Luxus Půjčovna Aut Lugano Letiště. Autopůjčovna
10
00
10
00
Luxus Půjčovna Aut Lugano Letiště. Autopůjčovna

Luxus Půjčovna Aut Lugano Letiště. Autopůjčovna

Nejlepší půjčovny aut v Lugano Letiště (LUG), Švýcarsko. Autopůjčovna - Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

Luxus půjčovna aut v Lugano Letiště

EUROPCAR v Lugano Letiště
EUROPCAR
EUROPCAR
8
/10
Velmi dobře
6.7
/10
Celková hodnota za peníze
8.3
/10
Čistota
8.3
/10
Servis na recepci
8.5
/10
Půjčovna aut proces vydzvyhnutí
8.4
/10
Půjčovna aut proces vrácení
Na základě 500+ hodnocení zákazníků

Tipy na pronájem auta v Lugano Letiště

Obvykle je opravdu jednoduché získat si auto za pronájem tím, že splníte následující požadavky:

 • Rozhodněte přesně, co potřebujete.

  Luxus automobily jsou široce rezervovány našimi zákazníky v Lugano Letiště. Nejlevnější vozidlo Luxus představuje Audi A6 z Europcar v Lugano Letiště. Jeho cena začíná od 174,46 US$ za den.

  Chcete-li pronajmout vůz Luxus od nejvýše hodnoceného prodejce v Lugano Letiště, měli byste věnovat pozornost Europcar. Tento dodavatel autopůjčovny byl hodnocen 500+ zákazníky s průměrným skóre 8/10. Luxus voz z Europcar v Lugano Letiště za nejnižší možnou cenu je Audi A6. Bude vám to stát asi 174,46 US$ za den.

  Europcar je společnost s nejvyšším hodnocením zákazníky v Lugano Letiště s průměrným skóre 8/10, založená na 500+ recenzích zákazníků. Nejlevnějším vozidlem z Europcar je třída Seat Ibiza z Ekonomika za cenu 43,79 US$ za den.

  Co se týče nejoblíbenějšího automobilového pronájmu v Švýcarsko, což je Kompaktní, nejlevnější auto z Europcar v Lugano Letiště je Volkswagen Golf, cena za 89,71 US$ za den.

  Nejlevnější pronájem aut v Lugano Letiště je Seat Ibiza z Europcar. Její cena je pouze 43,79 US$ za den. Europcar bylo přezkoumáno více než 500+ zákazníky s průměrným hodnocením 8/10.

 • Zvolte správně datum a čas vyzvednutí a vyskladnění

  Chcete-li ušetřit nějaké peníze, vyberte stejný čas vyzvednutí a vrácení. Autopůjčovny vybírají peníze na celý den pronájmu, takže pokud budete mít auto na 25 hodin, budete platit za 48 hodin (dva celé dny) nájemného a 74 hodin bude stát 96 hodin (čtyři celé dny) nájemné.

 • Při výběru auta byste měli rozhodnout, kolik cestujících bude s vámi cestovat a kolik zavazadel bude umístěno v autě. Všimněte si, že počet kufrů specifikovaných pro jednotlivé vozy je podmíněně označen. Jeden kufr obvykle odkazuje na kabelku pro standardní příruční zavazadla. Pokud si pronajmeme auto pro více než 5 cestujících, je často levnější a výhodnější si pronajmout dvě auta standardní třídy pronájmu automobilů místo jednoho vícemístného vozidla.
 • Pokud cestujete s dětmi, nezapomeňte objednat dětské bezpečnostní sedadlo pro vaše dítě. Přestože pronájem dětské sedačky může stát značnou částku , pokuty za to, jeden můžou stát více než náklady na pronájem dětské sedačky. Také si povšimněte, že běžná letenka vám obvykle umožňuje bezplatnou přepravu dětské sedačky (kontaktujte vašeho leteckého dopravce o přesnější informace). Navíc můžete po příjezdu vždy koupit vlastní dětskou sedačku v nejbližším supermarketu
 • Pokud použijete trajekt nebo překročíte státní hranici na svém autě, velmi pozorně si přečtěte nájemní podmínky několika prodejců. Je možné, že jedna autopůjčovna umožňuje překročit hranici do potřebné země a jiná společnost umožňuje dopravu trajektem pro vaše auto. Kromě toho, pokud plánujete koupit lístky na trajekt, informujte o tom předem autopůjčovnu, pak vám mohou sdělit číslo autopůjčovny.
 • Vždy věnujte pozornost pravidlům pro palivo . Nejste vždy vyzvednutí plné a vrácení prázdné volby je výhodné. Nespěchejte na nákup plné nádrže s palivem od dodavatele aut na malém ostrově, nebo pokud si na několik dní půjčujete auto. Může se ukázat, že nebudete moci byužít vše, co jste koupili
 • Zvažte různé typy vyzvednutí Nejpřijatelnější typ vyzvednutí je Meet & Greet. Při výběru půjčovna aut s takovouto volbou nebudete muset zůstat v řadě nebo jít s kufry na kyvadlový autobus abyste se dostali do místa svého pronájmu vozu, místo toho se budete blížit k výjezdu z terminálu se štítkem s vaším jménem nebo názvem půjčovny aut a vaše auto bude čekat na parkovišti.Navyše, pronájem automobilů s Meet & Greet možnost je obvykle levnější než pronájem automobilů od firem s půjčovnou kanceláří na letišti, protože nezahrnují letištní poplatek za pronájem.
 • Nikdy nezanedbáváte nadměrný poplatek. Ve většině případů budete muset v době pronájmu zanechat vklad (viz naše Nejčastější dotazy o nadměrném poplatku a Nadměrné snížení poplatků, ale obvykle můžete tento vklad pojistit nebo si koupit sníženou částku. Vždy věnujte pozornost výši tohoto vkladu, je možné, že cena nájemného je nízká, ale nadměrný poplatek je velmi vysoký nebo Na druhou stranu byste měli vždy zvážit celkovou částku a ne pouze cenu za pronájem auta.
 • Měl byste vždy zadat správnou zemi pobytu, protože to může mít za následek cenu za pronájem nebo dokonce odmítnutí pronájmu automobilu. Obvykle pro řidiče s americkým občanstvím uvedenými cenami nezahrnuje CDW a TP. Pokud nejste z USA a koupíte takový nájem, můžete být velmi nepříjemně překvapeni požadavkem manažera na nákup pojištění, protože pojištění aut je povinné.

Luxus cena půjčovna aut v Lugano Letiště

Mini
Mini
Ekonomika
Ekonomika
Plná velikost
Plná velikost
Luxus
Luxus
Konvertibilní
Konvertibilní
Dodávka
Dodávka
SUV
SUV
Europcar
Europcar
od 78 US$ od 44 US$ od 131 US$ od 174 US$ od 87 US$ od 169 US$
Edel-Stark
Edel-Stark
od 640 US$ od 378 US$ od 509 US$ od 509 US$ od 640 US$
King Rent Exclusive Services
King Rent Exclusive Services
od 966 US$ od 604 US$ od 664 US$
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
od 79 US$ od 81 US$ od 312 US$ od 100 US$

Proč si půjčit auto CARNGO

 • Rychlé a snadné porovnání cen půjčovny aut
 • Nejlepší ceny za půjčovny aut
 • Žádné skryté poplatky za debet, kreditní kartu a hotovost
 • Zdarma zrušení nebo změna
 • Zákaznický servis 24/7
 • Dostupné plné pojištění automobilu
 • Pomoc při poruchách
 • Levné půjčovny aut se mnou zabývají v cca

Recenze

10%
5%
15%

Šetřete čas, ušetříte peníze!

Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v Lugano Letiště. Získejte levné ceny pro Luxus půjčovna aut