FIREFLY Mackay Letiště
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

FIREFLY Mackay Letiště

Nejlepší půjčovny aut v Mackay Letiště (MKY), Austrálie. Autopůjčovna - Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

FIREFLY Mackay Letiště

FIREFLY půjčovna aut v Mackay Letiště

FIREFLY v Mackay Letiště
FIREFLY
FIREFLY
7.6
/10
Velmi dobře
7.2
/10
Celková hodnota za peníze
8.3
/10
Čistota
7.9
/10
Servis na recepci
6.2
/10
Půjčovna aut proces vydzvyhnutí
8.1
/10
Půjčovna aut proces vrácení
Na základě 500+ hodnocení zákazníků

Tipy na pronájem auta v Mackay Letiště

Obvykle je opravdu jednoduché získat si auto za pronájem tím, že splníte následující požadavky:

 • Rozhodněte přesně, co potřebujete.

  Půjčovna aut od společnosti Firefly Car Rental v Mackay Letiště hodnotilo 500+ zákaznku se skóre 7.6/10. Nejlevnějším vozem z půjčovny aut Firefly Car Rental v Mackay Letiště je třída Toyota Yaris Ekonomika. Její cena je pouze 41,12 US$ za den.

  Většina našich zákazníků obvykle rezervuje vozidla třídy Kompaktní v Mackay Letiště a třída SUV v Austrálie. Nejlevnějším Kompaktní vozem od Firefly Car Rental v Mackay Letiště je Toyota Corolla za 42,03 US$ za den. Nejlevnější SUV vůz z Firefly Car Rental v Mackay Letiště předkládá Nissan Dualis za 48,16 US$ za den.

  Hertz Car Hire je společnost s nejvyšším hodnocením zákazníky v Mackay Letiště s průměrným skóre 9.1/10, založená na 2000+ recenzích zákazníků. Nejlevnějším vozidlem z Hertz Car Hire je třída Suzuki Swift z Ekonomika za cenu 44,84 US$ za den.

  Co se týče nejoblíbenějšího automobilového pronájmu v Austrálie, což je SUV, nejlevnější auto z Hertz Car Hire v Mackay Letiště je Nissan Qashqai, cena za 60,41 US$ za den.

  Nejlevnější vozidlo Kompaktní v Mackay Letiště poskytlo Alamo (ohodnoceno 7.4/10 od 100+ zákazníků) a nejlevnějším vozidlem, které ve skupině vidí prodejce, je cena Hyundai i20 za 74,49 US$ za den.

  Nejlevnější vozidlo SUV je prezentováno stejným dodavatelem: Alamo. Vozidlo je Mitsubishi ASX, za cenu 40,78 US$ za den.

  Nejlevnější pronájem aut v Mackay Letiště je Toyota Camry z Alamo. Její cena je pouze 33,78 US$ za den. Alamo bylo přezkoumáno více než 100+ zákazníky s průměrným hodnocením 7.4/10.

 • Zvolte správně datum a čas vyzvednutí a vyskladnění

  Chcete-li ušetřit nějaké peníze, vyberte stejný čas vyzvednutí a vrácení. Autopůjčovny vybírají peníze na celý den pronájmu, takže pokud budete mít auto na 25 hodin, budete platit za 48 hodin (dva celé dny) nájemného a 74 hodin bude stát 96 hodin (čtyři celé dny) nájemné.

 • Při výběru auta byste měli rozhodnout, kolik cestujících bude s vámi cestovat a kolik zavazadel bude umístěno v autě. Všimněte si, že počet kufrů specifikovaných pro jednotlivé vozy je podmíněně označen. Jeden kufr obvykle odkazuje na kabelku pro standardní příruční zavazadla. Pokud si pronajmeme auto pro více než 5 cestujících, je často levnější a výhodnější si pronajmout dvě auta standardní třídy pronájmu automobilů místo jednoho vícemístného vozidla.
 • Pokud cestujete s dětmi, nezapomeňte objednat dětské bezpečnostní sedadlo pro vaše dítě. Přestože pronájem dětské sedačky může stát značnou částku , pokuty za to, jeden můžou stát více než náklady na pronájem dětské sedačky. Také si povšimněte, že běžná letenka vám obvykle umožňuje bezplatnou přepravu dětské sedačky (kontaktujte vašeho leteckého dopravce o přesnější informace). Navíc můžete po příjezdu vždy koupit vlastní dětskou sedačku v nejbližším supermarketu
 • Pokud použijete trajekt nebo překročíte státní hranici na svém autě, velmi pozorně si přečtěte nájemní podmínky několika prodejců. Je možné, že jedna autopůjčovna umožňuje překročit hranici do potřebné země a jiná společnost umožňuje dopravu trajektem pro vaše auto. Kromě toho, pokud plánujete koupit lístky na trajekt, informujte o tom předem autopůjčovnu, pak vám mohou sdělit číslo autopůjčovny.
 • Vždy věnujte pozornost pravidlům pro palivo . Nejste vždy vyzvednutí plné a vrácení prázdné volby je výhodné. Nespěchejte na nákup plné nádrže s palivem od dodavatele aut na malém ostrově, nebo pokud si na několik dní půjčujete auto. Může se ukázat, že nebudete moci byužít vše, co jste koupili
 • Zvažte různé typy vyzvednutí Nejpřijatelnější typ vyzvednutí je Meet & Greet. Při výběru půjčovna aut s takovouto volbou nebudete muset zůstat v řadě nebo jít s kufry na kyvadlový autobus abyste se dostali do místa svého pronájmu vozu, místo toho se budete blížit k výjezdu z terminálu se štítkem s vaším jménem nebo názvem půjčovny aut a vaše auto bude čekat na parkovišti.Navyše, pronájem automobilů s Meet & Greet možnost je obvykle levnější než pronájem automobilů od firem s půjčovnou kanceláří na letišti, protože nezahrnují letištní poplatek za pronájem.
 • Nikdy nezanedbáváte nadměrný poplatek. Ve většině případů budete muset v době pronájmu zanechat vklad (viz naše Nejčastější dotazy o nadměrném poplatku a Nadměrné snížení poplatků, ale obvykle můžete tento vklad pojistit nebo si koupit sníženou částku. Vždy věnujte pozornost výši tohoto vkladu, je možné, že cena nájemného je nízká, ale nadměrný poplatek je velmi vysoký nebo Na druhou stranu byste měli vždy zvážit celkovou částku a ne pouze cenu za pronájem auta.
 • Měl byste vždy zadat správnou zemi pobytu, protože to může mít za následek cenu za pronájem nebo dokonce odmítnutí pronájmu automobilu. Obvykle pro řidiče s americkým občanstvím uvedenými cenami nezahrnuje CDW a TP. Pokud nejste z USA a koupíte takový nájem, můžete být velmi nepříjemně překvapeni požadavkem manažera na nákup pojištění, protože pojištění aut je povinné.

Informace o FIREFLY v Mackay Letiště

FIREFLY
Informace a kontakty
Jméno společnosti: Firefly Car Rental
Adresa: Boundry Road, Mackay, 4740, QLD
Telefon: 07 4951 3334
Zobrazit na mapě: Google mapy
Funkce
Typ převzetí: Vyzvednutí na letišti — Kancelář půjčovny vozidel je v budově terminálu a vozidlo bude k dispozici na letišti.
Hodnocení: 7.6/10, který je Velmi dobře

FIREFLY cena půjčovna aut v Mackay Letiště

Mini
Mini
Ekonomika
Ekonomika
Plná velikost
Plná velikost
Dodávka
Dodávka
SUV
SUV
Firefly Car Rental
Firefly Car Rental
od 41 US$ od 48 US$
Enterprise
Enterprise
od 36 US$ od 75 US$ od 37 US$ od 48 US$
Budget Car Rental
Budget Car Rental
od 35 US$ od 90 US$ od 91 US$ od 90 US$
Alamo
Alamo
od 70 US$ od 34 US$ od 41 US$
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
od 45 US$ od 61 US$ od 88 US$ od 60 US$
Europcar
Europcar
od 92 US$ od 96 US$ od 104 US$ od 94 US$
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 36 US$ od 92 US$ od 92 US$ od 92 US$
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
od 36 US$ od 38 US$ od 96 US$ od 51 US$
Red-Spot
Red-Spot
od 59 US$ od 63 US$
National
National
od 59 US$ od 54 US$ od 71 US$

Proč si půjčit auto CARNGO

 • Rychlé a snadné porovnání cen půjčovny aut
 • Nejlepší ceny za půjčovny aut
 • Žádné skryté poplatky za debet, kreditní kartu a hotovost
 • Zdarma zrušení nebo změna
 • Zákaznický servis 24/7
 • Dostupné plné pojištění automobilu
 • Pomoc při poruchách
 • Levné půjčovny aut se mnou zabývají v cca

Recenze

10%
5%
15%

Šetřete čas, ušetříte peníze!

Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v Mackay Letiště. Získejte levné ceny pro FIREFLY půjčovna aut