ALAMO Launceston Letiště Tasmánie
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

ALAMO Launceston Letiště Tasmánie

Nejlepší půjčovny aut v Launceston Letiště Tasmánie (LST), Austrálie. Autopůjčovna - Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

ALAMO Launceston Letiště Tasmánie

ALAMO půjčovna aut v Launceston Letiště Tasmánie

ALAMO v Launceston Letiště Tasmánie
ALAMO
ALAMO
7.9
/10
Velmi dobře
7.6
/10
Celková hodnota za peníze
8.3
/10
Čistota
7.9
/10
Servis na recepci
7.4
/10
Půjčovna aut proces vydzvyhnutí
8.5
/10
Půjčovna aut proces vrácení
Na základě 250+ hodnocení zákazníků

Tipy na pronájem auta v Launceston Letiště Tasmánie

Obvykle je opravdu jednoduché získat si auto za pronájem tím, že splníte následující požadavky:

 • Rozhodněte přesně, co potřebujete.

  Půjčovna aut od společnosti Alamo v Launceston Letiště Tasmánie hodnotilo 250+ zákaznku se skóre 7.9/10. Nejlevnějším vozem z půjčovny aut Alamo v Launceston Letiště Tasmánie je třída Holden Malibu Plná velikost. Její cena je pouze 31,58 US$ za den.

  Většina našich zákazníků obvykle rezervuje vozidla třída SUV v Austrálie. Nejlevnější SUV vůz z Alamo v Launceston Letiště Tasmánie předkládá Mitsubishi ASX za 60,91 US$ za den.

  East-Coast je společnost s nejvyšším hodnocením zákazníky v Launceston Letiště Tasmánie s průměrným skóre 9.2/10, založená na 5000+ recenzích zákazníků. Nejlevnějším vozidlem z East-Coast je třída Hyundai i20 z Kompaktní za cenu 14,66 US$ za den.

  Co se týče nejoblíbenějšího automobilového pronájmu v Austrálie, což je SUV, nejlevnější auto z East-Coast v Launceston Letiště Tasmánie je Mitsubishi Outlander, cena za 59,11 US$ za den.

  Nejlevnější vozidlo SUV představuje Europcar (ohodnoceno 8.2/10 od 5000+ zákazníků). Vozidlo je Mitsubishi ASX, za cenu 42,70 US$ za den.

  Mezi SUV je nejoblíbenější model Mitsubishi Outlander. Jeho cena začíná od 59,11 US$ za den od společnosti East-Coast, která je průměrným skóre skóre 9.2/10, založená na 5000+ hodnocení zákazníků.

  Nejlevnější pronájem aut v Launceston Letiště Tasmánie je Hyundai i20 z East-Coast. Její cena je pouze 14,66 US$ za den. East-Coast bylo přezkoumáno více než 5000+ zákazníky s průměrným hodnocením 9.2/10.

 • Zvolte správně datum a čas vyzvednutí a vyskladnění

  Chcete-li ušetřit nějaké peníze, vyberte stejný čas vyzvednutí a vrácení. Autopůjčovny vybírají peníze na celý den pronájmu, takže pokud budete mít auto na 25 hodin, budete platit za 48 hodin (dva celé dny) nájemného a 74 hodin bude stát 96 hodin (čtyři celé dny) nájemné.

 • Při výběru auta byste měli rozhodnout, kolik cestujících bude s vámi cestovat a kolik zavazadel bude umístěno v autě. Všimněte si, že počet kufrů specifikovaných pro jednotlivé vozy je podmíněně označen. Jeden kufr obvykle odkazuje na kabelku pro standardní příruční zavazadla. Pokud si pronajmeme auto pro více než 5 cestujících, je často levnější a výhodnější si pronajmout dvě auta standardní třídy pronájmu automobilů místo jednoho vícemístného vozidla.
 • Pokud cestujete s dětmi, nezapomeňte objednat dětské bezpečnostní sedadlo pro vaše dítě. Přestože pronájem dětské sedačky může stát značnou částku , pokuty za to, jeden můžou stát více než náklady na pronájem dětské sedačky. Také si povšimněte, že běžná letenka vám obvykle umožňuje bezplatnou přepravu dětské sedačky (kontaktujte vašeho leteckého dopravce o přesnější informace). Navíc můžete po příjezdu vždy koupit vlastní dětskou sedačku v nejbližším supermarketu
 • Pokud použijete trajekt nebo překročíte státní hranici na svém autě, velmi pozorně si přečtěte nájemní podmínky několika prodejců. Je možné, že jedna autopůjčovna umožňuje překročit hranici do potřebné země a jiná společnost umožňuje dopravu trajektem pro vaše auto. Kromě toho, pokud plánujete koupit lístky na trajekt, informujte o tom předem autopůjčovnu, pak vám mohou sdělit číslo autopůjčovny.
 • Vždy věnujte pozornost pravidlům pro palivo . Nejste vždy vyzvednutí plné a vrácení prázdné volby je výhodné. Nespěchejte na nákup plné nádrže s palivem od dodavatele aut na malém ostrově, nebo pokud si na několik dní půjčujete auto. Může se ukázat, že nebudete moci byužít vše, co jste koupili
 • Zvažte různé typy vyzvednutí Nejpřijatelnější typ vyzvednutí je Meet & Greet. Při výběru půjčovna aut s takovouto volbou nebudete muset zůstat v řadě nebo jít s kufry na kyvadlový autobus abyste se dostali do místa svého pronájmu vozu, místo toho se budete blížit k výjezdu z terminálu se štítkem s vaším jménem nebo názvem půjčovny aut a vaše auto bude čekat na parkovišti.Navyše, pronájem automobilů s Meet & Greet možnost je obvykle levnější než pronájem automobilů od firem s půjčovnou kanceláří na letišti, protože nezahrnují letištní poplatek za pronájem.
 • Nikdy nezanedbáváte nadměrný poplatek. Ve většině případů budete muset v době pronájmu zanechat vklad (viz naše Nejčastější dotazy o nadměrném poplatku a Nadměrné snížení poplatků, ale obvykle můžete tento vklad pojistit nebo si koupit sníženou částku. Vždy věnujte pozornost výši tohoto vkladu, je možné, že cena nájemného je nízká, ale nadměrný poplatek je velmi vysoký nebo Na druhou stranu byste měli vždy zvážit celkovou částku a ne pouze cenu za pronájem auta.
 • Měl byste vždy zadat správnou zemi pobytu, protože to může mít za následek cenu za pronájem nebo dokonce odmítnutí pronájmu automobilu. Obvykle pro řidiče s americkým občanstvím uvedenými cenami nezahrnuje CDW a TP. Pokud nejste z USA a koupíte takový nájem, můžete být velmi nepříjemně překvapeni požadavkem manažera na nákup pojištění, protože pojištění aut je povinné.

Informace o ALAMO v Launceston Letiště Tasmánie

ALAMO
Informace a kontakty
Jméno společnosti: Alamo
Adresa: SERVICED BY REDSPOT ENTERPRISE, IN TERMINAL 201 EVANDALE ROAD, LAUNCESTON, 7212, TAS, Tasmania
Telefon: 363919060
Zobrazit na mapě: Google mapy
Funkce
Typ převzetí: Vyzvednutí na letišti — Kancelář půjčovny vozidel je v budově terminálu a vozidlo bude k dispozici na letišti.
Hodnocení: 7.9/10, který je Velmi dobře

ALAMO cena půjčovna aut v Launceston Letiště Tasmánie

Mini
Mini
Ekonomika
Ekonomika
Plná velikost
Plná velikost
Luxus
Luxus
Konvertibilní
Konvertibilní
Dodávka
Dodávka
SUV
SUV
Alamo
Alamo
od 40 US$ od 32 US$ od 136 US$ od 61 US$
Red-Spot
Red-Spot
od 22 US$ od 25 US$ od 29 US$
Bargain-Car-Rentals
Bargain-Car-Rentals
od 17 US$ od 30 US$ od 66 US$ od 35 US$
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 22 US$ od 24 US$ od 86 US$ od 28 US$
Europcar
Europcar
od 63 US$ od 50 US$ od 160 US$ od 139 US$ od 131 US$ od 43 US$
East-Coast
East-Coast
od 20 US$ od 46 US$ od 55 US$ od 59 US$
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
od 83 US$ od 121 US$ od 71 US$ od 92 US$
Budget Car Rental
Budget Car Rental
od 22 US$ od 57 US$ od 85 US$ od 32 US$
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
od 82 US$ od 22 US$ od 113 US$ od 183 US$ od 119 US$
Enterprise
Enterprise
od 43 US$ od 43 US$ od 30 US$ od 112 US$ od 61 US$
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
od 52 US$ od 38 US$ od 54 US$
National
National
od 53 US$ od 66 US$ od 138 US$ od 71 US$
Keddy-By-Europcar
Keddy-By-Europcar
od 33 US$ od 209 US$ od 45 US$

Proč si půjčit auto CARNGO

 • Rychlé a snadné porovnání cen půjčovny aut
 • Nejlepší ceny za půjčovny aut
 • Žádné skryté poplatky za debet, kreditní kartu a hotovost
 • Zdarma zrušení nebo změna
 • Zákaznický servis 24/7
 • Dostupné plné pojištění automobilu
 • Pomoc při poruchách
 • Levné půjčovny aut se mnou zabývají v cca

Recenze

10%
5%
15%

Šetřete čas, ušetříte peníze!

Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v Launceston Letiště Tasmánie. Získejte levné ceny pro ALAMO půjčovna aut