Půjčovna aut Chengdu Shuangliu International Airport T2. Autopůjčovna!
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

Půjčovna aut Chengdu Shuangliu International Airport T2. Autopůjčovna!

Nejlepší půjčovny aut v Chengdu Shuangliu International Airport T2 (CTU), Čína. Autopůjčovna - Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

Půjčení auta v Chengdu Shuangliu International Airport T2 (CTU), Čína

Tipy na pronájem auta v Chengdu Shuangliu International Airport T2

Obvykle je opravdu jednoduché získat si auto za pronájem tím, že splníte následující požadavky:

 • Rozhodněte přesně, co potřebujete.

  Nejoblíbenější třída pronájmu automobilů v Chengdu Shuangliu International Airport T2 je SUV s cenami od AVIS Car Rental od 34,99 US$ za den pro Skoda Yeti.

  Co se týče nejoblíbenějšího automobilového pronájmu v Čína, což je Ekonomika, nejlevnější auto z AVIS Car Rental v Chengdu Shuangliu International Airport T2 je Ford Fiesta, cena za 25,52 US$ za den.

  Nejlevnější pronájem aut v Chengdu Shuangliu International Airport T2 je Ford Fiesta z AVIS Car Rental. Její cena je pouze 25,52 US$ za den. AVIS Car Rental nebyli naši zákazníci ještě přehodnoceni, buďte první, kdo to udělali!

 • Zvolte správně datum a čas vyzvednutí a vyskladnění

  Chcete-li ušetřit nějaké peníze, vyberte stejný čas vyzvednutí a vrácení. Autopůjčovny vybírají peníze na celý den pronájmu, takže pokud budete mít auto na 25 hodin, budete platit za 48 hodin (dva celé dny) nájemného a 74 hodin bude stát 96 hodin (čtyři celé dny) nájemné.

 • Při výběru auta byste měli rozhodnout, kolik cestujících bude s vámi cestovat a kolik zavazadel bude umístěno v autě. Všimněte si, že počet kufrů specifikovaných pro jednotlivé vozy je podmíněně označen. Jeden kufr obvykle odkazuje na kabelku pro standardní příruční zavazadla. Pokud si pronajmeme auto pro více než 5 cestujících, je často levnější a výhodnější si pronajmout dvě auta standardní třídy pronájmu automobilů místo jednoho vícemístného vozidla.
 • Pokud cestujete s dětmi, nezapomeňte objednat dětské bezpečnostní sedadlo pro vaše dítě. Přestože pronájem dětské sedačky může stát značnou částku , pokuty za to, jeden můžou stát více než náklady na pronájem dětské sedačky. Také si povšimněte, že běžná letenka vám obvykle umožňuje bezplatnou přepravu dětské sedačky (kontaktujte vašeho leteckého dopravce o přesnější informace). Navíc můžete po příjezdu vždy koupit vlastní dětskou sedačku v nejbližším supermarketu
 • Pokud použijete trajekt nebo překročíte státní hranici na svém autě, velmi pozorně si přečtěte nájemní podmínky několika prodejců. Je možné, že jedna autopůjčovna umožňuje překročit hranici do potřebné země a jiná společnost umožňuje dopravu trajektem pro vaše auto. Kromě toho, pokud plánujete koupit lístky na trajekt, informujte o tom předem autopůjčovnu, pak vám mohou sdělit číslo autopůjčovny.
 • Vždy věnujte pozornost pravidlům pro palivo . Nejste vždy vyzvednutí plné a vrácení prázdné volby je výhodné. Nespěchejte na nákup plné nádrže s palivem od dodavatele aut na malém ostrově, nebo pokud si na několik dní půjčujete auto. Může se ukázat, že nebudete moci byužít vše, co jste koupili
 • Zvažte různé typy vyzvednutí Nejpřijatelnější typ vyzvednutí je Meet & Greet. Při výběru půjčovna aut s takovouto volbou nebudete muset zůstat v řadě nebo jít s kufry na kyvadlový autobus abyste se dostali do místa svého pronájmu vozu, místo toho se budete blížit k výjezdu z terminálu se štítkem s vaším jménem nebo názvem půjčovny aut a vaše auto bude čekat na parkovišti.Navyše, pronájem automobilů s Meet & Greet možnost je obvykle levnější než pronájem automobilů od firem s půjčovnou kanceláří na letišti, protože nezahrnují letištní poplatek za pronájem.
 • Nikdy nezanedbáváte nadměrný poplatek. Ve většině případů budete muset v době pronájmu zanechat vklad (viz naše Nejčastější dotazy o nadměrném poplatku a Nadměrné snížení poplatků, ale obvykle můžete tento vklad pojistit nebo si koupit sníženou částku. Vždy věnujte pozornost výši tohoto vkladu, je možné, že cena nájemného je nízká, ale nadměrný poplatek je velmi vysoký nebo Na druhou stranu byste měli vždy zvážit celkovou částku a ne pouze cenu za pronájem auta.
 • Měl byste vždy zadat správnou zemi pobytu, protože to může mít za následek cenu za pronájem nebo dokonce odmítnutí pronájmu automobilu. Obvykle pro řidiče s americkým občanstvím uvedenými cenami nezahrnuje CDW a TP. Pokud nejste z USA a koupíte takový nájem, můžete být velmi nepříjemně překvapeni požadavkem manažera na nákup pojištění, protože pojištění aut je povinné.

Porovnejte ceny aut blízko v Chengdu Shuangliu International Airport T2

Ekonomika
Ekonomika
Luxus
Luxus
SUV
SUV
od 26 US$ od 136 US$ od 35 US$

Chengdu Shuangliu International Airport T2 Dodavatelé Aut

Ehi
Ehi
Půjčovna aut v okolí Chengdu Shuangliu International Airport T2
1 umístění: zobrazit adresu
Ehi půjčovna aut poblíž Chengdu Shuangliu International Airport T2
Mezinárodní Letiště Chengdu Shuangliu (CTU) 0.56 km / 0.35 mi
Kontakty:
6-1-S11 KongGangJing Building, Part3, LinGang Road, ShuangLiu, Chengdu
+86 (0)28-68458332
Tongye
Tongye
Půjčovna aut v okolí Chengdu Shuangliu International Airport T2
1 umístění: zobrazit adresu
Tongye půjčovna aut poblíž Chengdu Shuangliu International Airport T2
Mezinárodní Letiště Chengdu Shuangliu (CTU) 0.56 km / 0.35 mi
Kontakty:
Airport East 1st Rd, Shuangliu, Chengdu, Sichuan, 610000
+86 13808048396
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
Půjčovna aut v okolí Chengdu Shuangliu International Airport T2
1 umístění : zobrazit adresu
AVIS Car Rental půjčovna aut poblíž Chengdu Shuangliu International Airport T2
Chengdu Shuangliu International Airport T2 (CTU)
Kontakty:
Exit of airport parking lot at Terminal 2, Chengdu
+86 028-85551030 #8001
Mezinárodní Letiště Chengdu Shuangliu (CTU) 0.56 km / 0.35 mi
Kontakty:
Exit of airport parking lot at Terminal 1, Chengdu
+86 28-85895078
Chengdu South Railway Station 12.6 km / 7.83 mi
Kontakty:
1st floor, 26 Pandong Rd, , Wuhou District
+86 (0)28-85552772
Chengdu North Railway Station 17.82 km / 11.07 mi
Kontakty:
Chengdu north train station , Renmin North Road, Jinniu, Chengdu,, 610081
+86 (0)28-85551030*8001
Chengdu East Railway Station 18.66 km / 11.59 mi
Kontakty:
Parking lot of Chengdu east train station
+86 (0)28-85551030*8001

Další populární vyhledávání v Chengdu Shuangliu International Airport T2 (CTU)

Proč si půjčit auto CARNGO

 • Rychlé a snadné porovnání cen půjčovny aut
 • Nejlepší ceny za půjčovny aut
 • Žádné skryté poplatky za debet, kreditní kartu a hotovost
 • Zdarma zrušení nebo změna
 • Zákaznický servis 24/7
 • Dostupné plné pojištění automobilu
 • Pomoc při poruchách
 • Levné půjčovny aut se mnou zabývají v cca

Recenze

10%
5%
15%

Šetřete čas, ušetříte peníze!

Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v Chengdu Shuangliu International Airport T2 (CTU). Získejte levné ceny pro AVIS půjčovna aut