SIXT Lotnisko W brisbane Terminal Krajowy. Tani wynajem aut!
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

SIXT Lotnisko W brisbane Terminal Krajowy. Tani wynajem aut!

Najlepszy wynajem samochodów w Lotnisko W brisbane Terminal Krajowy (BNE), Australia. Bez ukrytych opłat. Bezpłatna rezygnacja.

SIXT Lotnisko W brisbane Terminal Krajowy. Tani wynajem aut!

SIXT - wypożyczalnia samochodów, Lotnisko W brisbane Terminal Krajowy

SIXT w Lotnisko W brisbane Terminal Krajowy
SIXT
SIXT
6.8
/10
Dobrze
6.3
/10
Końcowa cena wynajmu
6.8
/10
Czystość
7.5
/10
Obsługa w wypożyczalni
6
/10
Proces odbioru wynajmowanego auta
7.4
/10
Proces zwrotu wynajmowanego samochodu
Na podstawie 25+ opinii klientów

Przeczytaj nasze porady dotyczące wynajmu samochodów w Lotnisko W brisbane Terminal Krajowy

Zwykle bardzo łatwo jest wynająć samochód, przestrzegając następujących zasad:

 • Określ dokładnie, czego potrzebujesz.

  Więcej niż 25 klientów którzy wynajeło samochód z wypożyczalni samochodów Sixt w Lotnisko W brisbane Terminal Krajowy dało rating na poziomie 6.8/10. Najtańszym wynajmem w wypożyczalni Sixt w Lotnisko W brisbane Terminal Krajowy jest samochód w kategorii Kompatkowy, Hyundai i20. Cena wynajmu to tylko 23,96 USD za dzien wynajmu.

  Większość naszych klientów zazwyczaj wynajmuje samochody kategorii Sedan (Full Size) w Lotnisko W brisbane Terminal Krajowy. Najtańszym samochodem klasy Sedan (Full Size) z Sixt w Lotnisko W brisbane Terminal Krajowy jest Toyota Camry za 40,82 USD dziennie.

  Carhood jest firmą wynajmującą samochody o najwyższej ratingu wśród klientów w Lotnisko W brisbane Terminal Krajowy z oceną średnią na poziomie 8.7/10, opartą na ponad 50+ ocenach klientów. Najtańszym pojazdem z Carhood w klasie Mini jest Toyota Yaris 2004 to 2017 za 20,99 USD za dzień.

  Najpopularniejszą kategorih samochodów w Australia jest SUV, najtańszy wynajem samochodu z Carhood w Lotnisko W brisbane Terminal Krajowy to Ford Kuga, wynajmowana na 47,33 USD dziennie.

  Najpopularniejsza wypożyczalnia samochodów Australia to East-Coast (średnia ocena 8.4/10 oceniona przez 5000+ klientów). Najtańszy samochód Sedan (Full Size) w Lotnisko W brisbane Terminal Krajowy to Toyota Camry, z cenami wynajmu zaczynającymi się od 44,09 USD dziennie.

  Wśród SUV, najpopularniejszym modelem jest Mitsubishi Pajero. Cena wynajmu zaczyna się od 65,28 USD dziennie od East-Coast, którego średnia ocena to 8.4/10, na podstawie 5000+ opinii klientów.

  The cheapest car rental in Lotnisko W brisbane Terminal Krajowy is Nissan Micra from Alpha Car Hire. Its price is only 16,87 USD per day. Alpha Car Hire was reviewed by 1000+ customers with a rating average score of 7.4/10.

 • Wybierz datę i godzinę odbioru i zwrotu.

  Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniędze, wybierz ten sam czas odbioru i zwrotu samochodu. Firmy wynajmujące samochody naliczają opłaty za cały dzień wynajmu, więc jeśli wynajmiesz samochód na 25 godzin, zapłacisz za 48 godzin (dwa pełne dni) wynajmu, a 74 godziny to 96 godzin (cztery pełne dni) wypożyczenia.

 • Wybierając samochód, należy zdecydować, ilu pasażerów będzie podróżować z tobą i ile bagażu zostanie umieszczonych w samochodzie. Zwróć uwagę, że liczba walizek określonych dla każdego samochodu jest podana szacunkowo. Jedna walizka zwykle ma wymiary standardowego bagażu podręcznego. Jeśli wynajmujesz samochód dla więcej niż 5 pasażerów, często taniej i wygodniej jest wynająć dwa samochody standardowej klasy wynajmu samochodów, zamiast jednego samochodu wielomiejscowego.
 • Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie zapomnij zarezerwować fotelika dla dziecka. Nawet jeśli wynajęcie fotelika dla dziecka może dodatkowo kosztować , grzywna za brak fotelika może wynieść więcej niż koszt wynajmu fotelika dziecięcego. Należy również pamiętać, że zwykły bilet na samolot zazwyczaj pozwala na bezpłatne przewożenie fotelika dziecięcego (należy skontaktować się z liniami lotniczymi w celu uzyskania dokładniejszych informacji). Ponadto zawsze można kupić fotelik dla dziecka w najbliższym supermarkecie po przyjeździe.
 • Jeśli zamierzasz korzystać z promu lub przekraczasz granicę kraju na wypożyczonym samochodzie, przeczytaj uważnie warunki wypożyczenia z kilku wypożyczalni. Jest możliwe, że jedna wypożyczalnia samochodów pozwala przekroczyć granicę, a inna firma zezwala na korzystanie z promu do podczas poidróży wypożyczonym samochodem. Ponadto, jeśli planujesz kupić bilety na prom, powiadom o tym wcześniej wypożyczalnię samochodów, a następnie podaj numer samochodu, który wynajmujesz.
 • Zawsze zwracaj uwagę na politykę paliwową. Nie zawsze wynajem samochodu z pełnym bakiem paliwa i jego zwrot z pustym bakiem paliwa jest korzystną opcją. Zastanów sie nad wynajmem samochodu z pełnym bakiem paliwa od wypożyczalni samochodów na małej wyspie lub jeśli wynajmujesz samochód na kilka dni. Może się okazać, że nie będziesz w stanie wykorzystać całego zakupionego paliwa
 • Weź pod uwagę różne typy odbioru. Najwygodniejszym typem odbioru jest Meet & Greet Wybierając wynajem samochodu z taką opcją, nie musisz stać w kolejce lub iść z walizkami do autobusu wahadłowego aby dostać się do miejsca wynajmu samochodu, zamiast tego spotkasz się przy wyjściu z terminala z tablicą z Twoim imieniem i nazwą firmy wynajmującej samochód, a Twój samochód będzie czekał na parkingu. Opcje powitalne są zwykle tańsze niż wypożyczalnie samochodów od firm wynajmujących na lotnisku, ponieważ nie zawierają opłaty lotniskowej w cenie wynajmu.
 • Nie lekceważ depozytu gwarancyjnego który powinieneś opłacić przy wynajmie samochodu. W większości przypadków będziesz musiał zostawić depozyt w momencie wypożyczenia (zobacz nasz Często zadawane pytania na temat opłaty dodatkowej i obniżenia opłat gwarancyjnych, ale zazwyczaj można ubezpieczyć ten depozyt lub kupić opcję redukcji opłat. Zawsze zwracaj uwagę na kwotę tego depozytu, możliwe jest, że cena wynajmu jest niska, ale opłata za przekroczenie limitu lub ograniczeń jest bardzo wysoka lub vice versa, zawsze należy wziąć pod uwagę całkowitą kwotę, a nie tylko cenę wynajmu samochodu.
 • Zawsze należy podać właściwy kraj zamieszkania, ponieważ może to wpływać na cenę wynajmu lub nawet wpłynąć na odmowę wynajmu samochodu. Zwykle dla kierowców posiadających obywatelstwo USA wymienione ceny nie obejmują CDW i TP. Jeśli nie jesteś z USA i wynajmujesz samochód, możesz być bardzo niemile zaskoczony wymogiem wykupienia ubezpieczenia, ponieważ ubezpieczenie wynajmowanego samochodu jest obowiązkowe.

Informacja o SIXT, Lotnisko W brisbane Terminal Krajowy

SIXT
Infomacja i kontakt
Nazwa firmy : Sixt
Adres : 504 Nudgee Road, 504 Nudgee Road, Hendra, 4001, QLD, Queensland
Telefon : +61-7-32164873
Zobacz na mapie: Google mapy
Cechy i zalety
Rodzaje wynajmu : Darmowy autobus z lotniska — Wypożyczalnia zapewnia darmowy transport autobusem do miejsca odbioru samochodu w pobliżu głównego terminala.
Ocena : 6.8/10, Który jest Dobrze

SIXT - ceny wynajmu, Lotnisko W brisbane Terminal Krajowy

Mini
Mini
Ekonomiczny
Ekonomiczny
Sedan (Full Size)
Sedan (Full Size)
Luksus
Luksus
Kabriolet
Kabriolet
Van
Van
SUV
SUV
Sixt
Sixt
od 28 USD od 41 USD od 78 USD
Carhood
Carhood
od 21 USD od 43 USD od 47 USD
Alpha Car Hire
Alpha Car Hire
od 17 USD od 25 USD od 70 USD od 22 USD
Europcar
Europcar
od 51 USD od 50 USD od 88 USD od 190 USD od 70 USD od 50 USD
ACE Rental Cars
ACE Rental Cars
od 43 USD od 28 USD
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 35 USD od 53 USD od 53 USD od 40 USD
Tiger-Car-Rentals
Tiger-Car-Rentals
od 20 USD od 118 USD od 96 USD
National
National
od 83 USD od 64 USD od 98 USD od 83 USD
Keddy-By-Europcar
Keddy-By-Europcar
od 60 USD od 90 USD od 53 USD
Red-Spot
Red-Spot
od 26 USD od 29 USD od 34 USD od 61 USD od 39 USD
Bargain-Car-Rentals
Bargain-Car-Rentals
od 20 USD od 26 USD od 44 USD od 27 USD
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
od 37 USD od 43 USD od 42 USD
Budget Car Rental
Budget Car Rental
od 60 USD od 46 USD od 51 USD od 34 USD
Alamo
Alamo
od 63 USD od 41 USD od 66 USD od 60 USD
Abaa car rentals
Abaa car rentals
od 31 USD od 41 USD od 67 USD od 48 USD
Enterprise
Enterprise
od 70 USD od 70 USD od 36 USD od 70 USD od 64 USD
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
od 34 USD od 45 USD od 49 USD od 79 USD od 54 USD
East-Coast
East-Coast
od 23 USD od 44 USD od 95 USD od 65 USD
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
od 53 USD od 62 USD od 109 USD od 62 USD

Zalety wynajmu samochodu z CARNGO

 • Szybkie i łatwe porównanie cen wynajmu samochodów
 • Najlepsze ceny wynajmu samochodów
 • Bez ukrytych dodatkowych opłat
 • Bezpłatna rezygnacja lub zmiany
 • 24/7 całodobowa obsługa Klienta
 • Korzystne ubezpieczenie wynajmowanego samochodu
 • Pomoc w przypadku awarii samochodu
 • Tani wynajem samochodów obok mnie z app

Opinie

10%
5%
15%

Oszczędzaj pieniądze, oszczędzaj czas!

Porównaj ceny wynajmu samochodów w wypożyczalniach samochodowych w Lotnisko W brisbane Terminal Krajowy. Otrzymaj najlepsze ceny wynajmu samochodów SIXT