BUDGET Adelajda, Lotnisko. Tani wynajem aut!
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

BUDGET Adelajda, Lotnisko. Tani wynajem aut!

Najlepszy wynajem samochodów w Adelajda, Lotnisko (ADL), Australia. Bez ukrytych opłat. Bezpłatna rezygnacja.

BUDGET Adelajda, Lotnisko. Tani wynajem aut!

BUDGET - wypożyczalnia samochodów, Adelajda, Lotnisko

BUDGET w Adelajda, Lotnisko
BUDGET
BUDGET
9.2
/10
Wspaniale
9
/10
Końcowa cena wynajmu
8.9
/10
Czystość
9.2
/10
Obsługa w wypożyczalni
9.3
/10
Proces odbioru wynajmowanego auta
9.5
/10
Proces zwrotu wynajmowanego samochodu
Na podstawie 2000+ opinii klientów

Przeczytaj nasze porady dotyczące wynajmu samochodów w Adelajda, Lotnisko

Zwykle bardzo łatwo jest wynająć samochód, przestrzegając następujących zasad:

 • Określ dokładnie, czego potrzebujesz.

  Budget Car Rental jest firmą wynajmującą samochody o najwyższej ratingu wśród klientów w Adelajda, Lotnisko z oceną średnią na poziomie 9.2/10, opartą na ponad 2000+ ocenach klientów. Najtańszym pojazdem z Budget Car Rental w klasie SUV jest Hyundai Tucson za 30,46 USD za dzień.

  Najpopularniejszą kategorią wynajmowanych samochodów w Adelajda, Lotnisko jest Ekonomiczny z cenami wynajmu od Budget Car Rental, począwszy od 30,79 USD dziennie za Holden Spark.

  Najpopularniejszą kategorih samochodów w Australia jest SUV, najtańszy wynajem samochodu z Budget Car Rental w Adelajda, Lotnisko to Hyundai Tucson, wynajmowana na 30,46 USD dziennie.

  Najtańszy samochód Ekonomiczny w Adelajda, Lotnisko dostarczony przez Alamo (oceniony na 8.3/10 na 250+ klientów), a najtańszym samochodem widzianym w grupie od sprzedawcy jest Kia Rio wyceniona na 24,40 USD dziennie.

  Najtańszy samochód SUV oferuje wypożyczalnia samochodów: Alamo. Samochód Mitsubishi ASX, jest wynajmowany od 34,95 USD dziennie.

  Najpopularniejsza wypożyczalnia samochodów Australia to East-Coast (średnia ocena 8.5/10 oceniona przez 5000+ klientów). Najtańszy samochód Ekonomiczny w Adelajda, Lotnisko to Kia Rio, z cenami wynajmu zaczynającymi się od 19,06 USD dziennie.

  Wśród SUV, najpopularniejszym modelem jest Mitsubishi Outlander. Cena wynajmu zaczyna się od 35,62 USD dziennie od East-Coast, którego średnia ocena to 8.5/10, na podstawie 5000+ opinii klientów.

  The cheapest car rental in Adelajda, Lotnisko is Hyundai i20 from East-Coast. Its price is only 15,68 USD per day. East-Coast was reviewed by 5000+ customers with a rating average score of 8.5/10.

 • Wybierz datę i godzinę odbioru i zwrotu.

  Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniędze, wybierz ten sam czas odbioru i zwrotu samochodu. Firmy wynajmujące samochody naliczają opłaty za cały dzień wynajmu, więc jeśli wynajmiesz samochód na 25 godzin, zapłacisz za 48 godzin (dwa pełne dni) wynajmu, a 74 godziny to 96 godzin (cztery pełne dni) wypożyczenia.

 • Wybierając samochód, należy zdecydować, ilu pasażerów będzie podróżować z tobą i ile bagażu zostanie umieszczonych w samochodzie. Zwróć uwagę, że liczba walizek określonych dla każdego samochodu jest podana szacunkowo. Jedna walizka zwykle ma wymiary standardowego bagażu podręcznego. Jeśli wynajmujesz samochód dla więcej niż 5 pasażerów, często taniej i wygodniej jest wynająć dwa samochody standardowej klasy wynajmu samochodów, zamiast jednego samochodu wielomiejscowego.
 • Jeśli podróżujesz z dziećmi, nie zapomnij zarezerwować fotelika dla dziecka. Nawet jeśli wynajęcie fotelika dla dziecka może dodatkowo kosztować , grzywna za brak fotelika może wynieść więcej niż koszt wynajmu fotelika dziecięcego. Należy również pamiętać, że zwykły bilet na samolot zazwyczaj pozwala na bezpłatne przewożenie fotelika dziecięcego (należy skontaktować się z liniami lotniczymi w celu uzyskania dokładniejszych informacji). Ponadto zawsze można kupić fotelik dla dziecka w najbliższym supermarkecie po przyjeździe.
 • Jeśli zamierzasz korzystać z promu lub przekraczasz granicę kraju na wypożyczonym samochodzie, przeczytaj uważnie warunki wypożyczenia z kilku wypożyczalni. Jest możliwe, że jedna wypożyczalnia samochodów pozwala przekroczyć granicę, a inna firma zezwala na korzystanie z promu do podczas poidróży wypożyczonym samochodem. Ponadto, jeśli planujesz kupić bilety na prom, powiadom o tym wcześniej wypożyczalnię samochodów, a następnie podaj numer samochodu, który wynajmujesz.
 • Zawsze zwracaj uwagę na politykę paliwową. Nie zawsze wynajem samochodu z pełnym bakiem paliwa i jego zwrot z pustym bakiem paliwa jest korzystną opcją. Zastanów sie nad wynajmem samochodu z pełnym bakiem paliwa od wypożyczalni samochodów na małej wyspie lub jeśli wynajmujesz samochód na kilka dni. Może się okazać, że nie będziesz w stanie wykorzystać całego zakupionego paliwa
 • Weź pod uwagę różne typy odbioru. Najwygodniejszym typem odbioru jest Meet & Greet Wybierając wynajem samochodu z taką opcją, nie musisz stać w kolejce lub iść z walizkami do autobusu wahadłowego aby dostać się do miejsca wynajmu samochodu, zamiast tego spotkasz się przy wyjściu z terminala z tablicą z Twoim imieniem i nazwą firmy wynajmującej samochód, a Twój samochód będzie czekał na parkingu. Opcje powitalne są zwykle tańsze niż wypożyczalnie samochodów od firm wynajmujących na lotnisku, ponieważ nie zawierają opłaty lotniskowej w cenie wynajmu.
 • Nie lekceważ depozytu gwarancyjnego który powinieneś opłacić przy wynajmie samochodu. W większości przypadków będziesz musiał zostawić depozyt w momencie wypożyczenia (zobacz nasz Często zadawane pytania na temat opłaty dodatkowej i obniżenia opłat gwarancyjnych, ale zazwyczaj można ubezpieczyć ten depozyt lub kupić opcję redukcji opłat. Zawsze zwracaj uwagę na kwotę tego depozytu, możliwe jest, że cena wynajmu jest niska, ale opłata za przekroczenie limitu lub ograniczeń jest bardzo wysoka lub vice versa, zawsze należy wziąć pod uwagę całkowitą kwotę, a nie tylko cenę wynajmu samochodu.
 • Zawsze należy podać właściwy kraj zamieszkania, ponieważ może to wpływać na cenę wynajmu lub nawet wpłynąć na odmowę wynajmu samochodu. Zwykle dla kierowców posiadających obywatelstwo USA wymienione ceny nie obejmują CDW i TP. Jeśli nie jesteś z USA i wynajmujesz samochód, możesz być bardzo niemile zaskoczony wymogiem wykupienia ubezpieczenia, ponieważ ubezpieczenie wynajmowanego samochodu jest obowiązkowe.

Informacja o BUDGET, Adelajda, Lotnisko

BUDGET
Infomacja i kontakt
Nazwa firmy : Budget Car Rental
Adres : Terminal Building, Adelaide Sa, 5000, SA, South Australia
Telefon : 08 8234 4900
Zobacz na mapie: Google mapy
Cechy i zalety
Rodzaje wynajmu : Odbiór na lotnisku — Biuro wypożyczalni znajduje się w terminalu lotniska.
Ocena : 9.2/10, Który jest Wspaniale

BUDGET - ceny wynajmu, Adelajda, Lotnisko

Mini
Mini
Ekonomiczny
Ekonomiczny
Sedan (Full Size)
Sedan (Full Size)
Luksus
Luksus
Van
Van
SUV
SUV
Budget Car Rental
Budget Car Rental
od 31 USD od 33 USD od 65 USD od 30 USD
Red-Spot
Red-Spot
od 17 USD od 18 USD od 26 USD od 72 USD od 42 USD
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
od 28 USD od 36 USD od 52 USD od 89 USD od 33 USD
Alpha Car Hire
Alpha Car Hire
od 22 USD od 37 USD od 55 USD od 25 USD
Alamo
Alamo
od 24 USD od 34 USD od 92 USD od 35 USD
National
National
od 39 USD od 44 USD od 96 USD od 48 USD
Keddy-By-Europcar
Keddy-By-Europcar
od 39 USD od 117 USD od 51 USD
Enterprise
Enterprise
od 34 USD od 32 USD od 36 USD od 98 USD od 40 USD
Firefly Car Rental
Firefly Car Rental
od 35 USD od 91 USD od 40 USD
ACE Rental Cars
ACE Rental Cars
od 78 USD od 30 USD
Europcar
Europcar
od 31 USD od 41 USD od 80 USD od 70 USD od 29 USD
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
od 70 USD od 33 USD od 38 USD od 71 USD od 40 USD
Access Rent a Car
Access Rent a Car
od 36 USD od 36 USD od 47 USD od 56 USD od 47 USD
East-Coast
East-Coast
od 19 USD od 29 USD od 58 USD od 36 USD
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 31 USD od 41 USD od 68 USD od 42 USD
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
od 31 USD od 35 USD od 101 USD od 35 USD
Sixt
Sixt
od 29 USD od 38 USD od 96 USD

BUDGET - pobliska lokalizacja wypożyczalni samochodów, :location

Najbardziej popularny wynajem samochodu BUDGET w pobliskich miastach

Pobliskie wypożyczalnie samochodów, Adelajda, Lotnisko

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów na pobliskich lotniskach.

Najpopularniejsze miejsca wynajmu samochodów w pobliskich miastach.

Zalety wynajmu samochodu z CARNGO

 • Szybkie i łatwe porównanie cen wynajmu samochodów
 • Najlepsze ceny wynajmu samochodów
 • Bez ukrytych dodatkowych opłat
 • Bezpłatna rezygnacja lub zmiany
 • 24/7 całodobowa obsługa Klienta
 • Korzystne ubezpieczenie wynajmowanego samochodu
 • Pomoc w przypadku awarii samochodu
 • Tani wynajem samochodów obok mnie z app

Opinie

10%
5%
15%

Oszczędzaj pieniądze, oszczędzaj czas!

Porównaj ceny wynajmu samochodów w wypożyczalniach samochodowych w Adelajda, Lotnisko. Otrzymaj najlepsze ceny wynajmu samochodów BUDGET