmu samochodu.
 • Zawsze należy podać właściwy kraj zamieszkania, ponieważ może to wpływać na cenę wynajmu lub nawet wpłynąć na odmowę wynajmu samochodu. Zwykle dla kierowców posiadających obywatelstwo USA wymienione ceny nie obejmują CDW i TP. Jeśli nie jesteś z USA i wynajmujesz samochód, możesz być bardzo niemile zaskoczony wymogiem wykupienia ubezpieczenia, ponieważ ubezpieczenie wynajmowanego samochodu jest obowiązkowe.

Informacja o BARGAIN CAR RENTALS, Darwin, Lotnisko

BARGAIN CAR RENTALS
Infomacja i kontakt
Nazwa firmy : Bargain-Car-Rentals
Adres : Off Airport, 1/8 Osgood Drive, Darwin, 0820, NT, NT
Telefon : 08 8911 1959 / 1300 729 230
Zobacz na mapie: Google mapy
Cechy i zalety
Rodzaje wynajmu : Darmowy autobus z lotniska — Wypożyczalnia zapewnia darmowy transport autobusem do miejsca odbioru samochodu w pobliżu głównego terminala.
Ocena : 7.9/10, Który jest Bardzo Dobrze

BARGAIN CAR RENTALS - ceny wynajmu, Darwin, Lotnisko

Mini
Mini
Ekonomiczny
Ekonomiczny
Sedan (Full Size)
Sedan (Full Size)
Van
Van
SUV
SUV
Bargain-Car-Rentals
Bargain-Car-Rentals
od 20 USD od 28 USD od 74 USD od 28 USD
Enterprise
Enterprise
od 16 USD od 16 USD od 23 USD od 65 USD od 24 USD
Alamo
Alamo
od 16 USD od 23 USD od 64 USD od 24 USD
Firefly Car Rental
Firefly Car Rental
od 25 USD od 57 USD od 28 USD
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
od 38 USD od 34 USD od 86 USD od 48 USD
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 26 USD od 30 USD od 66 USD od 30 USD
Budget Car Rental
Budget Car Rental
od 22 USD od 28 USD od 77 USD od 27 USD
Europcar
Europcar
od 39 USD od 79 USD od 81 USD od 74 USD
Red-Spot
Red-Spot
od 37 USD od 38 USD od 44 USD od 66 USD
Keddy-By-Europcar
Keddy-By-Europcar
od 26 USD od 86 USD od 28 USD
National
National
od 64 USD od 82 USD od 112 USD od 65 USD

Zalety wynajmu samochodu z CARNGO

 • Szybkie i łatwe porównanie cen wynajmu samochodów
 • Najlepsze ceny wynajmu samochodów
 • Bez ukrytych dodatkowych opłat
 • Bezpłatna rezygnacja lub zmiany
 • 24/7 całodobowa obsługa Klienta
 • Korzystne ubezpieczenie wynajmowanego samochodu
 • Pomoc w przypadku awarii samochodu
 • Tani wynajem samochodów obok mnie z app

Opinie

10%
5%
15%

Oszczędzaj pieniądze, oszczędzaj czas!

Porównaj ceny wynajmu samochodów w wypożyczalniach samochodowych w Darwin, Lotnisko. Otrzymaj najlepsze ceny wynajmu samochodów BARGAIN CAR RENTALS