AVIS Canberra, Lotnisko. Tani wynajem aut!
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

AVIS Canberra, Lotnisko. Tani wynajem aut!

Najlepszy wynajem samochodów w Canberra, Lotnisko (CBR), Australia. Bez ukrytych opłat. Bezpłatna rezygnacja.

AVIS Canberra, Lotnisko. Tani wynajem aut!

AVIS - wypożyczalnia samochodów, Canberra, Lotnisko

Przeczytaj nasze porady dotyczące wynajmu samochodów w Canberra, Lotnisko

Zwykle bardzo łatwo jest wynająć samochód, przestrzegając następujących zasad:

 • Określ dokładnie, czego potrzebujesz.

  Więcej niż klientów którzy wynajeło samochód z wypożyczalni samochodów AVIS Car Rental w Canberra, Lotnisko dało rating na poziomie 0/10. Najtańszym wynajmem w wypożyczalni AVIS Car Rental w Canberra, Lotnisko jest samochód w kategorii SUV, Holden Captiva. Cena wynajmu to tylko 46,18 USD za dzien wynajmu.

  Większość naszych klientów zazwyczaj wynajmuje samochody kategorii Ekonomiczny w Canberra, Lotnisko i kategorii SUV w Australia. Najtańszym samochodem klasy Ekonomiczny z AVIS Car Rental w Canberra, Lotnisko jest Nissan Micra za 73,12 USD dziennie. Najtańszy oferowanym samochodem klasy SUV z AVIS Car Rental w Canberra, Lotnisko jest Holden Captiva za 46,18 USD dziennie.

  East-Coast jest firmą wynajmującą samochody o najwyższej ratingu wśród klientów w Canberra, Lotnisko z oceną średnią na poziomie 8.5/10, opartą na ponad 5000+ ocenach klientów. Najtańszym pojazdem z East-Coast w klasie Ekonomiczny jest Hyundai Getz za 23,83 USD za dzień.

  Najpopularniejszą kategorią wynajmowanych samochodów w Canberra, Lotnisko jest Ekonomiczny z cenami wynajmu od East-Coast, począwszy od 23,83 USD dziennie za Hyundai Getz.

  Najtańszy samochód Ekonomiczny w Canberra, Lotnisko dostarczony przez Budget Car Rental (oceniony na 0/10 na + klientów), a najtańszym samochodem widzianym w grupie od sprzedawcy jest Nissan Micra wyceniona na 71,65 USD dziennie.

  Najtańszy samochód SUV oferuje wypożyczalnia samochodów: Budget Car Rental. Samochód Hyundai Tucson, jest wynajmowany od 46,18 USD dziennie.

  Najpopularniejsza wypożyczalnia samochodów Australia to East-Coast (średnia ocena 8.5/10 oceniona przez 5000+ klientów). Najtańszy samochód Ekonomiczny w Canberra, Lotnisko to Hyundai Getz, z cenami wynajmu zaczynającymi się od 23,83 USD dziennie.

  The cheapest car rental in Canberra, Lotnisko is Hyundai Getz from East-Coast. Its price is only 23,83 USD per day. East-Coast was reviewed by 5000+ customers with a rating average score of 8.5/10.

 • Wybierz datę i godzinę odbioru i zwrotu.

  Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniędze, wybierz ten sam czas odbioru i zwrotu samochodu. Firmy wynajmujące samochody naliczają opłaty za cały dzień wynajmu, więc jeśli wynajmiesz samochód na 25 godzin, zapłacisz za 48 godzin (dwa pełne dni) wynajmu, a 74 godziny to 96 godzin (cztery pełne dni) wypożyczenia.

 • Wybierając samochód, należy zdecydować, ilu pasażerów będzie podróżować z tobą i ile bagażu zostanie umieszczonych w samochodzie. Zwróć uwagę, że liczba walizek określonych dla każdego samochodu jest podana szacunkowo. Jedna walizka zwykle ma wymiary standardowego bagażu podręcznego. Jeśli wynajmujesz samochód dla więcej niż 5 pasażerów, często taniej i wygodniej jest wynająć dwa samochody standardowej klasy wynajmu samochodów, zamiast jednego samochodu wielomiejscowego.
 • Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie zapomnij zarezerwować fotelika dla dziecka. Nawet jeśli wynajęcie fotelika dla dziecka może dodatkowo kosztować , grzywna za brak fotelika może wynieść więcej niż koszt wynajmu fotelika dziecięcego. Należy również pamiętać, że zwykły bilet na samolot zazwyczaj pozwala na bezpłatne przewożenie fotelika dziecięcego (należy skontaktować się z liniami lotniczymi w celu uzyskania dokładniejszych informacji). Ponadto zawsze można kupić fotelik dla dziecka w najbliższym supermarkecie po przyjeździe.
 • Jeśli zamierzasz korzystać z promu lub przekraczasz granicę kraju na wypożyczonym samochodzie, przeczytaj uważnie warunki wypożyczenia z kilku wypożyczalni. Jest możliwe, że jedna wypożyczalnia samochodów pozwala przekroczyć granicę, a inna firma zezwala na korzystanie z promu do podczas poidróży wypożyczonym samochodem. Ponadto, jeśli planujesz kupić bilety na prom, powiadom o tym wcześniej wypożyczalnię samochodów, a następnie podaj numer samochodu, który wynajmujesz.
 • Zawsze zwracaj uwagę na politykę paliwową. Nie zawsze wynajem samochodu z pełnym bakiem paliwa i jego zwrot z pustym bakiem paliwa jest korzystną opcją. Zastanów sie nad wynajmem samochodu z pełnym bakiem paliwa od wypożyczalni samochodów na małej wyspie lub jeśli wynajmujesz samochód na kilka dni. Może się okazać, że nie będziesz w stanie wykorzystać całego zakupionego paliwa
 • Weź pod uwagę różne typy odbioru. Najwygodniejszym typem odbioru jest Meet & Greet Wybierając wynajem samochodu z taką opcją, nie musisz stać w kolejce lub iść z walizkami do autobusu wahadłowego aby dostać się do miejsca wynajmu samochodu, zamiast tego spotkasz się przy wyjściu z terminala z tablicą z Twoim imieniem i nazwą firmy wynajmującej samochód, a Twój samochód będzie czekał na parkingu. Opcje powitalne są zwykle tańsze niż wypożyczalnie samochodów od firm wynajmujących na lotnisku, ponieważ nie zawierają opłaty lotniskowej w cenie wynajmu.
 • Nie lekceważ depozytu gwarancyjnego który powinieneś opłacić przy wynajmie samochodu. W większości przypadków będziesz musiał zostawić depozyt w momencie wypożyczenia (zobacz nasz Często zadawane pytania na temat opłaty dodatkowej i obniżenia opłat gwarancyjnych, ale zazwyczaj można ubezpieczyć ten depozyt lub kupić opcję redukcji opłat. Zawsze zwracaj uwagę na kwotę tego depozytu, możliwe jest, że cena wynajmu jest niska, ale opłata za przekroczenie limitu lub ograniczeń jest bardzo wysoka lub vice versa, zawsze należy wziąć pod uwagę całkowitą kwotę, a nie tylko cenę wynajmu samochodu.
 • Zawsze należy podać właściwy kraj zamieszkania, ponieważ może to wpływać na cenę wynajmu lub nawet wpłynąć na odmowę wynajmu samochodu. Zwykle dla kierowców posiadających obywatelstwo USA wymienione ceny nie obejmują CDW i TP. Jeśli nie jesteś z USA i wynajmujesz samochód, możesz być bardzo niemile zaskoczony wymogiem wykupienia ubezpieczenia, ponieważ ubezpieczenie wynajmowanego samochodu jest obowiązkowe.

Informacja o AVIS, Canberra, Lotnisko

AVIS
Infomacja i kontakt
Nazwa firmy : AVIS Car Rental
Adres : Terminal Building, Canberra, 2609, AC, ACT
Telefon : (61) 02 6219 3033
Zobacz na mapie: Google mapy
Cechy i zalety
Rodzaje wynajmu : Odbiór na lotnisku — Biuro wypożyczalni znajduje się w terminalu lotniska.

AVIS - ceny wynajmu, Canberra, Lotnisko

Mini
Mini
Ekonomiczny
Ekonomiczny
Sedan (Full Size)
Sedan (Full Size)
Luksus
Luksus
Van
Van
SUV
SUV
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 73 USD od 67 USD od 83 USD od 46 USD
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
od 31 USD od 76 USD od 50 USD od 105 USD od 51 USD
East-Coast
East-Coast
od 24 USD od 50 USD od 90 USD
Alamo
Alamo
od 30 USD od 34 USD od 136 USD od 32 USD
Europcar
Europcar
od 63 USD od 126 USD od 146 USD od 132 USD od 118 USD
Budget Car Rental
Budget Car Rental
od 72 USD od 48 USD od 81 USD od 46 USD
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
od 43 USD od 52 USD od 51 USD
Keddy-By-Europcar
Keddy-By-Europcar
od 71 USD od 163 USD od 53 USD
Enterprise
Enterprise
od 64 USD od 65 USD od 51 USD od 141 USD od 83 USD
Firefly Car Rental
Firefly Car Rental
od 31 USD od 178 USD od 33 USD
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
od 108 USD od 65 USD od 195 USD od 155 USD
Red-Spot
Red-Spot
od 37 USD od 41 USD od 48 USD
National
National
od 87 USD od 50 USD od 180 USD od 96 USD

Zalety wynajmu samochodu z CARNGO

 • Szybkie i łatwe porównanie cen wynajmu samochodów
 • Najlepsze ceny wynajmu samochodów
 • Bez ukrytych dodatkowych opłat
 • Bezpłatna rezygnacja lub zmiany
 • 24/7 całodobowa obsługa Klienta
 • Korzystne ubezpieczenie wynajmowanego samochodu
 • Pomoc w przypadku awarii samochodu
 • Tani wynajem samochodów obok mnie z app

Opinie

10%
5%
15%

Oszczędzaj pieniądze, oszczędzaj czas!

Porównaj ceny wynajmu samochodów w wypożyczalniach samochodowych w Canberra, Lotnisko. Otrzymaj najlepsze ceny wynajmu samochodów AVIS