AVIS Letiště Melbourne Terminál Pro Domácí Lety
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

AVIS Letiště Melbourne Terminál Pro Domácí Lety

Nejlepší půjčovny aut v Letiště Melbourne Terminál Pro Domácí Lety (MEL), Austrálie. Autopůjčovna - Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

AVIS Letiště Melbourne Terminál Pro Domácí Lety

AVIS půjčovna aut v Letiště Melbourne Terminál Pro Domácí Lety

AVIS v Letiště Melbourne Terminál Pro Domácí Lety
AVIS
AVIS
7
/10
Dobrý
6.8
/10
Celková hodnota za peníze
7.9
/10
Čistota
7.2
/10
Servis na recepci
6.3
/10
Půjčovna aut proces vydzvyhnutí
7.2
/10
Půjčovna aut proces vrácení
Na základě 2000+ hodnocení zákazníků

Tipy na pronájem auta v Letiště Melbourne Terminál Pro Domácí Lety

Obvykle je opravdu jednoduché získat si auto za pronájem tím, že splníte následující požadavky:

 • Rozhodněte přesně, co potřebujete.

  Půjčovna aut od společnosti AVIS Car Rental v Letiště Melbourne Terminál Pro Domácí Lety hodnotilo 2000+ zákaznku se skóre 7/10. Nejlevnějším vozem z půjčovny aut AVIS Car Rental v Letiště Melbourne Terminál Pro Domácí Lety je třída Toyota Corolla Standard. Její cena je pouze 26,02 US$ za den.

  Většina našich zákazníků obvykle rezervuje vozidla třídy Kompaktní v Letiště Melbourne Terminál Pro Domácí Lety a třída SUV v Austrálie. Nejlevnějším Kompaktní vozem od AVIS Car Rental v Letiště Melbourne Terminál Pro Domácí Lety je Hyundai i20 za 54,11 US$ za den. Nejlevnější SUV vůz z AVIS Car Rental v Letiště Melbourne Terminál Pro Domácí Lety předkládá Toyota Rav4 za 31,43 US$ za den.

  Budget Car Rental je společnost s nejvyšším hodnocením zákazníky v Letiště Melbourne Terminál Pro Domácí Lety s průměrným skóre 8.6/10, založená na 2000+ recenzích zákazníků. Nejlevnějším vozidlem z Budget Car Rental je třída Hyundai i30 z Standard za cenu 25,15 US$ za den.

  Nejoblíbenější třída pronájmu automobilů v Letiště Melbourne Terminál Pro Domácí Lety je Kompaktní s cenami od Budget Car Rental od 38,31 US$ za den pro Hyundai i20.

  Co se týče nejoblíbenějšího automobilového pronájmu v Austrálie, což je SUV, nejlevnější auto z Budget Car Rental v Letiště Melbourne Terminál Pro Domácí Lety je Mitsubishi ASX, cena za 53,78 US$ za den.

  Nejlevnější vozidlo SUV představuje Bargain-Car-Rentals (ohodnoceno 7.2/10 od 1000+ zákazníků). Vozidlo je Holden Trax, za cenu 28,33 US$ za den.

  Pokud jde o nejoblíbenějšího prodejce v Austrálie, jmenuje se East-Coast (průměrné skóre 7.5/10 hodnoceno 5000+ zákazníky). Nejlevnějším vozem Kompaktní v Letiště Melbourne Terminál Pro Domácí Lety je Hyundai Accent, s cenami od 16,63 US$ za den.

  Mezi SUV je nejoblíbenější model Mitsubishi Outlander. Jeho cena začíná od 23,17 US$ za den od společnosti East-Coast, která je průměrným skóre skóre 7.5/10, založená na 5000+ hodnocení zákazníků.

  Nejlevnější pronájem aut v Letiště Melbourne Terminál Pro Domácí Lety je Hyundai Accent z Bargain-Car-Rentals. Její cena je pouze 11,74 US$ za den. Bargain-Car-Rentals bylo přezkoumáno více než 1000+ zákazníky s průměrným hodnocením 7.2/10.

 • Zvolte správně datum a čas vyzvednutí a vyskladnění

  Chcete-li ušetřit nějaké peníze, vyberte stejný čas vyzvednutí a vrácení. Autopůjčovny vybírají peníze na celý den pronájmu, takže pokud budete mít auto na 25 hodin, budete platit za 48 hodin (dva celé dny) nájemného a 74 hodin bude stát 96 hodin (čtyři celé dny) nájemné.

 • Při výběru auta byste měli rozhodnout, kolik cestujících bude s vámi cestovat a kolik zavazadel bude umístěno v autě. Všimněte si, že počet kufrů specifikovaných pro jednotlivé vozy je podmíněně označen. Jeden kufr obvykle odkazuje na kabelku pro standardní příruční zavazadla. Pokud si pronajmeme auto pro více než 5 cestujících, je často levnější a výhodnější si pronajmout dvě auta standardní třídy pronájmu automobilů místo jednoho vícemístného vozidla.
 • Pokud cestujete s dětmi, nezapomeňte objednat dětské bezpečnostní sedadlo pro vaše dítě. Přestože pronájem dětské sedačky může stát značnou částku , pokuty za to, jeden můžou stát více než náklady na pronájem dětské sedačky. Také si povšimněte, že běžná letenka vám obvykle umožňuje bezplatnou přepravu dětské sedačky (kontaktujte vašeho leteckého dopravce o přesnější informace). Navíc můžete po příjezdu vždy koupit vlastní dětskou sedačku v nejbližším supermarketu
 • Pokud použijete trajekt nebo překročíte státní hranici na svém autě, velmi pozorně si přečtěte nájemní podmínky několika prodejců. Je možné, že jedna autopůjčovna umožňuje překročit hranici do potřebné země a jiná společnost umožňuje dopravu trajektem pro vaše auto. Kromě toho, pokud plánujete koupit lístky na trajekt, informujte o tom předem autopůjčovnu, pak vám mohou sdělit číslo autopůjčovny.
 • Vždy věnujte pozornost pravidlům pro palivo . Nejste vždy vyzvednutí plné a vrácení prázdné volby je výhodné. Nespěchejte na nákup plné nádrže s palivem od dodavatele aut na malém ostrově, nebo pokud si na několik dní půjčujete auto. Může se ukázat, že nebudete moci byužít vše, co jste koupili
 • Zvažte různé typy vyzvednutí Nejpřijatelnější typ vyzvednutí je Meet & Greet. Při výběru půjčovna aut s takovouto volbou nebudete muset zůstat v řadě nebo jít s kufry na kyvadlový autobus abyste se dostali do místa svého pronájmu vozu, místo toho se budete blížit k výjezdu z terminálu se štítkem s vaším jménem nebo názvem půjčovny aut a vaše auto bude čekat na parkovišti.Navyše, pronájem automobilů s Meet & Greet možnost je obvykle levnější než pronájem automobilů od firem s půjčovnou kanceláří na letišti, protože nezahrnují letištní poplatek za pronájem.
 • Nikdy nezanedbáváte nadměrný poplatek. Ve většině případů budete muset v době pronájmu zanechat vklad (viz naše Nejčastější dotazy o nadměrném poplatku a Nadměrné snížení poplatků, ale obvykle můžete tento vklad pojistit nebo si koupit sníženou částku. Vždy věnujte pozornost výši tohoto vkladu, je možné, že cena nájemného je nízká, ale nadměrný poplatek je velmi vysoký nebo Na druhou stranu byste měli vždy zvážit celkovou částku a ne pouze cenu za pronájem auta.
 • Měl byste vždy zadat správnou zemi pobytu, protože to může mít za následek cenu za pronájem nebo dokonce odmítnutí pronájmu automobilu. Obvykle pro řidiče s americkým občanstvím uvedenými cenami nezahrnuje CDW a TP. Pokud nejste z USA a koupíte takový nájem, můžete být velmi nepříjemně překvapeni požadavkem manažera na nákup pojištění, protože pojištění aut je povinné.

Informace o AVIS v Letiště Melbourne Terminál Pro Domácí Lety

AVIS
Informace a kontakty
Jméno společnosti: AVIS Car Rental
Adresa: Arrivals Drive, Melbourne, 3045, VIC, Victoria
Telefon: (61) 03 8855 5333
Zobrazit na mapě: Google mapy
Funkce
Typ převzetí: Vyzvednutí na letišti — Kancelář půjčovny vozidel je v budově terminálu a vozidlo bude k dispozici na letišti.
Hodnocení: 7/10, který je Dobrý

AVIS cena půjčovna aut v Letiště Melbourne Terminál Pro Domácí Lety

Mini
Mini
Ekonomika
Ekonomika
Plná velikost
Plná velikost
Luxus
Luxus
Konvertibilní
Konvertibilní
Dodávka
Dodávka
SUV
SUV
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 52 US$ od 29 US$ od 83 US$ od 31 US$
Carhood
Carhood
od 21 US$ od 46 US$ od 40 US$
Bargain-Car-Rentals
Bargain-Car-Rentals
od 12 US$ od 28 US$ od 53 US$ od 28 US$
East-Coast
East-Coast
od 34 US$ od 21 US$ od 52 US$ od 72 US$
Europcar
Europcar
od 72 US$ od 22 US$ od 72 US$ od 198 US$ od 51 US$ od 23 US$
Alamo
Alamo
od 54 US$ od 49 US$ od 33 US$ od 25 US$
Alpha Car Hire
Alpha Car Hire
od 16 US$ od 32 US$ od 55 US$ od 21 US$
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
od 35 US$ od 62 US$ od 27 US$ od 117 US$ od 23 US$
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
od 57 US$ od 64 US$ od 93 US$ od 62 US$
Red-Spot
Red-Spot
od 34 US$ od 35 US$ od 55 US$ od 69 US$ od 49 US$
ACE Rental Cars
ACE Rental Cars
od 54 US$ od 26 US$
Enterprise
Enterprise
od 57 US$ od 58 US$ od 52 US$ od 35 US$ od 27 US$
Keddy-By-Europcar
Keddy-By-Europcar
od 72 US$ od 59 US$ od 64 US$
Firefly Car Rental
Firefly Car Rental
od 52 US$ od 83 US$ od 37 US$
Budget Car Rental
Budget Car Rental
od 44 US$ od 28 US$ od 79 US$ od 54 US$
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
od 118 US$ od 55 US$ od 124 US$ od 118 US$ od 118 US$
Sixt
Sixt
od 34 US$ od 47 US$ od 83 US$

Proč si půjčit auto CARNGO

 • Rychlé a snadné porovnání cen půjčovny aut
 • Nejlepší ceny za půjčovny aut
 • Žádné skryté poplatky za debet, kreditní kartu a hotovost
 • Zdarma zrušení nebo změna
 • Zákaznický servis 24/7
 • Dostupné plné pojištění automobilu
 • Pomoc při poruchách
 • Levné půjčovny aut se mnou zabývají v cca

Recenze

10%
5%
15%

Šetřete čas, ušetříte peníze!

Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v Letiště Melbourne Terminál Pro Domácí Lety. Získejte levné ceny pro AVIS půjčovna aut