MEGADRIVE Bratislava Letiště
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

MEGADRIVE Bratislava Letiště

Nejlepší půjčovny aut v Bratislava Letiště (BTS), Slovensko. Autopůjčovna - Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

MEGADRIVE Bratislava Letiště

MEGADRIVE půjčovna aut v Bratislava Letiště

MEGADRIVE v Bratislava Letiště
MEGADRIVE
MEGADRIVE
8.5
/10
Vynikající
8.6
/10
Celková hodnota za peníze
8.8
/10
Čistota
8.3
/10
Servis na recepci
8.5
/10
Půjčovna aut proces vydzvyhnutí
8.3
/10
Půjčovna aut proces vrácení
Na základě 250+ hodnocení zákazníků

Tipy na pronájem auta v Bratislava Letiště

Obvykle je opravdu jednoduché získat si auto za pronájem tím, že splníte následující požadavky:

 • Rozhodněte přesně, co potřebujete.

  Půjčovna aut od společnosti MegaDrive v Bratislava Letiště hodnotilo 250+ zákaznku se skóre 8.5/10. Nejlevnějším vozem z půjčovny aut MegaDrive v Bratislava Letiště je třída Suzuki Swift Mini. Její cena je pouze 20,19 US$ za den.

  Většina našich zákazníků obvykle rezervuje vozidla třída Ekonomika v Slovensko. Nejlevnější Ekonomika vůz z MegaDrive v Bratislava Letiště předkládá Fiat Punto za 20,66 US$ za den.

  Hertz Car Hire je společnost s nejvyšším hodnocením zákazníky v Bratislava Letiště s průměrným skóre 9.2/10, založená na 10+ recenzích zákazníků. Nejlevnějším vozidlem z Hertz Car Hire je třída Citroen C3 z Ekonomika za cenu 28,01 US$ za den.

  Co se týče nejoblíbenějšího automobilového pronájmu v Slovensko, což je Ekonomika, nejlevnější auto z Hertz Car Hire v Bratislava Letiště je Citroen C3, cena za 28,01 US$ za den.

  Mezi Ekonomika je nejoblíbenější model Volkswagen Polo. Jeho cena začíná od 25,99 US$ za den od společnosti Budget Car Rental, která je průměrným skóre skóre 8.1/10, založená na 500+ hodnocení zákazníků.

  Nejlevnější pronájem aut v Bratislava Letiště je Volkswagen Polo z EDENcars sk. Její cena je pouze 13,50 US$ za den. EDENcars sk bylo přezkoumáno více než 250+ zákazníky s průměrným hodnocením 8.8/10.

 • Zvolte správně datum a čas vyzvednutí a vyskladnění

  Chcete-li ušetřit nějaké peníze, vyberte stejný čas vyzvednutí a vrácení. Autopůjčovny vybírají peníze na celý den pronájmu, takže pokud budete mít auto na 25 hodin, budete platit za 48 hodin (dva celé dny) nájemného a 74 hodin bude stát 96 hodin (čtyři celé dny) nájemné.

 • Při výběru auta byste měli rozhodnout, kolik cestujících bude s vámi cestovat a kolik zavazadel bude umístěno v autě. Všimněte si, že počet kufrů specifikovaných pro jednotlivé vozy je podmíněně označen. Jeden kufr obvykle odkazuje na kabelku pro standardní příruční zavazadla. Pokud si pronajmeme auto pro více než 5 cestujících, je často levnější a výhodnější si pronajmout dvě auta standardní třídy pronájmu automobilů místo jednoho vícemístného vozidla.
 • Pokud cestujete s dětmi, nezapomeňte objednat dětské bezpečnostní sedadlo pro vaše dítě. Přestože pronájem dětské sedačky může stát značnou částku , pokuty za to, jeden můžou stát více než náklady na pronájem dětské sedačky. Také si povšimněte, že běžná letenka vám obvykle umožňuje bezplatnou přepravu dětské sedačky (kontaktujte vašeho leteckého dopravce o přesnější informace). Navíc můžete po příjezdu vždy koupit vlastní dětskou sedačku v nejbližším supermarketu
 • Pokud použijete trajekt nebo překročíte státní hranici na svém autě, velmi pozorně si přečtěte nájemní podmínky několika prodejců. Je možné, že jedna autopůjčovna umožňuje překročit hranici do potřebné země a jiná společnost umožňuje dopravu trajektem pro vaše auto. Kromě toho, pokud plánujete koupit lístky na trajekt, informujte o tom předem autopůjčovnu, pak vám mohou sdělit číslo autopůjčovny.
 • Vždy věnujte pozornost pravidlům pro palivo . Nejste vždy vyzvednutí plné a vrácení prázdné volby je výhodné. Nespěchejte na nákup plné nádrže s palivem od dodavatele aut na malém ostrově, nebo pokud si na několik dní půjčujete auto. Může se ukázat, že nebudete moci byužít vše, co jste koupili
 • Zvažte různé typy vyzvednutí Nejpřijatelnější typ vyzvednutí je Meet & Greet. Při výběru půjčovna aut s takovouto volbou nebudete muset zůstat v řadě nebo jít s kufry na kyvadlový autobus abyste se dostali do místa svého pronájmu vozu, místo toho se budete blížit k výjezdu z terminálu se štítkem s vaším jménem nebo názvem půjčovny aut a vaše auto bude čekat na parkovišti.Navyše, pronájem automobilů s Meet & Greet možnost je obvykle levnější než pronájem automobilů od firem s půjčovnou kanceláří na letišti, protože nezahrnují letištní poplatek za pronájem.
 • Nikdy nezanedbáváte nadměrný poplatek. Ve většině případů budete muset v době pronájmu zanechat vklad (viz naše Nejčastější dotazy o nadměrném poplatku a Nadměrné snížení poplatků, ale obvykle můžete tento vklad pojistit nebo si koupit sníženou částku. Vždy věnujte pozornost výši tohoto vkladu, je možné, že cena nájemného je nízká, ale nadměrný poplatek je velmi vysoký nebo Na druhou stranu byste měli vždy zvážit celkovou částku a ne pouze cenu za pronájem auta.
 • Měl byste vždy zadat správnou zemi pobytu, protože to může mít za následek cenu za pronájem nebo dokonce odmítnutí pronájmu automobilu. Obvykle pro řidiče s americkým občanstvím uvedenými cenami nezahrnuje CDW a TP. Pokud nejste z USA a koupíte takový nájem, můžete být velmi nepříjemně překvapeni požadavkem manažera na nákup pojištění, protože pojištění aut je povinné.

Informace o MEGADRIVE v Bratislava Letiště

MEGADRIVE
Informace a kontakty
Jméno společnosti: MegaDrive
Adresa: Letisko M.R. Stefanika, Bratislava, 82104
Telefon: +421911582800
Zobrazit na mapě: Google mapy
Funkce
Typ převzetí: Vyzvednutí na letišti — Kancelář půjčovny vozidel je v budově terminálu a vozidlo bude k dispozici na letišti.
Hodnocení: 8.5/10, který je Vynikající

MEGADRIVE cena půjčovna aut v Bratislava Letiště

Mini
Mini
Ekonomika
Ekonomika
Plná velikost
Plná velikost
Luxus
Luxus
Dodávka
Dodávka
SUV
SUV
MegaDrive
MegaDrive
od 20 US$ od 21 US$ od 35 US$
Global-Rent-A-Car
Global-Rent-A-Car
od 20 US$ od 20 US$ od 101 US$ od 41 US$
EDENcars sk
EDENcars sk
od 20 US$ od 14 US$ od 62 US$ od 72 US$
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
od 47 US$ od 85 US$ od 119 US$ od 122 US$ od 259 US$
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 17 US$ od 86 US$ od 80 US$
Auto-Rental
Auto-Rental
od 28 US$ od 186 US$ od 89 US$ od 55 US$
Budget Car Rental
Budget Car Rental
od 25 US$ od 26 US$ od 112 US$
BuchBinder Rent A Car
BuchBinder Rent A Car
od 21 US$ od 22 US$ od 104 US$ od 38 US$ od 111 US$
Enterprise
Enterprise
od 37 US$ od 40 US$ od 195 US$ od 221 US$
Firefly Car Rental
Firefly Car Rental
od 27 US$
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
od 39 US$ od 28 US$
Europcar
Europcar
od 30 US$ od 29 US$ od 103 US$ od 58 US$
Alamo
Alamo
od 29 US$ od 25 US$ od 114 US$ od 193 US$

Proč si půjčit auto CARNGO

 • Rychlé a snadné porovnání cen půjčovny aut
 • Nejlepší ceny za půjčovny aut
 • Žádné skryté poplatky za debet, kreditní kartu a hotovost
 • Zdarma zrušení nebo změna
 • Zákaznický servis 24/7
 • Dostupné plné pojištění automobilu
 • Pomoc při poruchách
 • Levné půjčovny aut se mnou zabývají v cca

Recenze

10%
5%
15%

Šetřete čas, ušetříte peníze!

Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v Bratislava Letiště. Získejte levné ceny pro MEGADRIVE půjčovna aut