FIREFLY Letiště Sydney Terminál Pro Vnitrostátní Lety
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

FIREFLY Letiště Sydney Terminál Pro Vnitrostátní Lety

Nejlepší půjčovny aut v Letiště Sydney Terminál Pro Vnitrostátní Lety (SYD), Austrálie. Autopůjčovna - Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

FIREFLY Letiště Sydney Terminál Pro Vnitrostátní Lety

FIREFLY půjčovna aut v Letiště Sydney Terminál Pro Vnitrostátní Lety

FIREFLY v Letiště Sydney Terminál Pro Vnitrostátní Lety
FIREFLY
FIREFLY
7.6
/10
Velmi dobře
7.6
/10
Celková hodnota za peníze
8.7
/10
Čistota
7.5
/10
Servis na recepci
6.2
/10
Půjčovna aut proces vydzvyhnutí
8.4
/10
Půjčovna aut proces vrácení
Na základě 500+ hodnocení zákazníků

Tipy na pronájem auta v Letiště Sydney Terminál Pro Vnitrostátní Lety

Obvykle je opravdu jednoduché získat si auto za pronájem tím, že splníte následující požadavky:

 • Rozhodněte přesně, co potřebujete.

  Půjčovna aut od společnosti Firefly Car Rental v Letiště Sydney Terminál Pro Vnitrostátní Lety hodnotilo 500+ zákaznku se skóre 7.6/10. Nejlevnějším vozem z půjčovny aut Firefly Car Rental v Letiště Sydney Terminál Pro Vnitrostátní Lety je třída Toyota Yaris Ekonomika. Její cena je pouze 38,82 US$ za den.

  Většina našich zákazníků obvykle rezervuje vozidla třída SUV v Austrálie. Nejlevnější SUV vůz z Firefly Car Rental v Letiště Sydney Terminál Pro Vnitrostátní Lety předkládá Nissan Dualis za 44,15 US$ za den.

  Budget Car Rental je společnost s nejvyšším hodnocením zákazníky v Letiště Sydney Terminál Pro Vnitrostátní Lety s průměrným skóre 8.4/10, založená na 2000+ recenzích zákazníků. Nejlevnějším vozidlem z Budget Car Rental je třída Nissan X-Trail z SUV za cenu 28,67 US$ za den.

  Co se týče nejoblíbenějšího automobilového pronájmu v Austrálie, což je SUV, nejlevnější auto z Budget Car Rental v Letiště Sydney Terminál Pro Vnitrostátní Lety je Nissan X-Trail, cena za 28,67 US$ za den.

  Mezi SUV je nejoblíbenější model Mitsubishi Outlander. Jeho cena začíná od 51,31 US$ za den od společnosti East-Coast, která je průměrným skóre skóre 6.8/10, založená na 5000+ hodnocení zákazníků.

  Nejlevnější pronájem aut v Letiště Sydney Terminál Pro Vnitrostátní Lety je Toyota Corolla z Aerodrive. Její cena je pouze 16,18 US$ za den. Aerodrive bylo přezkoumáno více než 10+ zákazníky s průměrným hodnocením 8.1/10.

 • Zvolte správně datum a čas vyzvednutí a vyskladnění

  Chcete-li ušetřit nějaké peníze, vyberte stejný čas vyzvednutí a vrácení. Autopůjčovny vybírají peníze na celý den pronájmu, takže pokud budete mít auto na 25 hodin, budete platit za 48 hodin (dva celé dny) nájemného a 74 hodin bude stát 96 hodin (čtyři celé dny) nájemné.

 • Při výběru auta byste měli rozhodnout, kolik cestujících bude s vámi cestovat a kolik zavazadel bude umístěno v autě. Všimněte si, že počet kufrů specifikovaných pro jednotlivé vozy je podmíněně označen. Jeden kufr obvykle odkazuje na kabelku pro standardní příruční zavazadla. Pokud si pronajmeme auto pro více než 5 cestujících, je často levnější a výhodnější si pronajmout dvě auta standardní třídy pronájmu automobilů místo jednoho vícemístného vozidla.
 • Pokud cestujete s dětmi, nezapomeňte objednat dětské bezpečnostní sedadlo pro vaše dítě. Přestože pronájem dětské sedačky může stát značnou částku , pokuty za to, jeden můžou stát více než náklady na pronájem dětské sedačky. Také si povšimněte, že běžná letenka vám obvykle umožňuje bezplatnou přepravu dětské sedačky (kontaktujte vašeho leteckého dopravce o přesnější informace). Navíc můžete po příjezdu vždy koupit vlastní dětskou sedačku v nejbližším supermarketu
 • Pokud použijete trajekt nebo překročíte státní hranici na svém autě, velmi pozorně si přečtěte nájemní podmínky několika prodejců. Je možné, že jedna autopůjčovna umožňuje překročit hranici do potřebné země a jiná společnost umožňuje dopravu trajektem pro vaše auto. Kromě toho, pokud plánujete koupit lístky na trajekt, informujte o tom předem autopůjčovnu, pak vám mohou sdělit číslo autopůjčovny.
 • Vždy věnujte pozornost pravidlům pro palivo . Nejste vždy vyzvednutí plné a vrácení prázdné volby je výhodné. Nespěchejte na nákup plné nádrže s palivem od dodavatele aut na malém ostrově, nebo pokud si na několik dní půjčujete auto. Může se ukázat, že nebudete moci byužít vše, co jste koupili
 • Zvažte různé typy vyzvednutí Nejpřijatelnější typ vyzvednutí je Meet & Greet. Při výběru půjčovna aut s takovouto volbou nebudete muset zůstat v řadě nebo jít s kufry na kyvadlový autobus abyste se dostali do místa svého pronájmu vozu, místo toho se budete blížit k výjezdu z terminálu se štítkem s vaším jménem nebo názvem půjčovny aut a vaše auto bude čekat na parkovišti.Navyše, pronájem automobilů s Meet & Greet možnost je obvykle levnější než pronájem automobilů od firem s půjčovnou kanceláří na letišti, protože nezahrnují letištní poplatek za pronájem.
 • Nikdy nezanedbáváte nadměrný poplatek. Ve většině případů budete muset v době pronájmu zanechat vklad (viz naše Nejčastější dotazy o nadměrném poplatku a Nadměrné snížení poplatků, ale obvykle můžete tento vklad pojistit nebo si koupit sníženou částku. Vždy věnujte pozornost výši tohoto vkladu, je možné, že cena nájemného je nízká, ale nadměrný poplatek je velmi vysoký nebo Na druhou stranu byste měli vždy zvážit celkovou částku a ne pouze cenu za pronájem auta.
 • Měl byste vždy zadat správnou zemi pobytu, protože to může mít za následek cenu za pronájem nebo dokonce odmítnutí pronájmu automobilu. Obvykle pro řidiče s americkým občanstvím uvedenými cenami nezahrnuje CDW a TP. Pokud nejste z USA a koupíte takový nájem, můžete být velmi nepříjemně překvapeni požadavkem manažera na nákup pojištění, protože pojištění aut je povinné.

Informace o FIREFLY v Letiště Sydney Terminál Pro Vnitrostátní Lety

FIREFLY
Informace a kontakty
Jméno společnosti: Firefly Car Rental
Adresa: Sydney Airport, Keith Smith Avenue, Mascot, 2020, NSW, New South Wales
Telefon: 0413 768 464
Zobrazit na mapě: Google mapy
Funkce
Typ převzetí: Vyzvednutí na letišti — Kancelář půjčovny vozidel je v budově terminálu a vozidlo bude k dispozici na letišti.
Hodnocení: 7.6/10, který je Velmi dobře

FIREFLY cena půjčovna aut v Letiště Sydney Terminál Pro Vnitrostátní Lety

Mini
Mini
Ekonomika
Ekonomika
Plná velikost
Plná velikost
Luxus
Luxus
Konvertibilní
Konvertibilní
Dodávka
Dodávka
SUV
SUV
Firefly Car Rental
Firefly Car Rental
od 39 US$ od 111 US$ od 44 US$
Red-Spot
Red-Spot
od 17 US$ od 18 US$ od 28 US$ od 42 US$ od 28 US$
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
od 41 US$ od 52 US$ od 212 US$ od 62 US$ od 122 US$ od 60 US$
Europcar
Europcar
od 66 US$ od 56 US$ od 111 US$ od 181 US$ od 103 US$ od 52 US$
Alamo
Alamo
od 40 US$ od 33 US$ od 78 US$ od 43 US$
Aerodrive
Aerodrive
od 36 US$ od 46 US$
National
National
od 80 US$ od 47 US$ od 98 US$ od 69 US$
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
od 32 US$ od 53 US$ od 48 US$ od 78 US$ od 60 US$
Carhood
Carhood
od 27 US$ od 25 US$ od 30 US$
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
od 41 US$ od 45 US$ od 120 US$ od 44 US$
Enterprise
Enterprise
od 59 US$ od 44 US$ od 33 US$ od 78 US$ od 45 US$
Keddy-By-Europcar
Keddy-By-Europcar
od 41 US$ od 152 US$ od 43 US$
East-Coast
East-Coast
od 22 US$ od 33 US$ od 56 US$ od 51 US$
Budget Car Rental
Budget Car Rental
od 42 US$ od 37 US$ od 72 US$ od 29 US$
ACE Rental Cars
ACE Rental Cars
od 113 US$ od 50 US$
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 48 US$ od 46 US$ od 85 US$ od 46 US$
Sixt
Sixt
od 39 US$ od 52 US$ od 84 US$

Proč si půjčit auto CARNGO

 • Rychlé a snadné porovnání cen půjčovny aut
 • Nejlepší ceny za půjčovny aut
 • Žádné skryté poplatky za debet, kreditní kartu a hotovost
 • Zdarma zrušení nebo změna
 • Zákaznický servis 24/7
 • Dostupné plné pojištění automobilu
 • Pomoc při poruchách
 • Levné půjčovny aut se mnou zabývají v cca

Recenze

10%
5%
15%

Šetřete čas, ušetříte peníze!

Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v Letiště Sydney Terminál Pro Vnitrostátní Lety. Získejte levné ceny pro FIREFLY půjčovna aut