NATIONAL Cairns. Tani wynajem aut!
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

NATIONAL Cairns. Tani wynajem aut!

Najlepszy wynajem samochodów w Cairns, Australia. Bez ukrytych opłat. Bezpłatna rezygnacja.

NATIONAL Cairns. Tani wynajem aut!

NATIONAL - wypożyczalnia samochodów, Cairns

NATIONAL w Cairns
NATIONAL
NATIONAL
7.3
/10
Bardzo Dobrze
6.5
/10
Końcowa cena wynajmu
7.6
/10
Czystość
7.8
/10
Obsługa w wypożyczalni
6.6
/10
Proces odbioru wynajmowanego auta
8.1
/10
Proces zwrotu wynajmowanego samochodu
Na podstawie 5+ opinii klientów

Przeczytaj nasze porady dotyczące wynajmu samochodów w Cairns

Zwykle bardzo łatwo jest wynająć samochód, przestrzegając następujących zasad:

 • Określ dokładnie, czego potrzebujesz.

  Więcej niż 5 klientów którzy wynajeło samochód z wypożyczalni samochodów National w Cairns dało rating na poziomie 7.6/10. Najtańszym wynajmem w wypożyczalni National w Cairns jest samochód w kategorii Ekonomiczny, Mitsubishi Mirage. Cena wynajmu to tylko 42,62 USD za dzien wynajmu.

  Większość naszych klientów zazwyczaj wynajmuje samochody kategorii SUV w Australia. Najtańszy oferowanym samochodem klasy SUV z National w Cairns jest Mitsubishi ASX za 51,95 USD dziennie.

  AVIS Car Rental jest firmą wynajmującą samochody o najwyższej ratingu wśród klientów w Cairns z oceną średnią na poziomie 8.5/10, opartą na ponad 2000+ ocenach klientów. Najtańszym pojazdem z AVIS Car Rental w klasie Standradowy jest Hyundai Elantra za 29,32 USD za dzień.

  Najpopularniejszą kategorih samochodów w Australia jest SUV, najtańszy wynajem samochodu z AVIS Car Rental w Cairns to Mitsubishi ASX, wynajmowana na 39,06 USD dziennie.

  Wśród SUV, najpopularniejszym modelem jest Mitsubishi Outlander. Cena wynajmu zaczyna się od 54,82 USD dziennie od East-Coast, którego średnia ocena to 7.7/10, na podstawie 5000+ opinii klientów.

  The cheapest car rental in Cairns is Hyundai i20 from East-Coast. Its price is only 17,54 USD per day. East-Coast was reviewed by 5000+ customers with a rating average score of 7.6/10.

 • Wybierz datę i godzinę odbioru i zwrotu.

  Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniędze, wybierz ten sam czas odbioru i zwrotu samochodu. Firmy wynajmujące samochody naliczają opłaty za cały dzień wynajmu, więc jeśli wynajmiesz samochód na 25 godzin, zapłacisz za 48 godzin (dwa pełne dni) wynajmu, a 74 godziny to 96 godzin (cztery pełne dni) wypożyczenia.

 • Wybierając samochód, należy zdecydować, ilu pasażerów będzie podróżować z tobą i ile bagażu zostanie umieszczonych w samochodzie. Zwróć uwagę, że liczba walizek określonych dla każdego samochodu jest podana szacunkowo. Jedna walizka zwykle ma wymiary standardowego bagażu podręcznego. Jeśli wynajmujesz samochód dla więcej niż 5 pasażerów, często taniej i wygodniej jest wynająć dwa samochody standardowej klasy wynajmu samochodów, zamiast jednego samochodu wielomiejscowego.
 • Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie zapomnij zarezerwować fotelika dla dziecka. Nawet jeśli wynajęcie fotelika dla dziecka może dodatkowo kosztować , grzywna za brak fotelika może wynieść więcej niż koszt wynajmu fotelika dziecięcego. Należy również pamiętać, że zwykły bilet na samolot zazwyczaj pozwala na bezpłatne przewożenie fotelika dziecięcego (należy skontaktować się z liniami lotniczymi w celu uzyskania dokładniejszych informacji). Ponadto zawsze można kupić fotelik dla dziecka w najbliższym supermarkecie po przyjeździe.
 • Jeśli zamierzasz korzystać z promu lub przekraczasz granicę kraju na wypożyczonym samochodzie, przeczytaj uważnie warunki wypożyczenia z kilku wypożyczalni. Jest możliwe, że jedna wypożyczalnia samochodów pozwala przekroczyć granicę, a inna firma zezwala na korzystanie z promu do podczas poidróży wypożyczonym samochodem. Ponadto, jeśli planujesz kupić bilety na prom, powiadom o tym wcześniej wypożyczalnię samochodów, a następnie podaj numer samochodu, który wynajmujesz.
 • Zawsze zwracaj uwagę na politykę paliwową. Nie zawsze wynajem samochodu z pełnym bakiem paliwa i jego zwrot z pustym bakiem paliwa jest korzystną opcją. Zastanów sie nad wynajmem samochodu z pełnym bakiem paliwa od wypożyczalni samochodów na małej wyspie lub jeśli wynajmujesz samochód na kilka dni. Może się okazać, że nie będziesz w stanie wykorzystać całego zakupionego paliwa
 • Weź pod uwagę różne typy odbioru. Najwygodniejszym typem odbioru jest Meet & Greet Wybierając wynajem samochodu z taką opcją, nie musisz stać w kolejce lub iść z walizkami do autobusu wahadłowego aby dostać się do miejsca wynajmu samochodu, zamiast tego spotkasz się przy wyjściu z terminala z tablicą z Twoim imieniem i nazwą firmy wynajmującej samochód, a Twój samochód będzie czekał na parkingu. Opcje powitalne są zwykle tańsze niż wypożyczalnie samochodów od firm wynajmujących na lotnisku, ponieważ nie zawierają opłaty lotniskowej w cenie wynajmu.
 • Nie lekceważ depozytu gwarancyjnego który powinieneś opłacić przy wynajmie samochodu. W większości przypadków będziesz musiał zostawić depozyt w momencie wypożyczenia (zobacz nasz Często zadawane pytania na temat opłaty dodatkowej i obniżenia opłat gwarancyjnych, ale zazwyczaj można ubezpieczyć ten depozyt lub kupić opcję redukcji opłat. Zawsze zwracaj uwagę na kwotę tego depozytu, możliwe jest, że cena wynajmu jest niska, ale opłata za przekroczenie limitu lub ograniczeń jest bardzo wysoka lub vice versa, zawsze należy wziąć pod uwagę całkowitą kwotę, a nie tylko cenę wynajmu samochodu.
 • Zawsze należy podać właściwy kraj zamieszkania, ponieważ może to wpływać na cenę wynajmu lub nawet wpłynąć na odmowę wynajmu samochodu. Zwykle dla kierowców posiadających obywatelstwo USA wymienione ceny nie obejmują CDW i TP. Jeśli nie jesteś z USA i wynajmujesz samochód, możesz być bardzo niemile zaskoczony wymogiem wykupienia ubezpieczenia, ponieważ ubezpieczenie wynajmowanego samochodu jest obowiązkowe.

Informacja o NATIONAL, Cairns

NATIONAL
Infomacja i kontakt
Nazwa firmy : National
Adres : SERVICED BY REDSPOT ENTERPRISE, TERMINAL BUILDINAIRPORT AVENUE, CAIRNS, 4870, QLD, Queensland
Telefon : 740349045
Zobacz na mapie: Google mapy
Cechy i zalety
Rodzaje wynajmu : Odbiór na lotnisku — Biuro wypożyczalni znajduje się w terminalu lotniska.
Ocena : 7.3/10, Który jest Bardzo Dobrze

NATIONAL - ceny wynajmu, Cairns, Lotnisko (CNS)

Mini
Mini
Ekonomiczny
Ekonomiczny
Sedan (Full Size)
Sedan (Full Size)
Luksus
Luksus
Van
Van
SUV
SUV
National
National
od 90 USD od 114 USD od 112 USD od 72 USD
Red-Spot
Red-Spot
od 31 USD od 33 USD od 39 USD od 41 USD
East-Coast
East-Coast
od 19 USD od 36 USD od 55 USD od 55 USD
Europcar
Europcar
od 39 USD od 41 USD od 78 USD od 96 USD od 44 USD
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
od 28 USD od 50 USD od 70 USD od 30 USD
Firefly Car Rental
Firefly Car Rental
od 37 USD od 93 USD od 44 USD
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 39 USD od 42 USD od 102 USD od 42 USD
Budget Car Rental
Budget Car Rental
od 37 USD od 41 USD od 101 USD od 41 USD
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
od 54 USD od 54 USD od 50 USD od 128 USD od 52 USD
Enterprise
Enterprise
od 39 USD od 39 USD od 42 USD od 103 USD od 46 USD
ACE Rental Cars
ACE Rental Cars
od 165 USD od 80 USD
Alamo
Alamo
od 40 USD od 42 USD od 105 USD od 47 USD
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
od 48 USD od 64 USD od 52 USD
Keddy-By-Europcar
Keddy-By-Europcar
od 96 USD od 213 USD od 103 USD
Sixt
Sixt
od 37 USD od 45 USD od 94 USD od 55 USD

NATIONAL - pobliska lokalizacja wypożyczalni samochodów, :location

Najbardziej popularny wynajem samochodu NATIONAL na pobliskich lotniskach

Pobliskie wypożyczalnie samochodów, Cairns

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów na pobliskich lotniskach.

Zalety wynajmu samochodu z CARNGO

 • Szybkie i łatwe porównanie cen wynajmu samochodów
 • Najlepsze ceny wynajmu samochodów
 • Bez ukrytych dodatkowych opłat
 • Bezpłatna rezygnacja lub zmiany
 • 24/7 całodobowa obsługa Klienta
 • Korzystne ubezpieczenie wynajmowanego samochodu
 • Pomoc w przypadku awarii samochodu
 • Tani wynajem samochodów obok mnie z app

Opinie

10%
5%
15%

Oszczędzaj pieniądze, oszczędzaj czas!

Porównaj ceny wynajmu samochodów w wypożyczalniach samochodowych w Cairns. Otrzymaj najlepsze ceny wynajmu samochodów NATIONAL