Dodávka Rental Letiště Cairns Terminál Pro Vnitrostátní Lety
10
00
10
00
Dodávka Rental Letiště Cairns Terminál Pro Vnitrostátní Lety

Dodávka Rental Letiště Cairns Terminál Pro Vnitrostátní Lety

Nejlepší půjčovny aut v Letiště Cairns Terminál Pro Vnitrostátní Lety (CNS), Austrálie. Autopůjčovna - Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

Dodávka půjčovna aut v Letiště Cairns Terminál Pro Vnitrostátní Lety

RED SPOT v Letiště Cairns Terminál Pro Vnitrostátní Lety
RED SPOT
RED SPOT
9.4
/10
Vynikající
9.4
/10
Celková hodnota za peníze
9.4
/10
Čistota
9.3
/10
Servis na recepci
9.4
/10
Půjčovna aut proces vydzvyhnutí
9.2
/10
Půjčovna aut proces vrácení
Na základě 2000+ hodnocení zákazníků

Tipy na pronájem auta v Letiště Cairns Terminál Pro Vnitrostátní Lety

Obvykle je opravdu jednoduché získat si auto za pronájem tím, že splníte následující požadavky:

 • Rozhodněte přesně, co potřebujete.

  Dodávka automobily jsou široce rezervovány našimi zákazníky v Letiště Cairns Terminál Pro Vnitrostátní Lety. Nejlevnější vozidlo Dodávka představuje Toyota Commuter z Sixt v Letiště Cairns Terminál Pro Vnitrostátní Lety. Jeho cena začíná od 75,64 US$ za den.

  Chcete-li pronajmout vůz Dodávka od nejvýše hodnoceného prodejce v Letiště Cairns Terminál Pro Vnitrostátní Lety, měli byste věnovat pozornost Red-Spot. Tento dodavatel autopůjčovny byl hodnocen 2000+ zákazníky s průměrným skóre 9.4/10. Dodávka voz z Red-Spot v Letiště Cairns Terminál Pro Vnitrostátní Lety za nejnižší možnou cenu je Kia Carnival. Bude vám to stát asi 87,54 US$ za den.

  Red-Spot je společnost s nejvyšším hodnocením zákazníky v Letiště Cairns Terminál Pro Vnitrostátní Lety s průměrným skóre 9.4/10, založená na 2000+ recenzích zákazníků. Nejlevnějším vozidlem z Red-Spot je třída Mitsubishi Mirage z Mini za cenu 30,51 US$ za den.

  Nejoblíbenější třída pronájmu automobilů v Letiště Cairns Terminál Pro Vnitrostátní Lety je Kompaktní s cenami od Red-Spot od 33,16 US$ za den pro Hyundai i20.

  Co se týče nejoblíbenějšího automobilového pronájmu v Austrálie, což je SUV, nejlevnější auto z Red-Spot v Letiště Cairns Terminál Pro Vnitrostátní Lety je Mitsubishi Outlander, cena za 45,64 US$ za den.

  Nejlevnější vozidlo Kompaktní v Letiště Cairns Terminál Pro Vnitrostátní Lety poskytlo Budget Car Rental (ohodnoceno 8.7/10 od 2000+ zákazníků) a nejlevnějším vozidlem, které ve skupině vidí prodejce, je cena Hyundai i20 za 50,86 US$ za den.

  Nejlevnější vozidlo SUV je prezentováno stejným dodavatelem: Budget Car Rental. Vozidlo je Nissan X-Trail, za cenu 58,10 US$ za den.

  Pokud jde o nejoblíbenějšího prodejce v Austrálie, jmenuje se East-Coast (průměrné skóre 7.6/10 hodnoceno 5000+ zákazníky). Nejlevnějším vozem Kompaktní v Letiště Cairns Terminál Pro Vnitrostátní Lety je Hyundai i20, s cenami od 17,54 US$ za den.

  Mezi SUV je nejoblíbenější model Mitsubishi Pajero. Jeho cena začíná od 56,69 US$ za den od společnosti East-Coast, která je průměrným skóre skóre 7.6/10, založená na 5000+ hodnocení zákazníků.

  Nejlevnější pronájem aut v Letiště Cairns Terminál Pro Vnitrostátní Lety je Hyundai i20 z East-Coast. Její cena je pouze 17,54 US$ za den. East-Coast bylo přezkoumáno více než 5000+ zákazníky s průměrným hodnocením 7.6/10.

 • Zvolte správně datum a čas vyzvednutí a vyskladnění

  Chcete-li ušetřit nějaké peníze, vyberte stejný čas vyzvednutí a vrácení. Autopůjčovny vybírají peníze na celý den pronájmu, takže pokud budete mít auto na 25 hodin, budete platit za 48 hodin (dva celé dny) nájemného a 74 hodin bude stát 96 hodin (čtyři celé dny) nájemné.

 • Při výběru auta byste měli rozhodnout, kolik cestujících bude s vámi cestovat a kolik zavazadel bude umístěno v autě. Všimněte si, že počet kufrů specifikovaných pro jednotlivé vozy je podmíněně označen. Jeden kufr obvykle odkazuje na kabelku pro standardní příruční zavazadla. Pokud si pronajmeme auto pro více než 5 cestujících, je často levnější a výhodnější si pronajmout dvě auta standardní třídy pronájmu automobilů místo jednoho vícemístného vozidla.
 • Pokud cestujete s dětmi, nezapomeňte objednat dětské bezpečnostní sedadlo pro vaše dítě. Přestože pronájem dětské sedačky může stát značnou částku , pokuty za to, jeden můžou stát více než náklady na pronájem dětské sedačky. Také si povšimněte, že běžná letenka vám obvykle umožňuje bezplatnou přepravu dětské sedačky (kontaktujte vašeho leteckého dopravce o přesnější informace). Navíc můžete po příjezdu vždy koupit vlastní dětskou sedačku v nejbližším supermarketu
 • Pokud použijete trajekt nebo překročíte státní hranici na svém autě, velmi pozorně si přečtěte nájemní podmínky několika prodejců. Je možné, že jedna autopůjčovna umožňuje překročit hranici do potřebné země a jiná společnost umožňuje dopravu trajektem pro vaše auto. Kromě toho, pokud plánujete koupit lístky na trajekt, informujte o tom předem autopůjčovnu, pak vám mohou sdělit číslo autopůjčovny.
 • Vždy věnujte pozornost pravidlům pro palivo . Nejste vždy vyzvednutí plné a vrácení prázdné volby je výhodné. Nespěchejte na nákup plné nádrže s palivem od dodavatele aut na malém ostrově, nebo pokud si na několik dní půjčujete auto. Může se ukázat, že nebudete moci byužít vše, co jste koupili
 • Zvažte různé typy vyzvednutí Nejpřijatelnější typ vyzvednutí je Meet & Greet. Při výběru půjčovna aut s takovouto volbou nebudete muset zůstat v řadě nebo jít s kufry na kyvadlový autobus abyste se dostali do místa svého pronájmu vozu, místo toho se budete blížit k výjezdu z terminálu se štítkem s vaším jménem nebo názvem půjčovny aut a vaše auto bude čekat na parkovišti.Navyše, pronájem automobilů s Meet & Greet možnost je obvykle levnější než pronájem automobilů od firem s půjčovnou kanceláří na letišti, protože nezahrnují letištní poplatek za pronájem.
 • Nikdy nezanedbáváte nadměrný poplatek. Ve většině případů budete muset v době pronájmu zanechat vklad (viz naše Nejčastější dotazy o nadměrném poplatku a Nadměrné snížení poplatků, ale obvykle můžete tento vklad pojistit nebo si koupit sníženou částku. Vždy věnujte pozornost výši tohoto vkladu, je možné, že cena nájemného je nízká, ale nadměrný poplatek je velmi vysoký nebo Na druhou stranu byste měli vždy zvážit celkovou částku a ne pouze cenu za pronájem auta.
 • Měl byste vždy zadat správnou zemi pobytu, protože to může mít za následek cenu za pronájem nebo dokonce odmítnutí pronájmu automobilu. Obvykle pro řidiče s americkým občanstvím uvedenými cenami nezahrnuje CDW a TP. Pokud nejste z USA a koupíte takový nájem, můžete být velmi nepříjemně překvapeni požadavkem manažera na nákup pojištění, protože pojištění aut je povinné.

Dodávka cena půjčovna aut v Letiště Cairns Terminál Pro Vnitrostátní Lety

Mini
Mini
Ekonomika
Ekonomika
Plná velikost
Plná velikost
Luxus
Luxus
Dodávka
Dodávka
SUV
SUV
Sixt
Sixt
od 27 US$ od 39 US$ od 76 US$
Keddy-By-Europcar
Keddy-By-Europcar
od 40 US$ od 78 US$ od 51 US$
Europcar
Europcar
od 42 US$ od 54 US$ od 75 US$ od 81 US$ od 52 US$
Alamo
Alamo
od 32 US$ od 42 US$ od 82 US$ od 44 US$
East-Coast
East-Coast
od 20 US$ od 36 US$ od 84 US$ od 57 US$
Enterprise
Enterprise
od 38 US$ od 38 US$ od 42 US$ od 85 US$ od 51 US$
Budget Car Rental
Budget Car Rental
od 40 US$ od 53 US$ od 86 US$ od 58 US$
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
od 41 US$ od 56 US$ od 87 US$ od 56 US$
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
od 41 US$ od 58 US$ od 87 US$ od 56 US$
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 41 US$ od 54 US$ od 87 US$ od 52 US$
Red-Spot
Red-Spot
od 31 US$ od 33 US$ od 39 US$ od 88 US$ od 46 US$
National
National
od 43 US$ od 48 US$ od 101 US$ od 52 US$

Proč si půjčit auto CARNGO

 • Rychlé a snadné porovnání cen půjčovny aut
 • Nejlepší ceny za půjčovny aut
 • Žádné skryté poplatky za debet, kreditní kartu a hotovost
 • Zdarma zrušení nebo změna
 • Zákaznický servis 24/7
 • Dostupné plné pojištění automobilu
 • Pomoc při poruchách
 • Levné půjčovny aut se mnou zabývají v cca

Recenze

10%
5%
15%

Šetřete čas, ušetříte peníze!

Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v Letiště Cairns Terminál Pro Vnitrostátní Lety. Získejte levné ceny pro Dodávka půjčovna aut