SIXT Penang
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

SIXT Penang

Nejlepší půjčovny aut v Penang, Malajsie. Autopůjčovna - Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

SIXT Penang

SIXT půjčovna aut v Penang

Tipy na pronájem auta v Penang

Obvykle je opravdu jednoduché získat si auto za pronájem tím, že splníte následující požadavky:

 • Rozhodněte přesně, co potřebujete.

  Půjčovna aut od společnosti SIXT Rent A Car v Penang hodnotilo + zákaznku se skóre 0/10. Nejlevnějším vozem z půjčovny aut SIXT Rent A Car v Penang je třída Perodua Axia Mini. Její cena je pouze 36,00 US$ za den.

  Většina našich zákazníků obvykle rezervuje vozidla třída Mini v Malajsie. Nejlevnější Mini vůz z SIXT Rent A Car v Penang předkládá Perodua Axia za 36,00 US$ za den.

  Green-Matrix je společnost s nejvyšším hodnocením zákazníky v Penang s průměrným skóre 8.5/10, založená na 500+ recenzích zákazníků. Nejlevnějším vozidlem z Green-Matrix je třída Perodua Viva z Mini za cenu 26,29 US$ za den.

  Co se týče nejoblíbenějšího automobilového pronájmu v Malajsie, což je Mini, nejlevnější auto z Green-Matrix v Penang je Perodua Viva, cena za 26,29 US$ za den.

  Mezi Mini je nejoblíbenější model Perodua Viva. Jeho cena začíná od 26,29 US$ za den od společnosti Green-Matrix, která je průměrným skóre skóre 8.5/10, založená na 500+ hodnocení zákazníků.

  Nejlevnější pronájem aut v Penang je Perodua Kancil z Big-Thumb. Její cena je pouze 18,74 US$ za den. Big-Thumb bylo přezkoumáno více než 100+ zákazníky s průměrným hodnocením 6.8/10.

 • Zvolte správně datum a čas vyzvednutí a vyskladnění

  Chcete-li ušetřit nějaké peníze, vyberte stejný čas vyzvednutí a vrácení. Autopůjčovny vybírají peníze na celý den pronájmu, takže pokud budete mít auto na 25 hodin, budete platit za 48 hodin (dva celé dny) nájemného a 74 hodin bude stát 96 hodin (čtyři celé dny) nájemné.

 • Při výběru auta byste měli rozhodnout, kolik cestujících bude s vámi cestovat a kolik zavazadel bude umístěno v autě. Všimněte si, že počet kufrů specifikovaných pro jednotlivé vozy je podmíněně označen. Jeden kufr obvykle odkazuje na kabelku pro standardní příruční zavazadla. Pokud si pronajmeme auto pro více než 5 cestujících, je často levnější a výhodnější si pronajmout dvě auta standardní třídy pronájmu automobilů místo jednoho vícemístného vozidla.
 • Pokud cestujete s dětmi, nezapomeňte objednat dětské bezpečnostní sedadlo pro vaše dítě. Přestože pronájem dětské sedačky může stát značnou částku , pokuty za to, jeden můžou stát více než náklady na pronájem dětské sedačky. Také si povšimněte, že běžná letenka vám obvykle umožňuje bezplatnou přepravu dětské sedačky (kontaktujte vašeho leteckého dopravce o přesnější informace). Navíc můžete po příjezdu vždy koupit vlastní dětskou sedačku v nejbližším supermarketu
 • Pokud použijete trajekt nebo překročíte státní hranici na svém autě, velmi pozorně si přečtěte nájemní podmínky několika prodejců. Je možné, že jedna autopůjčovna umožňuje překročit hranici do potřebné země a jiná společnost umožňuje dopravu trajektem pro vaše auto. Kromě toho, pokud plánujete koupit lístky na trajekt, informujte o tom předem autopůjčovnu, pak vám mohou sdělit číslo autopůjčovny.
 • Vždy věnujte pozornost pravidlům pro palivo . Nejste vždy vyzvednutí plné a vrácení prázdné volby je výhodné. Nespěchejte na nákup plné nádrže s palivem od dodavatele aut na malém ostrově, nebo pokud si na několik dní půjčujete auto. Může se ukázat, že nebudete moci byužít vše, co jste koupili
 • Zvažte různé typy vyzvednutí Nejpřijatelnější typ vyzvednutí je Meet & Greet. Při výběru půjčovna aut s takovouto volbou nebudete muset zůstat v řadě nebo jít s kufry na kyvadlový autobus abyste se dostali do místa svého pronájmu vozu, místo toho se budete blížit k výjezdu z terminálu se štítkem s vaším jménem nebo názvem půjčovny aut a vaše auto bude čekat na parkovišti.Navyše, pronájem automobilů s Meet & Greet možnost je obvykle levnější než pronájem automobilů od firem s půjčovnou kanceláří na letišti, protože nezahrnují letištní poplatek za pronájem.
 • Nikdy nezanedbáváte nadměrný poplatek. Ve většině případů budete muset v době pronájmu zanechat vklad (viz naše Nejčastější dotazy o nadměrném poplatku a Nadměrné snížení poplatků, ale obvykle můžete tento vklad pojistit nebo si koupit sníženou částku. Vždy věnujte pozornost výši tohoto vkladu, je možné, že cena nájemného je nízká, ale nadměrný poplatek je velmi vysoký nebo Na druhou stranu byste měli vždy zvážit celkovou částku a ne pouze cenu za pronájem auta.
 • Měl byste vždy zadat správnou zemi pobytu, protože to může mít za následek cenu za pronájem nebo dokonce odmítnutí pronájmu automobilu. Obvykle pro řidiče s americkým občanstvím uvedenými cenami nezahrnuje CDW a TP. Pokud nejste z USA a koupíte takový nájem, můžete být velmi nepříjemně překvapeni požadavkem manažera na nákup pojištění, protože pojištění aut je povinné.

Informace o SIXT v Penang

SIXT
Informace a kontakty
Jméno společnosti: SIXT Rent A Car
Adresa: Arrival Hall, Lot No L1LS-16 , Bayan Lepas, 11900
Telefon: +60-4-6421834
Zobrazit na mapě: Google mapy
Funkce
Typ převzetí: Není specifikováno — Pronajímatelská firma ještě nezadala typ vyzvednutí.

SIXT cena půjčovna aut v Mezinárodní Letiště Penang, Terminál 2 (PEN)

Mini
Mini
Ekonomika
Ekonomika
Plná velikost
Plná velikost
Dodávka
Dodávka
SUV
SUV
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
od 36 US$ od 40 US$ od 67 US$ od 131 US$
Big-Thumb
Big-Thumb
od 20 US$ od 31 US$ od 72 US$ od 66 US$ od 72 US$
Europcar
Europcar
od 27 US$ od 21 US$ od 51 US$ od 61 US$
Paradise Rent A Car
Paradise Rent A Car
od 24 US$ od 24 US$ od 50 US$
Kasina Rent A Car
Kasina Rent A Car
od 36 US$ od 64 US$
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 58 US$ od 53 US$ od 82 US$
HAWK Rent A Car Group
HAWK Rent A Car Group
od 27 US$ od 24 US$ od 73 US$ od 80 US$
Green-Matrix
Green-Matrix
od 26 US$ od 29 US$ od 56 US$
Insas-Pacific
Insas-Pacific
od 42 US$ od 70 US$
Prima-Odyssey
Prima-Odyssey
od 30 US$ od 33 US$ od 90 US$
Mayflower Car Rental
Mayflower Car Rental
od 88 US$
Car-Rental-2-Go
Car-Rental-2-Go
od 31 US$ od 31 US$
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
od 51 US$
Avis
Avis
od 46 US$ od 43 US$ od 66 US$ od 110 US$
Galaxy-Asia-Car-Rental
Galaxy-Asia-Car-Rental
od 31 US$ od 33 US$ od 65 US$

SIXT pujčovna aut blízko Penang

SIXT půjčovna aut na letištích v okolí

SIXT půjčovna aut na nejbližších městech

Půjčovna aut v okolí Penang

Půjčovna aut na nedalekých letištích

Půjčovna aut v nejbližších městech

Proč si půjčit auto CARNGO

 • Rychlé a snadné porovnání cen půjčovny aut
 • Nejlepší ceny za půjčovny aut
 • Žádné skryté poplatky za debet, kreditní kartu a hotovost
 • Zdarma zrušení nebo změna
 • Zákaznický servis 24/7
 • Dostupné plné pojištění automobilu
 • Pomoc při poruchách
 • Levné půjčovny aut se mnou zabývají v cca

Recenze

10%
5%
15%

Šetřete čas, ušetříte peníze!

Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v Penang. Získejte levné ceny pro SIXT půjčovna aut