Půjčovna aut Letiště Shetlandské Ostrovy Scatsta. Autopůjčovna!
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

Půjčovna aut Letiště Shetlandské Ostrovy Scatsta. Autopůjčovna!

Nejlepší půjčovny aut v Letiště Shetlandské Ostrovy Scatsta (SCS), Velká Británie. Autopůjčovna - Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

Půjčení auta v Letiště Shetlandské Ostrovy Scatsta (SCS), Velká Británie

Nejlépe hodnocený dodavatel v Letiště Shetlandské Ostrovy Scatsta
AVIS
AVIS
7.6
/10
Velmi dobře
7.3
/10
Celková hodnota za peníze
7.9
/10
Čistota
7.7
/10
Servis na recepci
7.1
/10
Půjčovna aut proces vydzvyhnutí
8
/10
Půjčovna aut proces vrácení
Na základě 2000+ hodnocení zákazníků

Tipy na pronájem auta v Letiště Shetlandské Ostrovy Scatsta

Obvykle je opravdu jednoduché získat si auto za pronájem tím, že splníte následující požadavky:

 • Rozhodněte přesně, co potřebujete.

  AVIS Car Rental je společnost s nejvyšším hodnocením zákazníky v Letiště Shetlandské Ostrovy Scatsta s průměrným skóre 7.6/10, založená na 2000+ recenzích zákazníků. Nejlevnějším vozidlem z AVIS Car Rental je třída Ford Fiesta z Ekonomika za cenu 52,17 US$ za den.

  Co se týče nejoblíbenějšího automobilového pronájmu v Velká Británie, což je Kompaktní, nejlevnější auto z AVIS Car Rental v Letiště Shetlandské Ostrovy Scatsta je Hyundai i30, cena za 58,30 US$ za den.

  Nejlevnější pronájem aut v Letiště Shetlandské Ostrovy Scatsta je Ford Fiesta z AVIS Car Rental. Její cena je pouze 52,17 US$ za den. AVIS Car Rental bylo přezkoumáno více než 2000+ zákazníky s průměrným hodnocením 7.6/10.

 • Zvolte správně datum a čas vyzvednutí a vyskladnění

  Chcete-li ušetřit nějaké peníze, vyberte stejný čas vyzvednutí a vrácení. Autopůjčovny vybírají peníze na celý den pronájmu, takže pokud budete mít auto na 25 hodin, budete platit za 48 hodin (dva celé dny) nájemného a 74 hodin bude stát 96 hodin (čtyři celé dny) nájemné.

 • Při výběru auta byste měli rozhodnout, kolik cestujících bude s vámi cestovat a kolik zavazadel bude umístěno v autě. Všimněte si, že počet kufrů specifikovaných pro jednotlivé vozy je podmíněně označen. Jeden kufr obvykle odkazuje na kabelku pro standardní příruční zavazadla. Pokud si pronajmeme auto pro více než 5 cestujících, je často levnější a výhodnější si pronajmout dvě auta standardní třídy pronájmu automobilů místo jednoho vícemístného vozidla.
 • Pokud cestujete s dětmi, nezapomeňte objednat dětské bezpečnostní sedadlo pro vaše dítě. Přestože pronájem dětské sedačky může stát značnou částku , pokuty za to, jeden můžou stát více než náklady na pronájem dětské sedačky. Také si povšimněte, že běžná letenka vám obvykle umožňuje bezplatnou přepravu dětské sedačky (kontaktujte vašeho leteckého dopravce o přesnější informace). Navíc můžete po příjezdu vždy koupit vlastní dětskou sedačku v nejbližším supermarketu
 • Pokud použijete trajekt nebo překročíte státní hranici na svém autě, velmi pozorně si přečtěte nájemní podmínky několika prodejců. Je možné, že jedna autopůjčovna umožňuje překročit hranici do potřebné země a jiná společnost umožňuje dopravu trajektem pro vaše auto. Kromě toho, pokud plánujete koupit lístky na trajekt, informujte o tom předem autopůjčovnu, pak vám mohou sdělit číslo autopůjčovny.
 • Vždy věnujte pozornost pravidlům pro palivo . Nejste vždy vyzvednutí plné a vrácení prázdné volby je výhodné. Nespěchejte na nákup plné nádrže s palivem od dodavatele aut na malém ostrově, nebo pokud si na několik dní půjčujete auto. Může se ukázat, že nebudete moci byužít vše, co jste koupili
 • Zvažte různé typy vyzvednutí Nejpřijatelnější typ vyzvednutí je Meet & Greet. Při výběru půjčovna aut s takovouto volbou nebudete muset zůstat v řadě nebo jít s kufry na kyvadlový autobus abyste se dostali do místa svého pronájmu vozu, místo toho se budete blížit k výjezdu z terminálu se štítkem s vaším jménem nebo názvem půjčovny aut a vaše auto bude čekat na parkovišti.Navyše, pronájem automobilů s Meet & Greet možnost je obvykle levnější než pronájem automobilů od firem s půjčovnou kanceláří na letišti, protože nezahrnují letištní poplatek za pronájem.
 • Nikdy nezanedbáváte nadměrný poplatek. Ve většině případů budete muset v době pronájmu zanechat vklad (viz naše Nejčastější dotazy o nadměrném poplatku a Nadměrné snížení poplatků, ale obvykle můžete tento vklad pojistit nebo si koupit sníženou částku. Vždy věnujte pozornost výši tohoto vkladu, je možné, že cena nájemného je nízká, ale nadměrný poplatek je velmi vysoký nebo Na druhou stranu byste měli vždy zvážit celkovou částku a ne pouze cenu za pronájem auta.
 • Měl byste vždy zadat správnou zemi pobytu, protože to může mít za následek cenu za pronájem nebo dokonce odmítnutí pronájmu automobilu. Obvykle pro řidiče s americkým občanstvím uvedenými cenami nezahrnuje CDW a TP. Pokud nejste z USA a koupíte takový nájem, můžete být velmi nepříjemně překvapeni požadavkem manažera na nákup pojištění, protože pojištění aut je povinné.

Porovnejte ceny aut blízko v Letiště Shetlandské Ostrovy Scatsta

Ekonomika
Ekonomika
od 52 US$

Letiště Shetlandské Ostrovy Scatsta Dodavatelé Aut

AVIS Car Rental
8.1
/10
Vynikající
AVIS Car Rental
Půjčovna aut v okolí Letiště Shetlandské Ostrovy Scatsta
AVIS Car Rental půjčovna aut poblíž Letiště Shetlandské Ostrovy Scatsta
Letiště Shetlandské Ostrovy Scatsta (SCS)
Kontakty:
Bolts Car Hire, Shetland Islands, ZE2 9QP
0159 693636
Letiště Shetlandské Ostrovy Lerwick/tingwall (LWK) 26.71 km / 16.6 mi
Kontakty:
Bolts Car Hire, Shetland Islands, ZE2 9XJ
01595 693636
Europcar
7.7
/10
Velmi dobře
Europcar
Půjčovna aut v okolí Letiště Shetlandské Ostrovy Scatsta
1 umístění: zobrazit adresu
Europcar půjčovna aut poblíž Letiště Shetlandské Ostrovy Scatsta
Letiště Shetlandské Ostrovy Lerwick/tingwall (LWK) 26.71 km / 16.6 mi
Kontakty:
TINGWALL AIRPORT C/O STAR RENT A CAR, SHETLAND ISLES, ZE1 0LX
44 01595 692075

Další populární vyhledávání v Letiště Shetlandské Ostrovy Scatsta (SCS)

Proč si půjčit auto CARNGO

 • Rychlé a snadné porovnání cen půjčovny aut
 • Nejlepší ceny za půjčovny aut
 • Žádné skryté poplatky za debet, kreditní kartu a hotovost
 • Zdarma zrušení nebo změna
 • Zákaznický servis 24/7
 • Dostupné plné pojištění automobilu
 • Pomoc při poruchách
 • Levné půjčovny aut se mnou zabývají v cca

Recenze

10%
5%
15%

Šetřete čas, ušetříte peníze!

Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v Letiště Shetlandské Ostrovy Scatsta (SCS). Získejte levné ceny pro AVIS půjčovna aut