KEDDY BY EUROPCAR Civitavecchia
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

KEDDY BY EUROPCAR Civitavecchia

Nejlepší půjčovny aut v Civitavecchia, Itálie. Autopůjčovna - Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

KEDDY BY EUROPCAR Civitavecchia

KEDDY BY EUROPCAR půjčovna aut v Civitavecchia

KEDDY BY EUROPCAR v Civitavecchia
KEDDY BY EUROPCAR
KEDDY BY EUROPCAR
7.9
/10
Velmi dobře
7.6
/10
Celková hodnota za peníze
8.5
/10
Čistota
7.8
/10
Servis na recepci
7.5
/10
Půjčovna aut proces vydzvyhnutí
8.2
/10
Půjčovna aut proces vrácení
Na základě 500+ hodnocení zákazníků

Tipy na pronájem auta v Civitavecchia

Obvykle je opravdu jednoduché získat si auto za pronájem tím, že splníte následující požadavky:

 • Rozhodněte přesně, co potřebujete.

  Keddy-By-Europcar je společnost s nejvyšším hodnocením zákazníky v Civitavecchia s průměrným skóre 7.9/10, založená na 500+ recenzích zákazníků. Nejlevnějším vozidlem z Keddy-By-Europcar je třída Citroen C1 z Mini za cenu 74,20 US$ za den.

  Co se týče nejoblíbenějšího automobilového pronájmu v Itálie, což je Ekonomika, nejlevnější auto z Keddy-By-Europcar v Civitavecchia je Fiat Panda, cena za 79,11 US$ za den.

  Nejlevnější pronájem aut v Civitavecchia je Fiat Panda z Budget Car Rental. Její cena je pouze 34,24 US$ za den. Budget Car Rental bylo přezkoumáno více než 5000+ zákazníky s průměrným hodnocením 6.9/10.

 • Zvolte správně datum a čas vyzvednutí a vyskladnění

  Chcete-li ušetřit nějaké peníze, vyberte stejný čas vyzvednutí a vrácení. Autopůjčovny vybírají peníze na celý den pronájmu, takže pokud budete mít auto na 25 hodin, budete platit za 48 hodin (dva celé dny) nájemného a 74 hodin bude stát 96 hodin (čtyři celé dny) nájemné.

 • Při výběru auta byste měli rozhodnout, kolik cestujících bude s vámi cestovat a kolik zavazadel bude umístěno v autě. Všimněte si, že počet kufrů specifikovaných pro jednotlivé vozy je podmíněně označen. Jeden kufr obvykle odkazuje na kabelku pro standardní příruční zavazadla. Pokud si pronajmeme auto pro více než 5 cestujících, je často levnější a výhodnější si pronajmout dvě auta standardní třídy pronájmu automobilů místo jednoho vícemístného vozidla.
 • Pokud cestujete s dětmi, nezapomeňte objednat dětské bezpečnostní sedadlo pro vaše dítě. Přestože pronájem dětské sedačky může stát značnou částku , pokuty za to, jeden můžou stát více než náklady na pronájem dětské sedačky. Také si povšimněte, že běžná letenka vám obvykle umožňuje bezplatnou přepravu dětské sedačky (kontaktujte vašeho leteckého dopravce o přesnější informace). Navíc můžete po příjezdu vždy koupit vlastní dětskou sedačku v nejbližším supermarketu
 • Pokud použijete trajekt nebo překročíte státní hranici na svém autě, velmi pozorně si přečtěte nájemní podmínky několika prodejců. Je možné, že jedna autopůjčovna umožňuje překročit hranici do potřebné země a jiná společnost umožňuje dopravu trajektem pro vaše auto. Kromě toho, pokud plánujete koupit lístky na trajekt, informujte o tom předem autopůjčovnu, pak vám mohou sdělit číslo autopůjčovny.
 • Vždy věnujte pozornost pravidlům pro palivo . Nejste vždy vyzvednutí plné a vrácení prázdné volby je výhodné. Nespěchejte na nákup plné nádrže s palivem od dodavatele aut na malém ostrově, nebo pokud si na několik dní půjčujete auto. Může se ukázat, že nebudete moci byužít vše, co jste koupili
 • Zvažte různé typy vyzvednutí Nejpřijatelnější typ vyzvednutí je Meet & Greet. Při výběru půjčovna aut s takovouto volbou nebudete muset zůstat v řadě nebo jít s kufry na kyvadlový autobus abyste se dostali do místa svého pronájmu vozu, místo toho se budete blížit k výjezdu z terminálu se štítkem s vaším jménem nebo názvem půjčovny aut a vaše auto bude čekat na parkovišti.Navyše, pronájem automobilů s Meet & Greet možnost je obvykle levnější než pronájem automobilů od firem s půjčovnou kanceláří na letišti, protože nezahrnují letištní poplatek za pronájem.
 • Nikdy nezanedbáváte nadměrný poplatek. Ve většině případů budete muset v době pronájmu zanechat vklad (viz naše Nejčastější dotazy o nadměrném poplatku a Nadměrné snížení poplatků, ale obvykle můžete tento vklad pojistit nebo si koupit sníženou částku. Vždy věnujte pozornost výši tohoto vkladu, je možné, že cena nájemného je nízká, ale nadměrný poplatek je velmi vysoký nebo Na druhou stranu byste měli vždy zvážit celkovou částku a ne pouze cenu za pronájem auta.
 • Měl byste vždy zadat správnou zemi pobytu, protože to může mít za následek cenu za pronájem nebo dokonce odmítnutí pronájmu automobilu. Obvykle pro řidiče s americkým občanstvím uvedenými cenami nezahrnuje CDW a TP. Pokud nejste z USA a koupíte takový nájem, můžete být velmi nepříjemně překvapeni požadavkem manažera na nákup pojištění, protože pojištění aut je povinné.

Informace o KEDDY BY EUROPCAR v Civitavecchia

KEDDY BY EUROPCAR
Informace a kontakty
Jméno společnosti: Keddy-By-Europcar
Adresa: Viale A. Diaz, 23 , VITERBO, 01100
Telefon: +390761222969
Zobrazit na mapě: Google mapy
Funkce
Typ převzetí: Není specifikováno — Pronajímatelská firma ještě nezadala typ vyzvednutí.
Hodnocení: 7.9/10, který je Velmi dobře

KEDDY BY EUROPCAR cena půjčovna aut v Civitavecchia

Mini
Mini
Ekonomika
Ekonomika
Plná velikost
Plná velikost
Luxus
Luxus
Dodávka
Dodávka
SUV
SUV
Budget Car Rental
Budget Car Rental
od 34 US$ od 34 US$ od 134 US$ od 75 US$ od 56 US$
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 42 US$ od 42 US$ od 135 US$ od 175 US$ od 79 US$ od 72 US$
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
od 41 US$ od 41 US$ od 97 US$

KEDDY BY EUROPCAR pujčovna aut blízko Civitavecchia

KEDDY BY EUROPCAR půjčovna aut na nejbližších městech

Půjčovna aut v okolí Civitavecchia

Půjčovna aut v nejbližších městech

Proč si půjčit auto CARNGO

 • Rychlé a snadné porovnání cen půjčovny aut
 • Nejlepší ceny za půjčovny aut
 • Žádné skryté poplatky za debet, kreditní kartu a hotovost
 • Zdarma zrušení nebo změna
 • Zákaznický servis 24/7
 • Dostupné plné pojištění automobilu
 • Pomoc při poruchách
 • Levné půjčovny aut se mnou zabývají v cca

Recenze

10%
5%
15%

Šetřete čas, ušetříte peníze!

Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v Civitavecchia. Získejte levné ceny pro KEDDY BY EUROPCAR půjčovna aut