Půjčovna Aut v Morelia . Autopůjčovna
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

Půjčovna Aut v Morelia . Autopůjčovna

Nejlepší půjčovny aut v Morelia, Mexiko. Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

Půjčení auta v Morelia, Mexiko

Nejlépe hodnocený dodavatel v Morelia
SIXT
SIXT
7.3
/10
Velmi dobře
7.3
/10
Celková hodnota za peníze
7.1
/10
Čistota
7.4
/10
Servis na recepci
7.3
/10
Půjčovna aut proces vydzvyhnutí
7.3
/10
Půjčovna aut proces vrácení
Na základě 100+ hodnocení zákazníků

Tipy na pronájem auta v Morelia

Obvykle je opravdu jednoduché získat si auto za pronájem tím, že splníte následující požadavky:

 • Rozhodněte přesně, co potřebujete.

  SIXT Rent A Car je společnost s nejvyšším hodnocením zákazníky v Morelia s průměrným skóre 7.3/10, založená na 100+ recenzích zákazníků. Nejlevnějším vozidlem z SIXT Rent A Car je třída Chevrolet Chevy z Ekonomika za cenu 19,89 US$ za den.

  Co se týče nejoblíbenějšího automobilového pronájmu v Mexiko, což je Ekonomika, nejlevnější auto z SIXT Rent A Car v Morelia je Chevrolet Chevy, cena za 19,89 US$ za den.

  Nejlevnější pronájem aut v Morelia je Pontiac Matiz z Budget Car Rental. Její cena je pouze 8,61 US$ za den. Budget Car Rental bylo přezkoumáno více než 100+ zákazníky s průměrným hodnocením 5.6/10.

 • Zvolte správně datum a čas vyzvednutí a vyskladnění

  Chcete-li ušetřit nějaké peníze, vyberte stejný čas vyzvednutí a vrácení. Autopůjčovny vybírají peníze na celý den pronájmu, takže pokud budete mít auto na 25 hodin, budete platit za 48 hodin (dva celé dny) nájemného a 74 hodin bude stát 96 hodin (čtyři celé dny) nájemné.

 • Při výběru auta byste měli rozhodnout, kolik cestujících bude s vámi cestovat a kolik zavazadel bude umístěno v autě. Všimněte si, že počet kufrů specifikovaných pro jednotlivé vozy je podmíněně označen. Jeden kufr obvykle odkazuje na kabelku pro standardní příruční zavazadla. Pokud si pronajmeme auto pro více než 5 cestujících, je často levnější a výhodnější si pronajmout dvě auta standardní třídy pronájmu automobilů místo jednoho vícemístného vozidla.
 • Pokud cestujete s dětmi, nezapomeňte objednat dětské bezpečnostní sedadlo pro vaše dítě. Přestože pronájem dětské sedačky může stát značnou částku , pokuty za to, jeden můžou stát více než náklady na pronájem dětské sedačky. Také si povšimněte, že běžná letenka vám obvykle umožňuje bezplatnou přepravu dětské sedačky (kontaktujte vašeho leteckého dopravce o přesnější informace). Navíc můžete po příjezdu vždy koupit vlastní dětskou sedačku v nejbližším supermarketu
 • Pokud použijete trajekt nebo překročíte státní hranici na svém autě, velmi pozorně si přečtěte nájemní podmínky několika prodejců. Je možné, že jedna autopůjčovna umožňuje překročit hranici do potřebné země a jiná společnost umožňuje dopravu trajektem pro vaše auto. Kromě toho, pokud plánujete koupit lístky na trajekt, informujte o tom předem autopůjčovnu, pak vám mohou sdělit číslo autopůjčovny.
 • Vždy věnujte pozornost pravidlům pro palivo . Nejste vždy vyzvednutí plné a vrácení prázdné volby je výhodné. Nespěchejte na nákup plné nádrže s palivem od dodavatele aut na malém ostrově, nebo pokud si na několik dní půjčujete auto. Může se ukázat, že nebudete moci byužít vše, co jste koupili
 • Zvažte různé typy vyzvednutí Nejpřijatelnější typ vyzvednutí je Meet & Greet. Při výběru půjčovna aut s takovouto volbou nebudete muset zůstat v řadě nebo jít s kufry na kyvadlový autobus abyste se dostali do místa svého pronájmu vozu, místo toho se budete blížit k výjezdu z terminálu se štítkem s vaším jménem nebo názvem půjčovny aut a vaše auto bude čekat na parkovišti.Navyše, pronájem automobilů s Meet & Greet možnost je obvykle levnější než pronájem automobilů od firem s půjčovnou kanceláří na letišti, protože nezahrnují letištní poplatek za pronájem.
 • Nikdy nezanedbáváte nadměrný poplatek. Ve většině případů budete muset v době pronájmu zanechat vklad (viz naše Nejčastější dotazy o nadměrném poplatku a Nadměrné snížení poplatků, ale obvykle můžete tento vklad pojistit nebo si koupit sníženou částku. Vždy věnujte pozornost výši tohoto vkladu, je možné, že cena nájemného je nízká, ale nadměrný poplatek je velmi vysoký nebo Na druhou stranu byste měli vždy zvážit celkovou částku a ne pouze cenu za pronájem auta.
 • Měl byste vždy zadat správnou zemi pobytu, protože to může mít za následek cenu za pronájem nebo dokonce odmítnutí pronájmu automobilu. Obvykle pro řidiče s americkým občanstvím uvedenými cenami nezahrnuje CDW a TP. Pokud nejste z USA a koupíte takový nájem, můžete být velmi nepříjemně překvapeni požadavkem manažera na nákup pojištění, protože pojištění aut je povinné.

Porovnejte ceny aut blízko v Morelia Michoacan Letiště (MLM)

Mini
Mini
Ekonomika
Ekonomika
Luxus
Luxus
Dodávka
Dodávka
SUV
SUV
od 9 US$ od 18 US$ od 143 US$ od 44 US$
od 48 US$ od 47 US$ od 5 039 US$ od 157 US$ od 87 US$
od 44 US$ od 65 US$ od 55 US$
od 35 US$ od 20 US$ od 89 US$ od 125 US$

Morelia Dodavatelé Aut

SIXT Rent A Car
7.3
/10
Velmi dobře
SIXT Rent A Car
Půjčovna aut v okolí Morelia
SIXT Rent A Car půjčovna aut poblíž Morelia
Morelia Michoacan 22.92 km / 14.24 mi
Kontakty:
Guillermo Prieto 40, Morelia, 58000
+52-44-33136949
Morelia Michoacan Letiště (MLM) 22.92 km / 14.24 mi
Kontakty:
Morelia Zinapecuaro KM 27, Morelia, 58920
+52-4433133000
Budget Car Rental
5.6
/10
Průměrný
Budget Car Rental
Půjčovna aut v okolí Morelia
1 umístění: zobrazit adresu
Budget Car Rental půjčovna aut poblíž Morelia
Morelia Michoacan Letiště (MLM) 22.92 km / 14.24 mi
Kontakty:
Francisco J. Mujica Intl.Apt., Morelia Michoacan, 20000
52-443-3133399
Hertz Car Hire
4.1
/10
Bídny
Hertz Car Hire
Půjčovna aut v okolí Morelia
1 umístění: zobrazit adresu
Hertz Car Hire půjčovna aut poblíž Morelia
Morelia Michoacan Letiště (MLM) 22.92 km / 14.24 mi
Kontakty:
AEROPUERTO INTERNACIONAL DE MORELIA VIALIDAD INTERIOR ZONA ARRENDADORAS KM. 27. CARRETERA MORELIA- ZINAPÉCUARO, ALVARO OBREGÓN, MICHOACAN C.P.58920, Morelia
01-80-709-5000
Firefly Car Rental
2.5
/10
Bídny
Firefly Car Rental
Půjčovna aut v okolí Morelia
1 umístění: zobrazit adresu
Firefly Car Rental půjčovna aut poblíž Morelia
Morelia Michoacan Letiště (MLM) 22.92 km / 14.24 mi
Kontakty:
CARRETERA MORELIA ZINAPECUARO KM 27, ALVARO OBREGON , MORELIA, MC
018007095010

Další populární vyhledávání v Morelia

Proč si půjčit auto CARNGO

 • Rychlé a snadné porovnání cen půjčovny aut
 • Nejlepší ceny za půjčovny aut
 • Žádné skryté poplatky za debet, kreditní kartu a hotovost
 • Zdarma zrušení nebo změna
 • Zákaznický servis 24/7
 • Dostupné plné pojištění automobilu
 • Pomoc při poruchách
 • Levné půjčovny aut se mnou zabývají v cca

Recenze

10%
5%
15%

Šetřete čas, ušetříte peníze!

Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v Morelia. Získejte levné ceny pro SIXT, BUDGET, HERTZ & FIREFLY půjčovna aut