BUDGET Basel EuroAirport
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

BUDGET Basel EuroAirport

Nejlepší půjčovny aut v Basel EuroAirport (BSL), Švýcarsko. Autopůjčovna - Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

BUDGET Basel EuroAirport

BUDGET půjčovna aut v Basel EuroAirport

BUDGET v Basel EuroAirport
BUDGET
BUDGET
8.5
/10
Vynikající
8.1
/10
Celková hodnota za peníze
9.2
/10
Čistota
8.7
/10
Servis na recepci
8.6
/10
Půjčovna aut proces vydzvyhnutí
7.9
/10
Půjčovna aut proces vrácení
Na základě 2000+ hodnocení zákazníků

Tipy na pronájem auta v Basel EuroAirport

Obvykle je opravdu jednoduché získat si auto za pronájem tím, že splníte následující požadavky:

 • Rozhodněte přesně, co potřebujete.

  Půjčovna aut od společnosti Budget Car Rental v Basel EuroAirport hodnotilo 2000+ zákaznku se skóre 8.5/10. Nejlevnějším vozem z půjčovny aut Budget Car Rental v Basel EuroAirport je třída Opel Adam Mini. Její cena je pouze 36,29 US$ za den.

  Většina našich zákazníků obvykle rezervuje vozidla třída Kompaktní v Švýcarsko. Nejlevnější Kompaktní vůz z Budget Car Rental v Basel EuroAirport předkládá Ford Focus za 39,16 US$ za den.

  Flizzr je společnost s nejvyšším hodnocením zákazníky v Basel EuroAirport s průměrným skóre 8.7/10, založená na 250+ recenzích zákazníků. Nejlevnějším vozidlem z Flizzr je třída Opel Adam z Mini za cenu 37,10 US$ za den.

  Co se týče nejoblíbenějšího automobilového pronájmu v Švýcarsko, což je Kompaktní, nejlevnější auto z Flizzr v Basel EuroAirport je Skoda Rapid, cena za 41,86 US$ za den.

  Nejlevnější vozidlo Kompaktní představuje Budget Car Rental (ohodnoceno 8.5/10 od 2000+ zákazníků). Vozidlo je Ford Focus, za cenu 39,16 US$ za den.

  Mezi Kompaktní je nejoblíbenější model Volkswagen Golf 4Motion. Jeho cena začíná od 63,20 US$ za den od společnosti Europcar, která je průměrným skóre skóre 8.2/10, založená na 500+ hodnocení zákazníků.

  Nejlevnější pronájem aut v Basel EuroAirport je Opel Corsa z SIXT Rent A Car. Její cena je pouze 33,51 US$ za den. SIXT Rent A Car bylo přezkoumáno více než 1000+ zákazníky s průměrným hodnocením 8.6/10.

 • Zvolte správně datum a čas vyzvednutí a vyskladnění

  Chcete-li ušetřit nějaké peníze, vyberte stejný čas vyzvednutí a vrácení. Autopůjčovny vybírají peníze na celý den pronájmu, takže pokud budete mít auto na 25 hodin, budete platit za 48 hodin (dva celé dny) nájemného a 74 hodin bude stát 96 hodin (čtyři celé dny) nájemné.

 • Při výběru auta byste měli rozhodnout, kolik cestujících bude s vámi cestovat a kolik zavazadel bude umístěno v autě. Všimněte si, že počet kufrů specifikovaných pro jednotlivé vozy je podmíněně označen. Jeden kufr obvykle odkazuje na kabelku pro standardní příruční zavazadla. Pokud si pronajmeme auto pro více než 5 cestujících, je často levnější a výhodnější si pronajmout dvě auta standardní třídy pronájmu automobilů místo jednoho vícemístného vozidla.
 • Pokud cestujete s dětmi, nezapomeňte objednat dětské bezpečnostní sedadlo pro vaše dítě. Přestože pronájem dětské sedačky může stát značnou částku , pokuty za to, jeden můžou stát více než náklady na pronájem dětské sedačky. Také si povšimněte, že běžná letenka vám obvykle umožňuje bezplatnou přepravu dětské sedačky (kontaktujte vašeho leteckého dopravce o přesnější informace). Navíc můžete po příjezdu vždy koupit vlastní dětskou sedačku v nejbližším supermarketu
 • Pokud použijete trajekt nebo překročíte státní hranici na svém autě, velmi pozorně si přečtěte nájemní podmínky několika prodejců. Je možné, že jedna autopůjčovna umožňuje překročit hranici do potřebné země a jiná společnost umožňuje dopravu trajektem pro vaše auto. Kromě toho, pokud plánujete koupit lístky na trajekt, informujte o tom předem autopůjčovnu, pak vám mohou sdělit číslo autopůjčovny.
 • Vždy věnujte pozornost pravidlům pro palivo . Nejste vždy vyzvednutí plné a vrácení prázdné volby je výhodné. Nespěchejte na nákup plné nádrže s palivem od dodavatele aut na malém ostrově, nebo pokud si na několik dní půjčujete auto. Může se ukázat, že nebudete moci byužít vše, co jste koupili
 • Zvažte různé typy vyzvednutí Nejpřijatelnější typ vyzvednutí je Meet & Greet. Při výběru půjčovna aut s takovouto volbou nebudete muset zůstat v řadě nebo jít s kufry na kyvadlový autobus abyste se dostali do místa svého pronájmu vozu, místo toho se budete blížit k výjezdu z terminálu se štítkem s vaším jménem nebo názvem půjčovny aut a vaše auto bude čekat na parkovišti.Navyše, pronájem automobilů s Meet & Greet možnost je obvykle levnější než pronájem automobilů od firem s půjčovnou kanceláří na letišti, protože nezahrnují letištní poplatek za pronájem.
 • Nikdy nezanedbáváte nadměrný poplatek. Ve většině případů budete muset v době pronájmu zanechat vklad (viz naše Nejčastější dotazy o nadměrném poplatku a Nadměrné snížení poplatků, ale obvykle můžete tento vklad pojistit nebo si koupit sníženou částku. Vždy věnujte pozornost výši tohoto vkladu, je možné, že cena nájemného je nízká, ale nadměrný poplatek je velmi vysoký nebo Na druhou stranu byste měli vždy zvážit celkovou částku a ne pouze cenu za pronájem auta.
 • Měl byste vždy zadat správnou zemi pobytu, protože to může mít za následek cenu za pronájem nebo dokonce odmítnutí pronájmu automobilu. Obvykle pro řidiče s americkým občanstvím uvedenými cenami nezahrnuje CDW a TP. Pokud nejste z USA a koupíte takový nájem, můžete být velmi nepříjemně překvapeni požadavkem manažera na nákup pojištění, protože pojištění aut je povinné.

Informace o BUDGET v Basel EuroAirport

BUDGET
Informace a kontakty
Jméno společnosti: Budget Car Rental
Adresa: Flughafen Basel Muehlhausen, Basel, 4030
Telefon: 41 61 325 2840
Zobrazit na mapě: Google mapy
Funkce
Typ převzetí: Vyzvednutí na letišti — Kancelář půjčovny vozidel je v budově terminálu a vozidlo bude k dispozici na letišti.
Hodnocení: 8.5/10, který je Vynikající

BUDGET cena půjčovna aut v Basel EuroAirport

Mini
Mini
Ekonomika
Ekonomika
Plná velikost
Plná velikost
Luxus
Luxus
Konvertibilní
Konvertibilní
Dodávka
Dodávka
SUV
SUV
Budget Car Rental
Budget Car Rental
od 36 US$ od 57 US$ od 118 US$ od 150 US$ od 51 US$ od 57 US$
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
od 71 US$ od 34 US$ od 143 US$ od 183 US$ od 55 US$ od 72 US$ od 97 US$
Europcar
Europcar
od 75 US$ od 49 US$ od 57 US$ od 126 US$ od 183 US$ od 93 US$ od 103 US$
Europcar
Europcar
od 74 US$ od 74 US$ od 121 US$ od 176 US$ od 95 US$ od 101 US$
Dollar Car Rental
Dollar Car Rental
od 74 US$ od 40 US$ od 46 US$ od 103 US$
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
od 58 US$ od 45 US$ od 67 US$ od 47 US$
Unirent
Unirent
od 67 US$ od 69 US$ od 92 US$
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
od 41 US$ od 52 US$ od 254 US$ od 80 US$ od 65 US$
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 77 US$ od 135 US$ od 173 US$ od 93 US$ od 74 US$
Enterprise
Enterprise
od 64 US$ od 66 US$ od 130 US$ od 94 US$ od 80 US$
Alamo
Alamo
od 64 US$ od 47 US$ od 89 US$ od 84 US$ od 85 US$
Flizzr
Flizzr
od 37 US$ od 38 US$
Edel-Stark
Edel-Stark
od 475 US$ od 280 US$ od 379 US$ od 379 US$ od 475 US$
Nomadcar
Nomadcar
od 204 US$ od 219 US$ od 366 US$ od 148 US$

Proč si půjčit auto CARNGO

 • Rychlé a snadné porovnání cen půjčovny aut
 • Nejlepší ceny za půjčovny aut
 • Žádné skryté poplatky za debet, kreditní kartu a hotovost
 • Zdarma zrušení nebo změna
 • Zákaznický servis 24/7
 • Dostupné plné pojištění automobilu
 • Pomoc při poruchách
 • Levné půjčovny aut se mnou zabývají v cca

Recenze

10%
5%
15%

Šetřete čas, ušetříte peníze!

Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v Basel EuroAirport. Získejte levné ceny pro BUDGET půjčovna aut