HERTZ Bassendean. Tani wynajem aut!
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

HERTZ Bassendean. Tani wynajem aut!

Najlepszy wynajem samochodów w Bassendean, Australia. Bez ukrytych opłat. Bezpłatna rezygnacja.

HERTZ Bassendean. Tani wynajem aut!

HERTZ - wypożyczalnia samochodów, Bassendean

HERTZ w Bassendean
HERTZ
HERTZ
8.4
/10
Wspaniale
7.8
/10
Końcowa cena wynajmu
8.8
/10
Czystość
8.5
/10
Obsługa w wypożyczalni
8.2
/10
Proces odbioru wynajmowanego auta
8.8
/10
Proces zwrotu wynajmowanego samochodu
Na podstawie 2000+ opinii klientów

Przeczytaj nasze porady dotyczące wynajmu samochodów w Bassendean

Zwykle bardzo łatwo jest wynająć samochód, przestrzegając następujących zasad:

 • Określ dokładnie, czego potrzebujesz.

  Więcej niż 2000 klientów którzy wynajeło samochód z wypożyczalni samochodów Hertz Car Hire w Bassendean dało rating na poziomie 8.4/10. Najtańszym wynajmem w wypożyczalni Hertz Car Hire w Bassendean jest samochód w kategorii Ekonomiczny, Suzuki Swift. Cena wynajmu to tylko 36,87 USD za dzien wynajmu.

  Większość naszych klientów zazwyczaj wynajmuje samochody kategorii SUV w Australia. Najtańszy oferowanym samochodem klasy SUV z Hertz Car Hire w Bassendean jest Nissan Qashqai za 49,50 USD dziennie.

  Sunset-Rent-A-Car jest firmą wynajmującą samochody o najwyższej ratingu wśród klientów w Bassendean z oceną średnią na poziomie 9.4/10, opartą na ponad 10+ ocenach klientów. Najtańszym pojazdem z Sunset-Rent-A-Car w klasie Kompatkowy jest Hyundai Accent za 21,60 USD za dzień.

  Najpopularniejszą kategorih samochodów w Australia jest SUV, najtańszy wynajem samochodu z Sunset-Rent-A-Car w Bassendean to Hyundai Tucson, wynajmowana na 35,90 USD dziennie.

  The cheapest car rental in Bassendean is Toyota Corolla from ACE Rental Cars. Its price is only 17,28 USD per day. ACE Rental Cars was reviewed by 1000+ customers with a rating average score of 4.8/10.

 • Wybierz datę i godzinę odbioru i zwrotu.

  Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniędze, wybierz ten sam czas odbioru i zwrotu samochodu. Firmy wynajmujące samochody naliczają opłaty za cały dzień wynajmu, więc jeśli wynajmiesz samochód na 25 godzin, zapłacisz za 48 godzin (dwa pełne dni) wynajmu, a 74 godziny to 96 godzin (cztery pełne dni) wypożyczenia.

 • Wybierając samochód, należy zdecydować, ilu pasażerów będzie podróżować z tobą i ile bagażu zostanie umieszczonych w samochodzie. Zwróć uwagę, że liczba walizek określonych dla każdego samochodu jest podana szacunkowo. Jedna walizka zwykle ma wymiary standardowego bagażu podręcznego. Jeśli wynajmujesz samochód dla więcej niż 5 pasażerów, często taniej i wygodniej jest wynająć dwa samochody standardowej klasy wynajmu samochodów, zamiast jednego samochodu wielomiejscowego.
 • Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie zapomnij zarezerwować fotelika dla dziecka. Nawet jeśli wynajęcie fotelika dla dziecka może dodatkowo kosztować , grzywna za brak fotelika może wynieść więcej niż koszt wynajmu fotelika dziecięcego. Należy również pamiętać, że zwykły bilet na samolot zazwyczaj pozwala na bezpłatne przewożenie fotelika dziecięcego (należy skontaktować się z liniami lotniczymi w celu uzyskania dokładniejszych informacji). Ponadto zawsze można kupić fotelik dla dziecka w najbliższym supermarkecie po przyjeździe.
 • Jeśli zamierzasz korzystać z promu lub przekraczasz granicę kraju na wypożyczonym samochodzie, przeczytaj uważnie warunki wypożyczenia z kilku wypożyczalni. Jest możliwe, że jedna wypożyczalnia samochodów pozwala przekroczyć granicę, a inna firma zezwala na korzystanie z promu do podczas poidróży wypożyczonym samochodem. Ponadto, jeśli planujesz kupić bilety na prom, powiadom o tym wcześniej wypożyczalnię samochodów, a następnie podaj numer samochodu, który wynajmujesz.
 • Zawsze zwracaj uwagę na politykę paliwową. Nie zawsze wynajem samochodu z pełnym bakiem paliwa i jego zwrot z pustym bakiem paliwa jest korzystną opcją. Zastanów sie nad wynajmem samochodu z pełnym bakiem paliwa od wypożyczalni samochodów na małej wyspie lub jeśli wynajmujesz samochód na kilka dni. Może się okazać, że nie będziesz w stanie wykorzystać całego zakupionego paliwa
 • Weź pod uwagę różne typy odbioru. Najwygodniejszym typem odbioru jest Meet & Greet Wybierając wynajem samochodu z taką opcją, nie musisz stać w kolejce lub iść z walizkami do autobusu wahadłowego aby dostać się do miejsca wynajmu samochodu, zamiast tego spotkasz się przy wyjściu z terminala z tablicą z Twoim imieniem i nazwą firmy wynajmującej samochód, a Twój samochód będzie czekał na parkingu. Opcje powitalne są zwykle tańsze niż wypożyczalnie samochodów od firm wynajmujących na lotnisku, ponieważ nie zawierają opłaty lotniskowej w cenie wynajmu.
 • Nie lekceważ depozytu gwarancyjnego który powinieneś opłacić przy wynajmie samochodu. W większości przypadków będziesz musiał zostawić depozyt w momencie wypożyczenia (zobacz nasz Często zadawane pytania na temat opłaty dodatkowej i obniżenia opłat gwarancyjnych, ale zazwyczaj można ubezpieczyć ten depozyt lub kupić opcję redukcji opłat. Zawsze zwracaj uwagę na kwotę tego depozytu, możliwe jest, że cena wynajmu jest niska, ale opłata za przekroczenie limitu lub ograniczeń jest bardzo wysoka lub vice versa, zawsze należy wziąć pod uwagę całkowitą kwotę, a nie tylko cenę wynajmu samochodu.
 • Zawsze należy podać właściwy kraj zamieszkania, ponieważ może to wpływać na cenę wynajmu lub nawet wpłynąć na odmowę wynajmu samochodu. Zwykle dla kierowców posiadających obywatelstwo USA wymienione ceny nie obejmują CDW i TP. Jeśli nie jesteś z USA i wynajmujesz samochód, możesz być bardzo niemile zaskoczony wymogiem wykupienia ubezpieczenia, ponieważ ubezpieczenie wynajmowanego samochodu jest obowiązkowe.

Informacja o HERTZ, Bassendean

HERTZ
Infomacja i kontakt
Nazwa firmy : Hertz Car Hire
Adres : 475 Murray St, Perth Wau (1), 6000, WA
Telefon : 08 93217777
Zobacz na mapie: Google mapy
Cechy i zalety
Rodzaje wynajmu : Not specified — The rental company didn't specify the pickup type yet.
Ocena : 8.4/10, Który jest Wspaniale

HERTZ - ceny wynajmu, Perth, Lotnisko (PER)

Mini
Mini
Ekonomiczny
Ekonomiczny
Sedan (Full Size)
Sedan (Full Size)
Luksus
Luksus
Van
Van
SUV
SUV
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
od 84 USD od 110 USD od 128 USD od 73 USD
Enterprise
Enterprise
od 40 USD od 41 USD od 44 USD od 70 USD od 42 USD
Alpha Car Hire
Alpha Car Hire
od 21 USD od 35 USD od 68 USD od 27 USD
Budget Car Rental
Budget Car Rental
od 31 USD od 35 USD od 79 USD od 34 USD
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
od 28 USD od 37 USD od 54 USD od 91 USD od 34 USD
Firefly Car Rental
Firefly Car Rental
od 36 USD od 67 USD od 42 USD
Europcar
Europcar
od 57 USD od 56 USD od 113 USD od 95 USD od 43 USD
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 31 USD od 36 USD od 81 USD od 35 USD
ACE Rental Cars
ACE Rental Cars
od 80 USD od 33 USD
Keddy-By-Europcar
Keddy-By-Europcar
od 38 USD od 82 USD od 43 USD
Red-Spot
Red-Spot
od 43 USD od 47 USD od 77 USD od 85 USD od 29 USD
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
od 72 USD od 97 USD od 90 USD od 80 USD od 83 USD
Alamo
Alamo
od 40 USD od 41 USD od 70 USD od 41 USD
Sunset-Rent-A-Car
Sunset-Rent-A-Car
od 70 USD od 36 USD
National
National
od 41 USD od 52 USD od 98 USD od 47 USD

Zalety wynajmu samochodu z CARNGO

 • Szybkie i łatwe porównanie cen wynajmu samochodów
 • Najlepsze ceny wynajmu samochodów
 • Bez ukrytych dodatkowych opłat
 • Bezpłatna rezygnacja lub zmiany
 • 24/7 całodobowa obsługa Klienta
 • Korzystne ubezpieczenie wynajmowanego samochodu
 • Pomoc w przypadku awarii samochodu
 • Tani wynajem samochodów obok mnie z app

Opinie

10%
5%
15%

Oszczędzaj pieniądze, oszczędzaj czas!

Porównaj ceny wynajmu samochodów w wypożyczalniach samochodowych w Bassendean. Otrzymaj najlepsze ceny wynajmu samochodów HERTZ