SUV Rental Letiště Kota Kinabalu
10
00
10
00
SUV Rental Letiště Kota Kinabalu

SUV Rental Letiště Kota Kinabalu

Nejlepší půjčovny aut v Letiště Kota Kinabalu (BKI), Malajsie. Autopůjčovna - Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

SUV půjčovna aut v Letiště Kota Kinabalu

GREEN MATRIX v Letiště Kota Kinabalu
GREEN MATRIX
GREEN MATRIX
8.5
/10
Vynikající
8.3
/10
Celková hodnota za peníze
8
/10
Čistota
8.6
/10
Servis na recepci
8.8
/10
Půjčovna aut proces vydzvyhnutí
8.6
/10
Půjčovna aut proces vrácení
Na základě 500+ hodnocení zákazníků

Tipy na pronájem auta v Letiště Kota Kinabalu

Obvykle je opravdu jednoduché získat si auto za pronájem tím, že splníte následující požadavky:

 • Rozhodněte přesně, co potřebujete.

  SUV automobily jsou široce rezervovány našimi zákazníky v Letiště Kota Kinabalu. Nejlevnější vozidlo SUV představuje Mitsubishi ASX z Avis v Letiště Kota Kinabalu. Jeho cena začíná od 117,29 US$ za den.

  Green-Matrix je společnost s nejvyšším hodnocením zákazníky v Letiště Kota Kinabalu s průměrným skóre 8.5/10, založená na 500+ recenzích zákazníků. Nejlevnějším vozidlem z Green-Matrix je třída Perodua Viva z Mini za cenu 32,02 US$ za den.

  Nejoblíbenější třída pronájmu automobilů v Letiště Kota Kinabalu je Ekonomika s cenami od Green-Matrix od 35,62 US$ za den pro Proton Saga.

  Co se týče nejoblíbenějšího automobilového pronájmu v Malajsie, což je Mini, nejlevnější auto z Green-Matrix v Letiště Kota Kinabalu je Perodua Viva, cena za 32,02 US$ za den.

  Nejlevnější vozidlo Ekonomika v Letiště Kota Kinabalu poskytlo KK Leisure Tour & Rent A Car (ohodnoceno 6.9/10 od 100+ zákazníků) a nejlevnějším vozidlem, které ve skupině vidí prodejce, je cena Proton Saga za 37,39 US$ za den.

  Nejlevnější vozidlo Mini je prezentováno stejným dodavatelem: KK Leisure Tour & Rent A Car. Vozidlo je Perodua Viva, za cenu 34,76 US$ za den.

  Pokud jde o nejoblíbenějšího prodejce v Malajsie, jmenuje se Green-Matrix (průměrné skóre 8.5/10 hodnoceno 500+ zákazníky). Nejlevnějším vozem Ekonomika v Letiště Kota Kinabalu je Proton Saga, s cenami od 35,62 US$ za den.

  Mezi Mini je nejoblíbenější model Perodua Viva. Jeho cena začíná od 32,02 US$ za den od společnosti Green-Matrix, která je průměrným skóre skóre 8.5/10, založená na 500+ hodnocení zákazníků.

  Nejlevnější pronájem aut v Letiště Kota Kinabalu je Perodua Viva z Green-Matrix. Její cena je pouze 32,02 US$ za den. Green-Matrix bylo přezkoumáno více než 500+ zákazníky s průměrným hodnocením 8.5/10.

 • Zvolte správně datum a čas vyzvednutí a vyskladnění

  Chcete-li ušetřit nějaké peníze, vyberte stejný čas vyzvednutí a vrácení. Autopůjčovny vybírají peníze na celý den pronájmu, takže pokud budete mít auto na 25 hodin, budete platit za 48 hodin (dva celé dny) nájemného a 74 hodin bude stát 96 hodin (čtyři celé dny) nájemné.

 • Při výběru auta byste měli rozhodnout, kolik cestujících bude s vámi cestovat a kolik zavazadel bude umístěno v autě. Všimněte si, že počet kufrů specifikovaných pro jednotlivé vozy je podmíněně označen. Jeden kufr obvykle odkazuje na kabelku pro standardní příruční zavazadla. Pokud si pronajmeme auto pro více než 5 cestujících, je často levnější a výhodnější si pronajmout dvě auta standardní třídy pronájmu automobilů místo jednoho vícemístného vozidla.
 • Pokud cestujete s dětmi, nezapomeňte objednat dětské bezpečnostní sedadlo pro vaše dítě. Přestože pronájem dětské sedačky může stát značnou částku , pokuty za to, jeden můžou stát více než náklady na pronájem dětské sedačky. Také si povšimněte, že běžná letenka vám obvykle umožňuje bezplatnou přepravu dětské sedačky (kontaktujte vašeho leteckého dopravce o přesnější informace). Navíc můžete po příjezdu vždy koupit vlastní dětskou sedačku v nejbližším supermarketu
 • Pokud použijete trajekt nebo překročíte státní hranici na svém autě, velmi pozorně si přečtěte nájemní podmínky několika prodejců. Je možné, že jedna autopůjčovna umožňuje překročit hranici do potřebné země a jiná společnost umožňuje dopravu trajektem pro vaše auto. Kromě toho, pokud plánujete koupit lístky na trajekt, informujte o tom předem autopůjčovnu, pak vám mohou sdělit číslo autopůjčovny.
 • Vždy věnujte pozornost pravidlům pro palivo . Nejste vždy vyzvednutí plné a vrácení prázdné volby je výhodné. Nespěchejte na nákup plné nádrže s palivem od dodavatele aut na malém ostrově, nebo pokud si na několik dní půjčujete auto. Může se ukázat, že nebudete moci byužít vše, co jste koupili
 • Zvažte různé typy vyzvednutí Nejpřijatelnější typ vyzvednutí je Meet & Greet. Při výběru půjčovna aut s takovouto volbou nebudete muset zůstat v řadě nebo jít s kufry na kyvadlový autobus abyste se dostali do místa svého pronájmu vozu, místo toho se budete blížit k výjezdu z terminálu se štítkem s vaším jménem nebo názvem půjčovny aut a vaše auto bude čekat na parkovišti.Navyše, pronájem automobilů s Meet & Greet možnost je obvykle levnější než pronájem automobilů od firem s půjčovnou kanceláří na letišti, protože nezahrnují letištní poplatek za pronájem.
 • Nikdy nezanedbáváte nadměrný poplatek. Ve většině případů budete muset v době pronájmu zanechat vklad (viz naše Nejčastější dotazy o nadměrném poplatku a Nadměrné snížení poplatků, ale obvykle můžete tento vklad pojistit nebo si koupit sníženou částku. Vždy věnujte pozornost výši tohoto vkladu, je možné, že cena nájemného je nízká, ale nadměrný poplatek je velmi vysoký nebo Na druhou stranu byste měli vždy zvážit celkovou částku a ne pouze cenu za pronájem auta.
 • Měl byste vždy zadat správnou zemi pobytu, protože to může mít za následek cenu za pronájem nebo dokonce odmítnutí pronájmu automobilu. Obvykle pro řidiče s americkým občanstvím uvedenými cenami nezahrnuje CDW a TP. Pokud nejste z USA a koupíte takový nájem, můžete být velmi nepříjemně překvapeni požadavkem manažera na nákup pojištění, protože pojištění aut je povinné.

SUV cena půjčovna aut v Letiště Kota Kinabalu

Mini
Mini
Ekonomika
Ekonomika
Plná velikost
Plná velikost
Dodávka
Dodávka
SUV
SUV
Avis
Avis
od 55 US$ od 46 US$ od 67 US$ od 117 US$
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 85 US$ od 82 US$ od 141 US$
KK Leisure Tour & Rent A Car
KK Leisure Tour & Rent A Car
od 35 US$ od 37 US$ od 144 US$ od 56 US$ od 142 US$
Green-Matrix
Green-Matrix
od 32 US$ od 36 US$ od 59 US$
Mayflower Car Rental
Mayflower Car Rental
od 88 US$
Prima-Odyssey
Prima-Odyssey
od 38 US$ od 40 US$ od 53 US$
Europcar
Europcar
od 39 US$
HAWK Rent A Car Group
HAWK Rent A Car Group
od 44 US$ od 47 US$ od 84 US$
Insas-Pacific
Insas-Pacific
od 40 US$
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
od 53 US$

Proč si půjčit auto CARNGO

 • Rychlé a snadné porovnání cen půjčovny aut
 • Nejlepší ceny za půjčovny aut
 • Žádné skryté poplatky za debet, kreditní kartu a hotovost
 • Zdarma zrušení nebo změna
 • Zákaznický servis 24/7
 • Dostupné plné pojištění automobilu
 • Pomoc při poruchách
 • Levné půjčovny aut se mnou zabývají v cca

Recenze

10%
5%
15%

Šetřete čas, ušetříte peníze!

Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v Letiště Kota Kinabalu. Získejte levné ceny pro SUV půjčovna aut