SIXT Lotnisko W cairns Terminal Krajowy. Tani wynajem aut!
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

SIXT Lotnisko W cairns Terminal Krajowy. Tani wynajem aut!

Najlepszy wynajem samochodów w Lotnisko W cairns Terminal Krajowy (CNS), Australia. Bez ukrytych opłat. Bezpłatna rezygnacja.

SIXT Lotnisko W cairns Terminal Krajowy. Tani wynajem aut!

SIXT - wypożyczalnia samochodów, Lotnisko W cairns Terminal Krajowy

SIXT w Lotnisko W cairns Terminal Krajowy
SIXT
SIXT
6.5
/10
Dobrze
6.3
/10
Końcowa cena wynajmu
6.5
/10
Czystość
7
/10
Obsługa w wypożyczalni
6.1
/10
Proces odbioru wynajmowanego auta
6.6
/10
Proces zwrotu wynajmowanego samochodu
Na podstawie 10+ opinii klientów

Przeczytaj nasze porady dotyczące wynajmu samochodów w Lotnisko W cairns Terminal Krajowy

Zwykle bardzo łatwo jest wynająć samochód, przestrzegając następujących zasad:

 • Określ dokładnie, czego potrzebujesz.

  Więcej niż 10 klientów którzy wynajeło samochód z wypożyczalni samochodów Sixt w Lotnisko W cairns Terminal Krajowy dało rating na poziomie 6.5/10. Najtańszym wynajmem w wypożyczalni Sixt w Lotnisko W cairns Terminal Krajowy jest samochód w kategorii Kompatkowy, Hyundai i20. Cena wynajmu to tylko 23,11 USD za dzien wynajmu.

  Większość naszych klientów zazwyczaj wynajmuje samochody kategorii Kompatkowy w Lotnisko W cairns Terminal Krajowy. Najtańszym samochodem klasy Kompatkowy z Sixt w Lotnisko W cairns Terminal Krajowy jest Hyundai i20 za 23,11 USD dziennie.

  Red-Spot jest firmą wynajmującą samochody o najwyższej ratingu wśród klientów w Lotnisko W cairns Terminal Krajowy z oceną średnią na poziomie 9.4/10, opartą na ponad 2000+ ocenach klientów. Najtańszym pojazdem z Red-Spot w klasie Mini jest Mitsubishi Mirage za 30,51 USD za dzień.

  Najpopularniejszą kategorią wynajmowanych samochodów w Lotnisko W cairns Terminal Krajowy jest Kompatkowy z cenami wynajmu od Red-Spot, począwszy od 33,16 USD dziennie za Hyundai i20.

  Najpopularniejszą kategorih samochodów w Australia jest SUV, najtańszy wynajem samochodu z Red-Spot w Lotnisko W cairns Terminal Krajowy to Mitsubishi Outlander, wynajmowana na 45,64 USD dziennie.

  Najtańszy samochód Kompatkowy w Lotnisko W cairns Terminal Krajowy dostarczony przez Budget Car Rental (oceniony na 8.7/10 na 2000+ klientów), a najtańszym samochodem widzianym w grupie od sprzedawcy jest Hyundai i20 wyceniona na 50,86 USD dziennie.

  Najtańszy samochód SUV oferuje wypożyczalnia samochodów: Budget Car Rental. Samochód Nissan X-Trail, jest wynajmowany od 58,10 USD dziennie.

  Najpopularniejsza wypożyczalnia samochodów Australia to East-Coast (średnia ocena 7.6/10 oceniona przez 5000+ klientów). Najtańszy samochód Kompatkowy w Lotnisko W cairns Terminal Krajowy to Hyundai i20, z cenami wynajmu zaczynającymi się od 17,54 USD dziennie.

  Wśród SUV, najpopularniejszym modelem jest Mitsubishi Pajero. Cena wynajmu zaczyna się od 56,69 USD dziennie od East-Coast, którego średnia ocena to 7.6/10, na podstawie 5000+ opinii klientów.

  The cheapest car rental in Lotnisko W cairns Terminal Krajowy is Hyundai i20 from East-Coast. Its price is only 17,54 USD per day. East-Coast was reviewed by 5000+ customers with a rating average score of 7.6/10.

 • Wybierz datę i godzinę odbioru i zwrotu.

  Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniędze, wybierz ten sam czas odbioru i zwrotu samochodu. Firmy wynajmujące samochody naliczają opłaty za cały dzień wynajmu, więc jeśli wynajmiesz samochód na 25 godzin, zapłacisz za 48 godzin (dwa pełne dni) wynajmu, a 74 godziny to 96 godzin (cztery pełne dni) wypożyczenia.

 • Wybierając samochód, należy zdecydować, ilu pasażerów będzie podróżować z tobą i ile bagażu zostanie umieszczonych w samochodzie. Zwróć uwagę, że liczba walizek określonych dla każdego samochodu jest podana szacunkowo. Jedna walizka zwykle ma wymiary standardowego bagażu podręcznego. Jeśli wynajmujesz samochód dla więcej niż 5 pasażerów, często taniej i wygodniej jest wynająć dwa samochody standardowej klasy wynajmu samochodów, zamiast jednego samochodu wielomiejscowego.
 • Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie zapomnij zarezerwować fotelika dla dziecka. Nawet jeśli wynajęcie fotelika dla dziecka może dodatkowo kosztować , grzywna za brak fotelika może wynieść więcej niż koszt wynajmu fotelika dziecięcego. Należy również pamiętać, że zwykły bilet na samolot zazwyczaj pozwala na bezpłatne przewożenie fotelika dziecięcego (należy skontaktować się z liniami lotniczymi w celu uzyskania dokładniejszych informacji). Ponadto zawsze można kupić fotelik dla dziecka w najbliższym supermarkecie po przyjeździe.
 • Jeśli zamierzasz korzystać z promu lub przekraczasz granicę kraju na wypożyczonym samochodzie, przeczytaj uważnie warunki wypożyczenia z kilku wypożyczalni. Jest możliwe, że jedna wypożyczalnia samochodów pozwala przekroczyć granicę, a inna firma zezwala na korzystanie z promu do podczas poidróży wypożyczonym samochodem. Ponadto, jeśli planujesz kupić bilety na prom, powiadom o tym wcześniej wypożyczalnię samochodów, a następnie podaj numer samochodu, który wynajmujesz.
 • Zawsze zwracaj uwagę na politykę paliwową. Nie zawsze wynajem samochodu z pełnym bakiem paliwa i jego zwrot z pustym bakiem paliwa jest korzystną opcją. Zastanów sie nad wynajmem samochodu z pełnym bakiem paliwa od wypożyczalni samochodów na małej wyspie lub jeśli wynajmujesz samochód na kilka dni. Może się okazać, że nie będziesz w stanie wykorzystać całego zakupionego paliwa
 • Weź pod uwagę różne typy odbioru. Najwygodniejszym typem odbioru jest Meet & Greet Wybierając wynajem samochodu z taką opcją, nie musisz stać w kolejce lub iść z walizkami do autobusu wahadłowego aby dostać się do miejsca wynajmu samochodu, zamiast tego spotkasz się przy wyjściu z terminala z tablicą z Twoim imieniem i nazwą firmy wynajmującej samochód, a Twój samochód będzie czekał na parkingu. Opcje powitalne są zwykle tańsze niż wypożyczalnie samochodów od firm wynajmujących na lotnisku, ponieważ nie zawierają opłaty lotniskowej w cenie wynajmu.
 • Nie lekceważ depozytu gwarancyjnego który powinieneś opłacić przy wynajmie samochodu. W większości przypadków będziesz musiał zostawić depozyt w momencie wypożyczenia (zobacz nasz Często zadawane pytania na temat opłaty dodatkowej i obniżenia opłat gwarancyjnych, ale zazwyczaj można ubezpieczyć ten depozyt lub kupić opcję redukcji opłat. Zawsze zwracaj uwagę na kwotę tego depozytu, możliwe jest, że cena wynajmu jest niska, ale opłata za przekroczenie limitu lub ograniczeń jest bardzo wysoka lub vice versa, zawsze należy wziąć pod uwagę całkowitą kwotę, a nie tylko cenę wynajmu samochodu.
 • Zawsze należy podać właściwy kraj zamieszkania, ponieważ może to wpływać na cenę wynajmu lub nawet wpłynąć na odmowę wynajmu samochodu. Zwykle dla kierowców posiadających obywatelstwo USA wymienione ceny nie obejmują CDW i TP. Jeśli nie jesteś z USA i wynajmujesz samochód, możesz być bardzo niemile zaskoczony wymogiem wykupienia ubezpieczenia, ponieważ ubezpieczenie wynajmowanego samochodu jest obowiązkowe.

Informacja o SIXT, Lotnisko W cairns Terminal Krajowy

SIXT
Infomacja i kontakt
Nazwa firmy : Sixt
Adres : 146 Sheridan Street, 146 Sheridan Street, Cairns, 4870, QLD, QLD
Telefon : +61-7-40316055
Zobacz na mapie: Google mapy
Cechy i zalety
Rodzaje wynajmu : Darmowy autobus z lotniska — Wypożyczalnia zapewnia darmowy transport autobusem do miejsca odbioru samochodu w pobliżu głównego terminala.
Ocena : 6.5/10, Który jest Dobrze

SIXT - ceny wynajmu, Lotnisko W cairns Terminal Krajowy

Mini
Mini
Ekonomiczny
Ekonomiczny
Sedan (Full Size)
Sedan (Full Size)
Luksus
Luksus
Van
Van
SUV
SUV
Sixt
Sixt
od 27 USD od 39 USD od 76 USD
Red-Spot
Red-Spot
od 31 USD od 33 USD od 39 USD od 88 USD od 46 USD
East-Coast
East-Coast
od 20 USD od 36 USD od 84 USD od 57 USD
Europcar
Europcar
od 42 USD od 54 USD od 75 USD od 81 USD od 52 USD
Alamo
Alamo
od 32 USD od 42 USD od 82 USD od 44 USD
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 41 USD od 54 USD od 87 USD od 52 USD
Budget Car Rental
Budget Car Rental
od 40 USD od 53 USD od 86 USD od 58 USD
Enterprise
Enterprise
od 38 USD od 38 USD od 42 USD od 85 USD od 51 USD
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
od 41 USD od 58 USD od 87 USD od 56 USD
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
od 41 USD od 56 USD od 87 USD od 56 USD
National
National
od 43 USD od 48 USD od 101 USD od 52 USD
Keddy-By-Europcar
Keddy-By-Europcar
od 40 USD od 78 USD od 51 USD

Zalety wynajmu samochodu z CARNGO

 • Szybkie i łatwe porównanie cen wynajmu samochodów
 • Najlepsze ceny wynajmu samochodów
 • Bez ukrytych dodatkowych opłat
 • Bezpłatna rezygnacja lub zmiany
 • 24/7 całodobowa obsługa Klienta
 • Korzystne ubezpieczenie wynajmowanego samochodu
 • Pomoc w przypadku awarii samochodu
 • Tani wynajem samochodów obok mnie z app

Opinie

10%
5%
15%

Oszczędzaj pieniądze, oszczędzaj czas!

Porównaj ceny wynajmu samochodów w wypożyczalniach samochodowych w Lotnisko W cairns Terminal Krajowy. Otrzymaj najlepsze ceny wynajmu samochodów SIXT